\nneke Boevée wint twee prijzen met Jill WMCMT Winnaars sin terklaaspuzzel Weikoop krijgt prijs voor 'beste winkel' DE STAND VAN ZAKEN DE STAND VAN ZAKEN Kerstpakketten naar Polen Nieuws uit de regio Rode Kruis-oorkonde voor leden van het Welfare-comité Gouwestaete-jeugd sterk bij finale Fila sprint-meet 0800 023 14 54 r onnodige risico's vermijden? Vrouwen-bijbelkring bel gratis Hart van Holland/24 november 1999 pagina 23 Voets Tractoren en Werktuigen in Hazerswoude is VCA- en Toe zicht gecertificeerd. In augustus bracht een vertegenwoordiger van KEMA een bezoek aan het bedrijf, waarbij het veiligheidszorg- en inspectiesysteem positief werd beoordeeld. Bloembillenbureau Cebeco uit Lisse en kwekersvereniging Novitas Plantae uit Boskoop willen samen een strategische alliantie vormen. Beide organisaties verwachten flink te kunnen groeien door de samenwerking, die per 1 januari 2000 van start moet gaan. Dé IT-beheerder voor het MKB. Zwemmen Automatisch goed! WELFARE ^HUIZEN LPDESK Regio - Ook dit jaar is er gelegenheid tot het versturen van kerstpakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Vanwege het grote aantal ver wachte pakketten is het transport over twee weekeinden verspreid. Er zijn dus twee data, waarop een pakket kan worden ingeleverd. Het pakket zal in Polen gegarandeerd vóór kerst worden afgeleverd. Inleveren van pakketten kan geschieden bij: PPE inzamelpunt, Agaat 10 te Zoetermeer op donderdag 25 november en donderdag 2 december van 17.00 tot 20.00 uur. Voor informatie: 079-3615682. De pakketten moeten goed ver pakt zijn, bij voorkeur in een stevige kartonnen doos, met plakband dichtge plakt en met een stevig kartonnen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde èn afzender die nen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakketten mogen óók brieven, tijdschriften en dergelijke bevatten, echter geen geld. Het maximale gewicht van een pakket is 25 kg, de kosten zijn ƒ7,50 per pak ket plus ƒ2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legi timatiebewijs te tonen. vervolg van pagina 3: Politieberichten: Hierbij is onder andere geld, speelgoed en een boormachine gestolen. De Hagenaar is in verzekering gesteld. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de inbraken. levenhuizen - Met haar eigen hondje Jill heeft Anneke Boevée in het weekend van 13 en 14 november twee belangrijke prijzen gewonnen in Wageningen. Om zich een nieuwe manier van jurering eigen te maken had ze zich ingeschreven voor trimwedstrijd tijdens een seminar gegeven door twee toonaangevende Ameri kanen. Tot haar eigen verrassing ging zij met twee prijzen naar huis. Zij kreeg het 'Rapport-award' waarmee zij beloond werd voor de verhouding tussen de hond en de trim mer. Door de wijze waarop zij met haar hond omgaat en de wijze van benaderen kwam zij in aanmerking voor deze award. Doordat Jill volgens de rasstandaard geheel volgens het boekje was getrimd kreeg zij boven dien de 'Profile-award'. Anneke Boevée heeft haar sporen met het trimmen inmiddels wel verdiend. Zij behoort tot de beste dertig trimmers van Europa, dat is de reden dat zij is uitgeno digd voor het "Oster European Invitational Tournament for Champions". Voor het tweede achtereenvolgende jaar is zij hiervoor uitgenodigd. Een belangrijke uitnodi ging die alleen de beste trimmers in Europa krijgen. Van 4 tot 7 februari zal zij in Berlijn haar kunnen laten zien. De leden van het