1 I T I E Milleniumoefening naar tevredenheid verlopen BROUWER DE KONING INBRAAKBEVEILIGING! deHaij vanderWende Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Ca t Johanna Gorissen-Looij UITVAARTVERZORGING oiQv mmore BERICHTEN I'/ l-T 471 BEVEILIGINGEN Gezelligheidscontacten voor vrouwen 29.000 exemplaren Hart van Holland/15 september 1999 pagina 3 Familieberichten TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 0791- 342ÖÖ70 U1TVAARTVERZORG ING Du Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen Zevenhuizen Boskoop Hazerswoude-Dorp Alarmsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf voor een gratis beveiligingsplan Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLUDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij. Wij probeerden te helpen, maar stonden er zo machteloos bij. Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe. Onze liefde is voor eeuwig: in ons hart nemen wij jou overal mee naar toe. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 63 jaar 12 september 1999 Noordelijke Dwarsweg 130 A. Gorissen Arie en Jean Peter-Jan Jennifer Norbert Sarie en John René José Miranda en Leo Michael Nick 2761 GD Zevenhuizen. Geen bloemen. Donderdag 16 september is in de aula van zorgcentrum "De Zevenster", ingang Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 17 september om 11.00 uur in voornoemde aula, waarna wij haar omstreeks 12.00 uur zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. r llvaartvcrzeker1ngKi Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen Veel vernielingen aan personenauto 's: Dertien vernielingen aan personen auto's. Dat is onder andere het resul taat van een weekend turven van deze misdrijven in Waddinxveen. De ver nielingen werden voornamelijk ge pleegd in de Groensvoorde, de Chopipiaan en de Schielandweg. De daders hebben het voornamelijk ge munt op de buitenspiegels. De vernie lingen worden omstreeks 4.00 uur gepleegd. De politie IJssel en Gouwe doet een dringend beroep op een ie der die mogelijk ook het slachtoffer is geworden van deze vernielingen. Zij worden verzocht aangifte te doen. Daarnaast is de politie op zoek naar eventuele getuigen. Aanhouding en voor korte tijd ont snapt: In de ochtend van 7 september werd een 25-jarige inwoner van Bos koop door de politie van zijn bed ge licht, omdat hij verdacht werd van het plegen van een inbraak in een kerkgebouw eerder dit jaar. De man werd later in de middag overgebracht naar het bureau in Gouda om aldaar de nacht door te brengen. Onderweg wist de man zich voor korte tijd uit de voeten te maken. Hij ontsnapte uit het politievoertuig en rende weg. De poli tie zette een zoekactie op en korte tijd later kon de man weer worden aange houden nabij het station te Gouda. Het onderzoek tegen de man wordt voortgezet. De politie sluit niet uit dat hij voor meer criminele activiteiten verantwoordelijk is. Inbraak woning: Een flatwoning aan de Jan Willem Frisoweg is bezocht door inbrekers. Een ruit werd verbro ken, waarna met toegang kreeg tot de woning. Onder andere werd audio- apparatuur weggenomen. Diverse sporen zijn veiliggesteld voor nader onderzoek. Er is buurtonderzoek in gesteld en door de politie zijn preven tie-adviezen verstrekt aan de bewo ners en aan de buren. Insluiping: Een woning aan de Spar- rengaarde is op klaarlichte dag be zocht door een insluiper. Hij wist van het aanrecht een portemonnee met inhoud weg te nemen. Getuigen heb ben een jonge man weg zien lopen, leeftijd ongeveer 18 jaar, gekleed in een zwarte broeken een grijze coltrui. Er zijn sporen veiliggesteld door de technische recherche. Eenzijdige aanrijding met letsel: Dins dagavond 7 april is een auto over de kop gegaan op de A-12, noordbaan, ter hoogte van de afrit Waddinxveen. De bestuurster, een 23-jarige vrouw uit Delft, was door onbekende oor zaak de macht over het stuur verlo ren, raakte twee keer de vangrail en kwam ondersteboven tot stilstand op de eerste rijstrook. De bestuurster kon zich weinig herinneren van het ongeval. Zij klaagde over pijn in hoofd en schouder. Met een ambulance is zij overgebracht naar het Bieuland. Veel bromfietsers in overtreding: De politie in Waddinxveen zegt ge schrokken te zijn van het aantal ge constateerde overtredingen bij een 9 september gehouden bromfietscon trole aan De Dreef in Waddinxveen. Van de vijftig gecontroleerde brom fietsen bleken er zestien niet in orde te zijn, te veel vermogen of geluid. Verder betrapte de politie vijf brom fietsers op het rijden zonder helm en was er een niet in het bezit van een bromfietscertificaat. Gezien deze er varing