earn 1 ongeslagen kampioen ■e 100 score voor Flyers heren 1 en dames 1 DE STAND VAN ZAKEN DE STAND VAN ZAKEN Sportverkiezing Rijnwoude >treetdance Manifestatie in Moordrecht Master Nic Geers zwemt naar Duitse titel Wintercompetitie Jeu de boules Winterslaap doet Floreant-dames goed Prijzen voor Beriinda en Maijoleine Ouder- en kindgym bij TOOS Wandeltocht senioren Inloopmiddag Slechthorendheid Woonpartners Hart van Holland/19 januari 2000 pagina 19 adminton Vereniging Zevenhuizen Sporter van de Eeuw 'wemmen ij nl°dTlenveiling Holland °Pent op dinsdag 1 februari om 16.00 uur f aelscentrum Boskoop in Hazerswoude. LantauT0r?anisa,ie Logex heeff het duizendste VeiligheidsCertifi- Pn e"ruck uitgereikt aan M. Rikkert, heftruckchauffeur bij Avery Unison in Hazerswoude. Dames-voetbal Turnen Basketbal tazerswoude-Dorp - Vrijdag 21 anuari wordt in de gemeente Rijn- voude de negende sportverkiezing jehouden. Op deze avond wordt jekendgemaakt wie zich een jaar ang sportman, sportvrouw, sport- loeg of aankomend talent mag noe men. De avond wordt gehouden in let Dorpshuis in Hazerswoude- [)orp; aanvang 20.00 uur. De toegang s gratis; (men moet van tevoren een aart van tevoren bij één van de tabobank vestigingen in Rijnwoude talen). én jury bestaande uit onder andere sportverslaggevers van regionale lagbladen, selecteerde in de vier ategorieën de volgende personen: lenomineerd voor Sportploeg 1999: /oetbalvereniging Bernardus zo 1 en evenhuizen - Vrijdag 14 januari peelde team 1 haar laatste wed- trijd in de districtscompetitie. Hoe- el het kampioenschap al binnen as, werd er flink gestreden om de tel "ongeslagen kampioen" waar te aken. Er werd thuis gespeeld tegen e nummer 2: B.C. Oegstgeest 2. Ted ogerwaard ging als eerste van tart. Het werd meteen een spannen- e partij, waarbij de stand gelijk op iep. De eerste set eindigde na een erlenging in het voordeel van Ted 17-15). In de tweede set hield hij de Jouwtjes in handen en won (15-6). oop Koole was inmiddels gestart et zijn revanche. In Oegstgeest |rok hij aan het kortste eind, maar it keer niet. Hij won in twee sets 15-11, 15-6). Bij de dames startte iesbeth Poot. Voor haar was er ook :en soort revanche, daar haar tegen standster de vorige partij wegens :en blessure op moest geven. Dit ;eer werd de partij uitgespeeld. Hoewel de dame van Oegstgeest als sterke tegenstandster werd omschreven wist Liesbeth het spel goed onder controle te houden (11- 1, 11-4). Wendie Hogerwaard speel de gelijktijdig op een andere baan. Ondanks dat het niet echt geweldig liep, wist zij toch de winst te pakken (11-8, 11-4). Inmiddels was de stand 4-0 voor Zevenhuizen, tijd voor de dubbels. Joop en Wendie startten de eerste mix. De eerste set verliep prima (15-4). In de tweede set kwam Oegstgeest goed terug en pakte de winst (7-15). Een derde set moest uitkomst bieden. De partij liep in eerste instantie gelijk op, maar toen Joop en Wendie eenmaal in hun spel kwamen was het bekeken (15-9). In de tweede mix startten Ted Hoger waard en Yvette Rupke. Yvette spe lde na een blessure haar eerste wed strijd van dit seizoen. Hoewel Ted en Yvette dit seizoen nog niet veel samen speelden gingen zij goed van start (15-10). In de tweede set raak ten zij echter de grip op het spel kwijt (12-15). Een derde set kon geen uitkomst bieden (11-15). De dubbels werden tot slot tegelijk gespeeld. Liesbeth en Yvette lieten een mooie partij zien. Zij speelden goed op elkaar in en bleken