welfare<omité met oorkonde: achteraan al.n.r. Marry de Mooy, Gonda Verweij, Nel van der Knaap, Truus Strijdhorst, Gré Spinhoven-Olieman, Wijnie Drost en Janny van der Voorden, vo- raan v.l.n.r. Fiet van Dijk en Jany Groeneveld-van Leeuwen. Op woensdag 10 november werd een sinterklaaspuzzel gepubliceerd in het Hart van Holland. Uit de vele goede inzendingen (de oplossing was 'schoorsteen'!) werden vier win naars getrokken: Mevrouw M.E. Hertog-de Jong, Jhr. van der Weistraat 18, Moerka- pelle; M.J. van der Starre, Wilgenhorst 114, Waddinxveen; A. Kruijf, Meidoornstraat 9, Wad dinxveen; G.A. Stolker, Hamwijck 38, Bos koop. Vanaf donderdag 25 november ligt voor deze vier gelukkigen een surpri se klaar op het kantoor van Hart van Holland aan de Noordelijke Dwars weg la in Zevenhuizen. Aanhoudingen na vechtpartij: Zondagmorgen vond omstreeks 04.00 uur een vechtpartij tussen vijftien personen plaats op de Noordelijke Dwarsweg en de Dorpsstraat. Getuigen belden de politie, die vijf gewonden op straat aan trof. Drie van hen zijn afgevoerd naar het Bleuland Ziekenhuis in Gouda, twee naar het Lange Land Ziekenhuis in Zoetermeer. De politie ging uiteraard op zoek naar de inmiddels vertrokken daders. Volgens getuigen waren zij weggelopen richting Nieuwerkerk en hadden van een taxi gebruik gemaakt. Eveneens na informatie van getuigen kon de politie omstreeks 04.30 uur, ter hoogte van de Eerste Tochtweg, twee verdachten aanhouden. Het ging om een 17-jarige jongen uit Krimpen aan den IJssel en een 17-jarige jongen uit Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit tweetal is in de loop van de zon dag weer in vrijheid gesteld. Zondag heeft de politie nog een aantal getui genverklaringen opgenomen. Naar aanleiding hiervan werden zondagavond een 19-jarige en een 20-jarige man uit Nieuwerkerk aangehouden. Deze twee mannen werden maandag verhoord. Uit onderzoek is gebleken dat er in totaal zes mensen gewond zijn geraakt uit Zevenhuizen en een uit Nieuwer kerk, variërend in leeftijd van 19 tot 22 jaar. Twee van hen liggen nog in het ziekenhuis met een gebroken been, de ander met een scheurtje in de sche del. Pe overigen zijn na behandeling van aangezichtsletsel inmiddels weer thuis. De aanleiding voor de vechtpartij is nog niet geheel duidelijk maar alcoholgebruik heeft waarschijnlijk invloed gehad. Tnor Svlvia van Doornen levenhuizen - Zaterdag 13 novem- ler vond in Zorgcentrum De Zeven ster de jaarlijkse verkoping plaats ran allerlei artikelen die eigenhan- lig door de deelnemers van het Mfare-werk zijn vervaardigd. 1 Ta de opening verraste de heer Everaart, voorzitter van het 1 Rode Kruis, afdeling Zevenhui- bi-Moerkapelle de negen leden van jet Welfare-comité met een oorkon- (le, die hij uit erkentelijkheid voor de eer verdienstelijke inzet ten behoe ve van het Nederlandse Rode Kruis, pan ieder lid persoonlijk uitreikte. Bergschenhoek - Dinsdag 16 novem ber wordt een koffie-ochtend gehou den in de Hervormde kerk aan de Kerkstraat 1 in Bergschenhoek. Ber tie Richardson spreekt over het thema "Vriendschap, volgens Gods plan". Vanaf 9.00 uur is er koffie; het programma start om 9.00 uur en duurt tot ongeveer 11.00 uur. Voor meer informatie: 079-5933133. netwerkonderhoud en assistentie ter plaatste beheer op afstand helpdesk hard- en software aan passen en uitbreiden financieel-admini- stratieve toepassingen (Exact en Grote Beer) e-mail en internet VatM/nxveen/Boskoop - In Amers