idelijke publiekscampagne ilennium van start Collecte Epilepsiebestrijding Boekenmarkt Woord Daad Rommel- en antiekmarkt De brug naar werk in de regio Nieuws uit de regio ArmNertsie? Amnestie! UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 BON Showroom medewerkerster Commercieel/ Administratie medewerker ster Studiomedewerker/DTP-er Kwekeriimedewerkers Scholieren/Studenten "OOR NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS. "oor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met: Hart van Holland/26 mei 1999 pagina 5 OVERIGE VACATURES ZIJN: k coördinerend minister voor het millenniumvraagstuk, mr. R.H.L.M. van litel en de voorzitter van het Millennium Platform, J. Timmer, hebben het brlsein gegeven voor de landelijke publiekscampagne over de aanpak van [millenniumprobleem. Doel van de campagne is alle inwoners van Neder- L te informeren over de aard van het millenniumvraagstuk, de aanpak tot laiwari 2000, de stand van zaken in de maatschappelijk vitale sectoren en de ojelijke effecten in en om het huis. Ipubliekscampagne is in drie fases onderverdeeld. De eerste startte vorige Eek met het uitzenden van Postbus 51 radio en televisiespots, waarin de Jagers worden geattendeerd op het verschijnen van De Nationale Millen- jumkrant. Icevolgende fases van de publiekscampagne (oktober tot en met december) duidelijkheid worden gegeven over de exacte stand van zaken op dat [ment en eventueel nog te verwachten problemen rond de eeuwwisseling. Epubliekskrant wordt half juni in een oplage van 7,4 miljoen exemplaren huis i huis verspreid. In de krant is niet alleen uitgebreide informatie over het jllenniumprobleem opgenomen, maar wordt ook aandacht besteed aan lerlei zaken in en om het huis die voor de burger direct van belang zijn, en wat Ito hieraan kan doen. De krant bevat tevens een samenvatting van de tekst (de Turkse, Arabische en Engelse taal. ii ondersteuning van de radio- en televisiespots worden in de landelijke en fcionale kranten advertenties geplaatst die uiteraard meer Inhoudelijke infor- latieover het millenniumprobleem zullen bevatten, en eveneens zullen atten tat op de millenniumkrant. Verder is informatie beschikbaar op de internetsi- B van het ministerie van BZK, Postbus 51, het Millennium Platform'en het ïoject-bureau Millennium Overheid. Deze sites zijn aan elkaar gekoppeld, taf de start van de campagne wordt onder meer een publieks/mediamoni- Ii gehouden die wekelijks de kennis en houding van de burger over het lilenmumprobleem zal meten. Uit eerder onderzoek is inmiddels gebleken ll de bekendheid met het millenniumprobleem rond de 80% ligt. Daarnaast leengrote groep van mening dat het probleem adequaat wordt aangepakt, en It men vertrouwen heeft in een vrijwel vlekkeloze overgang naar 2000. Het tthouden van het vertrouwen van de burgers - met open en eerlijke informa- V is het voornaamste doel van de publieksvoorlichting. Elk jaar worden in ons land ruim 2,5 miljoen nertsen ver gast. Voor een kil product, waar zoveel warme alterna tieven voor zijn. Jouw steun aan Bont voor Dieren kan een jas schelen in de strijd voor een nertsenfokverb'od. Vraag een gratis actiepakket aan via (020) 676 66 00 of E-mail naar info@bontvoordieren.nl. Postbus 51353 1007 EJ Amsterdam Rijnwoude - Wederom zullen meer dan 40.000 vrijwilligers van 31 mei tot en met 5 juni met de collectebus langs de deur gaan om iedereen in de gele genheid te stellen een bijdrage aan het werk van de Epilepsiebestrijding te geven. Epilepsie is een verzamelnaam voor een aantal tijdelijke storingen in de hersenfunctie. Epilepsie komt het meest voor bij kinderen. Met de juiste medicatie kunnen veel mensen goed leven met epilepsie. Maar een afdoend medicijn voor ie dereen is er nog niet. En er moet nog veel gedaan worden. Op het gebied van wetenschappelijk onderzoek, het actualiseren van het voorlichtings materiaal, het verlenen van financiële steun aan mensen die meerkosten veroorzaakt door de epilepsie niet kunnen betalen