A r o Just it De kampioenen van Waddinxveen Flyers D Kampioenen bij Hockeyclub Waddinxveen Sjoelen Jeugd TV Gouwe Smash heeft er zin in Winst voor De Trekvogels 1 in Rotterdam <N Inschrijving sportweekvoetbal Midden tfoskoop Klaverjas-insttfif Koppelklaverjassen Sfeervolle Club voor veelzijdig sporten r Het adres voor al uw (kleur) kopieën. Gespecialiseerd in het verzorgen van uw verenigingsclubblad. Van ontwerp tot eindprodukt. Copy-, pre-press- printingservice Midgetgolf pagina 8 Hart van Holland/28 april 1999 ra Door Karin Jongkind Waddinxveen - Afgelopen weekend werd bij de Hock eyclub Waddinxveen een feestje gevierd. Op de laat ste speeldag van de com petitie kon de club twee kampioenschappen vie ren. De Meisjes C-l ver sloegen afgelopen zater dag op eigen veld de meis jes van Hockeyclub Hisalis uit Lisse met 7-0. Het team uit Waddinxveen, onder leiding van Paul Kamme- ijer stond bij aanvang van de wedstrijd ongeslagen bovenaan. De meisjes, in leeftijd variërend van twaalf tot veertien jaar gin gen daarom 'redelijk rus tig' hun laatste wedstrijd in. De iets jongere meisjes van het D-l team (leeftijd tussen tien en twaalf) vier den het kampioenschap iets verder van huis: in Naaldwijk wonnen zij met 1-4 van de gelijknamige hockeyclub. Het D-l team had het tijdens de compe titie aanmerkelijk zwaar der dan hun oudere club- genootjes. Omdat de naas te concurrent vorige week de punten liet liggen had het team echter zaterdag in de uitwedstrijd genoeg aan één punt. Na een ze nuwachtig begin konden de Waddinxveense meis jes de wedstrijd uiteinde- lijk toch naar zich toe trekken. "Dit team speelt al een aantal jaren met elkaar." vertelt Paul Kamme- ijer na afloop over het C-l team. "Er zijn zo nu en dan wat nieuwe speelsters bijgekomen en een aan tal is vertrokken, maar de vaste groep is al lang bij elkaar. Het har de werken, wat de meisjes de afge lopen jaren hebben gedaan, wordt nu op de valreep beloond met dit kampioenschap. Volgend seizoen gaan de meisjes namelijk over naar een volgende leeftijdsgroep." De meisjes moeten het dan overi gens doen met een nieuwe coach. Paul Kammeijer stopt met het coachen van dit team. Wel zal hij regelmatig langs de zijlijn te vinden zijn. Na afloop van wed strijd van meisjes C-l werden alle kampioenen door het be stuur in de bloemen gezet, waarna het feest kon begon nen. Het meisjes C-l team be staat uit Karien Stapel, Leonie Kammeijer, Chantal Pronk, Me rel Sterkenburg, Marja Herren- brugh, Dieuwke Bresser, Kim van der Weel, Renee Lozie, Kimberley Hagens, Kim Tem pelaars, Elvira Driessen, Vale rie Petit, Manon van Kessel, Rian Waaijer en Lilian Hulswit. Trainers: Marjan Doedens en Jan van der Honing. In het meisjes D-l team spelen Michal Glaser, Laura Diepe- veen, Sanne Aamink, Noah Boswinkel, Chérise Kok, He len Flohr, Merel van Zoelen, Digna Hanse, Madeion Vavier, Laurien Waayer, Claudia van der Zwet, Ilse Fritscgy en San ne Verheul. Het team staat onder leiding van coach Ber nard Glaser en trainer Hanne- ke Bierman. Waddinxveen - In het kader van de 54e Sportweek organiseert het Sportweekcomité Waddinxveen met ingang van maandag 10 mei het 'sportweekvoetbal'. Bedrijfs-, straat- en pleinteams kunnen zich inschrijven bij Joop