ELM BLEISWIJK B.V. Ar alle haarbehandelinqen 362 3167 FA.J. V.D.JAGT &ZN Weggelopen Met Iseki laat u er geen gras over groeien gestreepte kater Ontwerp- Hoogheemraadschap van Schieland VAN EIGEN KWEKERIJ nu weer nieuwe oogst ELSTAR OF GOUDREINETTE slechts 9,98 SWANLA-HOEVE pagina 8 Hart van Holland/15 september 1999 Thuiskapservice KopZorg' is een jonge, dynamische en succesvolle thuiskappersformule waar het haar bij de klant thuis behandeld wordt. Wij komen o.a. in de volgende plaatsen: - Berkel Rodenrijs - Bergschenhoek - Benthuizen - Bleiswijk Delft - Moerkapelle - Pijnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer Nooit méér door weer en wind het huis uitl Nooit méér tijdverspilling door uren nutteloos wachtenl Onze KopZorg ThuisKappers komen bij u thuis op het tijdstip wat u het beste uitkomt, dus óók 's avonds. U kunt bij onze KopZorg ThuisKappers terecht voor Wij werken met professionele produkten en materialen en blijven door onder andere cursussen en trainingen op de hoogte van de nieuwste technieken en allerlaatste haartrends. Geïnteresseerd? Bel dan snel de KopZorg ThuisKapLijn voor 'n afspraak met één van onze KopZorg ThuisKappers! Tevens zoeken wij enthousiaste allround KAPPERS KAPSTERS die ons KopZorg ThuisKapTeam willen versterken. gazontrimmers, bosmaaiers en bladblazers Voor het vakkundig stofferen van autobekleding caravankussens en complete auto-interieurs Bermweg 22 Rotterdam/Zevenhuizen, tel. 0180 - 312806 BEKENDMAKING VERGUNNING ook diverse soorten hand-/ stoof peren, zoete appels enz- zijn al geplukt (goed te bewaren) een kist: Fruitbedrijf: Knibbelweg 27 Zevenhuizen Tel. 0180-638131 geopend: donderdag, vrijdag en zaterdag van 9-18 uur in Moerkapelle sinds 14 dagen onze 1-jarige met wit snoetje en rode halsband met naamkoker Heeft u hem opgevangen bel aub: 079-5931709 Elke nacht heeft u dezelfde droom. Uw tuin. Bloeiende kerselaars, mooie populieren, verzorgde rozenstruiken, u mag er trots op zijn. Het gras is er groener dan bij uw buur en u doet niets liever dan zalig luie ren in uw tuin van Eden. Een zachte bries, een aangenaam zonnetje en uzelf languit op het gazon. Kortom 'il dolce far niente' zoals de Italianen plegen te zeggen. Maar plots vervaagt dat beeld van een goed onderhouden grasperk en doemt er een wildernis op. Uw droom wordt een nachtmerrie. U moet weer gaan grasmaaien. Een rotkarwei! Zware inspanningen leveren, duwen en trekken om dat gras weer te kortwieken. En dan wordt u wakker. Poef, weg die akelige droom. Geen gesieur, geen gehijg, want u bezit immers een Iseki. Een betrouwbare en handige kwaliteitsgrasmaaier waarmee u een heel andere kijk op het grasmaaien krijgt. U kan weer rustig inslapen terwijl u luistert of het gras van uw tuin groeit, om het dan weer af te maaien....met uw Iseki natuurlijk! Kruisweg 17 - 2665 HA Bleiswijk - Tel.: (079)-5932440 Knip deze strook uit en bewaar dit bi) d<t telefoon! ij De Stihl gazontrimmers en bosmaaiers maken het Jjf werk van de gazonmaaier af. Ze zetten de puntjes m op de i op die plaatsen waar de gazonmaaier niet bij kan. Bijvoorbeeld langs muren en rondom bomen. De Stihl bladblazers doen krachtig hun wam werk en hebben een laag STIHL geluidsniveau. Bladeren, gemaaid gras of klompen gemaaid materiaal zijn beslist niet bestand tegen de sterke luchtstroom van uw Stihl bladblazer. 20 jaar kennis zaken! Van Blitterswijk levert kwalitatief hoogwaardige machines voor gazon, tuin en park. Voor zowel de professional als voor de particulier. De geleverde kwaliteit wordt benadrukt door een uitstekende service. machines voor gazon, tuin en park Oostpolderweg 4a, 2841 DA Moordrecht Tel. (0182) 372 513 Fax (0182) 374 069 Op 13 januari 1999 is een aanvraag ingekomen van de heer D A. Sol, te Zevenhulzen voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater in oppervlaktewater. Het betreft een lozing aan het Noordeinde 75 en de Julianaweg (ongenummerd), beide te Zevenhuizen. Wü zün voornemens de vergunning te verlenen. De aanvraag, de ontwerpvergunning en de bijbehorende stukken liggen op de secretarie van Schieland, Maas boulevard 123 te Rotterdam voor een ieder ter inzage en wel van 17 september 1999 tot 15 oktober 1999 elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur, alsmede van 08.30 uur toti2.00 uur op de gemeentesecretarie. