ata General sluit seizoen winnend af Spannende strijd Heren flyers heren 2 blijft winnen Ifaddinxveen F2 kampioen Rowah start met kabou ter- en mini-handbal Be Fair-Siveo: 4-2 WSE E-4 wint knap van ESTO E-4 Record Polderloop BROUWER DE KONING orge Dames 1 Gouwestaete redt het niet UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/28 april 1999 pagina 9 tSileybal iadminton Vereniging Zevenhuizen lasketbal Waterpolo Voetbal Voetbal De uitslagen evenhuizen - Met een eenvou- 3-0 overwinning op het [dégradeerde WC sloten de /nes van Data General het Xjlleybalseizoen 98-99 af. loach WillemJan van Yperen tartte met zijn jongste selec- inclusief middenspeelster telique van der Meer, die ten goede wedstrijd speelde. ior haar servicedruk en die ,ji Joske Lucassen wist Data jeneral een aanvankelijke ach- lerstand in de eerste set om te tuigen naar een voorsprong. Ymiddenaanval verliep nog |at onzuiver, maar de buiten- wal van Karin van der Maat scoorde veelvuldig. Met 15-9 werd de eerste set winnend af gesloten. In de tweede set liep de middenaanval beter. Spel- verdeelster Michelle Bijl wist het tempo hoog te houden waardoor de blokkering van WC te laat aansloot. Vooral Ruth Minderhoud profiteerde hiervan regelmatig en hielp haar team aan een 9-1 voor sprong. Coach van Yperen bracht enkele wissels in, waar door pass en aanval stagneer den en WC tot 9-6 terug kwam. Verder liet Data General het niet komen en met iets meer concentratie en rust werd ook de tweede set winnend (15-7) afgesloten. Op 7-2 in de derde set moest een degelijk spelen de Janneke de Butter zich laten vervangen. Een hardnekkige voetblessure bezorgt haar al enkele weken pijn. Haar positie werd echter goed overgeno men. Fanny Lafeber controleer de de pass en op de buitenaan- val scoorde Eva Heerschap re gelmatig. De service van Data General bleef goed verzorgd, vooral gevarieerd. Olga van Zaanen plaatste enkele servi ces in de diagonaal vlak over het net, wat de tegenstander steeds verraste. Met 15-8 was het gedaan en werd ook de laat ste competitie wedstrijd winnend afgesloten. Door dit resultaat heeft de jonge selectie van het duo van Yperen-Visser een derde plaats ge haald in de eind rangschikking van de landelijke le di visie. Grote sortering GERANIUMS en PERKPLANTEN en ALLES VOOR DE GROENTETUIN: sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, tomaten-, paprika-en peperplanten. Bonenstokken, meststoffen, zaden, chrysantenstekken, prei, kroten, sla, koolplanten enz. KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN 20 soorten tuinkruiden - bloembakken en sierpotten GEEN KOOPAVOND mm VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 levenhuizen-0p 23 april speel- e Heren 3 thuis de return te- U Honselersdijk 2. Rein Ver- Jrey ging van start. De eerste (etwas meteen spannend, ech- r de winst ging naar Honse lersdijk (U/15). In de tweede itkwam Rein niet goed in zijn iel en moest de eerste punt l'eggeven (3/15). Evert van Ho- nwas als tweede aan slag. Hij *lde twee spannende sets i knokte tot het laatste punt. Resultaat; twee sets gewonnen pdeverlenging (17/15, 17/15). loPennings speelde als inval- de derde enkel. Ook hij est er hard voor werken, bar wist in de derde set net Bin tegenstander voor te blij ven (15/11,8/15,15/13). Ronald Luijtjes speelde de laatste en kel en won eenvoudiger (15/10, 15/8). Tussenstand 3-1 voor Zevenhuizen. Tijd voor de herendubbels. Rein en Evert speelden de eer ste. Opnieuw werd er een zeer spannende wedstrijd gespeeld. In de eerste set kwam het tot een verlenging, die door Zeven huizen met winst werd afgeslo ten (17/14). In de tweede set bleven zij de verlenging voor (15/13). Ook voor Ronald en Ido was het knokken, maar het resultaat was er niet minder om; 15/14, 15/11 opnieuw voor Zevenhuizen. Tenslotte lever den ook de laatste partijen de nodige spanning op. Al was de winst al binnen er werd tot het uiterste gespeeld. Evert en Ido behaalden winst in drie