I 1 Weer overwinning voor Floreant LITI E IMUMTHI Rottemerenloop Jubileumconcert Excelsior Hart van Ham BROUWER DE KONING QRG INBRAAKBEVEILIGING! deHaij vanderWende Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle iet t TEL. 0182-615055 UITVAARTVERZORGING llM BERICHTEN 3EV HUGI IGEN 29.000 exemplaren Hart van Holland/29 september 1999 pagina 3 Familieberichten Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 079 - 342H070 OIO - 52150f6 -U ITV/yvmVgRZORG I ng De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet ts onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken I Damesvoetbal Grote collectie KAMERPLANTEN Goede kwaliteit cyclamen BLOEMBOLLEN (ook in cadeau-verpakking) Narcissen en Krokussen - 10% korting Korte vroege tulpen in 20 soorten droog haardhout - winterharde violen, erica winterbloei Moerkapelle Boskoop Waddinxveen Alarmsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen 1 BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Bel voor een gratis beveiligingsplan Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Boskoop Hazerswoude-Dorp ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen poskoop - De dames van Floreant hebben hun vierde wedstrijd winnend Upesloten tegen Lekkerkerk. In de tweede minuut kwam Floreant aan de I «wing nadat Manuele van Bruggen vanuit de achterhoede opkwam en perfect I ,lanca van Elleswijk aanspeelde,d ie vanaf zo'n 16 meter inschoot. Floreant I k|tna ^eze openingstreffer de wedstrijd in de zak te hebben; dat was niet I et geval. In de 15e minuut speelde Karin van der Wel terug, maar de bal werd I '™erschept door de tegenstander, die alleen op doel af kon. Flet schot werd I rnauwernood gered door Monique Kramer. In de 18e minuut was er voor I oreant zelfs de kans om op 2-0 te komen, maar de bal ging achter. I e tweede helft verliep rommeliger, maar Floreant gaf geen echte gevaarlijke I ratsen weg. Floreant werd zelfs sterken en begon in zichzelf te geloven en de I mes speelden hun eigen spelletje. Lekkerkerk liep achter de feiten aan en I '°®z'en Kitty van de Hoven, na twee tegenstander omspeeld te I l n' de keepster tegen de paal schoot. In de 70e minuut was er weer een ,J7°°r Kitty, maar ditmaal raakte zij onderkant-lat. De laatste kans was Kaart oskooPse Maartje Miltenburg, die alleen op doel af kon gaan, maar I Hegenstander kon nog net de bal corner schieten. De wedstrijd eindigde 'n een overwinning voor de Floreant-dames. MESTSTOFFEN, tuinaarde 4 zakken ƒ10,- - Fruitbomen WITLOFWORTELEN Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Snelheidscontrole: De politie hield dinsdagmorgen 20 september op de Bredeweg in Moerkapelle een snel heidscontrole. Tussen 7.30 en 9.10 uur werden 963 motorvoertuigen ge controleerd met behulp van radarde tectie. 106 bestuurders trapten het gaspedaal te diep in op een plaats waar niet harder gereden mag wor den dan 50 km per uur. De hoogst gemeten snelheid was 81 km per uur. Binnenkort kunnen de overtreders een acceptgiro in de brievenbus ver wachten. Vrouw ten val met fiets: Een 75-jarige fietser uit Boskoop is maandag 20 sep tember ten val gekomen. De vrouw reed op haar fiets op de Zuidstraat. Bij de kruising met de Koninginneweg schoof haar voet van de trapper waar door zij ten val kwam. De vrouw liep een open wond onder haar knie op. Zij werd per ambulance naar een zieken huis in Gouda vervoerd. Fietser aangereden: Een 54-jarige vrouw uit Hazerswoude-Dorp heeft maandagmiddag 20 september rond 14.45 uur een