V Sjaak Blaazer neemt afscheid als voorzitter van Floreant m Perdijk Makelaardij Open Toernooi Clubkampioenschappen NAS nam toetsen af "Milaan-Rotterdam" fietsen voor een goed doel Antilopers verdedigen eer regio 1 A/ A K Kom allemaal naar het 10e Van 20 tot en met 27 juni is iedereen van harte welkom bij tennisclub Zevenhuizen aan de Knibbelweg 18 te Zevenhuizen. Op zaterdag 26 juni is er ter gelegenheid van het lustrum om 20.00 uur een groot feest met knallend VUURWERK en LIVE MUZIEK! U bent van harte welkom op onze club! Meer informatie: 0180-632327 (secretariaat). pagina 8 Hart van Holland/16 juni 1999 Floreant Sjaak Blaazer r Badminton Vereniging Zevenhuizen Plaats voor nieuwe leden lu*£V. Door Karin Jongkind Boskoop - Medio mei werd het nieuws, dat Sjaak Blazer in het najaar afscheid neemt als voorzitter van voetbalvereniging Floreant, naar buiten gebracht. Voor de meeste leden van Floreant kwam dit bericht als een verras sing. De bestuursleden wisten drie jaar gele den al, dat hun voorzitter aan zijn laatste termijn van drie jaar bezig was. "Angst voor gewenning én tijd voor nieuwe dingen," geeft Sjaak Blazer op als belangrijkste redenen om te stoppen met het voorzitterschap. De Bosko per is dan ook een veelzijdig man, die naar eigen zeggen 'van veel dingen weinig weet'. Blaazer spreekt vol trots over 'zijn voetbalclub'. "Floreant is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een gezonde vereniging, waarin de lijnen duide lijk zijn uitgezet," aldus de voorzitter. "Dat komt in de eerste plaats door een prima bestuur, waarin alles goed geregeld is. Maar de grootste pluim verdienen de commissieleden en de vrij willigers, die zorgen voor het dagelijks reilen en zeilen binnen de club. Binnen onze voetbalvere niging is een groep van honderdvijftig tot twee honderd mensen, vaak meermalen per week, op vrijwillige basis, actief. Onze accommodatie is hiervan een goed voorbeeld. Deze ziet er altijd piekfijn uit en dat is iets, waar ook de gemeente Boskoop trots op kan zijn." vervolgt Blaazer enthousiast. De komst van Blaazer als voorzitter, zeven jaar geleden, luidde een periode van verandering in voor de voetbalclub. Met hem werden nog zes nieuwe bestuursleden benoemd, en gezamen lijk ontwikkelden zij een nieuw beleid voor de Boskoopse club. Dit had tot gevolg dat er binnen de club een goedlopende zaterdag- én zondag- voetbalafdeling kwam. De gekwalificeerde jeugdtrainers die werden binnen gehaald onderstreepten nog eens het belang, wat Floreant hechtte aan een goed opgezet jeugdplan. Mede hierdoor steeg het aantal jeugdleden enorm. Op dit moment telt Floreant zeshonderdzeventig leden, waarvan ongeveer driehonderddertig jeugdleden. In het dagelijks leven is Blaazer (51) werkzaam als leraar Nederlands en Maatschappijleer. Hij geeft les aan VBO en Mavo leerlingen op het Visser 't Hooft Lyceum in Leiden. Daarnaast heeft hij als journalist een belangrijk aandeel in de totstandkoming van het personeelsblad van Techno Service. In het verleden werkte Blaazer ook als correspondent voor het Leids- en Alphens Dagblad. Blaazer houdt van duidelijkheid en zegt anderen, waar nodig, dan ook onomwonden waar het op staat. Dat leverde hem in het verleden wel eens kritiek op. Toch zien veel mensen de sympathieke Bosko per graag komen. Onder zijn leiding groeide Floreant uit tot de sterke, gezonde club die het nu is. Blaazers laatste klus bij Floreant is het binnenha len van een zogenaamd Wetra-veld. In september Wordt hierover door de gemeente Boskoop een besluit genomen. Blaazer hoopt met dit afscheidsca deau, Floreant nog een laatste hart onder de riem te kunnen steken. Waddinxveen - Afgelopen zaterdag vond de jaarlijkse kracht ting tussen diverse KNAU-regio's plaats bij atletiekverenim Ilion te Zoetermeer. Op basis van hun prestaties in de afgelopen maanden werd m drietal jeugdleden van S.C. Antilope uitverkoren de eer van KN J regio Zuid-Holland Midden te verdedigen. De keuze van de reof coördinator voor dit drietal is geen slechte geweest getuig^ prestaties. Geïnspireerd door de sterke tegenstand verbeterde Jurrien FrJ ken op de 1000 meter zijn persoonlijk record met maarliefst! seconden op 3 minuten en 13 seconden. Irene Kaptein treedt met haar 4e plaats op de 40 meter sprint ini voetsporen van haar oudere zus Marieke, de winnares v.. 1 Jeugdbokaal 1998. Gijs van der Knaap bevestigt wederom zijn klasse door vanafl start de kop te nemen en bijna de gehele 800 meter deze positie! houden. Behaalde hij vorig jaar nog een eerste plaats op de lof meter bij nationale wedstrijden (2.49.86) nu moest hij 50 metj voor de finish zijn meerdere erkennen. Gijs zal zich ongetwijtJ volgende week bij wedstrijden in Barendrecht revancheren Ondanks de hevige concurrentie behaalde de selectie van ret Zuid-Holland Midden de eerste plaats. T erwijl in Zoetermeer de eer van de regio werd verdedigd vond] Waddinxveen op het atletiekcompiex een andere strijd plaats, f de onderlinge wedstrijden streden de overige jeugdleden v Antilope om de felbegeerde Jeugdbokaal. Naast de vele persoo, lijke records die werden verbeterd stelde Jamie Binken op de6) meter het clubrecord in haar categorie scherper. 