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Tevens op maandag- en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 09.30 uur tot 11.30 uur en tiidens de overige openingsuren in de openbare bibliotheek aan de Dorpsstraat 87 te Zevenhuizen. Desgewenst kan op de secretarie van Schieland een monde linge toelichting op de stukken worden verkregen. Een ieder kan binnen vier weken na de dag waarop de ont werpvergunning ter inzage is gelegd schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bü het college van dijkgraaf en hoog heemraden van Schieland, Postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Degene die een schriftelijke bedenking indient, kan in een aparte brief verzoeken zün/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tijdens de inzagetermijn bestaat op verzoek voor een ieder de gelegenheid tot gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Vanaf 15 oktober 1999 tot en met het einde van de termiin waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de vergunning, liggen de stukken elke werkdag ter inzage van 09.00 uur tot 16.00 uur op de secretarie van Schieland. Nadat definitief op de aanvraag is beslist zal door betrokkenen beroep kunnen worden ingesteld. Afgezien van enkele uit zonderingen komt het recht om in beroep te gaan alleen toe aan degenen die eerder al bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerpvergunning. voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Emlsslebeheer van Schieland, de heer W.A.M. coossens, tel. 010 - 4537 345. Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland. INFORMATIE TEL: 010 - 4537 345 Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam Easybob, auto/zitstoeltje voor babies 0-9 mnd, zgan, met ver kleiner f.35.= 0182-631338 BEKENDMAKINGEN van dat bij hen de volgende aanvragen zijn binnengekomen om een ver gunning ingevolge de keur van Schieland: 1. van Ontwikkelings- en Bouwcombinatie MIC0 voor het bouwen van twee woontorens nabij de Schiekade ter weerszij den van de brug over de Coolhaven te Rotterdam; 2. van W.D. Multem voor het maken/ bouwen van een pand nabij de Westringdijk 8 te Moordrecht 3. van T. van der Torren voor het dempen van een watergang nabij de Middelweg 15 - 17 te Moordrecht 4. van Koolhaas Nieuwerkerk bv voor het maken van een dam met duiker nabij de Parallelweg Noord 12 te Nieuwerkerk aan den I Jssel; 5. van Fa. Reym en Zn. voor het dempen van een watergang nabij de Eerste Tochtweg 18 - 20 te Nieuwerkerk aan den IJssel; 6. van M.J. Bos voor het maken van een steiger met ligplaats nabij de Koningin Julianastraat 99 te Moordrecht 7. van Gemeente Rotterdam voor het verwijderen en aanbrengen van verhardingen ter plaatse van de Aelbrechtskade te Rotterdam; 8. van M.J. van Wageningen voor het verwijderen van een brug en het maken van een dam met dui ker nabij de 's-Gravenweg 149 te Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. van C.M.P. van Vorst voor het maken van een steiger met lig plaats nabij de B.L Rottekade 35 te Rotterdam; 10. van AA van Leeuwen voor het dempen van een watergang en het maken van een dam met dui ker nabij Zuideinde 16a te Zevenhuizen; 11. van D.L Oudijk voor het dempen van een watergang nabij de Noordringdijk 13 te Moordrecht 12. van M. Molenaar voor het verwij deren van een brug en het maken van een dam met duiker nabij de Bermweg 16-18 te Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. van Knaap ModuutwoniRgen voor het maken en vetwjderen van een noodbrug en het maken van een betonnen brug nabij de Kralingseweg 287 te Rotterdam; 14. van Aannemingsbedrijf W. J. Molenaar voor het plaatsen van een hekwerk nabij de Groenendijk 18 te Nieuwerkerk aan den IJssel; 15. van J.C.G. Hebenaar voor het hebben van een ligplaats voor een woonark nabij de Oostringdijk 106 te Moordrecht 16. van Gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel voor het plaatsen van 2 parkbanken en het aanleggen van bestrating langs de Ringvaart nabij de Oostringdijk ter hoogte van Roekendaal te Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. van R.D. van Logchem voor het maken van een steiger nabij de B.L Rottekade 129 te Rotterdam; 18. van F. Top en L van Houdt voor het hebben van een ligplaats voor een woonark nabij de Oostringdijk 109 te Moordrecht dat zij voornemens zijn naar aan leiding van de aanvragen vergun ning te verlenen. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze over de aanvragen of het ontwerp van de vergunningen naar keuze schriftelijk of monde ling naar voren brengen van 17 september 1999 tot en met 15 oktober 1999. Schriftelijke reacties kunnen worden ingediend bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland, Postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Voor een monde linge reactie of voor inlichtingen over de aanvragen kunt u zich wenden tot de afdeling voorberei ding en ondersteuning van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam (telefoon 010-4537 335). Hoogheemraadschap van Schieland INFORMATIE TEL 010 - 4537 335 Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam SuperNintendo 11 spellen f.200. Gevraagd: poppen wagen v 6 jr 0180-610835 TT/V'

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8