x%.\ GARAGE SCHMIDT BV ff: Sport, Party- en Kegelcentrum OP MOER kegelen een zaal huren kinderpartijtjes Mi De SZK biedt in Zevenhuizen buitenschoolse opvang Hoveniersbedrijf J. Willemstein Dienstverlening pagina 24 Hart van Holland/19 mei 1999 Multifunctioneel bureau voor zakelijke dienstverlening IS Kratonlaan 13 2761 SE ZEVENHUIZEN ZH "ZT 0180 - 63 47 20 Fax:0180-63 48 40 E-mail: relief@hetnet.nl Een vertrouwd uitwijkadres bij u in de buurt bij pieken, spoedwerk, Wij kunnen u snel en vakkundig terzijde staan bij: Het schrijven van teksten Vertalingen naar/uit het Engels en Duits Het verzorgen van correspondentie (Nederlands, Engels, Duits) Het corrigeren van teksten en drukproeven Secretariële werkzaamheden (Tele(marketing en andere commerciële activiteiten Trefwoorden: discretie, accuratesse, flexibiliteit, kwaliteit. Geïnteresseerd? Neem dan contact op met ons voor kennismaking en nadere informatie /X v PEUGEOT Dorpsstraat 38 - Zevenhuizen - Tel. 0180-631588 In ons gezellige centrum kunt u: (keuze uit 4 volautomatische kegelbanen (voor privé, zakelijke of sportieve doeleinden Ook het adres voor uw Bel eens om een afspraak te maken en u te overtuigen van onze vele mogelijkheden! OP MOER, Raadhuisstraat 40 j Moerkapelle, Tel. 079-5931569 van Is het Wat is buitenschoolse opvang? Buitenschoolse opvang biedt opvang aan kinderen buiten de reguliere schooluren en in de vakanties. Het is een opvang voor kinderen van groep 1 tot en met groep 8 van de basisschool. De kinderen worden opgevangen in een groep die onder leiding staat van gediplomeerd personeel. De groepsleiding brengt of haalt de kinderen van groep 1 tot en met groep 4 naar en van school. Wat biedt buitenschoolse opvang? Als ouders werk en zorg voor kinderen willen combineren, biedt het onderwijs met de korte openingstijden en 12 weken lange schoolvakanties geen oplossing voor de opvang van kind(eren). Buitenschoolse opvang is dan een uitkomst, en biedt: - Continuïteit: 5 dagen per week voor en na schooltijd en tussen de middag opvang, eventuele studiemiddagen van leerkrachten en alle schoolvakanties. - Elke groep wordt begeleid door groepsleid(st)ers, die specifiek zijn opgeleid voor de opvang (schooljkinderen. Zij zorgen voor een gevarieerd activiteitenprogramma, maar geven het kind al daaraan behoefte heeft ook de ruimte om zich even rustig terug te trekken. - Contact met leeftijdgenoten, ook buiten school. - Algemene, brede pedagogische aanpak waarin velen zich herkennen. - Een breed aanbod van spelmaterialen en activiteiten in een ruimte die is aangepast aan en ingericht voor de opvang van schoolkinderen. Pedagogische visie. Het is belangrijk te weten hoe de SZK denkt over de verzorging en opvoeding van kinderen. De visie van de SZK is vastgelegd in hetBeleids-en Werkplan Kind en Ouderenbeleid. Voor ouders is de pedagogische visie in de brochure "Samen zorgen voor kinderen" uitgewerkt. In de visie staat het kind centraal. Om zich te kunnen ontwikkelen heeft een kind veiligheid en geborgenheid nodig, en is het van belang dat het kind zich gerespecteerd voelt. Voor ouders is het prettig te weten dat kinderopvang bij de SZK deze basis op verantwoorde wijze biedt. Bedrijfsgerichte kinderopvang. Bedrijven/instellingen huren