Stephan en Yorick winnen droomshow m Nieuw seizoen Krea Musica Rehobothschool ontvangt computer Kaartavond De Gouwe Rijders GALLGALL GALLGALL Als u iets mist. FOUTJE a*-** kleine wereld van oppenhuizen Itommelmarkt (Oouwebloem Kinaüffe 'VOeL Soiree Alliance Fran^aise I VOO feestavond, anders-dan-anders Jeugddisco in De Paddestoel Postzegel ruilbeurs Rommelmarkt Welkom bij uw woonspecialist in de regio! Bi+5. Bingo in de Boog IIHIIIIIIIIIIIIIIIIII fce jaargang lymmer 840 I] oktober 1999 makelaardij o.g. L NVM Van 25,99 voor 47,99? Zo werkt dat bij Gall Gall (natuurlijk) niet! Bokma Jonge Jenever liter ZEVENHUIZEN ook voor boortoestel len: DIJKSHOORN BRILLEN loskoop - Bij de Nederlandse Vere ring van Huisvrouwen wordt op .insdag 19 oktober een lezing Liouden door Mieke van Riel. Zij al spreken over de geschiedenis a het maken van poppenhuizen, e lezing wordt gehouden in De .rug aan het Kerkplein 5. Aanvang 51,00 uur. Leden hebben gratis toe- ig, niet-leden betalen ƒ5,-. |taddinxveen - Op zaterdag 23 oktober van 9.30 tot 15.00 uur wordt door Stichting De Gouwe- bloem een rommelmarkt gehouden nhet eigen gebouw aan de Tollen slaan 161. is er verkoop van handwer- ren, hobbymateriaal en oliebollen, opbrengst komt geheel ten le aan het werk van de Gouwe- Sloem. Er is ook gelegenheid spul len in te leveren op zaterdag 16 oktober van 9.30 tot 12.00 uur in het gebouw aan de Tollenslaan (in verband met plaatsgebrek geen meubilair). Voor informatie: 0182- MBof 610241. Waddinxveen - Alliance Franqaise Boskoop, Waddinxveen en Zoeter- j meer organiseert op maandag 25 oktober een soiree in de Immanuel- j kerk aan de Beatrixlaan 2. Aanvang 20.15 uur; zaal open 20.00 uur. Het thema is: "Le Marais". De heer IPeter neemt de aanwezigen mee naar Le Marais (het moeras) dat tot de oudste wijken van Parijs j behoort. Leden hebben gratis toe gang, introducés betalen ƒ10,-. Zevenhuizen - Op zaterdag 23 okto ber vindt in dorpshuis Swanla de jaarlijkse feestavond "Anders-dan- anders" van de Vereniging Open baar Onderwijs afdeling Zevenhui- zen/Moerkapelle plaats. Voor de pauze zal een klucht in één bedrijf worden opgevoerd. "Een ei hoort erbij". In de pauze wordt een verlo ting gehouden. Aansluitend zullen boor de leden van de toneelgroep diverse sketches worden opge voerd. Na afloop hiervan kan nog gezellig worden nagepraat en een dansje worden gemaakt. Aanvang 20.00 uur; zaal open 19.30 uur. Waddinxveen - Wijk- en speeltuin- j vereniging De Paddestoel organi seert op vrijdag 15 oktober een disco voor de Waddinxveense jeugd van 9 tot en met 14 jaar. ™ree ƒ1,50. De disco wordt j gehouden van 19.15 tot 21.30 uur. "P de disco wordt geen alcohol geschonken en er mag niet gerook worden Gouda - Op zaterdag 30 oktober van 10.00 tot 16.00 uur organiseert de Vereniging van Postzegelverza- roelaars Gouda haar halfjaarlijkse Nbeurs in gebouw Het Anker aan deEmmastraat 49. Toegang gratis. Waddinxveen - Op zaterdag 23 oktober organiseert muziekvereni- S'ng Concordia een rommelmarkt 'n clubgebouw De Hoge Noot aan jk J.W. Frisoweg 1. edereen is welkom van 8.00 tot 3.00 uur. Wie bruikbare spullen in wil leveren kan dat doen op don- "rdagavond vanaf 19.00 uur Door Karin Heeren Moerkapelle - Op donderdag 7 oktober zijn opvallend veel kinde ren van de Burg. I.J.P. Keijzer- school gelijk gekleed: velen lopen in een t-shirt van de 'Droomshow'. Twee leerlingen van deze school, de vrienden Stephan en Yorick, hebben namelijk op de woensdag daarvoor meegedaan aan de Dro- mshow en zijn zelfs als winnaar terug gekeerd. Onder luidkeelse aanmoedigingen van hun schoolka meraden hebben zij, na een span nende nek-aan-nek race, de over winning weten te behalen. Onder de artiestennaam 'De Aqua-keizers' zijn zij in de droomshow met als thema 'Onderwaterplaneten' als kandidaat te zien. Zij moeten op verschillende onderdelen hun krachten meten met hun tegenstanders: de Flower- power-girls uit het dorpje Waalre onder leiding van presentator Michael van Buren. Aanvankelijk hebben Stephan en Yorick een aan zienlijke achterstand. Na onderdelen als 'de woeste wip' en