ANADO 010 - 522 04 44 mj Dactylo. baxmeier bv Bel de JOB LINE van *15 t Kruispunt MEUBELINDUSTRIE Meubelmakers m/v, Leerling meubelmakers m/v, GROOTHANDEL IN KLEINMEUBELEN Magazijnmedewerker anthura b.v. ~ir randstad uitzendbureau DE BEZIGE - BI actylo Hou je van vrijheid? pagina 14 Hart van Holland/26 mei 1999 Zoekt op korte termijn: eventueel ervaring met CNC machines, verdere opleiding in het bedrijf mogelijk. Wij bieden: een goed salaris, goede arbeidsvoorwaarden, prettige werkomgeving, afwisselend werk, aangezien wij uitsluitend maatmeubilair en betimmeringen maken, het echte meubelmakerswerk, alle bewerkingen van fineren tot het lakwerk worden in eigen beheer uitgevoerd. Tekening (leren) lezen is dan ook een vereiste. Ondersteuning van het werk door een zeer goed machinepark, met o.a. CNC gestuurde machines. Bel of fax met Corine voor een afspraak en een rondleiding. Telefoonnummer 0182-646900 - Faxnummer 0182-646999 Taakomschrijving: Café/Petit Restaurant Terras aan het water 's Maandags gesloten OÓK VOOR VAKANTIEWERK! De vacaturegroei betreft: vermeerderingsafdeling productie van plantmateriaal laboratorium voor weefselkweek testafdeling snijbloemen testafdeling potplanten Open dag logistiek en transport m/v PART-TIME VERKOOPSTER 20 UUR WEEKEND, VAKANTIEHULP ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V MONTEUR ELEKTRONICA M/V INPAKKERS M/V ZATERDAGHULPEN M/V Dan is dit iets voor jou! Binnen onze onderneming zijn wij per direct op zoek naar een: voorraad beheer, administratieve afhandeling van alle inkomende en uitgaande goederen, licht beschadigde retourgoederen bijwerken/ repareren, opbouwen en afbreken van beurzen. Wij vragen: affiniteit met de meubelbranche, zelfstandig kunnen werken, flexibele instelling relevante werkervaring, leeftijd indicatie: 20-25 jaar. Wij bieden: een fulltime dienstbetrekking, na gebleken geschiktheid dienstbetrekking voor onbepaalde tijd, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een gezellige en informele werksfeer. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Anado B.V. Postbus 15 2700 AH Benthuizen is een toonaangevend bedrijf op het gebied van veredeling en vermeerdering van Anthurium- en Phalaenopsis-planten. Innovatie en voomitstrevendheid met het vizier op de markt maakten Anthura B. V. tot mondiaal marktleider. anthura Anthura is nog steeds een sterk groeiend bedrijf. Daardoor is er regelmatig plaats voor gemotiveerde medewerk(st)ers voor productiewerk, waaronder ook functies met meer verantwoordelijkheden. Net als een plant gedijt ook een mens beter in een optimaal klimaat. Daarom werkt men bij Anthura voortdurend aan werkklimaatverbetering, waardoor uw talenten optimale groeikansen krijgen. Informeer voor een job in een goed werkklimaat waar je talenten kunnen groeien. Bel daarom de job line van Anthura: 010 - 522 04 44 en vraag naar Jeannette van der Knaap. Zij kan u over de actuele en toekomstige vacaturemogelijkheden informeren. De job line is open van 08.00 tot 20.00 uur. Anthura B.V., Anthuriumweg 14, 2665 KV Bleiswijk, E-mail: info@anthura.nl, lnternet:www.anthura.nl. Wil jij aan de slag als lader/losser, kun je orderpicken of een heftruck berijden? Of ben je als chauffeur op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kun je zaterdag 5 juni a.s. onze open dag niet missen. Randstad Uitzendbureau en Randstad Transportdiensten houden dan in samenwerking met De Boer Unigro en verkeersschool Bremmer een open dag. Wie weet vind jij daar jouw nieuwe baan. Naast vele vacatures is er ook meer infor matie over opleidings- en contractmogelijkheden. Tussen 11.00 en 15.00 uur ben je van harte welkom bij de De Boer Unigro aan de Bredeweg 23 in Waddinxveen. Elk half uur rijdt er een pendelbus van station Waddinxveen naar De Boer Unigro. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. -aefiïjM Voor onze zaak te Gouda zoeken wij enkele enthousiaste medewerksters, die in teamverband kunnen werken als: Je hebt enkele jaren ervaring in soortgelijke functie, bent representatief en modegevoelig. Je hebt goede contactuele eigenschappen en je leeftijd is tot 40 jaar. Je zit nog op school, b.v. de M.M.O. en wil graag ervaring opdoen in de modebranche, Vind je het leuk om in een enthousiast en dynamisch bedrijf te werken met een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, bel of schrijf dan een brief voorzien van C.V. naar: De Bezige Bij, Zeugstraat l 06 2801 JD Gouda Tel. 01 82-521 81 1 t.a.v. dhr. M. ter Meulen Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: Een afwisselende administratief/boekhoudkundige functie voor een bij voorkeur niet rokende represen tatieve kandidaat die de Nederlandse taal goed be heerst en kan werken met WP 5.1 en Word. De werkzaamheden zijn onder andere telefoon aanne men, klanten ontvangen, rapporten samenstellen en correspondentie voeren. Daarnaast stelt u boekjes samen met daarin de jaarrekeningen voor de klan ten. Er wordt van u gevraagd een geheimhoudings verklaring te ondertekenen. Wij zijn op zoek naar een kandidaat op mts-Elektro- nica niveau voor het meten en inregelen van verster kers. Bent u flexibel genoeg om daarnaast als mon teur in de buitendienst te fungeren, dan is dit een uitdagende baan bij een leuk, groeiend bedrijf. Voor een marsepeinverwerkend bedrijf in Moerkapelle zoeken wij fulltimers, parttimers en vakantiekrachten die het leuk vinden om marsepein te versieren of in te pakken. Ook kandidaten die alleen 's avonds be schikbaar zijn, zien wij graag voor inschrijving bij ons binnenkomen. Droomde je vroeger ook altijd van het werken in een koekfabriek? Dan kan die droom nu werkelijkheid worden. Bij een koekjesfabriek kan men op zaterdag tussen 07.45 en 17.46 uur hulp gebruiken in de productie en bij het inpakken. Kijk voor meer vacatures naar NieuwsTV Gouda, teletekstpagina B45. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Waddinxveen, 0182-630877. Kon. Wilhelminaplein 4. Wij zoeken medewerkers voor de buitendienst m/v. Je dient het volgende mee te brengen: een representatief uiterlijk doorzettingsvermogen, stabiliteit en overtuigingskracht een goede beheersing van de Nederlandse taal een eigen auto en per direct beschikbaar Aan kandidaten met de juiste bagage bieden wij: buitenlandse reizen een zeer goed inkomen, 3.000,- tot 30.000,- p/m een grondige opleiding, leuke werksfeer geen eigen investering Ook nieuwkomers in de buitendienst zijn bij ons van harte Wij leiden u op tot een professioneel verkoper. Geïnteresseerd? Be Pz werkdagen 10.00-16.00 uur 071-5820225.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 14