sets (15/4, 10/15, 15/8), maar voor Rein en Ronald zat er geen winst in (6/15, 10/15). Er werd met 6-2 gewonnen van Honse lersdijk 2. Bij de overige teams speelde Heren team 1 thuis gelijk (4-4) tegen Sowat R.B.C. 1 Dames 1 werd overduidelijk kampioen. Zij speelde de laat ste wedstrijd van dit seizoen tegen Conservatrix 1 in Water ingen. Er was minimaal gelijk spel nodig om kampioen te worden. Na veel strijd won Ze venhuizen met 5-3. pddinxveen - Heren 2 blijft in lie race om een promotie- plaats. De winst op het sterke pis toonde aan dat Flyers ir ook recht op heeft. Flyers id goede zaken in de eerste fiellt, en nam hierin een kleine (warong (31-23). De tweede piet drong Argus fanatiek aan jee werd er gestreden voor elke pi Flyers bleef echter bij de s. en haalde af en toe de snel- jetó uit het spel. Hierdoor perd het voor Argus moeilijker niets van de achterstand in te lopen. Uitslag 62-54. Topscoor der: Rudo van Loo met 16 pun ten. Meisjes kadetten 1 kon bij winst kampioen worden, en daar liet men geen twijfel over bestaan. Zoebas werd volledig onder de voet gelopenen na de eerste helft stond al vast dat de bloemen konden worden uitge reikt (36-16). De tweede helft maakten de Waddinxveense meisjes er een show van, en via 48-22 werd het kampioenschap binnengehaald met een mooie ruime overwinning. Uitslag 84- 38. T opscoorder: Michelle Kars met 31 punten. Jongens junioren 1 deed het niet slecht tegen het hoger ge klasseerde Alexandria. Er werd in een hoog tempo gespeeld, en het spel golfde op en neer. Toch waren de tegenstanders iets beter in het af maken van hun aanvallen, en zij hadden dan ook recht op de overwin ning. Uitslag 70-81. Topscoor der: Hans Peters met 22 pun ten. Waddinxveen/Boskoop - Afge lopen woensdag speelden de dames van Gouwestaete de der de wedstrijd om het Neder lands Kampioenschap Water polo tegen Assuron/Donk. In Gouda kon Gouwestaete de stunt van afgelopen zondag niet herhalen. Een gedecideerd ope rerend Donk won uiteindelijk met 8-4. De dames van Gouwestaete kunnen zich opmaken voor een welverdiende vakantie. Niet de dames van de Oranjeselectie, waarvan onder andere Gillian van den Berg, Mirjam Overdam en Ellen van der Weijden deel uit maken. Maandag 26 april reist het team af naar Grieken land voor een trainingsstage en het toernooi om de Thetiscup. Eind mei verplaatst de ploeg zich naar Winnipeg in Canada. Hier wordt het toernooi om de Fina-cup gespeeld, waarbij de hoogst eindigende Europese ploeg zich kwalificeert voor de Olympische Spelen in Sydney 2000. Aan dit toernooi nemen Australië, Canada, Grieken land, Hongarije, Italië, Neder land, Rusland en de Verenigde Staten deel. Mdinxveen - Afgelopen zaterdag vierde Waddinxveen F2 zijn iwtiende overwinning en het kampioenschap. Deze keer was fff aan de beurt (8-0). Na een korte toespraak van jeugdcommis- PadTeus Twigt werden Nourdine Darazzi, Bryan van Leeuwen, Iwco Minekus, Rico Pande Iroot, Wesley van der Plaat, Rick pijnenburg. Dennis Verboom, Ilco Wenteler en Esli Westmaas puldigd. Daarna waren er bloemen, medailles, een versierde flkamer, taart en patat. speelde naast F2 tegen Nicolaas Boys en gaf de jongens uit peuwveen weinig kans (4-1). F3 lukte het niet om een puntje mee R iemen uit Woerden. Daar werd van Vep verloren (5-1). F4 kon lYpseek5 niet voortzetten en verloor nipt bij Nieuwerkerk (1- tl pakt in Gouda drie punten door Jodan Boys te verslaan (1- A'ging ook naar Gouda maar kon geen punten meenemen: op gstgras bij ONA werd met 4-1 verloren. E3 verloor thuis van fclde tegen Cabauw een leuke spannende wedstrijd. Zoals Iterv i r rï'1 se'zoen kwam dit team snel op voorsprong en Ivoo ns ^00r ^rie tegendoeipunten weer op achterstand. De I, 'fMle wedstrijden gingen telkens zo verloren, maar nu |y veerkracht en pakt een puntje (3-3). D2 speelde tegen I Alexandria, maar was niet van plan de punten cadeau te I Utpill'J^?.een achterstand werd door Niels Greep gelijk gemaakt. I DeMD tr°k ^'exandria toch aan het langste eind. leen 141 Dilettant welverdiend drie punten. Hier werd I W a,cerstand inde tweede helft volledig omgebogen door I Wiai ?'nxveense doelpunten (1-4). De Cl kon geen punten •»ede 1 nc'an'cs een 1-0 voorsprong bij de rust, werd het een 1- A!e ltegen Aar'anderveen. BI ging ruimschoots ten onder enS r'a('2~l). De Al speelde een doelpuntrijke wedstrijd I 'Perst ^rt'ust- een 2-4 achterstand kwamen de geel-zwarten I erk terug; het werd uiteindelijk een 7-5 overwinning. Waddinxveen - Na de mei-vakantie start de Waddinxveense handbalvereniging Rowah met twee nieuwe teams, een miniteam voor kinderen vanaf 5,5 tot 8 jaar en een kabouterteam voor de kinderen vanaf drie jaar. Zij zullen met ingang van dinsdag 18 mei wekelijks gaan trainen op het Rowah-veld van 16.00 tot 17.00 uur onder leiding van ervaren trainers. Spelenderwijs leren de kinde ren hoe leuk het is om samen met andere kinderen handbal te spelen. De kinderen kunnen vrijblijvend een aantal trainingen meemaken. Als er genoeg kinderen in de leeftijd van 5,5 tot 8 jaar lid worden, wil Rowah na de zomervakantie met een mini-team aan de competitie van het Nederlandse Handbalverbond deelne men. Met het kabouterteam kan regelmatig een wedstrijd georga niseerd worden tegen kabouterteams van andere handbalvere nigingen. Rowah heeft momenteel veel jeugdleden in de leeftijd vanaf acht a negen jaar en wil dolgraag met de jongste kinderen aan de slag. Het verharde veld van handbalbvereniging Rowah ligt in Sport park de Sniep (naast het zwembad). Iedereen die geïnteresseerd is in bovengenoemde teams of een van de andere teams van de handbalvereniging kan voor meer informatie bellen met Marja Sloof, telefoon 0182-611066. Waddinxveen - De laatste thuis wedstrijd heeft Be Fair een ver wachte maar geen overtuigen de overwinning gebracht op het reeds gedegradeerde Siveo uit Zegveld. Het zag er in het begin van de wedstrijd naar uit dat de thuisclub een forse over winning zou behalen, want bin nen een minuut wist Marco Ver zijl de doelman van de bezoe kers te verschalken na een voorzet van Rene Minnee, die door de kleinste man van het veld, Zuhir Benquedda werd doorgekopt. Ook de tweede treffer kam vrij snel, want na ruim een kwartier werd Rene Minnee in staat gesteld de tweede treffer te scoren. Twee minuten later moest de scheidsrechter een overtre ding van Marco Noordhoek be straffen met een strafschop. De ervaren aanvaller van de be zoekers had geen moeite deze buitenkans te verzilveren. Tien minuten voor het rustsignaal kreeg Ihmad Saouny de gele genheid de stand naar 3-1 te tillen en dat deed hij ook. Na de hervatting heeft Siveo meer kansen gekregen om de score een beter aanzien te geven, maar kon een flink aantal kan sen niet verzilveren doordat de verdedigers van Be Fair vaak op het laatste moment redding wisten te brengen, in de 38e minuut was het wel raak en kwamen de bezoekers terug tot 3-2. Kort voor afloop wist Mar co Verzijl alsnog het verschil op twee doelpunten te bren gen. Aanstaande zaterdag speelt Be Fair de waarschijnlijk laatste wedstrijd van dit seizoen in Maasland tegen MW. Aange zien de gastheren nog volop in race zijn voor het kampioen schap zal het een spannende wedstrijd worden want Be Fair heeft een piepkleine kans om de nacompetitie te halen! Waddinxveen - Ondanks veel vuldig verlies dit seizoen blijft WSE E-4 dapper volhouden. Wanneer dat wordt beloond met een overwinning is dat ui teraard super motiverend. Te gen ESTO werd WSE beloond. Na een 1-1 ruststand scoorde Anouar Hamin, die ook het eer ste doelpunt had gescoord, nog eens tweemaal op rij. ESTO wist nog eenmaal tegen te sco ren. Zo kwam WSE E-4 met drie punten naar huis. WSE E-3 wist een 3-0 achter stand bij Nieuwerkerk in de tweede helft om te buigen in 3- 3. In de extra tijd vond Nieuwer kerk echter nog tweemaal het net, zodat de winst van de wed strijd met 5-3 naar de thuisclub ging- WSE E-2 speelde wat ongeluk kig