van der Lans, Charlotte de Bourbon straat 14, Waddinxveen, telefoon (0182) 61 66 73. Heren elftallen en dames zeventallen. Het sportweekvoetbal vindt plaats op het terrein van voetbalvereniging 'Waddinxveen' in de avonduren gedurende drie weken en wordt afgesloten op vrijdag 28 mei. Het Sportweekcomité organiseert op woensdag 26 mei om 20.00 uur de jaarlijkse klaverjas-instuif in De Boog aan de C. Huygen- slaan 2. Op de avond zelf kan vanaf 19.30 uur worden ingeschre ven. De inschrijfkosten zijn ƒ5,-; 65-plussers ƒ2,50. Het sportweekcomité, in samenwerking met De Unie op zaterdag 12 juni een koppelklaverjastoernooi. Het evenement begint om 11.00 uur en eindigt omstreeks 17.00 uur. Er worden vijf partijen gespeeld. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ40,- per koppel. Belangstellenden kunnen zich vóór 1 juni opgeven bij de heer Arie Boer, Stekelbaarssloot 16, 2724 AS Zoetermeer, telefoon (079) 331 52 05 (avond) of (079) 330 43 63 (overdag). Waddinxveen - De puntenver deling aan kop na de laatste sjoelavond van de Waddinx veense Sjoelclub is als volgt: Klasse A: 1. T. Valenkamp, 1418; 2. Frans Bouwmeester 1409; 3. André van Gemeren 1408; 4. W. Slingerland jr. 1385; 5. Dirk Jan van Drunen 1385; 6. Dick Dros 1374; 7. Cees Kuipers 1360; 8. Cor Faay 1351; 9. Jan Kersbergen 1349; 10. Trudivan Dam 1312. Klasse B: Teus Visser 1353; 2. Frans Bötger 1310; 3. G. Renes- se 1294; 4. C. Slingerland 1279; 5. Bas Koppenaal 1279. Klasse C: 1. Jan van Beek 1230; 2. J. Ridder 1211; 3. C. van Wijk 1205; 4. Jan Olie 1197; 5. Marius Kersbergen 1167. Klasse D: 1. Corry 't Hart 1244; 2. A.L. Warmelink 1126; 3. Ro nald Meijer 1116; 4. Cor kers bergen 1097; 5. Simon Supuse- pa 1081. Het gemiddelde van de avond is: 118.68 punten. Het gemid delde van de vereniging is: 116.071 punten. Het totaal van de vereniging is: 685647.000 punten. (o)pa en (o)ma, sterkte met de verhuizing en veel geluk in het nieuwe huis. Fam. Clazing Zevenhuizen: Unicef op Koninginne dag met kraam in de Dorpsstraat t.k. Adria caravan izgst voortent luifel koel-kast keuken kussen ƒ1250,-0180-631647 Sporting Ctup tfoskoop Binnen en buiten tennis, squash, fitness: de keuze is aan I Sporting Club Midden Boskoop biedt u al deze mogelijkheden voor sportief plezier. Gecombineerd met een zonnestudio, fysiotherapie en een heel gezellig café-restaurant. In een modern nieuw sportcentrum dat centraal in de regio Boskoop/Waddinxveen ligt. Sporting Club Midden Boskoop: ook uw sportieve dub! I Sportlaan 1, 2777 RW Boskoop, Telefoon 0172-21 17 10, Fax 0172-21 29 30 .3£.j ifl j Bredeweg 148 2761 KC Zevenhuizen Postbus 20 2760 AA Zevenhuizen Tel.: 0180-63 23 83 Fax: 0180-63 31 71 Mobiel: 0626-12 83 50 E-mail: just.do.it@wxs.nl www.trefzeker.nl Waddinxveen-Jongens kadetten 1 had hetogenschijnlijkmakk| lijk, want twee wedstrijden voor het einde werd het kampioa schap binnengehaald in een uitwedstrijd tegen Leiden. Dejor gens, onder leiding van coach Tie Wai Lam, waren duidelijk di beste ploeg in hun klasse. Jongens benjamins behaalde een zwaarbevochten kampioel schap. In de laatste wedstrijd van de competitie tegen de nimf mer twee moest er gewonnen worden om het kampioensciiaj binnen te halen. Met meer dan tien auto's vol