Rob iwart H Bleiswijk uitgeroepen tot 'Parts Dealer Hengelsport Kerstpakketten voor Roemenie Bethelschool viert feest! van het jaar' e r ieuws ui H TZ cöii Gt Avonddienst Ichthus Informatie-avond Opbrengst collecte Nierstichting Opbrengst collecte NKGG over jicht Sjoelen Klaveijassen makelaar taxateur bedrijfshuisvesting I Door Hart van Holland/6 oktober 1999 Eerste landelijke Politiedag Rivierencompetitie Ouderencompetitie Te huur in Rijnwoude (Boskoop) Bleiswijk Feestprogramma Schotlandlaan 8: De SKR en de kinderen in Roemenië rekenen op u! Hoef weg 239 - 241: nvm-b°g Dublinstraat 22 2713 HS Zoetermeer Tel. 079 -351 31 11/070-386 54 63 Fax 079 - 352 23 17 Internet http://www.rob-swart.nl Boskc was h Boskc werd avonc ber ir geviei geboi muzil comp strikt kale muzie ging, hers" showl o.l.v. Ingrid ger Ti eigen acte AMV-i Boekt avonc liedje, opleic drieta gehor o.l.v. harmi ingeri Excel: dit ji allesz De re monii voor ganis: Moer heeft 65 uii kunn met en Gi klus Dico won één. 1 Team teger sel. E van Patrii nen werd Team ste r Gelul miet slach weler aan k lijk zi zijn. Onda den v jaren gene; wonc Pijnli Sinds Wade veel Zowe "De Dreef in dit Team stanc Schei 0) er same en 15 verlo Ook team ven E DKC: tweei wonn ze de laatst Zevenhuizen - De vijfde wedstrijd van de tweekamp tussen hengel sportvereniging Zevenhuizen-Moer- kapelle en Waddinxveen is gevist in de Haarlemmerringvaart bij Wete- ringbrug. Het weer was 'niet best'. Eerste werd H. Kraan met 25.560 gram; tweede Adr. v. Erk met 6420 gram en derde M. van Leeuwen met 5510 gram. De eindstand: 1. H. Kraan; 2. A. van Leeuwen; 3. M. Reichard; 4. Adr. van Erk; 5.1. van Elswijk. Zaterdag 16 oktober is de laatste wedstrijd van het clubkampioen schap. Deze wedstrijd is tevens de driekamp tussen Moordrecht, Wad dinxveen en Zevenhuizen-Moerka pelle. De zevende wedstrijd van de rivie- rencompetitie is gevist in de Lek bij Kinderdijk: 1. Adr. v. Erk; 2. J. Visser; 3. J. Klomp. De volgende wedstrijd is op 23 oktober. De 14e en laatste wedstrijd is gewon nen door J. Klomp met 9700 gram. Tweede werd K. Bos en derde mevrouw C. de Zwart. In het eind klassement is J. Klomp eerste; J. de Zwart tweede en D. Bazen derde. Door Karin Jongkind Waddinxveen - De Bethelschool aan de Heggewinde bestond zaterdag 2 oktober vijfentwintig jaar. Om die reden vonden er de afgelopen week allerlei festiviteiten plaats. De leer lingen kregen daardoor aanzienlijk minder les dan anders, maar daar treurde maar een enkeling om. De feestweek werd afgesloten met een reünie voor oud-leerlingen, -leer krachten en -bestuursleden. Op zaterdagmiddag werd een dank dienst gehouden in de Bethelkerk. Op maandag ging de feestweek van start met een 'vlaggenwedstrijd'. De opdracht luidde: wie maakt de mo- iste Bethelschoolvlag. Alle leerlin gen gingen enthousiast aan de slag in de hoop dat hun ontwerp uitein delijk gekozen zou worden. De win naar of winnares zal uiteindelijk zijn of haar creatie aan de vlaggenmast zien wapperen. In de loop van de week waren er nog tal van andere activiteiten, zoals een ballonwed strijd, een stoeptekenwedstrijd en Benthuizen - Van 20 tot en met 25 september is er in Benthui zen gecollecteerd voor de Nierstichting. Er gingen 22 col lectanten op pad en er is ƒ2840,15 opgehaald; dat is ruim ƒ400,- meer dan vorig jaar. De organisatie bedankt gevers en collectanten voor hun medewerking. Benthuizen - De Nationale Col- Internationaal Jrode Centei (ITO te Rijnwoude (Sosb op). Op dit moment is slechts nog één bedrijfsruimte voor verlmi beschikbaar te weten: xSSÏK- V-""' circa 200 nf entresol circa 160 nf bedrijfsruimte circa 40 nf kantoor 41.000,-per jon De bedrijfsruimte beeft 3 parkeerplaatsen, circa 150 nf laad- en losruimte gelegen aan de achterzijde van bet pand en kan eenvoudig aan