REIZEN Kikker Spaarfeest! I r jP l -,f MM. Daar voelt iedereen zich thuis Rabobank Rabobank TRAINING BELEGGEN IN OPTIES VOOR BEGINNERS Aandelenresearch Strategie Waar wilt u deze winter van de sneeuw genieten? In Tirol of in Aspen? In Italië of Slowakije? Het kan allemaal. De Sneeuwwijzer laat u zien welke bestemming het beste past bij de eisen die u stelt aan uw wintersport. Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/13 oktober 1999 lc jaargang nummer 31 Telefoonnummers Algemeen: 0180 - 63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 70 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079-593 5885 is geopend: Zmnhui"n'■Moe"""'e"e maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle voor u, van en door uw bank Nog een paar daagjes en dan is het weer zover! Herfstvakantie en Spaarfeest op je Rabobank! We hebben de hele week weer veel leuks voor je in petto dus: "Spring er eens uit' en kom je spaarpot legen!! Doe ook mee met de kleurwedstrijd (van O - 6 jaar) of maak de strip af (van 7 tot 12 jaar) en win een leuke prijs! Heb je in je brievenbus geen brief van ons ontvangen, geen nood we hebben nog een aantal kleurplaten en strips voor je klaarliggen.Tot snel bij ons Kikker Spaarfeest! Antwoordcoupon: Naam Adres Woonplaats Telefoonnummer PUBLIKATIE RENTETARIEVEN VOOR BEDRIJVEN Veilig winkelen op Internet Lokale activiteiten: LEUKE INTERNETSITE] Rob Beentjes en Erwin Boorsma Beleggingsadviseurs Modelportefeuille aandelen Nederland De aandelenmarkten waren deze week positief gestemd, in de verwachting dat de Fed de rente niet zou verhogen. Vooral de financiële waarden profiteerden van de gunstige verwachtingen over het rentebeleid. Een renteverhoging bleef inderdaad uit, maar de Eed waarschuwde wel dat oplopende inflatie alsnog tot een renteverhoging zou kunnen leiden. De index van de inkoopmanagers, die eerder bekend werd, steeg meer dan werd verwacht. Dit geeft aan dat het herstel van de industriële sector voortzet. Negatief voor de inflatievooruitzichten was dat ook de sub-index die aangeeft wat producenten ten aanzien van toekomstige afzetprijzen verwachten een behoorlijke stijging liet zien. Ook in Japan zijn ondernemers positiever over de toekomst, wat bleek uit de sterke stijging van de Tankan-index. De telecomsector kon deze week profiteren van de aangekondigde overname van Sprint door MCI Worldcom. Dit wakkerde het optimisme aan over verdere consolidatie in de sector. In Nederland heeft Océ deze week de winstcijfers over het derde kwartaal bekendgemaakt. Hoewel een stijging van de winst Zevenhuizen-Moerkapelle Iris-modelportefeuille Week 40 portefeuille performance deze week ult.'98 ing 5.3 2.0 nutreco 3.9 3.0 abn amro 3.0 21.9 aegon 2.2 -21.8 vendex 2.0 36.6 philips 1.9 70.3 akzo 1.1 3.6 numico 0.9 -1.7 macintosh 0.0 16.4 fortis nl -0.6 -14.4 boskalis -0.6 11.3 kon. olie -0.7 31.1 dra ka -0.9 49.1 randstad -1.6 3.9 getronics -1.6 18.0 kpn -2.3 -1.8 wolters kluwer -4.3 -30.7 heineken -4.8 -11.9 unilever -5.2 -14.5 ahold -6.4 -7.8 modelportefeuille -0.1 aex-index 0.0 werd verwacht, daalde de winst met meer dan 10%, waardoor de koers sterk daalde. Ahold had te lijden onder tegenval lende winsten bij een van haar Amerikaanse concurrenten, waardoor twijfel ontstond over de toekomstige detailhandels verkopen in de VS. Ook Unilever lag onder druk omdat een Finse concurrent marktaandeel wint ten nadele van Unilever op het gebied van cholesterolverlagen de margarine. Performance Modelportefeuille behaalt een underperformance van 0.1% De modelportefeuille boekte in de verslagweek een rendement van-0.1%. De AEX-index behaalde een resultaat van 0%, zodat de modelportefeuille in de verslagweek een underper- ormance van 0.1% behaalde. Sinds het begin van het jaar bedraagt het rendement op de modelportefeuille -0.3%. De AEX-index steeg in dezelfde periode met 2.9%. Wijzigingen in de portefeuille Deze week geen wijzigingen in de modelportefeuille. Rabobank nieuws Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle organiseert op donderdag 11 november een bijeenkomst voor mensen die geïnteresseerd zijn in het beleggen in opties. De bank komt hiermee tegemoet aan de sterk toegenomen interesse onder beleggers voor dit boeiende beleg gingsinstrument. 