etcetera. Om deze activiteiten blijvend te kun nen uitvoeren is men volledig afhan kelijk van giften. Benthuizen - Op zaterdag 29 mei van 9.30 tot 16.00 uur wordt een grote boekenmarkt gehouden in het kerkge bouw de Hoeksteen aan de Esdoorn laan. Het gevarieerde aanbod bestaat uit nieuwe boeken, afkomstig van res tanten van diverse uitgevers, en twee dehands boeken die recent zijn inge zameld in de regio. Er zijn veel theolo gische boeken en enige oude prenten- bijbels te vinden. De opbrengst is be stemd voor het werkgelegenheids project van Woord Daad voor de vissers in Vadarevu, India. Hazerswoude-Dorp - Zaterdag 5 juni wordt de jaarlijkse rommel- en antiek markt gehouden op het Raadhuis plein. Aanvang 9.00 uur. Voor die tijd kan er niets gekocht of gereserveerd worden, zodat iedereen evenveel kans heeft op de leukste en mooiste koopjes. De opbrengst is bestemd voor de aflossing van de inmiddels gerestaureerde Nederlands Her vormde Kerk. Naast veel tweedehands goederen, waaronder kasten, bedden, glaswerk, bestek enzovoort zijn er ook boeken, speelgoed en tuinbenodigdheden. Er is een grote bloemen- en plantenhoek, en er zijn vele soorten perkplanten te koop. De inwendige mens wordt evenmin vergeten: een kraam met zelfgebak ken koek en andere lekkernijen, een kraam met echte Limburgse vlaaien en oliebollen zullen ook dit jaar aan wezig zijn. Ook is er een kraam met zelfgemaakte handwerkartikelen. Voor groot en klein is er enveloppen trekken (altijd prijs), en voor de aller kleinsten een grabbelton. Evenals voorgaande jaren is er een wedstrijd sjoelen en een grote verloting. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar de Avantihal aan de Sportparklaan. Ie dereen is welkom. Voor een organisatie te Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een representatieve fulltime: Naast het ontvangen, begeleiden, adviseren en informeren van klanten in de expositieruimte, bestaan de werkzaamheden o.a. uit het verzorgen van mailing en het bijhouden van bezoekrapporten. De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele eigenschappen, is service gericht en heeft affiniteit met de meubelbranche. hijden: 09.00-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract. Voor een groothandel in onderdelen in Nieuwerkerk a/d IJssel, zijn wij op zoek naar een fulltime: Naast aanname van de telefoon bestaan de werkzaamheden o.a. uit het ondersteunen van de afdeling inkoop, het verzorgen van handelscorrespondentie, archiveren en invallen bij ziekte van de telefoniste. De juiste kandidaat heeft relevante werkervaring en kennis van Word. Tijden: 08.30-17.45 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een uitgeverij te Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij per direct op zoek naar een parttime: De werkzaamheden bestaan uit het opstellen van redactionele- en advertentiepagina's met Apple Macintosh voor o.a. een huis aan huis blad, regionale TV en een personeelsblad. De juiste kandidaat beschikt over een grafische opleiding, is creatief en heeft kennis van QuarkXPress en Photoshop. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. "oor diverse kwekerijen in Nieuwerkerk aan den IJssel en "ingeving zoeken wij per direct parttime en fulltime: Voor gemotiveerde medewerkers met groene vingers is er werk in de rozen, potplanten, gerbera's en tomaten voor 2°wel korte als langere tijd. IJden: in overleg uur: bepaalde en/of onbepaalde tijd. Voor diverse organisaties in Nieuwerkerk aan den IJssel en omgeving zijn wij op zoek naar: Die één of meerdere ochtenden of dagen op werkdagen of tijdens vakanties kunnen werken. Wil je wat bijverdienen, kom dan langs of neem contact met ons op voor een leuke job. Tijden: in overleg Duur: bepaalde en/of onbepaalde tijd. T elefoniste Receptioniste Accountmanagers Chauffeurs B/C Verkopers buitendienst Werkvoorbereider/Calculator Administratief medewerkster Commercieel medewerkster Assistent Accountant ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5