duidelijk sterker (15-8, 15-7). Bij de heren werd het flink spannend. Joop en Ted wisten met behulp van een verlenging maar net de eerste set te winnen (17-16). Ook in de tweede set werd er flink gestreden, maar nu gingen heren van Oegstgeest er met de winst van door (13-15). De laatste set werd grotendeels beheerst door Zeven huizen (15-7). Team 1 won met 7-1 haar laatste wedstrijd van dit sei zoen en werd ongeslagen kampioen. Volgens seizoen speelt team 1 in de vierde klasse van de districtscompe titie. Zaalvoetbalteam Koudekerk 1. Geno mineerd voor aankomend talent: Saskia Binnendijk (judo), Aziz Mesa- oudi (judo) en Erik Simon Strijk (tri athlon). De categorie sportman: Wal ter Beukeboom (judo), Martijn Oosterveen (judo) en Ronald Sol (waterpolo). Categorie sportvrouw: Judith van Berkel (zwemmen) en Karolien Hoogeveen (tennis). Er is net een nieuwe eeuw van start gegaan maar toch kijken we nog even terug naar de afgelopen eeuw door de Sporter van de Eeuw te hul digen. Op deze avond worden Betti- ne Vriesekoop en Tom Okker in het voetlicht gezet als sporter van de Eeuw Rijnwoude. Moordrecht - Het is voor de tweede :eer dat Fit Fun Sports de AA- drink Mega Streetdance Manifesta- ie organiseert. Door het grote suc- es van vorig jaar zullen er dit jaar meer deelnemers zijn. Meer dan 100 dansers verdeeld over 12 dans- cholen zullen een wervelende fiow laten zien. Op zaterdagavond februari zal vanaf 19.30 uur het lak van Sporthal de Zuidpias in Moordrecht eraf gaan. Er zijn voor '000 mensen zitplaatsen beschik bar. Vele maanden van voorberei- üng zijn er nodig om zo'n groot eve- jement te organiseren. Er wordt leze avond niet alleen gedanst maar >ok gezongen en er zijn lichtshows. De presentatie is in handen Wilco van Zoom. Hoewel het om amateurs gaat is de professiona liteit hoog te noemen.. van hier Er wordt gedanst in alle leeftijden. De jongste deelnemer is 3 en de oudste 50 jaar. De muziek ligt voor namelijk in het hip hop en funk. Maar er zijn ook dansen gemaakt op R&B en house. De zaal is open vanaf 18.30 uur en om 19.30 start de show. De entree bedraagt ƒ12,50 voor vol wassenen en 7,50 voor kinderen onder de 10 jaar. Info en reserve ring: 0182-376177 of 06-53149438. Vaddinxveen/Boskoop - Tijdens de Inedaagse Duitse Masterkampioen- chappen in het 50 meter bad van lalle, voor lange nummers legde ''co Geers van de Vaddinxveens/Boskoopse zwem- 'ub Gouwestaete beslag op de eer- Je plaats bij de 400 m vrijeslag in e leeftijdsgroep 60-64 jaar. Vrijwel 'k jaar is de Boskoper bij dit zware oernooi te vinden en meestal weet "1 zich als stayer in de prijzen te wemmen. Daarvoor is een ijzeren onditie nodig. Die heeft hij maar loor een lichte griep en de toegeno men concurrentie, met name uit het voormalige Oost Duitsland, had hij het extra zwaar. Hij koos de 400 m vrijeslag uit om alles op alles te zet ten. Dit lukte en werd goud in 5 minuten en 26.79 seconden Op de 1500 meter vrijeslag en de 200 rug haalde hij brons en de 200 m vlin derslag leverde een vijfde plaats op. Op de 400 m wisselslag werd hij gediskwalificeerd vanwege een dis cutabele uitvoering van het altijd moeilijke keerpunt bij de overgang van de rugslag naar de schoolslag. döciinxvgg" - Op n januari werden er, onder behoorlijk koude omstandig- hn' Paftijen gespeeld. De stand bij de eerste 10 wisselt per week. °venste 3 geven elkaar eeen duimbreed tne Tnt nu tn» inb+ hoi n -;rnste 3 geven elkaar §een duimbreed toe. Tot nu