Van Vegten Autobedrijf: "Ook op de werkvloer bijdragen aan een beter milieu" Volautomatisch kegelen bij Party-, Sport- en Kegelcentrum Op Moer Wat en wie is Relief Dienstverlening? Autobedrijf Van Schie: ook voor de liefhebber van exclusieve auto's Eenmaal een Cascade waterbed, nooit meer iets anders! Nieuw bij van der Wende: Hart van Holland/19 mei 1999 pagina 27 piaa°s°P VQn 9QSSen 9ewoon Gouda - Aan de Nijverheids straat 79 vindt men één van de modernste werkplaatsen van Nederland, waar alle mogelij ke milieuvoorzieningen zijn getroffen waar het heden daagse autobedrijf mee te maken heeft. Zo vindt men Hier een uitlaatgas-installatie die voldoet aan ae laatste nor men, vloeistofdichte vloeren en worden de verschillende 1 volstromen strikt geschei den gehouden. Het betreft de 'werkplaats van Van Vegten Autobedrijf, die nieuw werd gebouwd en in 1997 in ge bruik werd genomen. Van Vegten Autobedrijf is bijna 30 jaar actief en heeft ruim 20 jaar het Mazda-dealerschap voor de regio Gouda en omstreken. In de show room, die aan de overzijde van de werkplaats gevestigd is, vindt men de aantrekkelijk vormgegeven Mazda modellenlijn '99 die gericht is op functionaliteit en daarom veel ruimte te bieden heeft. Volgens verkoopme dewerker Ronald van Vegten, staat Mazda voor absolute kwaliteit; uit de consumenten top-10 blijkt dat Mazda al jarenlang als de betrouwbaarste auto wordt beschouwd. Voor wie het plan heeft een nieuwe auto aan te schaffen, is het zeker de moeite waard een bezoek aan de Mazda-dealer te brengen. Binnenkort wordt bij Van Vegten de multi functionele Mazda Premacy verwacht; een ruimte-auto van het type MPV dat tegenwoordig grote populariteit geniet. De Premacy zal een slag groter zijn dan de Mazda Demio. Behalve voor een nieuwe Mazda, kan men bij Van Vegten ook terecht voor een betrouwbare occasion. Het bedrijf biedteen ruime keuze uit gebruikte auto's van alle merken en in alle prijsklassen. Voor meer informatie: telefoon 01 82-515366, of kijk op Internet-site WWW.mazda.nl. Moerkapelle - Voor de inwoners van Moerkapelle en omstreken behoeft Party- Sport- en Kegelcentrum "Op Moer" nauweli|ks introductie. In dit centrum, dat naast sportzaal ook sociaal cultureel ontmoetingsplaats is, hebben diverse clubs hun thuishaven. De sportzaal wordt onder andere gebruikt door de Rolschaats- Volleybal-, Judo-, Gymnastiek-, en Badmintonvereniging en tijdens de winter maanden voor de jeugdcompetitie van de voetbalvereniging. In de andere zalen komen de fotohobbyclub, de schaak-, en damvereniging regelmatig bijeen. "Op Moer" heeft een gezellige bar, waar jong en oud elkaar vinden. heeft een gezellige bar, waar jong aarnaast heeft "Op Moer" nog meer te bieden: vier volautomatische kegelbanen maken het complex uitermate geschikt om met vrienden of familie (tot vijfenzeventig mensen) een feestje te vieren. Gezellig met elkaar kegelen kan hier uitstekend gecombineerd worden .