tegen Sportlust E-4. Mede daardoor werd er met 0-5 verlo ren. WSE E-l verspeelde de kans op het kampioenschap bij Lekkerkerk E-l. Na een 2-0 ach terstand kwam WSE knap terug naar een 2-4 voorsprong. In de slotfase werd deze toch uit han den gegeven en werd het 4-4. Bij de F-jes liep het gesmeerd. WSE F-l heeft nog één wed strijd te gaan op weg naar het kampioenschap. Olympia F-2 werd met 8-1 verslagen. Amon Yacob, Magdi Elabeidi en Ro bert Marijs scoorden alledrie met het hoofd. WSE F-2 klopte iinschoten F-3 met 6-2. Uitblin kers Jessie Martens en Michel Schimmel, WSE F-3 snoepte bijna een puntje af van het nog steeds ongeslagen lekkerkerk F-3. Het werd 2-3. Sander Koek was de man van de wedstrijd. De meisjespupillen verloren bij Bergambacht met 5-1. De meis jes junioren sloegen een gewel dige slag bij UNIO. Er werd met 0-6 gewonnen. WSE D-l speelde ongemotiveerd bij ESTO. Het werd 2-0. WSE D-2 speelde sterk en domineerde de hele wed strijd tegen Cabauw D-2. Door goed combineren werd het 3-0. WSE C-l verloor met 7-0 van CVC C-ldat hiermee kampioen werd. WSE C-2 kwam na een 3-1 achterstand bij Soccer Boys C- 4 in de tweede helft terug naar 3-3. Zij wisten deze stand niet vast te houden tot het eind. Soccer Boys had de langste adem en trok de wedstrijd met 5-3 naar zich toe. WSE B-l creëerde veel kansen, verprutste veel kansen, maar wist toch tweemaal te scoren tegen BVCB B-lDe treffers van Kevin Steenwinkel en Patrick Dorresteijn (C-l) waren echter niet genoeg voor drie punten. BVCB scoorde passeerde tweemaal doelman Jordy Waarts. Zo werden de punten gedeeld. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, rv Gespecialiseerd in thuisopbaring. 6- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Peciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Hazerswoude-Dorp - Met een totaal aantal van 1560 deelne mers over de vier Polderlopen in 1999 werd een nieuw record gevestigd. De deelnemers aan de april-editie ging het echter slechter af. Alle eerstaankomen- den lagen minuten verwijderd van het parcoursrecord. De meesten van de deelnemers gaven de schuld van hun mindere tijd aan het wat lome weer van afgelopen zon dag. Een lichtpunt je in het geheel was het persoon lijke record dat de uit het Limburgse Stramproy afkomstige Josee Stienen (AV Grenslaupers) vestigde op de halve marathon. De plaatselij ke favoriet, Nel van de Hengel, moest op bijna vijf minuten toe zien, hoe de Limburgse met de eer ging strijken. Op de vijf kilo meter dames deelden Lizzy van Zalingen en Carmen Stolwijk, beiden van AV '47 de tweede plaats in een tijd van 25.49. Negentig skeelers gaven ge hoor aan de uitnodiging van de Polderloopcommissie om de skeelertocht mee te rijden. Door kleine veranderingen in de organisatie loopt de integra tie ten opzichte van de lopers perfect. Dames: 1,5 kilometer: 1. Clau dia van Tol, 6.19; 2. Sietske van der Weijden; 3. Meta Buiten huis. 5 kilometer: 1Katinka Duiker, 24.34; 2. Lizzy van Zalingen en Carmen Stolwijk. 10,2 kilometer: 1. Donna van de Akker, 50.41; 2. Merel Geer link; 3. Martine Teuwen. 15,2 kilometer: 1. Else Kap- tein, 1.21.41; 2. Yvonne Balken ende. 1/2 marathon: 1. Josee Stie nen, 1.44.42; 2. Nel van de Hen gel. Heren: 1,5kilometer: l.Cedric Teuwen, 5.16; 2. Nigel van Vel- zen; 3. Kars van der Weyden. 5 kilometer: 1. John van der Laar, 17.35; 2. Rien van Vliet; 3. Jeroen Kreft. 10,2 kilometer: 1. Fred van Zoest, 36.15; 2. Leon van Prooyen; 3. Wietse de Bruin. 15,2 kilometer: 1. Tino Ver burg, 1.03.47; 2. Hans van de Han; 3. John Veeken. 1/2 marathon: 1. Hans van der Hil, 1.25.18; 2. Piet Menken; 3. Leo Groèneweg. De eerstvolgende loop op en rond de terreinen van Hazers- woudse Boys zal de Rotaryloop zijn op 30 mei. Ook hier zijn de skeelerdeelnemers van harte welkom. De opbrengst van deze loop- en skeelertocht zal, evenals de verworven sponsor gelden, ten goede komen aan goede doelen.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 9