toe lukt het nie- n„r] vie®'1 sat te s'aan met de naaste concurrent. Ook in de onderste regio- Ziin rt! .er per avond een wisseling plaats. De enige constante plaatsen "alrin wnmoters' De stand is nu: L Wout Versluis gespeeld 21 winst 15 ïiikpn iin^ans Cammeraat 21-14-67; 3. Toos Wubben 21-14-52; 4. Rob van Di hS^!6; 5- p'et van der Made 18-11-65; 6. Arnold Janssen 18-1Ï-48; 1. min n ,^"rhnga 21-H-13; 8. Corrie 't Hart 18-10-1; 9. Hanna de Wilde 18-9 ■lln H, 10. Jasper van Winkel 21-9 min 37. Waddinxveen - Jazzdans- en turn vereniging TOOS start op donder dag 10 februari met een nieuw uur ouder en kindgym van 10.00 tot 11.00 uur in het gymnastieklokaal aan de Staringlaan voor kinderen van 2 t/m 3 jaar. De les staat onder leiding van Ria Zwijnenburg. De kinderen kunnen aan de lessen deelnemen als ze zelfstandig kunnen lopen. Voor aanmelden en informatie: 0182-615025 of 0182-613839. Waddinxveen - Op dinsdag 25 januari organiseert de afdeling seniorenwerk van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk een wandeltocht. Vooraf is er gelegen heid om een kopje koffie/thee te drinken in de foyer van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnen- pad). Om 10.30 uur gaat de groep met auto's richting Alphen aan den Rijn. Daar start de tocht van ±10 kilometer rond de Zeger Plas. Onderweg wordt een rustpauze ingelast bij de golfclub. Bij terug komst in Waddinxveen is er gele genheid even met elkaar na te pra ten onder het genot van een kopje koffie/thee. De tocht gaat door indien het goed wandelweer is. Vooraf inschrijven is niet nodig. Kosten voor deelname bedragen ƒ4,- (inclusief 3 kopjes koffie/thee). Voor meer informatie over de wandeltochten: telefoon (0182)-615555 of 631932. Regio - Op woensdag 2 februari houdt de Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden, Afdèling Midden Holland, haar maandelijk se inloopmiddag in het Bleuland Ziekenhuis, Locatie St. Jozef (ingang Jan van Beaumontstraat) van 14.00 tot 16.00 uur. De inloop middag is voor ieder, lid of geen lid, toegankelijk. Voor inlichtingen over de inloop en andere activiteiten kan men terecht bij de Nederlandse Vereni ging voor Slechthorenden, Afde ling Midden Holland, tel. 0182- 519343 of 0172-614815. Boskoop - De dames van Floreant zijn hun winterstop goed doorgeko men. De tweede helft van de compe titie is afgelopen zondag begonnen. De tegenstanders waren de dames uit Cabauw maar bleken al gauw geen struikelblok. De Boskoopse dames gingen zeer voortvarend van start. Binnen 10 minuten waren er drie doelrijpe kansen die echter geen doelpunt opleverden. Na dit openingsoffensief ging het spel over en weer. Pas na 30 minuten kwam er weer een doelrijpe kans. Ditmaal voor Bianca van Elleswijk maar zij faalde in de afwerking (net naast). De laatste vijf minuten van de eerste helft waren er nog twee kansen voor de Boskoopsen. Na een verre voor zet van Bianca van Elleswijk kon Miranda Kersbergen de bal niet onder controle krijgen vlak voor het doel. De tweede helft werd Cabauw vanaf het begin onder druk gezet. De ope ningsscore kwam van Marsja Dort- land na goed doorgaan en schoot de bal van dichtbij heel netjes in: 1-0. Cabauw was na deze treffer teneer- geslagen en kwam verder aan verde digen niet meer toe. Vooral uit cor ners waren de Boskoopse dames zeer gevaarlijk. In de 55e minuut ging er een vlak voor het doel langs zonder dat hij door iemand werd geraakt. Nog geen drie minuten later kopte Kitty van