«wwiiwr aSfaxStX met een prima diner of buffet. Alle gerechten die geserveerd worden, komen uit de eigen keuken. Uiter aard is het ook mogelijk een losse kegelbaan te huren of er een kinder partijtje te vieren op woensdag- of zaterdagmiddag. Partycentrum "Op Moer" heeft grootse plannen voor de toekomst: tijdens een ingrijpende re novatie, die in september van dit jaar van start gaat, wordt onder andere de ontmoetingsruimte vergroot en voorzien van een eigen entree. Bui ten de reguliere openingstijden is het altijd mogelijk een arrangement te boeken voor de kegelbanen of één van de twee zalen van het partycen trum af te huren voor bijvoorbeeld vergaderingen, cursussen, bruiloften of recepties. Het partycentrum is tele fonisch te bereiken op nummer 079- 5931569. ^venhuizen - Relief Dienstverlening is een jonge onderneming, die op 1 oktober 1998 van start is gegaan. Het is een multifunctioneel bureau voor zakelijke dienstverlening, dat zich bezighoudt met: Het schrijven van teksten (bijvoorbeeld reclameteksten, mailings). 'Vertalingen naar/uit het Engels en Duits. 4 Het verzorgen van cojrespondentie (Nederlands, Engels, Duits). 4 Het corrigeren van teksten en drukproeven. 4 Secretariële werkzaamheden (typewerk, opmaak/drukklaar maken van teksten etc.). 'Andere (commerciële) activiteiten. Directeuren eigenaar is Hans Hölzel, een VUT-ter van 62 jaar, die nog veel te dynamisch is om slil te zitten. Na lang wikken en wegen en veel voorbereiding heeft hij daarom zijn bureau opgericht. Trefwoorden zijn: kwaliteit, discretie, accuratesse, flexibiliteit en snelheid, kortom een optimale dienstverlening tegen redelijke tarieven. De filosofie achter deze activiteiten is de klant een oplossing te kunnen bieden, als hij geconfronteerd wordt met pieken, spoed- werk, te halen deadlines etcetera en om welke reden dan ook op dat moment niet over de vereiste personeelscapaciteit beschikt. In dat geval kan en wil 'Relief' het desbetreffende werk graag overnemen. ('Relief' is dus geen uitzendbureau!). Voor incidentele opdrachten wordt gewerkt met standaard uurtarieven, die afhankelijk zijn van het soort werkzaamheden. Indien gewenst kan voor een opdracht ook een totaalbedrag worden afgesproken. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om voor werkzaamheden met een min of meer permanent karakter een overeenkomst af te sluiten, waarbij een speciaal tarief geldt. Als een klant door het inschakelen van 'Relief' geen (tijdelijk) extra personeel behoeft te nemen, heeft hij verder nog het voordeel van een besparing op extra sociale lasten en overige personeelskosten en betaalt hij geen improductieve uren. Zoetermeer - Wie op zoek is naar een (water)bed en binnenstapt bij bedden-speciaalzaak Otterloo, zal beslist niet binnen tien minuten buiten staan. Men kan er rustig een uurtje voor uittrekken om 'even te komen slapen' in de beddenshowroom. enmaal neergestreken op één eroe Evan de waterbedden van Cas cade, zal men merken dat het water direct een ontspannen gevoel geeft. Water ondersteunt het lichaam immers op de meest natuurlijke wij ze, waardoor het lichaam optimaal tot rust komt. Een Cascade bed heeft opvallend vaak een gunstig effect op rug-, schouder-of nekklachten. Echte koukleumen zullen de aangename warmte van het waterbed zeker waarderen. De temperatuur is naar wens instelbaar; een koel bed in de zomer behoort dus ook tot de moge lijkheden. Verder is de Cascade uitte breiden met verschillende accessoi res, zoals waterbedkussens in ver schillende comforttypen en het nieuwste snufje op het gebied van waterslapen: het Mattress Massage apparaat. Dit apparaat zendt trillin gen uit die als zeer weldadig en rustgevend worden ervaren. Uiter aard kan men dit effect ook zelf voelen op één van de showroombed den bij Otterloo. Behalve een zeer hoog comfort, hebben de bedden ook een uiterst stijlvolle vormgeving. Cascade waterbedden zijn verkrijgbaar in diverse com- forttypes en worden standaard