b Hart van HoOand BROUWER DE KONING INBRAAKBEVEILIGING! 1 Foto's in het Hart van Holland Shantykoren naar Rotterdams festival deHaij vanderWende Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Simon Hendrik Antonie den Toom Cornelis van Wensem Cct t TEL. 0182-615055 UITVAARTVERZORGING De Gedenkteken Specialist BERICHTEN BEVEILIGINGEN 29.000 exemplaren Hart van Holland/1 september 1999 pagina 3 Familieberichten Opbaargelegenheid o.a.: GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 010 - 521HO 16 UIWMRTVERZORGING De Rietvoorn 23 - 2661 KG Bergschenhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Zevenhuizen Waddinxveen Hazerswoude Boskoop Alarmsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelij ke Dwarsweg la te Zeven huizen besteld worden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kan halen. ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet zo'n pijn. Na een moeilijke periode van een afnemende gezondheid ging op 126 augustus 1999 in zijn eigen vertrouwde omgeving in alle rust van I ons heen mijn zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa in de leeftijd van 81 jaar. J. den Toom-Ridderhof Ton en Marjan Erik en Rianne Dorine |Rottekade 21a - 2761 DX Zevenhuizen. De begrafenis heeft dinsdag 31 augustus plaatsgehad op de Gemeentelijke begraafplaats te Zevenhuizen. De Heer is mijn herder. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kort ziek zijn is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Cornelia den Butter in de leeftijd van 86 jaar. C. van Wensem-den Butter Leen en Nelly Gert en Ria Bram en Marieke Kees en Irina Adrie en Gerard Elbe en Bram en kleinkinderen 29 augustus 1999 Begoniaplein 2 - 2761 GT Zevenhuizen Geen bloemen Woensdag 1 september is er van 20.45 tot 21.45 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. De herdenkingsdienst zal donderdag 2 september om 14.00 uur worden gehouden in de Ned. Hervormde kerk. Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen om ongeveer 14.50 uur. UITVAARTVERZORGING oor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect WLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN AG fN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Voor een blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Uttvaartverzekerinjjen - Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen Winkeldiefstal wasmiddelEen 35-jari- ge inwoner uit Farmsem nam donder dag 26 augustus acht pakken wasmid del mee uit een supermarkt aan de Burg. Boerstraat. Normaal geen pro bleem en een goede klant voor de supermarkt. Dit keer echter niet. De man nam de pakken mee zonder te betalen. Getuigen hadden het merk van de auto waarmee hij wegreed en het kenteken aan de politie doorgege ven. De man werd aangehouden nabij het politiebureau in Waddinxveen. Krattendieven in de kraag gevat: Dank zij getuigen die de signalementen van twee krattendieven goed aan de poli tie hadden doorgegeven konden deze dieven 25 augustus rond half zes wor den aangehouden. Een 35-jarige vrouw en een 33-jarige man uit Den Haag waren met een gestolen auto naar de Bredeweg in Waddinxveen gereden. Daar wisten zij van een be drijfsterrein 15 lege Coca-cola krat ten weg te nemen en in de auto te laden. Op dat moment werden zij be trapt door getuigen. Toen de gealar meerde politie arriveerde waren de twee er lopend als een haas vandoor gegaan. De politie begon een zoekac tie. Al snel kon de vrouw worden aan gehouden. Met behulp van vele voor bijgangers en een diensthond werd even later de man op het fietspad langs de A12 bij Bleiswijk aangehou den. Beiden zijn ingesloten. Skater tegen bromfietser aan: Vermoe delijk in zijn enthousiasme voor het skaten, raakte een 10-jarige skater donderdagavond op de Zuidelijke Rondweg in Waddinxveen, licht ge wond nadat hij in aanrijding was geko men met een 16-jarige bromfietser uit Waddinxveen. Met vier andere ska ters was de 10-jarige enthousiast be zig op het fietspad naast de