00oo De brug naar werk in de regio UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 Hart van Holland/6 oktober 1999 pagina 5 BOUWZAKEN OVERIGE VACATURES ZIJN: Medewerker/ster Inside-sales Opperman Allround DTP-er Telefoniste/Receptioniste/ Administratief medewerkster Secretariaatsmedewerkster VOOR NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS. Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met: [de periode van 29 september tot en met5oktober 19991999 [«de navolgende vrijstellingen verleend en vergunningen [schikkingen bouwmelding afgegeven: lerleende vrijstellingen iKwekerij Montis te Moerkapelle, voor het uitbreiden van het kassencomplex achter en naast het perceel, plaatselijk [bekend Bredeweg 32b in Moerkapelle wordt vrijstelling ver leend van de voorschriften van bestemmingsplan "Landelijk J gebied 1983. lommoordse Vastgoed B.V. te Zevenhuizen, voor het plaatsen 1 van een oranjerie, plaatselijk bekend Rottekade 11 a in Zeven buizen, wordt vrijstelling verleend van de voorschriften van bestemmingsplan "Landelijk gebied 1990". Stichting Orion te Rotterdam, voor het bouwen van een .verkplaatsgebouw, plaatselijk bekend Wollefoppenweg 79a «Zevenhuizen, wordt vrijstelling verleend van de voorschrif ten van bestemmingsplan "Zevenhuizerplas". I.erleende bouwvergunning beschikking bouwmelding Td.J. Bac te Moerkapelle voor het vergroten van een bedrijfs pand d.m.v. een overkapping plaatse lijk bekend Nijver heidstraat 7 in Moerkapelle (verzonden 4 oktober 1999). J. Blacquiere te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een bal konhek plaatselijk bekend Lange Zijde 31 in Zevenhuizen (verzonden 4 oktober 1999) - Fa. C. P. de Hoog te Moerkapelle voor het plaatsen van een warmte-opslagtank plaatselijk bekend Oogstpad 13 in Moer kapelle (verzonden 4 oktober 1999) ■kwekerij Montis te Moerkapelle voor het uitbreiden van het cassencomplex achter en naast het perceel plaatselijk bekend Bredeweg 32b in Moerkapelle (verzonden 29 september I999) j-Ommoordse Vastgoed B.V. te Zevenhuizen voor het plaatsen vaneen oranjerie plaatselijk bekend Rottekade 11a in Zeven huizen (verzonden 29 september 1999) - M.C. van der Spek te Moerkapelle voor het vernieuwen en ver groten van een loods plaatselijk bekend Bredeweg 68a in Zevenhuizen (verzonden 29 september 1999) - Stichting Orion te Rotterdam voor het bouwen van een werk plaatsgebouw plaatselijk bekend Wollefoppenweg 79a te Zevenhuizen (verzonden 4 oktober 1999). Indien u zich niet met genoemd besluit kunt verenigen, kunt u bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aan tekenen. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning beschikking, kunt u bij de president van de recht bank Den Haag vragen om een voorlopige voorziening (dit bete kent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behandeling is). Het adres van de rechtbank is: Postbus 20302, 2500 EA Den Haag. De vergunning ligt ter inzage in het gemeentehuis, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Ingekomen bouwmeldingen/aanvraag bouwvergunnin gen Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: - aanvraagdatum: 27 september 1999, nr. 251: C.D. Parkinson voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Een- drachtsdijk 1 te Zevenhuizen; - aanvraagdatum: 28 september 1999, nr. 252: J.W. Nadorp voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel De Wielewaal 75 te Zevenhuizen; - aanvraagdatum: 13 september 1999, nr. 253: H.A. de Peinder voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Oran jestraat te Moerkapelle; - aanvraagdatum: 29 september 1999, nr. 254: L. van Leeuwen voor het plaatsen van een dakkapel op de voorzijde het vergroten van de dakkapel aan de achterzijde en het vergro ten aan de achterzijde van de woning Herenweg 11 te Moer kapelle; - aanvraagdatum: 30 september 1999. nr. 255: R.H.W. de Jong voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Dorpsstraat 142 te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/mel dingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de proce dure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aan vraag in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Inspraakmogelijkheid