In de tijd van de Spanjaarden De Graaf Bouwbedrijf 7 5 jaar! BEGRAAF al/a DC PARA Bedankt! Alfa Accountants het Oogstfeest 116 dagen inspanning van de NVM maakt volgende Oogstfeesten mogelijk. 3 B0l/WB£Dff/JF ^J^raaf Bouwbedrijfals het een tikkeltje beter mag. accountants en adviseurs bloemen- kadoshop Voor een complete interieur-metamorfose kunt u bij de ParaSol terecht. Met o.a. Side-tables diverse soorten stoelen en lampen De 1 April-vereniging "Brielle" De geschiedenis van de Middenstandsvereniging van Zeven huizen gaat niet zover terug als in de tijd van de Spanjaar- den. De vereniging is opgericht op 4 oktober 1945. De oudste statuten van de vereniging dateren uit het jaar 1979. Het toenmalige bestuur bestond uit de heren Rodenburg, Lawson, Wiggers, Van der Spek, Verbeij, Van Tol en Markus. I Een snelle rekenaar komt erachter I dat onze vereniging in het jaar 2000 I haar 55-jarig bestaan viert. Een I hoogtepunt in de geschiedenis van I onze vereniging. In deze snelle tijd is I het geen eenvoudige opgave om je I als vereniging of als individuele win- I aelier te onderscheiden van de grote I winkelcentra om ons heen. Juist het I kleinschalige en het authentieke van I het dorp moeten het voor zowel de 1 inwoners van Zevenhuizen en I daarbuiten aantrekkelijk maken om I «Zevenhuizen de inkopen te doen. r £en compleet assortiment en aan- I trefelijke winkels met vriendelijk I personeel moet in onze ogen het I hoofd bieden aan de concurrentie I van de grote steden. I Dat dit niet vanzelf gaat spreekt voor I ach. Dit is de reden waarom een I Sroep inwoners van Zevenhuizen se- I dert een jaar druk bezig is met een I visie-ontwikkeling over het uiterlijk I de samenstelling van het winkel- I bestand in Zevenhuizen. Een visie hie gemaakt wordt voor en door Ze- venhuizenaren. Rekening houdend met de ontwikkelingen buiten onze woongrens, zoals de ontwikkeling van de nieuwbouwwijk "Nesselande" en de uitbreiding van recreatie-mo gelijkheden vragen om een actieve manier om op deze ontwikkelingen in te spelen. U3 eu UJ O s sïr UJ 3= sz Het plan moet tot stand komen door een creatief en een formeel proces naadloos naast elkaar te laten verlo pen. Hierdoor wordt voorkomen dat er plannenmakers en plannen-afkra- kers ontstaan waardoor er uiteinde lijk niets van de grond komt. Een goed plan en een jubileum kun nen volgend jaar dus samenvallen. Dit jaar- willen wij ook nog van ons laten horen. Naast de Kerstmarkt willen wij dit jaar de Dorpsstraat extra aantrekkelijk maken door een sfeervolle kerstverlichting te laten branden die wij namens de vereni ging hebben aangeschaft. Een stap in de richting van verdere professio nalisering van onze vereniging. Het Oogstfeest is inmiddels uitge groeid naai- een terugkerend evene ment in Zevenhuizen. Met enorm veel enthousiasme en energie slaagt het Oogstfeestcomité ieder jaar weer zichzelf te overtreffen met dit gran dioze feest. Het Oogstfeest is een begrip geworden in de regio waarbij zowel de Zevenhuizenaren als "men sen uit de regio" veel plezier beleven. Onze complimenten gaan dan ook uit naar de leden van het Oogstfeest comité en de vele vrijwilligers die het mogelijk maken om eenmaal per jaar Zevenhuizen op een positieve manier voor het voetlicht weten te brengen. Veel plezier toegewenst op het Oogstfeest, door het bestuur van de Middenstandsvereniging Zevenhuizen ouwbedrijf D. de Graaf B.V., opgericht in 1924 bestaat dit jaar 75 jaar. omens het Oogstfeestcomité van harte gefeliciteerd. Al Oogstfeesten 'QnS is Bouwbedrijf De Graaf onze steun bij de opbouw en installatie van et podium en dit Oogstfeest ook bij de bouw van de "Brielse" poort. Bouwbedrijf De Graaf bouwt be drijfspanden, bungalows, winkels en kantoren, maar zijn ook gespeciali seerd in groot onderhoud en renova ties. Woningbouw, zowel sociale als vrije sector, behoort ook tot de activi teiten. De opdrachtgevers zijn bedrijven, particulierenoverheidsinstellingen en woningbouwverenigingen. Voor kleinere verbouwingen van particulieren en het klein onderhoud van woningbouwverenigingen heb ben zij een speciaal onderhoudsteam gevormd, zeer flexibel en ingesteld op individuele wensen. Tweemaal per jaar brengen zij het blad "Bouwinfo" uit waarin zij de re laties