Rondweg. Op het moment dat hij de vier andere inhaalde kwam hij op het gedeelte waarover net op dat moment uit te gengestelde richting de bromfietser naderde. Met in ieder geval aange zichtsletsel is de jongen naar het Bleu- landziekenhuis overgebracht. Ongeval: Op de kruising van de Julia- nastraat met de Stationsstraat vond vrijdag rond 13.45 uur een ongeval plaatsEen 52-j arige man uit Waddinx- veen reed met de bromfiets over de Julianastraat in de richting van de Jan Dorrekenskade toen van rechts uit de Stationsstraat een auto kwam met een 62-jarige man uit Vianen aan het stuur. De bromfietser ging vol in de remmen, maar schoof toch nog tegen de perso nenauto aan. Daarbij liep de Wad- dinxvener schaafwonden op. Zieken huisopname bleek niet nodig. 2x onder invloed: De politie betrapte dit weekend in Hazerswoude twee au tobestuurders die met teveel alcohol op achter het stuur waren gekropen. Een 30-jarige bestuurder uit Den Haag werd op de Gemeneweg in Hazers woude-Dorp aangehouden. Het uitein delijke resultaat van de ademanalyse was 1.49 promille. Een 28-jarige auto mobilist uit Hazerswoude-Rijndijk werd aangehouden op de Schutter straat in diezelfde plaats. Ook hij kwam aan een promilage van 1.49. Aanhoudingen na openlijke geweldple ging: De politie heeft een 22-jarige Ha- zerswoudenaar en een 22-jarige Bos koper aangehouden die verdacht wor den van deelname aan een openlijke geweldpleging, gepleegd in de nacht van vrijdag op zaterdag jl. bij een feest van Avanti in Hazerswoude-Dorp. De ruzie was ontstaan doordat er tijdens het feest onenigheid ontstond tussen twee groepen jongeren. Binnen ont stond een woordenwisseling en er vie len over een weer klappen. Eenmaal buiten ontstond er wedrom ruzie. Er werd over en weer geslagen en ge schopt. Inmiddels zijn er veel getuigen gehoord. Naar het aandeel van alle betrokkenen wordt een nader onder zoek ingesteld. De politie sluit niet uit dat er meerdere aanhoudingen zullen volgen. Verkeersongeval met letsel: Vrijdag 27 augustus omstreeks 17.30 uur heeft een 42 jarige fietser uit Boskoop schaafwonden en een wondje aan het oog opgelopen toen hij moest uitwij ken voor een personenauto. De 26 jari ge bestuurder van de auto uit Alphen aan den Rijn reed op de Zijde komende van de hefbrug, en wilde linksaf de Vooroffscheweg op rijden. In beide richtingen was een filevorming waar door de bestuurder van de auto de fietser pas op het laatste moment zag. De personenauto kon nog op tijd rem men, maar de fietser schrok hiervan en week uit naar rechts, waar hij tegen een andere personenauto die stond te wachten om linksaf te slaan botste en ten val kwam. Zevenhuizen/Rotterdam - Het shanty- koor "Het Kraaiennest" en viswijven- koor "Sootje Visch" uit Zevenhuizen doen op zondag 5 september mee aan het internationaal Shantyfestival Rot terdam. Het festival, dat dit jaar voor de elfde keer georganiseerd wordt, vindt plaats rondom de Oude Haven in Rotterdam. Dit jaar treden er op zaterdag 4 en zondag 5 september elke dag elf koren uit binnen- en buitenland op. Zo zijn er koren uit Nederland, Noorwegen, Frankrijk en Engeland te bewonderen. Het festival wordt geopend op zater dag 4 september om 11.30 uur met een optreden van een Engels/Nederlands koor en zal eindigen op zondag 5 sep tember om 17.30 uur met een grande finale waarin alle koren tezamen zul len zingen. Gedurende het hele week einde geven de koren optredens op vijf verschillende locaties rondom de Oude Haven. Het internationaal Shantyfestival Rot terdam wordt dit jaar voor het eerst tegelijk gehouden met het Wereldha ven Festival 1999, een festival dat ie der jaar duizenden bezoekers trekt. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl -fïr\ Advertenties Anja van Bavel Redactie algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slui tings te rm ijn ad verten ties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhulzen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3