de voorzijde worden voorzien van (extra) kantoorruimte. Opleveringsniveau: pantry, vloerbedekking (in kantoor), a. d.m.v. radiatoren, toilet. "Anders dan anders" is de avond dienst van de Baptisten gemeente Ichthus Waddinxveen op 10 oktober 1999. Het grootste deel van de avond zal namelijk gevuld worden door een totaal-theater met een inhoud die er niet om liegt. Vanuit de stichting "No More Lies" wordt het programma verzorgt door Theo Dekker. Deze dienst wordt gehouden in gebouw Kreater aan de Kerkstraat 13. Aanvang 18.30 uur. Iedereen is welkom. Regio - De vereniging van Reumapati ënten Gouda en omstreken organi seert op 11 oktober een informatie avond over jicht. Mevrouw de Jonge-Bok, reumatoloog, geeft een lezing. De avond wordt gehouden in verpleeghuis Bloemendaal en begint om 19.30 uur. Ook belangstellende niet-leden zijn van harte welkom. Voor informatie: 0172-210484. De Stichting Kinderhulp Roemenië houdt ook dit jaar, tot en met zater dag 16 oktober, een 'kerstpakkette- nactie'. De SKR hoopt hiermee alle 485 gezinnen, in de dorpjes Iacobeni en Stejaris, in november een kerst pakket te kunnen brengen. Net als de afgelopen jaren kan men bij onderstaande bedrijven een kerstdoos 'kopen voor ƒ5,- statie geld'. De kerstdozen zijn te koop in Moer- kapelle bij: Garantmarkt Dick Pak en bij Springer en Matze (Ton&Theo). In Zevenhuizen bij: Albert Heijn, Cl000 en Springer en Matze (Theo). In Mo- rdrecht bij: De Fotoboetiek Dorps straat 47 of in het SKR-magazijn aan de Zesde Tochtweg 3 in Waddinx veen (grens Moerkapelle). Wie geen kerstdoos kan/wil kopen kan ook zelf een doos vullen. Gebruik dan een doos van ongeveer 40x30x30cm. (lxbxh). In dat geval zal de SKR de artikelen later overpakken in een kerstdoos. De gevulde kerstdozen kunnen inge leverd worden op zaterdag 16 okto ber van 9.00-12.00 uur in Moerkapel le nabij het oude raadhuis; in Zevenhuizen bij het gemeentehuis of in de SKR-loods aan de Zesde Tocht weg 3. Overigens kan men in deze loods ook terecht op maandagavond tussen 19.00 en 21.00 uur. Bij het inleveren van de gevulde Kerstdoos ontvangt men het betaalde statie geld terug. De doos kan naar eigen idee gevuld, maar hieronder staan een aantal artikelen waar behoefte aan is: Dringend nodig is: meel, macaroni, rijst, suiker, zout, thee, lucifers, kaar sen, lampen 60W (E27), pleister en jodium. Niet dringend maar wel fijn om te krijgen: tomatenpuree, koffie, jam/hagelslag, soepen in blik, worst/vlees in blik, naalden/garen, toiletpapier enzovoort. Een beetje luxe: snoep/chocolade, harde worst (salami) en panty's, (geen zeepartikelen bijvoegen!) Wie wel graag aan de actie mee wil doen maar geen kans ziet een doos te vullen: een bijdrage is van harte welkom: Rabobank 3750.74.600 of Postbank 88113 t.n.v. S.K.R. Moerka pelle o.v.v. Kerstpakket. Een indica tie: voor ca. ƒ50,- zorgt de SKR voor een goed gevulde doos! Onderhavige bedrijfsruimte is gelegen op bet ruim opgezette bedrijventerrein een vossenjacht. Ook was er voor de leerlingen van groep drie tot en met zes een sponsorloop rond de school ■georganiseerd en zwommen de leer lingen van de hoogste klassen ruim anderhalve kilometer in het zwem bad. De opbrengst van deze sponso ractiviteit is gedeeltelijk bestemd voor de bouw van een christelijke school in Guatemala, via de Stichting Woord en Daad. Een ander deel is bestemd voor de eigen schoolacti viteiten en wordt besteed aan speel toestellen voor het schoolplein, de jaarlijkse schoolreis of andere edu catieve doeleinden. De jongste kinderen genoten op vrij dag van het poppenspel van de Wad- dinxveense Jeroen van de Berg, ter wijl een heuse glasblazer de oudste leerlingen van de school bezocht. Op zaterdagochtend vond een gezellige kindermarkt plaats, waarbij naast allerhande spullen zoals boeken en