plaatsen voor hun werknemers. Voor werkgevers een middel om personeel te werven en te behouden. Veel werkgevers regelen tot volle tevredenheid kinderopvang bij de SZK kinderopvang. De opvang vindt plaats in dorpshuis Swanla aan de Burg. Klinkhamerweg 86, telefoon 01 80-631658. Op dit moment wordt alleen opvang na schooltijd (ma, di, do, vr) en gedurende alle schoolvakanties geboden. Bij voldoende belangstelling wordt gestart met opvang voor schooltijd en tussen de middag. Voor meer informatie en inschrijving:bureau SZK, Enqelandlaan 226, 271 1 DX Zoetermeer, telefoon 079-342 76 82. Hoveniersbedrijf J. Willemstein, gevestigd in Waddinxveen, beschikt als allround bedrijf al 13 jQQro de kennis, ervaring, vakmensen en modern gereedschap op het gebied van aanleg en onderhoud tuinen bij zowel particulieren als bedrijven. Onze werkwijze kenmerkt zich door creativiteit kwalil°° en vakmanschap. Deze drie kenmerken vindt u zowel terug in onze ontwerpen, de aangelegde tuin als bij hetonderhn J dat wij uitvoeren. 111 Het ontwerp/de aanleg. Alvorens tot een ontwerp te komen worden in een persoonlijk gesprek-l 1 uw wensen geïnventariseerd. Het is belangrijk dat u zich thuis voelt in uw nieuwe of gerenoveerdetuié Bij het ontwerpen van uw tuin wordt tevens rekening gehouden met uw budget, de vorm en stijl vanu huis en woonomgeving. Doorgaans wordt het ontwerp uitgebreid met een beplantingsplan. Wij maken van tevoren uitgebreide werkomschrijvende offerte, zodat u weet waar u aan toe bent. Het ontwerp en de offerte I worden uitgebreid met u doorgenomen. Is alles naar uw wens, dan kan begonnen worden met dé aanleg. 1 Wij kunnen u op allerlei gebied van dienst zijn, te weten: grondwerk, sierbestrating, vijvers er, waterpartijen, bemesting, aanleg van gazons, beplanting en het zetten van schuttingen,' perqolo's hekwerken etcetera. Het onderhoud. Als blijven genieten van uw tuin, is onderhoud - IS onderhoud erg belangrijk. Bij hoveniersbedrijf J. Willemstein kuntu niet alleen terecht voor de voor-en najaarsbeurt, maar ook voor regulier onderhoud en onderhoud op contractbasis. Indien het onderhoud van uw tuin aan ons is uitbesteed, heeft u er geen omkijken meer naar. Uiteraard staan wij ook met advies voor u klaar bij snoei- en onderhoudswerkzaamheden. Erkend Hovenier. Sinds mei 1998 mogen wij ons Erkend Hovenier noemen. Een Erkend Hovenier moet voldoen aan strenge eisen op het gebied van vakbekwaamheid, betrouwbaarheid en kwaliteitvan het werk. Het werk wordt nauwlettend gecontroleerd door onafhankelijke deskundigen van de Stichting Erkenningen Hoveniers. Deze stichting is speciaal in het leven geroepen om u als consument te verzekeren van perfect tuinvakwerk. Ons bedrijf is tevens aangesloten bij de Vereniging van Hoveniers en Groenvoorzieners (VHG). Ditis de branche-organisatie die ons van allerlei zaken op de hoogte houdt, waaronder kwaliteit, milieu etcetera. Dit lidmaatschap betekent een extra waarborg voor vakmanschap! Maak vrijblijvend een afspraak via telefoonnummer 01 82-61 8455 of bezoek onze fraai aangelegde presentatietuin aan de Kanaaldijk 42 te Waddinxveen (vlakbij de Coenecoopbrug Waddinxveen- Zuid). DEADLINES EN (TIJDELIJK) TEKORT AAN PERSONEEL. 406

Hart van Holland | 1999 | | pagina 24