ioort werd vorige weekeinde de fina le van de sprint-meet verzwommen. Met de goede resultaten van de afge- jopen tijd in het achterhoofd ging de jeugdige ploeg van Gouwestaete vol zelfvertrouwen de strijd aan met de zeven andere geplaatste ploegen. Wal voor de estafetteploeg van de jongens '84 el. was het een weerzien iet plaaggeest DWK die hun twee «eken eerder van de nationale titel telden. jlok dit keer lukte het Mike Facey, fehael Jongenengel, Nico Baarda i Joost Krommenhoek niet om zé tchter zich te houden en dus was weer een zeer goede tweede Jaats voor de ploeg op de 4x50m fnje slag in een hele goede tijd van 1.45.12. de 50m rugslag meisjes '84 el. 'as het Saskia Kaptein die voor de weg uitkwam. Met een tijd van «.92 tikte ze als zevende aan. Op deze afstand bij de jongens was er een persoonlijk succes voor Michael Jongenengel. Met een tijd van 0.31.07 zwom hij naar het brons. Op de 50m schoolslag was er voor zowel Greetje van Eijk als Roy Zirk- zee een vijfde plek weggèlegd. Zij zwommen de afstand in resp. 0.39.47 en 0.36.04. De 100m wisselslag werd bij de meis jes door Denise de Riet gezwommen. Met een tijd van 1.13.66 werd zij in het sterke veld zevende. Joost Krommenhoek deed wat hij moest doen en werd in 1.01.27 twe- de achter Stanley Vleerlaag van WZ&PC die een Beste Jaargangpre statie zwom. Winst was er voor Nanda Gerling op de 50m vlinder meisjes. In een zeer scherpe tijd van 32.18 lag er na haar race een verdiende gouden plak te wachten. Ook Mike Facey herhaalde dit huza renstukje bij de 50m vlinder jongens. In een tijd 0.29.67 zegevierde hij met overmacht op dit nummer. Danielle Bruggeling vertegenwoor digde Gouwestaete op de 50m vrije slag meisjes '84 el. In een fraaie tijd van 0.29.67 werd zij zevende in het sterke deelnemersveld. Nico Baarda was op dit nummer zelfs goed voor het brons bij de jon gens. Hij deed dit in een uitstekende tijd van 0.26.95. Op de 4x50m wisselslag meisjes '84 ■el. was de ploeg van Gouwestaete met een tijd van 2.15.36 goed voor een zevende tijd. De jongens deden over deze afstand 2.02.17 wat uiteindelijk goed was voor een zeer goede derde plek. Tenslotte was er aan het einde van de wedstrijd nog een gemengde esta fette over 10x25m vrije slag. Bij deze korte krachtsexplosie was de ploeg van de Gouwestaete goed voor een fraaie vierde tijd. Dit alles had tot gevolg dat bij de einduitslag de naam van de Gou westaete bij de jongens zelf boven aan de lijst prijkte. Wat in dit sterke deelnemersveld als een bijzonder knappe prestatie mag worden gezien. De totale uitslag was voor de Gou westaete ook zeer gunstig. In de over-all lijst werd de ploeg uiteinde lijk derde. Frederik van Eedsnplein 4a Hazerswoude-Rijndijk tel. (071)341 92 60 fax (071) 341 92 61 e-mail info@de-computerwacht.nl feuizen - Regiomanager van Agrifirm/Welkoop, Martien Zijp, reikt aan r atthijs Oliemans, Bram van der Schoor, Gré Spinhoven-Olieman en Edu- I Bremmert een prijs uit voor beste Weikoop winkel in de regio. Voor het I;. achtereenvolgende jaar kreeg het verkoopteam van Weikoop te Pluizen 'de wisselspiegel' uitgereikt omdat zij uitblonken in klant- r^ndelijkheid, meedenken met de klant en het behandelen van klachten. I de winkel van Weikoop had het beste regionale aanzien. De medewer- I s van Weikoop zijn, zonder dat zij dit wisten, een aantal malen door "de Is neimzinnige klant" op de proef gesteld.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 23