supporters wer afgereisd naar Den Haag om bij Jumpers te spelen. Het werden spannende strijd, maar coach Johan van Velzen had de betert ploeg en Flyers won de wedstrijd met 42-30. Het kampioensciiaj was binnen, en werd uitbundig gevierd. De kampioensmedaillej werden gekoesterd alsof het Olympisch goud was. Meisjes kadetten 1, onder leiding van Inger Huls en Cressidj Jobels, speelde in een klasse van vier teams een anderhalvl competitie, en Flyers won zeven maal en verloor twee maal. Hj kampioenschap werd gehaald doordat de meisjes vooral a' team te werk gingen. Waddinxveen - Op woensdag middag werden twintig nieuwe jeugdleden welkom geheten door de voorzitter van de jeugdcommissie Ed Allard. Ze konden gelijk meegenieten van de sfeer op de baan want de minicompetitie was volop be zig. Het meisjesteam bestaand uit Brechtje van Keulen, Rochelle van Belle, Charlene van Belle en Maaike van der Geest moest tegen Berkenrode. Dit team was te sterk. Zij verloren met 0- 12. Het jongensteam bestaande uit Siebe de Bruin, Stefan Gutker, Dennis de Boer en Stefan Kuyf moest tegen Zevensprong. Ze wonnen met 7-5. Het andere jongensteam moest ook tegen Zevensprong. Dit team, bestaande uit Martijn van Hal, Robert-Jan Huyben, Bas de Boer en Patrick Plomp speelde gelijk. Op zaterdag speelde één jeugd- team. Dit gemengde team be staat uit Femke de Booy, Ka- thinka Berrevoets, Janine Com peer, Maarten Overdijk en Ruud de Smit. Zij moesten te gen "De Hartel" uit Spijkenisse. Kathinka verloor met 6-1 en 6-1 Ruud verloor zijn single met 6- 3/4-6 en 3-6. De mixed met Jani ne en Jim werd gewonnen met 6-0 en 6-1. De meisjes dubbel van Kathinka en Janine werd gewonnen met 4-6/6-4 en 7-5 en de jongensdubbel van Jim en Ruud ging verloren met 6-1 en 6-1. De uitslagen van de "dinsdag dames" competitie is als volgt: Door de dames-1 18+ werden de twee singles gewonnen, de twee dubbels gewonnen en één dubbel verloren. Zij wonnen dus uiteindelijk met 4-1 van "De Hartel" uit Spijkenisse. Door de dames-2 18+ werd uit gespeeld tegen RLTC-3 in Rid derkerk; zij wonnen drie dub bels en verloren twee singles. Het was een spannende wed strijd, die door de wind werd bemoeilijkt. Door de dames-l-veteranen werd uit gespeeld tegen Krim pen aan de IJssel. Ze hadden zon en spannende wedstrijden (driesetters). Zij verloren uiteindelijk met 2- 3. Door de dames-2-veteranen werd thuis gespeeld tegen Krimpen aan de IJssel. Zij verlo ren met 1-4 tegen het veel bete re team uit Krimpen. Het heren-l-team van de zater dag competitie won met 5-0. Het herenteam 35+ verloor met 5-0 van Maasland. Het eerste gemengde team van Paul Verspoor won eenvoudig met 5-0 van Halfweg 1. Alle vijf de wedstrijden werden in twee sets gewonnen. Het tweede gemengde team van Jan Uitterhoeve krijgt het zwaar. Dit team verloor van een sterk Moordrecht 2. Het derde gemengde team van Frans Bouman won met 3-2 van Triomf uit Bergschenhoek. Het vierde gemengde team van Sjaak Bongaarts verloor met 3- 2 van Unilever uit Rotterdam. Het gemengde 35+ team van Wil van der Valk won met 3-2. Nico Vink viel in voor Willem Jan maat. Het veteranenteam speelde met 2-2 gelijk. Het zondag gemengde team van Nicole Dubois verloor met 4-1 van Seghwaert in Zoeter