hoofdwond en letsel aan haar hand opgelopen nadat zij was aangereden door een 69-jarige auto mobilist uit Alphen aan den Rijn. Bij de kruising Parklaan/Paddegat wilde de vrouw linksaf richting de Laag Bos koop. De automobilist reed op de Laag Boskoop en sloeg linksaf rich ting het Paddegat. Waarschijnlijk za gen de twee elkaar over het hoofd, waardoor er een botsing ontstond. De vrouw is per ambulance naar een zie kenhuis in Gouda vervoerd. Diefstal uit woning: Een 29-jarige vrouw heeft op dinsdag 21 september aangifte gedaan van diefstal uit haar woning aan de Groensvoorde. De vrouw was in de voortuin toen zij rond 12.45 werd aangesproken door een bestuurder van een witte bestel bus. Na dit gesprek is de vrouw haar woning binnengelopen. De bewoon ster zag haar jas met kleerhanger in haar achtertuin liggen. Weggenomen is haar handtas, rijbewijs, bankpas sen, een zaktelefoon, frontpaneel van een autohifi en haar portemonnee met een geldbedrag. Signalement van de bestuurder van de bestelbus; een Noord-Afrikaans uiterlijk, leeftijd ca. 21 jaar, gekleed in een grijze bodywar mer, zwarte broek en zwarte trui. Automobilist bij inhaalmanoeuvre ge wond: Woensdagmiddag rond 17.00 uur, raakte een 31-jarige automobilist uit Zevenhuizen gewond nadat hij met zijn auto na een inhaalmanoeuvre op de Plasweg in Waddinxveen tegen een boom was beland. Hij werd met een gebroken borstbeen naar het Dijk- zicht ziekenhuis in Rotterdam ge bracht. Door nog onbekende oorzaak raakte de bestuurder tijdens de in haalmanoeuvre de macht over het stuur kwijt, reed tegen een boom en kwam tot stilstand in een greppel naast de weg. Pogingen tot inbraak: Tussen vrijdag avond en zaterdag vonden twee po gingen tot inbraak plaats in woningen op de Kleikade in Waddinxveen. De daders hadden geprobeerd de cylin der te verbreken, hetgeen niet gelukt Slachtoffer van eenzijdige aanrijding overleden: Een 32-jarige Wad- dinxvener, inzittende van de Honda personenauto, die vorige week be trokken was bij het eenzijdig ongeval op de Beijerincklaan te Waddinxveen, is aan zijn verwondingen overleden. Van de 29-jarige bestuurder is het rij bewijs ingevorderd. Ook is onderzoek gedaan naar mogelijk alcoholgebruik van de bestuurder. Daar zijn echter nog geen uitslagen van binnen. inbraak woning en aanhouding op heterdaad: Een 26-jarige Alphenaar is gisteravond op heterdaad aangehou den bij een inbraak aan de Voorof- scheweg in Boskoop. Getuigen had den de politie gebeld, omdat er twee mannen gezien waren bij de woning, terwijl de inbraak gepleegd werd. Eén man, geheel in donkere kleding ge kleed, werd kort hierna gesignaleerd door surveillerenden agenten op het fietspad van de Boezemlaan. Hij werd aangehouden en overgebracht naar het bureau. Inbrekerswerktuigen wer den aangetroffen in de kleding van de verdachte. Naar de verblijfplaats van de andere verdachte stelt de politie een nader onderzoek in. Auto te water. Zaterdagavond rond 21.20 uur is een auto in het water langs de Burmadeweg terecht gekomen. Toen de hulpdiensten arriveerden hadden alle vijf inzittenden zich in veiligheid weten te brengen. Het be trof een 20-jarige vrouw uit Hazers woude-Dorp, ee 24-jarige man uit Ha zerswoude-Dorp, twee jongens van 18 en 10 jaar uit Alphen en een 16-jarige jongen uit Leiderdorp. Door ambulan ces is een drietal gewonden naar om liggende ziekenhuizen gebracht. Vol gens verklaringen van de inzittenden is de auto ondanks een snelheid van zo'n 60 kilometer per uur toch uit de bocht gevlogen en in het water ge raakt. Bleiswijk- Op zondag 3 oktober wordt de Rottemerenloop georganiseerd. Er kan gestart worden op de 3 kilome ter, 10 kilometer en de halve mara- Boskoop/Waddinxveen - Op 1 okto ber geeft Harmonie Excelsior in de Ontmoetingskerk in Waddinxveen haar jubileumconcert ter er van het 100-jarig bestaan. