RECEPTIE ZEVEN MUZEN REIZEN J Weeknieuw Aandelenresearch Strategie BEDRIJFSAUTORAI EN LEASING GEZELLIGE COLLEGA (V/M) leuke internetsites pagina 2 Hart van Holland/26 januari 2ÖÓ0 2e jaargang nummer 46 voor U, vqn en door uw bank JL Eerste Internetavond Rabobank groot succes Nationaal Compliment 2000 Overlast jongeren bij geldautomaat - !!tt! M&T737Tr7ffry I Rabobank nieuws Op vrijdag 21 januari werd door Bur gemeester Schoots de expositie van de Zeven Muzen officieel geopend. Onder het genot van een hapje en een drankje kon de expositie bekeken worden. Geïnteresseerd in de vele prachtige werken van de diverse kunstenaars? Dan bent u van harte uitgenodigd om te komen kijken tijdens de opening stijden van de bank. De Expositie duurt tot 29 februari. Actuele sneeuwhoogten skigebieden in Oostenrijk Plaatsnaam sneeuw hoge skipistes in cm Gep Achenkirch 150 58 Fieberbrunn 150 35 Fugen 130 15 Gerlos 120 20 Ischl 130 48 Kaprun 250 19 Kirchberg 125 40 lech 150 18 Lermoos 100 20 Mayrhofen 125 20 Pertisau 120 100 Saalbach/Hinterglemm 150 30 Skt JohannT 180 70 Seefeld 130 120 Soil 120 25 Westendorf 130 15 Zeil am Ziller 95 20 Bron: ANWB Laatste update: zondag 23 januari om 13.22 uur Modelportefeuille aandelen Nederland De obligatiemarkt bepaalt de laatste weken de aandelenbeurs. De lange rente steeg in de ver- slagweek ruim 10 basispunten. Hoewel het inflatienieuws uit de Verenigde Staten gunstig was met een meevallende consumen tenprijsstijging, gooide de stij ging van de olieprijs roet in het eten.Ook stijging van het IFO (het Duitse ondernemersvertrouwen) in december tot 99.6 van 98.9 in november deed het rentesenti ment geen goed. Toch blijven de inflatiecijfers in Euroland (zonder energie) zeer gematigd, zodat de obligatiemarkt wel zeer veel slecht nieuws inprijst. De rapportageperiode van kwar taalcijfers is weer op gang geko men. De Verenigde Staten lopen hiermee voorop. Als eerste kwam de financiële dienstverlening met cijfers over het vierde kwartaal, die zeer goed waren. De hoge ren dementen op de aandelenmarkt en de fusie en overnamegolf werk ten positief door. Het traditionele bankbedrijf heeft daarentegen te kampen met druk op de netto rente marges, veroorzaakt door de sterk gestegen lange rente. Ook verschillende technologiebedrijven kwa men deze week met cijfers. De winstgroeicijfers van Microsoft waren volgens verwachting, maar de Iris-modelportefeuille Week 4 omzetten vielen licht tegen. IBM maakte winstgroeicijfers bekend die boven de (na de winstwaarschuwing in 1999) naar beneden bijgestelde ver wachtingen lagen.In Nederland maakte ASML zeer goede cijfers bekend. De winstgroeicijfers waren boven de verwachting en bovendien wint ASML aan marktaandeel. Hoewel het renteklimaat op dit moment negatief is voor de stemming op de aandelenmarkt, zullen de winstgroeicijfers van het bedrijfsleven de aandelen koersen ondersteunen. Performance Modelportefeuille behaalt een underperformance van 0.6% De modelportefeuille boekte in de verslagweek een rendement van 0.1%. De AEX-index steeg met 0.7%, zodat de modelpor tefeuille in de verslagweek een underperformance van 0.6% behaalde. Sinds het begin van het jaar bedraagt het rendement op de modelportefeuille -3.7%%. De AEX-index portefeuille performance deze week ult'99 tpg 7.8 -0.7 nutreco 7.3 9.6 philips 7.3 12.9 vnu 6.7 3.5 getronics 5.8 -2.1 akzo 