der Hoven in na een corner van Bianca maar haar inzet werd net van de doellijn gehaald. Floreant bleef echter doorgaan, de volgende kans bood zich aan. Britt Bouman ging met de bal door naar de achterlijn en speelde de bal net jes terug in het 16 meter gebied. De keepster van Cabauw was attent en kon op de bal duiken. Conditioneel zaten de Cabauwse dames er hele maal doorheen en begingen steeds meer overtredingen. Na een overtre ding vlak buiten het strafschopge bied mocht Kitty van der Hoven de vrije trap nemen. Zij nam hem formi dabel en de bal vloog bij de tweede paal in het zijnet; 2-0. Hierna was het de wedstrijd controleren en uitspe len. Op slag van het eindsignaal maakte Bianca van Elleswijk 3-0. Zondag 23 januari spelen de dames om 12.00 uur uit tegen Lekkerkerk. Alphen/Waddinxveen - Afgelopen zaterdag 15 januari werden in Alphen de regionale kampioen schappen turnen gehouden, afdeling Nationale Wedstrijdsport. De Wad- dinxveense Beriinda en Marjoleine Verweij, turnend bij Pro Patria Zoe- termeer, namen deel in de categorie ën Senioren en Junioren. Als eerste turnde Marjoleine. Zij begon op de balk waar zij 8.00 punten kreeg voor haar oefening. De vrije oefening werd uitstekend uitgevoerd en lever de haar de hoogste dagscore op: 9.20 punten. Op de brug had zij min der geluk en mede omdat zij de brug eenmaal moest verlaten en ook nog eenmaal met haar voeten de grond aantikte bij de liggerwissel pak-salto moest zij op dit onderdeel genoegen nemen met 6.95 punten. Op sprong ging het beter en met een overslag anderhalve schroef over het paard kreeg Marjoleine op dit onderdeel 8.4 punten. Haar totaal kwam op 32.55 en zij behaalde hiermee een gedeelde eerste plaats met Felicia Ronodihardje van DOS Alphen aan den Rijn. Dit was voor Marjoleine (14) de zesde maal dat zij Regionaal Kampioen werd. Bovendien plaatste zij zich op twee onderdelen voor de Provinciale Kampioenschappen in mei namelijk op vloer en sprong. Beriinda (17) begon op sprong en behaalde voor een Tsukahara gehoekt 8.25 punten. De brugoefe- ning van Beriinda werd uitstekend uitgevoerd en zij kreeg dan ook 8.65 punten. Op de balk waar zij onder andere een flick-flack en een korbut- flick-flack deed, verdiende zij 8.10 punten. De wedstrijd besloot zij, net als haar zus, met de hoogste dagsco re van 9.20 punten voor haar vrije oefening. Beriinda verdiende het regionale zilver met een totaal van 34.20 punten, net achter Ilse Mulder van Saturnia Bleiswijk. Ook Beriinda heeft zich geplaatst voor twee Pro vinciale toestelfinales; vloer en brug. Regio - Op 10 januari is aan Woonpartners Midden-Holland het KWH-label uitge reikt. Het KWH-label is gebaseerd op het kwaliteitsoordeel van de klanten. Daar naast moet de organisatie een groot aantal objectief genormeerde diensten ver lenen aan huurders en woningzoekenden. René Mascini, directeur van Woonpartners Midden-Holland, ontving het label met bijbehorende oorkonde uit handen van Herbert Smit, accountmanager van het landelijk kwaliteitsinsti tuut voor de woningcorporaties. Als een van de eerste woningcorporaties in Nederland mag Woonpartners Midden-Holland het KWH-label hanteren. Het label is toegekend voor de vestigingen in Waddinxveen en Zevenhuizen. In Nederland zijn ruim 800 woningcorporaties actief. Woonpartners is de zeven tiende woningcorporatie, die volledig werkt volgens de eisen van het KWH. Het label geeft op een tiental onderdelen van de dienstverlening een