I 1 De twintigste én eenentwintigste eeuw in woord en beeld LITI E Hart van Hol BROUWER DE KONING INBRAAKBEVEILIGING! deHaij van der Wen de Ekclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Maria Jacoba Visser-van der Wel UITVAARTVERZORGING s ifc 4 W - I BERICHTEN N S EN 29.000 exemplaren Hart van Holland/27 oktober 1999 pagina 3 Familieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 TEL. 0182-615055 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 0791 3426070 010-52 po 16 H VAAI4I VEEZORG ING De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken i Waddinxveen Hazerswoude-Dorp Boskoop Alarmsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf i ■hh Bel voor een gratis beveiligingsplan Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Zevenhuizen ADVOCATE N (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Zevenster", in alle rust en kalmte in Gods vrede van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe sinds 15 januari 1952 van Willem Visser in de leeftijd van 90 jaar. Willem en Leny Visser Wilco en Margriet Jan-Willem en Silvia 24 oktober 1999 Correspondentie-adres: Burgemeester Klinkhamerweg 53 - 2761 BD Zevenhuizen Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen op woensdag 27 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden in bovengenoemd rouwcentrum op donderdag 28 oktober om 13.00 uur. waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen, omstreeks 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. r 1 Hvaartverzekeringen - Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen Door Svlvia van Doornen Boskoop - Hoe kijken we terug op het verle den en hoe denken we dat de wereld er in het nieuwe millennium uit zal zien? Met dit thema voor ogen heeft de Boskoopse biblio theek een wedstrijd georganiseerd waarbij alle bewoners van Boskoop worden uitge daagd om bovenstaande vraag op geheel eigen, creatieve wijze te beantwoorden. Dit kan bijvoorbeeld in de vorm van een ver haal of gedicht. Vooral ouderen, die dikwijls vele herinneringen uit vervlogen jaren koesteren en daar graag over vertellen, zou den de pen moeten pakken om één en ander op papier te zetten. Uiteraard kunnen hier bij de hoogtepunten van de 20e eeuw aan de orde komen, maar het mag ook best een kri tische noot voor wat betreft het nieuwe mil lennium bevatten. De jeugd blijkt dikwijls over een enorme fantasie te beschikken wat de toekomst betreft. Tekeningen en knutsel werken kunnen dé manier zijn om deze fan tasie te uiten. Verder valt er te denken aan foto's, collages, schilderijen, maquettes, een homepage op Internet... Kortom: voor welke vorm men ook kiest, alles is welkom! De titel die de bibliotheek aan deze wed strijd heeft gekoppeld luidt: "Boskoop in het verleden en in de toekomst". Het gaat immers om de visie van de Boskopers zelf en de geschiedenis van dit kwekersdorp zal zeker inspiratie leveren. Verder zal het dorp zich ook in het nieuwe millennium blij ven ontwikkelen en met een beetje fantasie kunnen de inwoners middels deze wedstrijd een beeld schetsen van hoe zij denken -of hopen- dat hun dorp er in de loop van de 21e eeuw uit zal zien. Om zoveel mogelijk mensen aan te moedigen om aan de wed strijd mee te doen, zijn inmiddels verschillende scholen en het zorgcentrum door de bibliotheek benaderd. Het is de bedoeling dat alle werkstukken uiterlijk op 1 december 1999 bij de biblio theek binnen zijn. Nadat de jury zich over alle ingezonden wer ken heeft gebogen, zal op 4 januari 2000 bekend worden gema kt wie er in aanmerking komt voor een bijzondere vermelding en wie de winnaars zijn van de boekenbonnen die voor deze wedstrijd beschikbaar worden gesteld. Verder zullen in januari 2000 alle werkstukken worden gexposeerd. Ook tijdens het Mil lenniumfeest, dat door het onlangs in het leven geroepen Bos koopse millennium-comité wordt georganiseerd en gepland staat voor 4 januari 2000, zal aandacht besteed