16 juni Melissa 10 jaar! Van harte gefeliciteerd van papa, mama en Quinten Feest? Waar? Maddy en Kees 45 jaar gefeliciteerd van adma - liaart Ja, het is er van gekomen! Lilian vond de man van haar dromen Welke visser is zijn tent kwijt? 0182-610744 Gevr.: opslagruimte voor hulpgoederen Roemenie min. 100 m3 max. 400 m3 06- 51565718 Het was een leuke tuin. Welke liefhebber helpt mij? W'veen nrd. 0182-617627 Danhy H.G. je bent geslaagd voor de sportschool doe je best! opa en oma verhoef "ffVMG v Kelsey 25 juni 4 jaar. Ope en oma weer op pad van harte lieve schat Zevenhuizen - De afgelopen weken is er onderling hard gestredl voor de felbegeerde titel "Clubkampioen" bij Badmintonverej ging Zevenhuizen. De opkomst niet groot. Toch kregen de clubkampioenen het nl voor niets. Bij de herenenkel werd gespeeld in twee poules tf eerste twee van beide poules speelden kruisfinales. De finales] uiteindelijk gespeeld door Norbert Ladan en Ruud de Boer.N bert bleek sterker (15-2 15-8) en werd dus Clubkampioen ini herenenkel. Bij de dames was de opkomst nog minder groot. Er werd dauw niet gekozen voor een finale, maar onderling resultaat in depoi Liesbeth Poot was hier duidelijk de beste. Marrie van Reeuw) werd tweede. Bij de dubbels was de opkomst ook niet enorm, zodat ook hi gekozen is voor een poule-winnaar zonder aparte finale. De herd dubbel werd gewonnen door Norbert Ladan en Cees Bressfj Tweede werden hier Peter van Riemsdijk en Henk den Hartol Liesbeth Poot en Yvette Rupke werden kampioen bij de damf gevolgd door Marrie van Reeuwijk en Wendie Hogerwaardii tweede. De mixdubbel clubkampioenschap gaf wel een grotere opkom zodat hier in drie poules gespeeld kon worden. Er werd f gestreden, omdat een groot aantal koppels toch aan elkaar waagd is. Clubkampioen werden hier Liesbeth Poot en Joc Koole. Wendie en Ted Hogerwaard werden tweede. Seizoen 98/99 zit er bijna op. Volgend seizoen (start augustuj gaat de vereniging van start met nieuwe competities en andej activiteiten. De badmintonvereniging heeft voor seizoen 1 2000 plaats voor nieuwe leden. Benthuizen - Onlangs werden bij Sportvereniging NAS turntoetsen bij de demogrotj afgenomen. Twee maal per jaar wordt de demogroep getoetst op haar vorderim op de onderdelen kast, mat en mini-trampoline. Er wordt op vier niveaus beoordeel Niet alle vijftien kinderen legden hun toets in één keer geheel naar tevredenheid ral de jury af. In december krijgen zij de gelegenheid de onvoldoende onderdelen te doen. Waddinxveen/Zevenhuizen - Vanuit stichting "Bike Aid" wordt een sponsortoci gefietst over 1300 kilometer van Milaan naar Rotterdam. ...J De meeste van de 34 deelnemers, plus 18 begeleiders zijn werkzaam bij P0®) Rotterdam-Rijnmond. De organisatie ligt bij een aantal van deze mensen. Ook Gerard Hazebroek (Postcommandant i Zevenhuizen) uit Waddinxveen en Anton Eikelenboom junior (begeleid door zijn va-1 der Anton senior) die elders werkzaam is, zijn gevraagd deel te nemen aan deze tocht. Er zijn diverse voorbereidingstochten ge reden, waaronder Luik-Bastenaken-Luik, Amstel Gold Race, Tour de Force en vele kilometers rondom de regio. De tocht vindt plaats van 20 tot en met 26 juni. Dat is zeven dagen fietsen vanuit Italië, door Zwitserland, Frankrijk, Luxemburg, België, naar het eindpunt de Coolsingel te Rotterdam. Daar worden de fietsers ont vangen door burgemeester en wethouders van Rotterdam, en enkele politie functiona rissen. Men hoopt circa ƒ50.000,- bij elkaar te fiet sen voor deze stichting, die artsen en ver pleegkundigen uitzend naar enkele 3e we- reldlanden om plastische chirurgie toe te passen, bij vooral kinderen met verminkin gen. Tevens besteed men het geld om een project op te starten, om mensen van daar deze kennis bij te brengen. Zij hopen mede door de vele sponsors een flink bedrag bijeen te fietsen. Mochten er mensen zijn die ook een dona- tie willen doen, dan kan dat via gironum mer: Stichting "Bike-Aid" 8125114. \V^ I uk Dt' foto Anton Eikelenboorni

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8