de olielijn' hebben zij een achterstand van 40 Bezoek vrijblijvend onze sfeervolle toonzalen lp I Antwerpseweg 9 Gouda :f Telefoon 0182 - 69 21 11 tegen 80 pun ten. In de laat ste ronde, de 'derrie-douche' komen zij sterk terug tot een stand van 120 gelijk. Dë over winning komt echt aan op de laatste vraag: met een stand van 130-120 is de strijd in hun voordeel beslist. Alle leerlingen van de groepen 5 tot en met 8 van de Burg. I.J.P. Keijzer- school zijn, samen met hun leerkrachten, meegeweest om Ste phan en Yorick aan te moedigen. Na aankomst hebben zij eerst stevig geoefend op de liedjes en de dans jes. Verkleed als orka, zeeheks of de zeekoning met de drietand hebben zij luidkeels gegild en gezongen om Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert op donderdag 14 oktober een kaartavond bij De Unie aan de Kerkweg-Oost 226. Aanvang 20.15 uur. Tijdens deze avond wor den vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging om mee te doen; iedereen is welkom. hun klasgenoten aan te moedigen. Kevin zong zelfs een solo. Alle kinde ren gingen met een t-shirt naar huis. Stephan en Yorick gingen met vele prijzen naar huis: beiden met een televisie, een boek, een computer spelletje en een opblaasrugzak. In ieder geval hebben alle leerlingen een onvergetelijke woensdagmiddag beleefd. De Droomshow met Stephan en Yorick wordt aanstaande zaterdag 16 oktober uitgezonden. Waddinxveen - Het Algemeen Gemengd Koor "Krea Musica" is volop aan het repeteren voor de uitvoeringen in het nieuwe seizoen. Op zaterdag middag 11 december geeft het koor een Concert in kerstsfeer in een van de verzorgingstehuizen van de Stichting Humanitas te Schiebroek. De la- tste repetitie-avond van het kalenderjaar, maandagavond 20 december is gereserveerd voor een inloopconcert. Belangstellenden zijn van harte welkom; het programma staat in het teken van het naderend Kerstfeest. Op vrijdag 14 april 2000 is er een concert in de Ontmoetingskerk te Wad dinxveen. De repertoirecommissie is voortvarend van start gegaan. Thema voor de uit voering in april is: "De vier jaargetijden in de natuur en in het leven van de mens". Sinds april van dit jaar staat Krea Musica onder leiding van Rineke Marwitz. Deze veelzijdige musicus heeft meerdere koren onder haar directie, geeft cursussen in binnen- en buitenland bovendien bespeelt zij een aantal instrumenten waaronder dwarsfluit, en contrabas. Rineke Marwitz is als docent verbonden aan de Muziekschool Kreater. Pianist is Geerten Bo gaard. Krea Musica streeft naar een evenwichtige verhouding tussen de vier stem- partijen: sopranen, alten, tenoren en bassen, in dit verband zijn nieuwe tenoren en bassen van harte welkom. De toegangsdrempel is laag; iedereen die plezier heeft in zingen kan zich aanmelden. Voor een kennismaking kun nen belangstellenden iedere maandagavond terecht tijdens de repetitie in het Gebouw Kreater aan de Kerkstraat aanvang 19.45 uur. h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 MAKELAAR van^Sr^4 voor gratis kraslot Aanbieding geldig t/m 26 oktober 1999 Pinnen dippen Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen - Tel.: (0180) - 63 12 51 Waddinxveen - Op vrijdag 15 oktober is er een bingo in buurtcentrum De Boog. De zaal gaat om 19.00 uur open, de bingo begint om 20.00 uur. ledereen is welkom aan de C. Huy- genslaan 2. Burg. Boerstraat 2 Zevenhuizen Tel. 0180-633050 rA "M«Js Moerkapelle: Koninklijke PTT Post bestaat 200 jaar. Ter gelegenheid hier van schenkt PTT Post 200 nieuwe computers aan verschillende onder wijsinstellingen. Op 6 oktober heeft de Rehobothschool één van deze computers ontvan gen. De overhandiging maakte onderdeel uit van een spreekbeurt van de postbode in de klas. Postbode Bas Hofman en vestigingsmanager Joyce Tieben werden hartelijk ontvangen door een groep enthousiaste kin deren. Manager Klantenservice Annemieke Wernsen was meegekomen en overhandigde de computer aan directeur van Noort. De computer komt goed van pas op de Rehobothschool, hij komt in de mediatheek te staan.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 1