gebruikt speelgoed ook de inwendi ge mens op verschillende manieren versterkt kon worden. Directeur Jochem Veldhuijzen, was na afloop zeer tevreden over het ver loop van de week en sprak over een zeer geslaagd jubileumfeest. lecte Verstandelijk Gehandicap ten heeft in Benthuizen ƒ3952,55 opgebracht. De opbrengst wordt besteed aan begeleiding en hulpmidde len ten behoeve van het wonen, werk, onderwijs, vrijetijdsbeste ding en vormingswerk. Alle gevers en collectanten worden door de organisatie hartelijk bedankt. Waddinxveen - De prijzen bij de Waddinxveense sjoelers zijn gegaan naar: Cees Kuypers, Jan Kersbergen, André van Geme- ren, Wim Slingerland jr, Gerard Vos, Teus Visser, Cees Slinger land, Frans Bouwmeester, Otto Supusepa, Gert Kersbergen, Floor van Abshoven, Jan van Beek, Simon den Oude, Yvonne Sinnema, Rien Taktor, Dick Esveldt. Prijzen tweede ronde: Gré Brouwer, Bas Brouwer, Henk van Beek, Ronald Meijer, Marius Kersbergen, Mien van Renesse, Guus van Renesse, Cor Kersber gen. Door Svlvia van Doornen Regio - Op zaterdag 9 oktober orga niseert de Nederlandse politie voor het eerst de Landelijke Politiedag. De eerste dag heeft als thema 'jeugd zorg'. Vandaag dat vooral de jonge ren van harte welkom zijn. Het politiebureau in Waddinxveen aan de Limaweg besteedt van 10.00 tot 16.00 uur speciale aandacht aan dit onderwerp Waddinxveen - Vrijdag 8 okto ber is er een klaverjasavond in De Paddestoel. Aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt ƒ2,50 voor leden; niet-leden betalen 3,50. Iedereen is welkom. leer luxe opleveringsniveau: indeling d.m.v. scheidings wanden, vloerbedekking, kabelgaten, airconditioning, eledriscb bedienbare buitenzonwering, pantry, kabelgaten. circa 1/5 nf kantoorruimte Huurprijs 35.000,-per jaar Huurprijzen zijn te vermeerderen met BTW en eventuele servicekosten. Bleiswijk - De gouden award met ingegraveerde tekst: "In recogni tion of your loyalty and contribu tion making Case worldwide lea der in our industry" prijkt sinds enkele weken boven de balie van het onderdelenmagazijn bij E.L.M. Bleiswijk. Piet Blaauboer, als magazijnbe heerder verantwoordelijk voor de in- en verkoop van onderde len, kreeg de award uitgereikt in Chi cago, van waaruit hij vorige maand op uitnodiging van Case Internatio nal en importeur Boeke-Heesters een zes-daagse reis door de VS ma kte. Samen met twee collega's van andere genomineerde dealers, bezocht Piet onder andere de tracto- renfabriek in Racine van Case Inter national. Ook werd een reis gemaakt door de staat Illinois, waar zij in de werktuigenfabriek van Case werden rondgeleid. Al met al een interessan te trip, waar Piet dan ook met veel plezier aan terug denkt. En het feit dat hij in Chicago, ook nog eens de onderscheiding 'Parts Dealer van het jaar 1998' in de wacht sleepte, kwam voor hem toch als een com plete verrassing. Het team van E.L.M. Bleiswijkdat met elkaar de onderscheiding Parts Dealer van het jaar in de wacht sleepte. Case International en Boeke-He- sters, importeur van Case-tractoren voor Nederland, berichtten in augustus '98 dat er in elk Europees land een verkiezing van de beste dealer zou worden gehouden. In Nederland deden er in totaal 60 dea lers mee en aan de hand van een puntensysteem werd met name de servicegraad van de verschillende bedrijven getoetst. Al in mei behoor de E.L.M. Bleiswijk tot de laatste acht en tijdens een bedrijfsbezoek van de heren Borghuis (Boeke-He- sters) en Mainz (Case International) kreeg E.L.M. een bronzen beeldje overhandigd. Piet Blaauboer: "Uiteraard was er toen gebak, want tot de laatste acht behoren, vonden we al heel bijzonder. Dat we uitein delijk de beste dealer van 1998 zijn geworden, daar zijn we uiteraard met z'n allen hartstikke trots op."

Hart van Holland | 1999 | | pagina 16