Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle De brug naar werk in de regio UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 [tervisielegging bouwplannen Verkiezing leden Europees Parlement: Stemmen bij volmacht |lngekomen bouwmeldingen/aanvraag bouwvergunningen Tervisielegging bouwplannen "OOR nagenoeg alle vacatures GELDT dat een opzegtermijn geen probleem is. "oor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met: Hart van Holland/28 april 1999 r~~- it z z n rz Pagina 5 Allround DTP-er Directiesecretaresse Administratief medewerker/ster Commerciële Afdelin Assistent Accountant Administratief medewerkster OVERIGE VACATURES ZIJN: Doktersassistente Groente- en fruitmedewerker/ster Magazijnmedewerkers Horecamedewerkers Kwekerij medewerkers Hoveniers/ Groenvoorzieners Dakbedekkers Opperman ■yraemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka- leilemaken bekend, dat vanaf 28 april 1999 gedurende Le weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., |orpSStraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplan nen ter inzage liggen van: I de heer L. Beider, voor het plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van de woning aan de Grutto 15 te I Moerkapelle; l de heer L. Bouwman, voor het plaatsen van een dakka pel op de voor- en achterzijde van de woning aan de I Leeuwerik 61 te Zevenhuizen. Ie bouwplannen liggen onderscheidenlijk in het bestem- lingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle" en "Dorpsgebied ■evenhuizen" en zijn in strijd met de bestemmingsplan- loorschriften van de geldende bestemmingsplannen. Wij fin voornemens medewerking te verlenen aan deze louwplannen via een vrijstellingsprocedure. Ilvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een tder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn |an de tervisielegging. i.e. van 28 april tot en met 11 mei |999 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkingen lijons in te dienen. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van het Europees Parlement op donderdag 10 juni 1999 een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag bij Bureau verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoekschrif ten om bij volmacht te mogen stemmen. het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de verkiezing, door de kiezer worden ing ediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op woensdag 28 april 1999 als kiezer is geregistreerd. het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer het aan de verzoeker is toegestaan om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op woensdag 28 april 1999 als kiezer zijn geregistreerd. bij inwilliging van het ver zoek ontvangt de ge machtigde een volmacht- bewijs. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart de kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machti gen voor hem/haar te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op woensdag 28 april 1999 in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregistreerd die de volmacht geeft. de aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aanne men. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt door Bureau verkiezingen, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. lurgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 lau de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ leidingen bouwvoornemen hebben ontvangen: 'aanvraagdatum 19 april 1999, nr. 134: R.H.W. de Jong, voor het bouwen van een dubbel woonhuis op het perceel aan de Dorpsstraat 142 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 21 april 1999, nr. 135: R. de Groot, voor het veranderen/vergroten van Idewoning aan de Burg. Klinkhamerweg 26 te Zevenhuizen; Iaanvraagdatum 26 april 1999, nr. 136: T.P. van Leeuwen, voor het vergroten van de [woning aan de Onderweg 8 te Zevenhuizen. Nierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouwvoornemen pnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen Ideze aanvraag in dit stadium bezwaar worden |aangetekend. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 29 april 1999 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: de heer C.T. Coemaet, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel achter Reiqershof 5 te Moerkapel Ie; de neer A.C.J.M. van der Stee, voor het plaatsen van een kleinveeschuurtje op het perceel naast het West land 22 te Moerkapelle. De bouwplannen zijn in strijd met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. Het betreffen respectievelijk de bestemmingsplannen "Dorpsgebied Moerkapelle" en "Landelijk Gebied 1983". Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om met gebruikmaking van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van de voorschriften van de betreffende bestemmingsplannen te verlenen teneinde de bouwvoornemens te kunnen realiseren. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan, i.e. van 29 april 1999 tot en met 12 mei 1999 schriftelijk bedenkingen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Vooreen drukkerij te Zevenhuizen zoeken wij per direct een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het indelen en opstellen van advertenties, het voorbereiden van brochures en periodieken met Apple Macintosh. De juiste kandidaat beschikt over een grafische opleiding en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, met kennis van Page-maker, Free-hand en Quark X-Press. Jiden: 08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een organisatie in Capelle aan den IJssel zijn wij op zoek naar een representatieve: Naast aanname van de telefoon, postbehandeling, agendabeheer, het verzorgen van correspondentie en ontvangen van klanten, bestaan de werkzaamheden o.a. uit debiteurenbeheer. De juiste kandidaat heeft een afgeronde secretaresse opleiding of vergelijkbaar, kennis van Word en Excel en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een groothandel in onderdelen te Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij een fulltime: Een duizendpoot ter ondersteuning van de afdeling inkoop, het verzorgen van correspondentie, archiveren, invallen bij ziekte van de telefoniste. De juiste kandidaat heeft ervaring met Word. Kennis van Engels, Duits en Frans is een pre. Tijden: 08.30-17.45 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse accountantskantoren in de regio zoeken wij: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het samenstellen van ^rekeningen en het verzorgen van tussentijdse 'epportages en aangiften. De juiste kandidaat beschikt over Animaal een MBA diploma, affiniteit met automatisering en üwoel voor humor. Jijden: ±08.30-17.00 uur W: onbepaalde tijd met uitzicht op .een contract. Voor een handelsonderneming in Waddinxveen zoeken wij een fulltime: Voor o.a. de in- en verkoopadministratie. De juiste kandidaat beschikt over een opleiding op MEAO niveau of vergelijkbaar, kan zelfstandig werken, heeft een goed cijfermatig inzicht en beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Tijden: 08.15-17.30 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5