vrijstelling bestemmingsplan Dorpsgebied Moerkapelle Burgemeester en wethouders zijn voornemens vrijstelling te verlenen van de gebruiksbepalingen van het bestemmingsplan Dorpsgebied Moerkapelle, voor wat betreft de gronden gele gen tussen de Reigershof en de begraafplaats aan de Akker- weg. Op deze percelen rust de bestemming Agrarische doel einden, zonder bebouwing. Het voornemen bestaat om op deze gronden vrijstelling te verlenen van de gebruiksbepalin gen ten behoeve van gebruik conform de bestemming Tuinen. Het college is van mening dat een bedrijfseconomisch rendabel agrarisch gebruik gelet op de grootte en ligging van het per ceel niet meer mogelijk is. Gebruik als tuinen van deze gron den kan daarentegen wel als meest doelmatig gebruik worden gezien. Alvorens een definitieve beslissing te nemen omtrent het ver lenen van bovengenoemde vrijstelling worden belanghebben den in de gelegenheid gesteld gedurende twee weken, i.e. de periode van 7 tot en met 21 oktober 1999, tegen het verlenen van de vrijstelling een zienswijze in te dienen. De zienswijzen kunnen schriftelijk worden ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders of mondeling kenbaar worden gemaakt bij de ambtenaren van de sectie VROM. lego te koop; winkelwaarde ƒ1.200 voor ƒ450,- model 95-97 0180-631187 Gevraagd: Nintendo 64 0,5 jr oud 2 makkelijk thuiswerk 079- controllers 2 spelletjes 3414412 ƒ285,- 0180-632980 Afzuigkap (wit) ƒ25,- 079-5931985 na 18.00 uur Grenen babykamer antiekkleur compleet met badset, lampen, gordijnen 0182-619660 Thule box voor auto (grijs) Zeer goede meisjesfiets Bata- ƒ250,- vus 16 inch (3,5 tot 6 jaar) 0180-633392 175,- 0172-218137 AN U|\^V Voor een organisatie te Zevenhuizen zoeken wij per direct een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het indelen en opstellen van advertenties, het voorbereiden van brochures en Periodieken met Apple Macintosh. De juiste kandidaat beschikt over een grafische opleiding en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, met kennis van Photoshop, Illustrator en Quark-X-press. Tijden: 08.30-17.00 uur. Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een middelgrote groothandel te Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit contact onderhouden met leveranciers, afnemers en collega's. Het volledig verzorgen van de orderintake alsmede het uitbrengen van offertes en de follow-up hiervan. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MBO/HBO niveau, is communicatief vaardig, servicegericht en heeft enige kennis van de Duitse en Engelse taal. Tijden: 08.15-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een aannemingsbedrijf te Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan vnl. uit het assisteren tijdens grond- en straatwerk op diverse locaties en/of projecten. Weet jij van aanpakken en ben je voor langere tijd beschikbaar? Neem dan contact met ons op of kom langs. Tijden: 07.00-16.00 uur. Duur: bepaalde of onbepaalde tijd. Assistent accountant Administrateur Schadecorrespondent Boekhoudkundig medewerker Aanpakkers Houtbewerkingmedewerkers Chauffeur B/C Magazijnmedewerkers Voor diverse organisaties te Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden bestaan naast aanname van de telefoon uit het ontvangen van bezoek, het behandelen van binnenkomende post en het verzorgen van administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een opleiding MAVO/HAVO en bij voorkeur kennis van Word en Excel. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: bepaalde of onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor één van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een representatieve parttime/fultime: Naast telefoonaanname, het ontvangen van cliënten en het typen van overzichten, bestaan de werkzaamheden uit het verzorgen van inkomende- en uitgaande post en het verzorgen van correspondentie en facturatie van concept. De juist kandidaat heeft een opleiding MEAO secretarieel of vergelijkbaar, en een uitstekende kennis van Word en Excel. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: bepaalde of onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5