4.7 -2.5 endemol 4.3 11.5 kpn 3.5 10.3 boskalis 1.8 30.4 ing -0.1 -6.6 abn amro -1.0 10.9 dra ka -2.0 9.5 kon. olie -2.2 -2.9 ahold -2.6 -8.1 heineken -3.0 1.6 fortis -4.5 13.8 unilever -4.5 -0.8 aegon -4.9 14.9 dsm -5.8 -6.0 randstad -12.7 10.9 modelportefeuille 0.1 aex-index 0.7 daalde in dezelfde periode met 4.3%. Wijzigingen in de portefeuille Geen wijzigingen Deze week geen wijzigingen. In september 1999 opende restau rant WOX zijn deuren aan de Park straat 37 te Den Haag. Lucien Basti- aan en zijn vrouw Bahija el Haïdar exploiteren samen dit moderne res taurant met een open karakter. Zij hanteren een persoonlijke en hartelij ke klantbenadering hetgeen zich uit in een uitgebreide toelichting van de gerechten die men gaat eten. WOX is een zaak voor mensen die houden van ingrediënten van topkwaliteit en van licht eten met een oosterse tint (overwegend Japans). Om maar iets te noemen verse rauwe tonijn die smelt op je tong, roergebakken coquilles met een uitzonderlijke pure smaak. Eigenlijk zijn de gerechten onbeschrijfelijk lekker en moet u zelf maar eens gaan proeven als u eens wat anders wenst te eten en kwaliteit verlangt. De redactie van deze pagina is u voor gegaan en was zeer te spre ken over de formule en de kwaliteit. Het is niet voor niets dat WOX onlangs 60 punten (het maximum is 73) kreeg toebedeeld door de Haag- sche Courant in de rubriek "De Gou den PollepelTZij houden daardoor op dit moment de eerste plaats bezet. Als Rabobank Zevenhuizen-Moerka- pelle feliciteren wij onze relatie "WOX" met het gegeven dat zij zich in zo'n korte tijd in the spotlight heeft weten te werken. In Amsterdam wordt van 3 t/m 12 februari 2000 de BedrijfsautoRAI gehouden. Deze beurs kan u inzicht geven in de meest actuele technolo gische mogelijkheden op bedrijfs- autogebied. Wanneer u eenmaal weet welke bedrijfsauto u wilt aan schaffen, is het zinvol stil te staan bij de financiering. Uw Rabobank wil daar graag in meedenken. Vaak gaat het om ingrijpende inves teringen die van groot belang zijn voor de toekomst van uw bedrijf. Daarom is het van wezenlijk belang om de effecten van zo'n investering met uw financiële partner te bespre ken. De Rabobank kan u op verschil lende manieren van dienst zijn, bij voorbeeld met verschillende vormen van leasing. Zo kunt u bijvoorbeeld met Rabolease uw transportmidde len volledig financieren, waardoor u ruimte houdt om in andere relevante zaken te investeren. Met Rabolease bent u flexibel, heeft u te maken met vaste, overzichtelijke kosten en kunt u optimaal inspelen op fiscale voordelen als de investeringsaftrek- regeling. Het is ook mogelijk het Rabolease- contract uit te breiden met service componenten als onderhoud, ver zekeringen en de bandenvervanging, zodat u daar geen omkijken meer naar heeft. Tevens kunt u gebruik maken van opties zoals vervangend beheer en brandstofbeheer. Wilt u meer weten over het financie ren van uw bedrijfsauto's of andere objecten neem dan contact op met uw relatiebeheerder of bel 637366. ZOEKT VOOR DE AFDELING CLIENTEN ADVIES EEN: Wie zijn wij? De gezelligste bank van Nederland staat in Zevenhuizen. Hiervoor heb ben wij een innovatief concept ont wikkeld, dat bestaat uit een rustge vend Grand-Café,een snelle Geldwin- kel, een ultramoderne Conference- Room en een werelds Reisbureau. Wie zoeken wij? Voor de afdeling Cliënten Advies zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die in een gezellig team wil werken. Ben jij dat? Dan wil je graag fulltime bij ons aan de slag. Wat verwachten wij van jou? Als Cliëntadviseur help je onze klan ten zoals je zelf ook geholpen wilt worden: prettig, deskundig en effi ciënt. Of het nu gaat om betalen, spa ren, lenen of verzekeren, je vindt op elke vraag het juiste financiële ant woordje legt snel contact, je luistert goed en je verplaatst je in de situatie van de klant. Ervaring in een soortge lijke functie is een pré. Wat mag je van ons verwachten? 52 gezellige collega's, een prima sala ris en een 36 urige werkweek. Interesse? Wil je meer weten over de functie bel dan met Suzanne Roorda. Zij is bereikbaar onder telefoonnummer: 0180-63 73 83. Schrijven mag ook, ons postadres is: Postbus 5, 2760 AA Zevenhuizen ZH. Op donderdag 20 januari is de -eerste van twee informatieavonden gehouden over Internet voor inwo ners van Zevenhuizen en Moerka- pelle. Een enthousiaste groep van 35 Internet" beginners kreeg veel informatie voorgeschoteld over het Internet. Het programma ging van Browser via Provider naar Surfen en Emailen. Deze leerzame avond werd om 22.00 uur afgesloten. De tweede avond is reeds volgeboekt. Het Nationaal Compliment is een: prijs van f 25.000,- voor een opval lend en vernieuwend vrijwilligers- project met een voorbeeldwerking voor anderen. Weet u een bijzonder project dat u hiervoor zou willen aanmelden dan liggen er aanmel dingsformulieren op de Rabobank Aanmelding kan ook via Internet (www.vrijwilligerswerk.nl) De laatste tijd ontvangen wij steeds vaker klachten van klanten die gebruik maken van de geldauto maat in Moerkapelle. Oorzaak hier-:] van zijn jongeren die zich ophou den in de hal waar de automaat zich bevindt. Hun aanwezigheid verstoort niet alleen de privacy van de klant, ook zorgen zij voor een toenemende vervuiling. Vanaf heden zult u dan ook bordjes aan treffen in deze ruimte waarin wij u vragen na gebruik van de Geld automaat de ruimte te verlaten. Tevens zal er een sticker op de deur) worden geplaatst waarin wij aan geven dat de ruimte verboden toegang is voor onbevoegden. Wij zullen tevens trachten om aan de hand van videobeelden de betreffende individuen te identifi ceren. Door het nemen van dezej maatregelen heeft de politie de mogelijkheid bekeuringen uit te| delen aan hen die zich onnodig ophouden in de hal. Wij bieden u onze verontschuldigingen aan voor de overlast. Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met Suzanne Roorda: 0180-63 73 75. www.internetten.nl Heeft u altijd al willen weten hoej; het met de providers op het inter-j; net zit. Op deze site ziet u een ver-i; gelijking tussen de verschillende providers met de prijzen, snelheid enz. dit.is/lichaamstaal Een leuke site over houding, bewe ging en gebaren. Zo zijn er diverse] vormen van lichaamstaal die hier worden toegelicht. Een heel leerza-|| me site voor de liefhebber. www.verkeer.demon.nl Heeft u bepaalde twijfels over een verkeersregel dan kunt u op deze site nazoeken hoe het werkelijk in elkaar zit. Het is altijd beter om eerst even op deze site te kijken, dan in het verkeer met de neus op de harde feiten te worden gedrukt. E-mail adres Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle: rabo3750@tref.nl.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 2