op de hoogte houden van alle activiteiten van het bedrijf. U kunt een exemplaar altijd kosteloos op vragen. d Accountants en Adviseurs r f deel uit van een landelijke or- Sanisatie met 32 vestigingen. Het n'00r in Bleiswijk is 25 jaar gele- opgericht onder de toenmalige den I 'iaam "Accountantskantoor CBTB" Ves'iging bestaat nu uit 28 werk- I ,iemers waaronder accountants en 'Misten. I Mt de gebruikelijke werkzaamhe- I nin ZOa's 0Pstellen van jaarreke- I l?Sen' ^et verzorgen van loon- en I ciüU S adrn'nistraties, behoren finan- er> fiscale advieswerkzaamhe den bij ondermeer nieuwbouw, be- drijfsverplaatsingen en bedrijfsover- drachten tot de belangrijkste werk zaamheden. Alfa Accountants is al jarenlang een actieve sponsor van het Oogstfeest. Hiervoor, namens het comité, onze hartelijke dank. Oogstfeestkrant 1999 - pagina 17 Oogstfeest, 4 september is het weer zover. Voor de medewerkers van de Nederlandse Verwarmingsmaatschappij (NVM) is het net als voor iedereen feest dat weekend. Oogstfeest heeft buiten dit jaarlijks terugkerend fenomeen ook nog een andere betekenis. Namelijk tevreden klanten. Het sterk aan de glastuinbouw leverende bedrijf met o.a. verwarming, watervoorzieningen en elektrische installaties, signaleert een sterke groei. Alles wordt grootser, mo derner en moet efficiënter. Een aantal jaren geleden was een project van 1 hectare groot. Nu vor men aanvragen van 4 hectare en groter geen uitzonderingen meer. Daarnaast is de automatisering niet meer weg te denken uit de glastuin bouw. Dat vraagt dit jaar om extra inspanningen onzerzijds omdat het inluiden van het nieuwe millennium met geautomatiseerde klimaatsyste men dit vraagt. Daar hebben we een hoop aandacht aan besteed en hoe spijtig dan ook voor de organisatie; wij denken dat onze klanten hun ei gen oogstfeest zullen hebben. Al is het thema hierbij bijvoorbeeld: toma ten, paprika's, bloemen of anders zins. Nef zoals er flink in Zevenhuizen ge bouwd wordt, spijkeren wij ook hard aan de weg om gelijke tred te hou den met de gemeente die ons dier baar is. Zo is de NVM qua perso neelsleden van 40 personen ge groeid naar 50 op dit moment en kunnen wij nog steeds elektriciens en monteurs voor alle afdelingen ge bruiken. Toen wij vorig jaar het belang van het contact met de bevolking in een kranten-interview uitspraken kregen wij spontaan een aantal sollicitanten. Via via of rechtstreeks. Mooi is dat toch, hoe je met elkaar, en dan be doel ik bevolking en bedrijfsleven het voor iedereen kan veraangenamen. Dat wij deel uit kunnen maken van het economisch hart vind ik al bij zonder. Wij zijn niet de grootste werkgever in Zevenhuizen, maar de NVM is bijzonder trots dat dienstver banden van 10 jaar en meer eerder regel zijn dan uitzondering. Dat is naast het interessante werk een ab soluut compliment aan de stemming die er bij ons heerst. Tijd voor een feestje is een absolute must. Het Oogstfeest is prettig gewaarschuwd. Want het toegenomen aantal NVM- ers zal zeker van zich doen spreken op het laatste Oogstfeest van dit mil lennium. Dorpsstraat 53 - Zevenhuizen - Telefoon: (0180) - 63 81 00 Het Oogstfeest is mogelijk door de steun van het bedrijfslevenmaar ook door de medewerking en deelname van een groot aantal vereni gingen en particulieren. Dankzij deze medewerking en steun kan het Oogstfeest ook dit jaar weer worden georganiseerd. Het Oogstfeest wordt gesteund door: Middenstandsvereniging Zevenhuizen, Marskramer-Schotte-Fixet, Ge meente Zevenhuizen-Moerkapelle, Rabobank Zevenhuizen-Moerka- pelle, Alfa Accountants en Adviseurs, De Haij v.d. Wende advoca ten, Albert Heijn Zevenhuizen, Eetcafé-Bar "La Baraque", "Het Mek ka" wijn- en versspecialiteiten, Van Rijk huis-aan-huis-verspreidingen, De Graaf Bouwbedrijf, Perdijk Makelaardij, Chinees Indisch Restau rant "Jade", Bloemen en Cadeau-shop "De Parasol", Nederlandse Verwarmingsmaatschappij (NVM), Restaurant "De Strandgaper", Transportbedrijf C. Neleman Zn., Drukkerij Elgersma, VA-Design, Bac Hoogwerkers, Telematch. Speciale dank voor de medewerking en steun gaat uit naar: Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, Politie Midden-Holland, Brand weer, korps Zevenhuizen.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 37