lengelvereni- ing Zevenhui- en-Moerkapelle Jaarfeest bij Burgemeester Keij- zerschool 'u LITI E Coenecoop College voert actie voor Kosovo BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! VT\\V?77\3~T?~\ Foto's in het Hart van Holland Nederlandse auteurs domineren nominaties Prijs van de Nederlandse Kindeijury 1999 BE' Hart van Holland/16 juni 1999 pagina 3 Me HE st ij1 ■"v ïtl d «er VV g &:h <c:l Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Familieberichten itt TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid 0.0,: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 [omeravondcompetitie livierencompetitie GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Clubkampioenschap Axtra feestelijk wegens 30-jarig bestaan wnhuizen-Moerkapelle N G 'armsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Rnmera"6n toe9an9scontro'e"systemen ORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Opbrengst ruim vijftienduizend gulden Raymond Kreder van harte gefeliciteerd met het behalen van je Nederlands Kampioenschap! Martin en Yvonne Eef en Sylvia - en de kinderen Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noorde lijke Dwarsweg la te Ze venhuizen besteld worden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kan halen. 29.000 exemplaren ADVOCATE t (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect E ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Moerkapelte: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Ie vierde wedstrijd van de zomera- londcompetitie werd gevist in het \»eBergsche Bos. Er deden 9 deel- femers aan mee die in totaal 17.760 lam vis wisten te vangen. Irste werd Adr. van Erk met 4560 lam vis, tweede J. Visser met 3340 en jerdeA. Metselaar met 3220 gram vis. volgende wedstrijden zijn op loensdag 16 juni. Revierde wedstrijd werd gevist in de Isselter hoogte van Nieuwerkerk. De "en deelnemers wisten in totaal >0gram vis te vangen. A. Hordijk feid eerste met 12.420 gram vis, A.vanErkmet 10.000enderde p. van Erk met 7340 gram. Ie volgende wedstrijd is op zaterdag De Gedenkteken Specialist 8 Voor een blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. 10 juli vertrek vanaf parkeerplaats Hotel Vos om 6.00 uur. Zaterdag 26 juni wordt de zevende wedstrijd gevist, vertrek van parkeer plaats Hotel Vos, om 6.00 uur. Voor informatie: J. Wiersma, 0180- 632654. Tienduizenden kinderen in de leef tijd van 6 tot en met 12 jaar hebben dit jaar weer deelgenomen aan de Nederlandse Kinderjury. De kinde ren lazen tussen 1 februari en 1 juni 1999 zoveel mogelijk kinderboeken die in 1998 voor het eerst zijn ver schenen en gaven op een stemfor- mulier aan welke boeken zij het leukste vonden. De vijf boeken die -per leeftijdscate gorie- de meeste stemmen ontvin gen, zijn genomineerd voor de Prijs van de Nederlandse Kinderjury 1999: Genomineerden categorie 6 tot en met 9 jaar (in alfabetische volgor de): Jubelientje ontploft - Hans Hagen - Van Goor; Kampioenen! - Vivian den Hollander - Van Holkema Waren- dorf; Hier waakt de goudvis - Mieke van Hooft - Holland; Meester Paarden- poep - Carry Slee - Van Holkema Warendorf; Meester Jaap gaat nooit verloren - Jacques Vriens - Van Holke ma Warendorf. Genomineerden categorie 10 tot en met 12 jaar (in alfabetische volgorde): De truc met dedoos-Mieke van Hooft - Holland; De Griezelbus/deel 4 - Paul van Loon - Elzenga; Afblijven! - Carry Slee - Van Holkema Warendorf; Klapzoenen en valsspelers - Carry Slee - Van Holkema Warendorf; Meester Jaap gaat nooit verloren - Jacques Vriens - Van Holkema Wa rendorf. De Nederlandse Kinderjury is dit jaar voor de 12 keer gehouden en is een initiatief van de Stichting CPNB, de Vereniging NBLC en de NPS. Zij wordt mede mogelijk gemaakt door Venz. De winnaar van de Prijs van de Ne derlandse Kinderjury worden in een speciale televisie-uitzending van de NPS op zaterdag 26 juni om 17.00 uur bekend gemaakt. Moerkapelle - Op vrijdag 18 juni is het feest bij de Burgemeester