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Het 100-jarige Excelsior trakteert het publiek op een grandioze show avond. Om te beginnen geven alle ei gen gelederen van de vereniging acte de présance. De AMV-ers, onder lei ding van instructrice Helga Boekes- tijn vertolken een speciaal voor deze avond door hun "juf" geschreven lied je. Opleidingsorkest C-Akkoord, on der leiding van Jeroen Wentel, geeft een drietal swingende nummers ten gehore en voor de slagwerkgroep, onder leiding van Patrick Wognum, heeft het harmonie-orkest een spe ciaal plekje ingeruimd. De muziekdo centen van Excelsior formeerden spe ciaal voor dit jubileum een kwintet met de alleszeggende naam "Bij Voor beeld". Het harmonie-orkest van Ex celsior, onder leiding van Anton van Oosten, neemt de rest van de avond voor haar rekening. Ook heeft Harmonie Excelsior mu ziektalenten van buiten de vereniging gevraagd aan het concert mee te wer ken. Regiomannenkoor "Die Gouwe Sanghers" zingt, naast een drietal ei gen werken, ook mee met Excelsior. Ook showballet "De Holiday Dan cers", heeft speciaal voor deze avond twee dansnummers gemaakt, die on der begeleiding van Excelsior zullen worden uitgevoerd. Op entertainer/ zanger Tony Anderson tenslotte, rust de taak om het concert tot een goed einde te brengen. Die Gouwe Sangh ers, de Holiday Dancers en Tony An derson zullen de luisteraars, samen met Excelsior, een non-stop voorstel ling bieden. Non-stop? "Ja", zegt voor zitter Peter van den Berg "al ruim anderhalf jaar is er keihard gewerkt om dit jubileumconcert tot stand te brengen, en dan willen we ons publiek ook laten zien wat Excelsior muzikaal allemaal in huis heeft. Daarom is er geen ruimte gereserveerd voor bij voorbeeld jubilarissen en speeches. Uiteraard geeft Excelsior haar jubila rissen de aandacht die zij verdienen, maar dat doen we liever binnen de vereniging en voor speeches wordt ruimte geboden op onze jubileumre ceptie op 2 oktober van 16.00tot 18.00 uur in ons clubgebouw aan de Biezen. Maar het Boskoopse bedrijfsleven en de burgers hebben ons, vooruitlopen de op ons 100-jarig bestaan, aan alle kanten (financieel) ondersteund en daarom vinden we dat we best iets terug mogen doen. We gaan op 1 okto ber voor niets minder dan een gran dioze show-avond met alles erop en eraan". "Alles erop en eraan" betekent dat een apart danspodium in de kerk wordt aangebracht, dat er speciale toneelverlichting wordt geïnstal leerd, dat er een video-opname wordt gemaakt, dat iedere bezoeker een leu ke attentie ontvangt, en, last but not least, dat het concert op CD wordt opgenomen. Deze CD is, in de pauze, door middel van bonnen te bestellen. Die CD is de bekroning op een 100- jarig bestaan. thon. Inschrijven kan vanaf 9.30 uur. De start voor alle afstanden is 11.00 uur in het clubgebouw van de korfbal vereniging aan de Gotzenhainsingel. Er zijn kleedkamers en douches aan wezig. De kosten voor deelname be dragen ƒ10,-; jeugd tot en met 18 jaar ƒ2,50. Voor meer informatie; 010- 521.21.28 of 0180-632423. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Advertenties Anja van Bavel Redactie algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3