worden aan "Boskoop in het verleden en in de toekomst". De meest opmer kelijke inzendingen zullen dan worden voorgelezen en/of ten toongesteld. Tenslotte zal een aantal foto's van werkstukken worden opgenomen in het speciale millenniumboekje, dat de bibliotheek mede in verband met haar 25-jarig bestaan in 2000, zal uitbrengen. Verkeersongeval met letsel: Een 40- jarige fietser uit Waddinxveen heeft op maandag 18 oktober omstreeks 17.45 uur letsel opgelopen toen zij werd aangereden door een 18-jarige bromfietser uit haar woonplaats. De bromfietser reed over de Kerkweg- Oost richting de Oranjelaan. Op het kruispunt sloeg hij linksaf, waarbij hij de tegemoetkomende fietser geen voorrang verleende. De vrouw liep schaafwonden op en klaagde over pijn in haar schouder. Diefstal uit woning: Een 58-jarige vrouw heeft op maandag 18 oktober aangifte gedaan van diefstal uit haar woning aan de Eikenlaan. De inslui per kon zich toegang tot de woning verschaffen door het slaapkamer raam te ontwrichten. Uit de woning is onder andere weggenomen een televisie, videorecorder en enkele tapijten. Insluiper: Maandagavond schrokken zowel een insluiper als de bewoon ster van een woning aan de Anna de Waalhoeve van hun onverwachte ontmoeting. De vrouw zat in de wo nkamer naar de tv te kijken, terwijl haar echtgenoot in de schuur was. De insluiper is door de niet afgeslo ten achterdeur naar binnen geslopen en stak zijn met een bivakmuts gemaskerde hoofd om de hoek van de woonkamerdeur. De vrouw die haar man verwachtte, schrok erg van het gemaskerde gezicht. De insluiper is er zonder buit over de schutting vandoor gegaan. Politie maakt proces verbaal op bij hercontrole bestrijdingsmiddelen: De politie heeft 19 oktober in Hazers- woude-Dorp bij vier bedrijven een hercontrole uitgevoerd op de juiste naleving van de regels met betrek king tot bestrijdingsmiddelen. De bedrijven waren eerder op 9 séptem- ber bezocht. Bij deze controles waren kleine onregelmatigheden geconstateerd. De ondernemers was aangezegd dit te herstellen. Bij één zaak neemt de politie nog contact op met de vergunning verstrekkende gemeente. Bekeuring voor alcoholgebruik: Een 48 jarige man uit Den Haag is in de ochtend van 20 oktober omstreeks 02.00 uur aangehouden in verband met alcoholgebruik. De man was door agenten gewaarschuwd dat hij niet achter het stuur plaats moest nemen omdat hij gedronken had. Nog geen tien minuten later zagen de agenten de man toch voorbijrijden met zijn auto. Bij de ademanalyse bleek dat zijn adem-alcoholgehalte 325 was. De limiet is 230. De man heeft een bekeuring gekregen van 390. De politie controleert horecabedrij ven: De politie heeft woensdag 13 oktober in de gemeente 19 horeca gelegenheden gecontroleerd op de juiste naleving van de Wet op de Kansspelen en de Drank en Horeca- wet. Bij 8 waren de vergunningen niet geheel in orde. Bij één gelegen heid werd een gokkast aangetroffen die daar niet mocht staan. De onder nemers krijgen de tijd om alles op orde te maken. Over enige tijd voert de politie bij hen een hercontrole uit. De politie was te spreken over de samenwerking met de ondernemers. De politie voerde de controle uit in het kader van het landelijk 200 beleid. Dit beleid zegt ondermeer dat gokkasten alleen mogen staan in hoogdrempelige zaken zoals café's en dat er in ander soortige onderne mingen, de zogenaamde laagdrem pelige, verenigingsgebouwen, snack bars etc., er alleen behendigheidsspelen mogen staan. Cdravanbrand: Maandagochtend is op het Nijverheidscentrum een cara van uitgebrand. Getuigen hebben rond 21.15 uur een knal gehoord waarna de brand uitbrak. De brand weer heeft het vuur bestreden. De oorzaak van de brand is niet bekend. Hiernaar wordt een technisch onder zoek gestart. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e mail: hartvanholland@box.nl Advertenties Anja van Bavel Redactie algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3