Keijzerschool in Moerkapelle. Voor de kinderen begint het feest al 's morgens, wanneer zij in de klas bezoek van een clown zullen krijgen en er aandacht besteed wordt aan het thema. Vanaf 18.30 uur begint de sponsorloop en zijn er veel activiteiten, die een extra feestelijk karakter hebben wegens het dertig jarig bestaan van de school. Het startschot voor de sponsorloop wordt gegeven door de welbekende sponsor van het Ronald McDonaldkinderfonds: Michaël Jackson. Hierna gaan de kinderen proberen zoveel mogelijk rondjes te lopen voor een spetterende opbrengst. Na de sponsorloop begint de fancy fair omstreeks 19.00 uur. Er is een rommelmarkt, een waarzegger en een poppenkast. De kinderen kunnen ge schminkt worden, proberen een mooi presentje uit de grabbelton te halen en allerlei spelletjes spelen. Ook ouders, familie en andere belangstellenden kunnen zich vermaken, niet in de laatste plaats door de heerlijke hapjes en drankjes op het 'restaurantplein'. De opbrengst van de sponsorloop en de fancy fair zal voor de helft naar het Ronald McDonald kinderfonds gaan. De andere helft zal aangewend worden voor het aanschaffen van attributen, zoals toneelgordijnen voor het vaste podium van de Keijzerschool. Na de geplande opknapbeurt van de school, naar verwachting zal na de zomer de school klaar zijn, kunnen met de nieuwe toneelattributen de podiummiddagen nog beter worden. listal auto: In de nacht van 8 op 9 r" een bestelauto gestolen die fparkcerd stond aan de Burgemees- I Minkhamerweg in Zevenhuizen, i tre't een grijze Volkswagen ■L vreemdelingen: Op 9 juni is [1 wee panden in Boskoop gecontro- T °P "legale vreemdelingen. In Laan Zijde werd gecontro- Jpn« werden geen vreemdelin- iiinw nuetro"en' 'n een Pand aan het Tf., werden drie personen uit L. ai"e aangetroffen die wel een nadden, maar zich niet bij de politie hadden gemeld. Drie Polen waren al langere tijd in Nederland, en hadden zich niet aangemeld. Zij zul len met tussenkomst van de Vreem delingendienst het land uit worden gezet. Diefstal uit bedrijf: Op 9 of 10 juni is ingebroken bij een bedrijf aan het Zwarte Pad. Een deur werd gefor ceerd, en er worden diverse goederen als gereedschap, een telefoon en een radio-cdspeler vermist. Diefstal uit tuinkas: Uit een tuinkas aan het Zwarte Pad is in de nacht van 9 op 10 juni een waterkoker gestolen nadat de deur was geforceerd. Door Karin Heeren Waddinxveen - Op initiatief van enkele leerlingen van het Coenecoop College zijn er vorige week tal van activiteiten georganiseerd. Op maandag middag was er in de aula een loterij en waren er weddenschappen, waarbij zelfs een leraar al zijn haar voor vijfhonderd gulden heeft laten scheren. Het portret kon vastgelegd worden door een karikatuurtekenaar, er was een dansmarathon onder leiding van de bekende dj Natharcia en de film Leathal Weapon IV, net uit op video, kon bekeken worden. De maandagavond stond in het teken van een benefietconcert door vier bekende groepen: Titt'n, Grof Geschut, Osdorp Posse en Travassie. Zo'n vijfhonderd leerlingen zijn bij het concert aanwezig geweest, een groot succes! De sponsortocht voor Kosovo ging op dinsdag van start. Zo'n driehon derd deelnemers hebben zoveel mogelijk rondjes afgelegd: lopend, hardlopend of op skates. Ook de leerlingen van groep 8 van basisschool de Kameleon deden mee aan deze sponsortocht. Tegelijkertijd gingen er andere leerlingen met stroopwafels door het dorp om zo nog meer opbrengst ten behoeve van het hulpfonds voor Kosovo te bewerkstelligen. Door de vele activiteiten is ook het vaststellen van de definitieve opbrengst een hele klus. Hoewel het exacte bedrag nog niet bekend is op dit moment, is wel duidelijk dat het eindbedrag boven de vijftienduizend gulden zal eindigen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, .eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@tref.nl Advertenties Anja van Bavel - Hans Hölzel Redactie algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3