GALLGALL zy. GALL GALL Boskoopse basis scholen aan de slag met de scholendoos Even anders! De heer Zweere viert -ste veijaardag Profiteer van onder staande aanbiedingen: Millenniumprobleem? Bokma jonge jenever Tia Maria in geschenkdoos Johnnie Walker Red Label Whisky Cointreau triple sec Aanbiedingen geldig t/m 31 december 1999 ZEVENHUIZEN Altijd iets bijzonders. makelaardij o.g. Informatieavond reuma Videoavond "Breast is Best" Kerstzangavond Kerstmarkt Klaveijassen Welkom bij uw 11 woonspecialist in de regio! ||K Antwerpseweg 9 Gouda M Telefoon 0182 - 69 21 11 ook voor horloges: DIJKSHOORN BRILLEN 100 cl. in geschenkkaraf van^êr^T y 99 voor "3 70 cl. van33-^9" 99 voor 70 cl. van 3L99"" 'yt 99 voor £m 4 70 cl. in folie verpakking vanJAr&O^ 9 f\ 99 Verder hebben wij diverse champagnes in de aanbieding! De medewerkers van Gall Gall wensen u prettige Kerstdagen en een voorspoedige Jaarwisseling Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen - Tel.: (0180) - 63 12 51 NVM Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 22e jaargang nummer 848 8 december 1999 De Vereniging van Reumapatiënten Gouda e.o. organiseert op donder dag 9 december een informatiea vond over reuma en voeding en speciaal visfolie). De lezing zal worden gegeven door een mede werker van de IDUNA Healthcare. De avond wordt gehouden in ver pleeghuis Bloemendaal en begint om 19.30 uur. Ook belangstellende niet-leden zijn van harte welkom. Meer informatie: Bertha Maat, tele foon 0172-210484. Door Svlvia van Doornen Boskoop - Op uitnodiging van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverza melaars afdeling Boskoop, kon op maandagavond 6 december jl. in 'De Stek' de gratis scholendoos worden afgehaald door de diverse Boskoopse basisscholen. De scholendoos maakt deel uit van het landelijke project 'Onder de loep' van Jeugdfilatelie Nederland en bestaat uit ondere andere 30 leerling-magazines met postzegellessen, een doosje met duizend postzegels, een loep, pincet, Jeugdcatalogus op CD-Rom, twee insteekboeken, het filatelisctisch maandblad voor de jeugd 'De Posthoorn' en een docentenhandleiding.. Het doel van dit project is om jongens en meisjes van groep zes van de basisschool, kennis te laten maken met de postzegel en hen te laten ervaren hoe boeiend postzegels zijn. Achter elke postzegel schuilt immers een verhaal; zo vertelt de afbeelding erop iets over geschiedenis, een bepaalde sport, muziek, aardrijkskunde of die ren, andere postzegels vertellen weer een sprookje. Je kunt het zo gek niet ver zinnen of het is terug te vinden op postzegels. Postzegelvereniging Boskoop was zeer verheugd de doos geheel gratis aan te kunnen bieden. De dozen, die tot stand kwamen dankzij de medewerking van Jeugdfilatelie Nederland (JFN), de Nederlandsche Vereeniging van Postzegel handelaren (NVPH) en de Stichting Pro-filatelie, konden worden besteld voor de prijs van 35,per stuk. Gezien de leden van de vereniging de jeugd een warm hart toedragen, werden de dozen graag gesponsord. Door de verschillende ver tegenwoordigers van Boskoopse basisscholen die afgelopen maandagavond hun doos in ontvangst kwamen nemen, werd enthousiast gereageerd en hopenlijk gaan ze er in de klas met veel plezier mee aan de slag. Zevenhuizen - In verband met een storing bij de drukker van het Hart van Holland heeft de krant deze week een ander formaat. Een 'iets grotere' Hart van Holland dus omdat de rotatie-drukkerij Door Karin Heeren Tijdens een drukbezochte receptie op maandag 6 december, in de geme- nschapsruimte van de Zevenster, vierde de heer F. Zweere zijn honderd ste veijaardag. Door menig bezoeker wordt hij op de proef gesteld met de vraag "Wie ben ik?" en steeds weet de honderdjarige deze vraag goed te beantwoorden. Ook burgemeester Schoots kwam zijn felicitaties over brengen aan de jarige en aan zijn familie. De heer Zweere werd gefeliciteerd door alle bewoners van zorgcentrum De Zevenster en vele andere belangstellenden. Hij kreeg van de bewo ners een roos, chocolade en andere attenties. In het bijzijn van zijn zoon en schoondochter, kleinkinderen en achterkleinkinderen zat hij zicht baar te genieten. Tijdens het feestelijke diner op maandagavond kwam tot zijn grote verras sing De Kleine Trompetter een serenade brengen. Moerkapelle - Dinsdag 14 decem ber wordt de film "Breast is Best" vertoond. Deze door La Leche Lea gue georganiseerde avond begint om 20.00 uur bij Sandra Marck aan de Abr. Kroesweg 20. De kosten voor deelname bedra gen 7,50. Voor meer informatie: Ria Kaashoek, telefoon 079- 5932689. Meerkapelle - Opnieuw wordt door de gezamenlijke Moerkapelse koren een kerstzangavond georga niseerd onder het motto "Komt allen tezamen". Deze avond vindt plaats op vrijdag 17 december in Benthuizen - De Historische Kring Benthuizen organiseert ook dit jaar een sfeervolle Kerstmarkt. Vrijdag 9 december van 16.00 tot 21.00 uur en zaterdag 10 december van 10.00 uur tot 16.00 uur zal er rondom molen "De Haas" een gezellige drukte heersen vanwege de voorpret voor Kerstmis. De Benthuizer middenstand zal zich presenteren en veel vrijwilligers hebben hun best gedaan een keur aan kerstprodukten te creëren, te maken en knutselen, te bakken en te koken. Er zijn demonstraties van glasgraveren, enveloppen maken, brooddeeg versieringen en droogbloemen op hout. Ook de winkel van Sinkel is open. Iedereen is welkom. Waddinxveen - Vrijdag 10 decem ber wordt een klaverjas-avond voor volwassenen gehouden in De Paddestoel. Aanvang 20.00 uur. Bezoek vrijblijvend onze sfeervolle toonzalen Voorzitter Bert van Teijlingen van de Boskoopse afdeling, overhandigt één van dé scholendozen aan mevrouw Jonkers, locatiedirecteur van basisschool De Brug. Burg. Boerstraat 2 Zevenhuizen Tel. 0180-633050 Din kl"" hle' m MAKELAAR h ovens een andere pers moest gebruiken. Kot Uatkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente. Aanvang 19.30 uur. De koren die hieraan meewer ken zijn ouderenkoor "De Avond ster" onder leiding van mevrouw Jenny Konings-Hertog; christelijk gemengd koor ."Asaf" onder leiding van Peter Verweij; christelijk gemengd koor "Sursum Cordum" onder leiding van Rien van der Werff. Er is veel samenzang. Ook staan er een aantal muzikale inter mezzo's op het programma. Ieder een is welkom. De toegang is vrij. Er zal een collecte zijn ter bestrij ding van de kosten.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 1