rapportcijfer van de huurders en woningzoekenden. Huurders en woningzoekenden waarde ren de dienstverlening van Woonpartners gemiddeld met een rapportcijfer tus sen een dikke 7 tot bijna 9. René Mascini is trots op het bereikte resultaat: "Het KWH-label is voor onze organisatie de bekroning voor twee jaar hard werken. Belangrijker dan deze mooie cijfers is de goede progressie die, naar het oordeel van onze klanten, in onze diensten is geboekt. Woonparthers behoort bovendien in het bereiken van deze resultaten tot de drie snelste woningcorporaties in Nederland. Belangrijk is ook dat onze medewerkers van het belang van een goede dienstverlening zijn doorgedrongen en deze mijlpaal zeer terecht als het eigen resultaat van goed werken zien". Het KWH-label is niet het eindresultaat voor Woonpartners Midden-Holland. Jaarlijks, om te beginnen dit jaar, wordt door middel van een steekproef aan de klanten opnieuw om een kwaliteitsoordeel gevraagd. Woonpartners is ervan overtuigd dat het label de komende jaren voor de vestigingen in Waddinxveen en Zevenhuizen behouden blijft. Dit jaar wordt bovendien een kwaliteitstraject voor de vestiging in Gouda gestart. Woonpartners Midden-Holland verwacht ook in Gouda over 2 a 3 jaar het KWH-label te kunnen bereiken. Waddinxveen - Zowel heren 1 als dames 1 behaalde afgelopen week end een overwinning. Heren 1 deed dit thuis tegen The Hooters uit Leiden. Dames 1 uit in Wijk bij Duurstede tegen Bourgondië. Het beste resultaat behaalde Jongens Junioren 1 door in Ridderkerk te winnen van Dragons. Heren 1 trad niet geheel compleet aan voor de wedstrijd tegen The Hooters. Het feit dat Jongens Junio ren 1 op dezelfde tijd uit moest spe len noodzaakte coach Frank Minnee leentjebuur te spelen bij Heren 2. De eerste helft ging dan ook niet cre scendo en Flyers keek halverwege deze helft tegen een achterstand aan. Maar het ging steeds beter draaien en de ruststand was 35-33. De tweede helft gingen de Waddinx- veners door waar ze gebleven waren en binnen enkele minuten werd een voorsprong van twintig punten opgebouwd. Deze werd in de reste rende tijd bekwaam en goed verde digd en de winstpunten konden wor den bijgeschreven. Uitslag 79-58. Topscoorder: Wolter Zwijnenburg met 31 punten. Bij Dames 1 vielen alle stukjes einde lijk op de goede plaats en kon men terug zien op een uitstekende wed strijd. Vanaf het eerste moment liep het goed en Bourgondië werd meteen in een verloren positie gemanoeuvreerd. Goed de kansen benuttend werd de ruststand bereikt met een 18-32 voorsprong. De tweede helft dreigde het even mis te gaan en Bourgondië kwam akelig dichtbij. Maar Flyers hervond het ritme en behaalde zo een nuttige overwinning. Uitslag 44-63. Topsco- rder: Nathalie Gielliet met 16 pun ten. Jongens Aspiranten 1 voldeed aan de verwachtingen en begon de tweede helft van de competitie met een ruime overwinning. Oegstgeest werd volledig uit de wedstrijd gehouden. Uitslag 88-56. Topscoor der werd Sebastiaan Overdam met 30 punten. Jongens Benjamins 1 redde het niet tegen DAS. Flyers liet het in het begin een beetje liggen en dat kon men in de loop van de verdere strijd niet meer goed maken. Uitslag 29-44. Topscoorder: C-Roy Nimako met 16 punten. Vrijdag 21 januari om 21.00 uur in de Duikelaar Dames 1 tegen Westland Stars. Zaterdag 22 januari om 19.00 uur de topper tussen Jongens kadet- ten 1 van Flyers en die van Jumpers 1.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 19