geleverd met een luxe wollen hoes. Wie besluit bij Otterloo een waterbed aan te schaffen, heeft recht op 30 dagen omruilgarantie. Otterloo is gevestigd in het 'oude dorp' van Zoetermeer aan de Delftse Wallen 23 (tegenover oude kerk/hoek Dorpsstraat). Voor meer informatie: telefoon 079- 3163516. Hazerswoude-Rijndijk - Van Schie (voorheen Roodenburg) biedt als universeel Bovag autobedrijf een zeer geva rieerd aanbod van gebruikte personen- en bedrijfsauto's. Ook exclusieve auto's zoals die van de merken die bekend staan om hun sportieve pres taties en bijvoorbeeld cabrio let-modellen, maken met gro te regelmaat deel uit van het aanbod. Gemiddeld zijn er continu zo'n 125 auto's op voorraad en het betreft hier uitsluitend eerste klas occa sions in alle prijsklassen. De circa 600 vierkante meter showroom kan men geheel vrijblijvend binnenlopen om een kijkje te nemen. De vriendelijke, ongedwongen sfeer is kenmerkend voor het bedrijf en uiteraard staat er voor de bezoekers een gratis kopje koffie klaar. Ook op het buitenterrein zijn tal van auto's te bezichtigen. De occasions worden door Van Schie aangeboden tegen zeer scherpe prijzen en men kan rekenen op de service zoals die ook door de officieel dealer wordt verleend. Zo worden alle auto's rijklaar en APK-gekeurd afgeleverd en is het mogelijk een ANWB-keuring te laten verrichten en de Nationale auto-pas op te vragen. Het bedrijf beschikt over een eigen werkplaats waar reparaties, service en onderhoud worden verricht door een enthousiast team van zes monteurs. Men kan hier ook uitstekend terecht voor de periodieke APK-keuring. Autobedrijf Van Schie is gevestigd aan Rijndijk 296 te Hazerswoude-Rijndijk, telefoon: 071-3413512. Het be drijf is op maandag t/m vrijdag geopend van 9.00 tot 18.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Maandag en vrijdag koopavond tot 21.00 uur. Nieuwerkerk aan den Ussel - Op de 9rens van Nieuwerkerk en Zeven- nuizen, in het industrieterrein "De noogeveenen" vindt u aan de Hoo- 9eveenenweg 8 het bedrijf Van der 6nde. Van der Wende is gespe cialiseerd in het leveren van nessen 90s voor bedrijven in verschillende 'Nustrietakken. Dit zijn naast me L e gassen voor bijvoorbeeld ^kenhuizen en bejaardentehui- ^en °?k technische gassen om las- n sni|gereedschap te kunnen be 'enen. Ook allerlei toevoegmate 00 en om laswerkzaamheden uit te oeren zi|n hier verkrijgbaar. j)en iaar geleden is het bedri jf over- 9 nomen door Ad Boode en zijn ouw. Sinds een maand hebben rrllllnun bedrijfshal een grote ectie teakhouten tuinmeubelen Pgesteld. Vanwege de lage ex- mo' l P 'en is het mogelijk de zpni nite9en 2eer scberpe prij- everkopen. Uiteraard vinden v /e9 ere activiteiten rond de De meubelen zijn afkomstig van een kleine fabriek in Indonesië. De vader van de heer Boode heeft deze fabriek in Indonesië persoonlijk uitgezocht. Na de eerste contacten te hebben gelegd kon direct een grote partij tuinmeubelen van goede Kwaliteit verscheept worden naar het bedrijf in Nieuwerkerk. Stoelen, tafels en banken zijn in diverse afmetingen, uit voorraad leverbaar. Ook vooreen parasol, een picknicktafel of diverse vormen van bijzonder houtsnij werk kunt u hier terecht. Van der Wende is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 1 6.30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. U kunt het bedrijf telefonisch bereiken op nummer 0180-313028.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 27