heeft de politie besloten de komende tijd meerdere controles uit te voeren. De controle werd uitge voerd in het kader van "De scholen zijn weer begonnen". Alcoholcontrole: Tijdens een alcohol controle op de Burg. Klinkhamerweg in Zevenhuizen zijn vannacht negen bestuurders gecontroleerd. Eén be stuurder, een 47-jarige inwoner van Zevenhuizen bleek teveel alcohol ge dronken te hebben. Aan hem is een transactie aangeboden. Rood-licht en snelheidscontroles: Tij dens snelheids- en rood licht contro les op de kruising Swanlaweg/Opril/ Potgietersingel en Burg. Klinkhamer- weg in Zevenhuizen zijn de afgelopen maand 31 bestuurders bekeurd. Drie bestuurders kregen een proces-ver baal ter zake te hard rijden. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 96 km/u. 28 bestuurders kregen een proces verbaal ter zake het rijden door rood licht. Het totaal aantal passanten be droeg tijdens de controles 120.386 voertuigen. Controle vreemdelingenwet: 8 septem ber heeft de politie samen met contro leurs van de Arbeidsinspectie een drietal bedrijven gecontroleerd in Boskoop. De controles vonden plaats op de Halve Raak en op het Rijneveld. in verband met het ontbreken van identiteitsbewijzen werden twee per sonen meegenomen. De ontbrekende documenten werden later op het bu reau getoond, waarna de personen weer werden heengezonden. Dergelij ke controles worden regelmatig in de gehele regio uitgevoerd. Politie en AID controleren bestrijding smiddelen: Bij een bestrijdingsmidde lencontrole gisteren in Hazerswoude- dorp controleerde de politie en de Algemene Inspectiedienst twaalf be drijven. Gelet werd op het hebben van spuitlicenties, soorten bestrijding smiddelen en opslag. Ook werden brandblussers gecontroleerd. Bij zes bedrijven was niet alles in orde. Daar volgt binnenkort een hercontrole. In een geval werd proces-verbaal opge maakt. Regio - In de avond van 8 september vond op het hoofdkantoor van Politie Hollands Middel te Leiderdorp een grootschalige milleniumoefening plaats, georganiseerd door de oefenstaf van de regionale brandweer Rijnland en Midden Holland. Het doel van de oefening was om twee regionale beleids teams en twee regionale operationele teams voor te bereiden op de Milleniu- movergang op het gebied van openbare orde en veiligheid. De teams beston den uit vertegenwoordigers van het Openbaar Ministerie, politie, brandweer en GGD. Aan de oefening namen in totaal 20 personen deel. Met name zou door de oefenstaf gelet worden op samenwerking binnen de teams en het op een juiste wijze stellen van prioriteiten. Met name op deze aspecten kan de oefening als geslaagd beschouwd worden. Tijdens de oefening werden de teams geconfronteerd met een groot aantal problemen die zich tijdens een jaarwisseling kunnen optreden. Met name het gelijktijdig optreden van meerdere, complexe incidenten, verspreid door de regio, was hierbij een bijzonder aandachtspunt. Uit de evaluatie aan het einde van de avond bleek dat de oefening door de deelnemers als zeer nuttig en leerzaam werd ervaren. Het belang van een goede gezamenlijke voorbereiding op de Millenniumnacht werd nogmaals door de oefening aangetoond. Een nadere uitwerking op detailniveau van de draaiboeken zal nog moeten plaatsvinden. Inzetcriteria voor bijzondere situaties maken hier deel van uit. In een besloten vergadering van het Regionaal College van 16 september vindt nadere besluitvorming en afstem ming plaats over de leermomenten van deze oefening. Gedurende de oefening waren nagenoeg alle burgemeesters en loco burge meesters en functionarissen van andere operationele diensten op het hoofd kantoor uitgenodigd. Zij kregen een lezing over de voorbereidingen tot nu toe. Daaruit bleek dat de gezamenlijke hulpverleningsdiensten en gemeenten op koers liggen. Regio - In december van dit jaar zal een boekje uitkomen waarin vrouwen een advertentie kunnen plaatsen om met andere vrouwen in contact te komen. Het gaat niet om relatiecon tacten, wel om gezelligheidscontac ten. Bijvoorbeeld om met elkaar naar het theater of een concert te gaan, een eet-, lees- of schrijfclub te beginnen, te wandelen, te sporten, iets geza menlijk met de kinderen te onderne men of wat dan ook. Het boekje is bedoeld voor vrouwen die hun leven redelijk tot goed op orde hebben, maar net dat ene contact met één of meerdere vrouwen niet spontaan te genkomen. voor meer informatie: Ire ne Kurpershoek, Postbus 1413, 2302 BK Leiden, telefoon 071-5125508. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Advertenties Anja van Bavel Redactie algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3