meer. Het herenteam van Arno Haver Droeze verloor met 4-2. Dat was een tegenvaller daar de twee voorgaande wedstrijden w; ren gewonnen met 6-0. Boskoop - Na de nederlaag in Ridderkerk was er voor het eerste team van de Boskoopse midgetgolfvereniging voldoende werk aan de winkel. Enkele weken terug was al in Rotterdam ge speeld en toen werd met matige cijfers van Rotterdam 2 gewonnen. Nu echter was Rotterdam 1 de tegenpartij en dat maakt het niet minder gemakkelijk. e eerste slag was voor De Trekvogels met 104 om 114. Ed van Voskuilen pakte met 22 al 10 slagen opzijn tegenstander. Een belangrijke stap was gezet in de strijd om de minste holeslagen. De tweede ronde begon slecht voor De Trekvogels doordat Arie van der Kooij met 28 sla gen er liefst 6 inleverde bij zijn tegenstander. Leo Jansen had er 23 en wist, door 5 slagen te winnen, de achterstand tot 1 slag terug te brengen. Ed van Voskuilen speelde met 25 gelijk en De Trekvogels stonden met drie man binnen één slag ach ter de Rotterdammers. Het kwam op Jan-Kees van Voskui len aan om de winst in de twee de ronde binnen te halen. Met nog twee hindernissen te gaan lag de Boskoper een slag voor op zijn tegenstander. Maar op de passage verloor Jan-Kees twee slagen en ook op de zig zag moest hij één slag inleveren en daardoor verloor ook De Trekvogels deze ronde met 101 om 99. In de derde ronde paste Rotterdam een wissel toe, maar dat had ook niet het door hen gewenste resultaat. Jan-Kees van Voskuilen verloor met 26 twee slagen en Ed van Voskui len wist met 23 slagen er 8 te winnen en Leo Jansen wist met 21 er 5 te winnen. De voor sprong was dus al 11 slagen. Arie van der Kooij en zijn tegen stander hadden dertien hinder nissen gespeeld toen zij bij de oplopende wand aankwamen. Arie zag het wat somber in, want zijn tegenstander had slechts één misslag en hijzelf had er al 9. De voorsprong van 11 slagen was op dat punt dus teruggebracht naar slechts drie slagen en er moesten nog vijf hindernissen worden ge speeld. Het ongelofelijke ge beurde echter, want de Rotter dammer sloeg een 7 op de op lopende baan, daar waar Arie een twee produceerde. Met die baan is meteen ook het grote winstpunt voor De Trekvogels genoemd. De spelers van Rot terdam spelen op deze hinder nis de bal via de band naar het hole. En dat gaat zelden g« Het team van De Trekvogel] speelt op deze hindernis de t» rechtdoor richting hole en heil ben daar zelden een misser 1 Rotterdammer was dan ookzj van slag, dat hij zelfs de ron J van Arie verloor met 30 om en zo wisten de Boskopers tor nog de ronde te winnen me j om 111. De laatste ronde moe voor een goed resultaat o worden gewonnen en Ue vogels wist goed met de om te gaan en ook dezejaar j ronde te winnen met 113. De wedstrijd werd men om 437 gewonnen en dooruj De Trekvogels drie ronden J te winnen werd het een - i overwinning. Aan Bosk j zijde waren Ed van (96) en Leo Jansen (98) de W corers. Jan-Kees van Voskuil (104) en Arie van der N (111) volgden op enige afs» Door deze overwinning het team op 9 punten u wedstrijden. Heel belangrijk voor de stnlj om de koppositie was strijd in Boskoop tus Trekvogels 2 en HoleRi® Hole Ridders won echter m 0.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8