19.00 uur ontvangst 19.30 uur aanvang deel I 20.30 uur pauze 21.00 uur aanvang deel II 22.00 uur einde De bijeenkomst is vooral bedoeld voor klanten die weinig ervaring hebben met het beleggen in opties. De meer ervaren optiebelegger zal deze bijeenkomst weinig nieuws horen. Voor hen volgt er in een later stadium een bijeenkomst voor gevorderden. Indien u nader kennis wilt maken met de boeiende materie van opties, dan is dit uw kans. Deze bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk, klant of geen klant van de Rabobank. U kunt zich aanmelden door onderstaande coupon in te vullen en op te sturen naar of af te geven bij de Rabobank in Zevenhuizen en Moerkapelle. Uw aanmelding wordt schriftelijk bevestigd. U kunt zich ook telefonisch aanmel den op telefoonnummer 0180- 637365 of via Email naar Rabo3750@tref.nl. Ja, ik kom naar de bijeenkomst Beleggen in opties op donderdag 11 november ik kom alleen ik kom inclusief mijzelf met personen Deze coupon kunt u afgeven op ons kantoor in Zevenhuizen of Moerkapelle of opsturen naar: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle T.a.v. Afdeling effecten, Postbus 5,2760 AA Zevenhuizen Wijzigingen van de rente op uw krediet in rekening-courant zijn af| te leiden uit publikaties in de lande lijke dagbladen waarin door de Rabobankorganisatie wordt mede gedeeld dat de basisrente, doorl ontwikkelingen op de geldmarkt,isl gewijzigd. Uiteraard staan rentewij-f zigingen ook vermeld op de specifi caties behorend bij de renteafreke-l ningen welke per kwartaal plaats-J vinden. Vanaf heden zullen wij voornoem de rentewijzigingen ook op onzel pagina in het Hart van Holland! plaatsen. Consumenten kunnen veilig winke len op Internet via l-pay met SET. Op de site van Interpay Nederland (Samenwerking gezamenlijke ban ken) www.i-pay.com kan de nodige informatie worden opgevraagd en kan men zich ook aanmelden.l-pay met SET wordt direct gekoppeld aan uw bankrekening en is een uiterst veilige en betrouwbare Internettoepassing. De benodigde software kunt u bestellen bij uw eigen bank. Virtueel shoppen zit duidelijk in de lift na een moeizame en lange aan loopperiode. Er zijn nu al ruim 80 winkels in Nederland waarbij u via Internet uw bestelling kan plaatsen. Het grote voordeel is dat niet het cardnummer opgegeven behoeft te worden maar dat betalingen van uw Raborekening via de digipass betaald worden op dezelfde manier als Telebankieren en Internetban- kieren. Voor vragen kunt u altijd terecht bij uw lokale Rabobank. 18 oktober - 22 oktober Jeugd Kikker Spaarfeest I november - 30 november Foto expositie Jan van Woerden. II november Training beleggen in opties www.studentenbaan.nl Voor studenten die wat willen bij verdienen om zodoende ook nog eens 'n avondje uit te kunnen. Leuke bijbaantjes www.werk.net Het arbeidsbureau heeft een eigen site met vele vacatures. Ook zijn l er verwijzingen naar andere afde lingen van het arbeidsbureau. www.aex.nl Hoe staat de beurs er voor? Veel informatie over de Amsterdamse effectenbeurs. Leuke grafieken die direct laten zien hoe de ontwikke ling van de aandelen is. www.disney.go.com Voor de ware Disneyliefhebber natuurlijk een onmisbare site met heel veel informatie over disney en zijn figuren. E-mail adres Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle: rabo3750@tref.nl. Rabobank

Hart van Holland | 1999 | | pagina 2