"Stuur een kaart aan je nageslacht" i k wijngaarden BV. ^BiadMedia Rabobank De Rotary Club Nieuwerkerk aan den IJssel-Zevenhuizen bedankt alle deelnemers pagina 8 Hart van Holland/9 februari 2000 Op zaterdag 15 januari 2000 werd de millenniumkoker gevuld met circa 700 enveloppen in de grond geplaatst nabij het aquaduct De Waterdrager. Een speciale gedenksteen markeert de plaats waar de koker zich bevindt. De totale actieopbrengst komt met uw bijdrage op fl. 150.000,- H00FD-SP0NS0RS SPONSORS Krul b.v.-technische weef; Hubo Teun, Jenny, Maijolein en Marit Boele Jan, Marian, Amber en Justin Stuijt Team van eetcafé Cartoons: Jan, Jan, Kees, Michiel, Patrick, Wendy, Ivonne, Tobias, Michel, Astrid, Rebecca, Albertine, Mirjam, Kim, Wouter, Linsey, Amber Eveline, Suzanne en Bas Nieuwveld Fam. Dickmann Rob Teunissen en Gerda Teunissen-Rats A. van Gaalen-Lehmam G.J. van Gaaien C.P.R. en Lizette Schot en L. Schot-Keehnen Cora Kuyvenhoven-Homburg Gerard, Corrie Verkleij Klaas van den Berg Marianne van de Helm-van Mosel Fam. Laurey Bert, Ingrid Schulting Fam. W. Geelhoed Fam. E. Streef Relinde Lub Mr. J. Smal Matjanne Molenaar Leon, Ingrid, Jorian, Elmar Aantjes J.H.G. Ditters-Burgman Ford Blijdorp M. van Leeuwe Johannes, Sabine de Munick Keizer- Schrama Nancy van Dortmont-Dul Cornelia, Hans Visser Marco, Fabiola, Maickel en Semmy Jo van den Berg Henry, Cisca Retten- Petersen Fam. E.A van Beuningen Inge, Peter Jos-Pieter, lotte Hordijk -Bijl Agnes de Bruin-Bruinsma A.J., Kristy, Jordy, E. de Jong -Helbers Wil Werkman-van de Wolf Fam. Fokma Mevr. T.E. Nieuwveld Fam. Gout Jan Cleton Liesbeth, Marjolein, Stefan van der Vlegel Sophie Fonville Frans, Els, Mathijs, Thomas en Sophie Fonville Aad, Marry, Marrit en Pieter Schuddebeurs Krul Schiedam Fam. Burgers- Gockinga Niels Vewunk Mariska Zebregs Ezra v.D Kees en Joke Doornhein Rien Noordam en echtgenote P. Noordam-de Wit als mede hun kinderen Marco en Ronald en Karin Noordam Fam. Wervers Jan en Maaike en Marco en Brain Kostwinder Juwelier/ Fam. van Someren D. Minkes Fam. Rompes Theo-Wil Muit Sylvia en Fred van Heusden Bert de Wit en Saskia Blok Robert van der Lee Jeroen van Bockel Anja van Nieuwenhoven Frank van Nieuwenhoven Ronald van Nieuwenhoven Marja van Nieuwenhoven Eric van Nieuwenhoven Thorn van Nieuwenhoven Gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel Politie Hollands Midden Marijke W. Woudenbergs-Monshouwer H. Jansen Kyra Zonderop Mark v/d Bosch Wesley Adegeest Suzanne Abbekerk Robbert Duijndam Monique van Leeuwen Tim Veerman Marielle v.- Kersbergen Janneke van Veen Anita Nogenboom Maurice Sleeuwenhoek Jasmina Hadziosmanovic Thomas Schmidt Laura Boon Mandy van Delft Sven Bennink Svana Eindhoven Jessica B.P. Sol Samantha Noorland Marente Mebius Kim Bennink Arnold Brion Laura Tuitel Tim Begge Esther Mulder Marloes Braber Dyonne Rietveld Daniellle Eindhoven Marjolein Hol Sandra Laaij Marisa van Rijs Laudry v/d Meer Ilona Huisman Robin Overbeeke Cynthia Sloof Jeremy Kanhoeven Leonique Laurey Willem Brinkhuis Alex Bouter Barry van Rijn Jennifer van Oijen Rick Gravensteijn Sven d'Ancona Julia van Rijs Marjolein de jong Wendy Roos Sonja Roos Jeffrey Koman Omar Wuite Jelle Dijkman Stefan v.d. Zalm Sylvana Heemsbergen Patrick van Rooij Karlijn Nigg Cindy Mevissen Martijn Bodde Marisca Kreder Robbin de Leeuw Samantha Havenaar Merel Huurman Floriska Reichgelt Carola Warnders Marcella Seelbach Michel Kreden Openbare Basisschool 4 Reigerbos Ardie Otterspeer Tayfun Yagit Ivion Koole Nederlof Oen nis Tuitel Thom en Marijke van 't Hoen-Klapwijk Dorine A. Cleton Mw. A.J. Lijesen-Reins HPG Telecommunicatie Korfbalvereniging CKV Nieuwerkerk Jan en Ineke de Bruin Fam. Joh. De Ruiter Wie kent het vervolg? Robbert Paul van Eyk Lex van Vliet Huub en Wil Zuidam Jaap de Groot Rinus Scheele Jacqueline Joanna Bernedina Geerdink Kees en Joke Willems-Morsink Ikku M.G.B.V.Geerdink Engelien Geerdink-Officier Muziek op de eeuwwisseling Fam. P.J. Klaren J. Hoogendijk-Kooy Mevr. C. Smal-Kop Marlies Bier Dorien, Amira en. Dana Bier/ Khaled Aziz Theya van Rutte Dik Bier Fam. Van Campenhout Susanne Leydes Jasper Pieter Leydes Robert Leydes Stefan Den Outer Anton Sinke, Marianne Pieterse, Gideon en Janna, Marco Korevaar, Anita Gijzen, Martine Goedegebuure, Fam. Nebelstein, Fam. M. Mommers, Leo Nieuwveld Stephan Prins, Marieke Dekker, Marinda v. Esseveldt, Jos Kunst. Danielle Hoogedoorn Leanne Amy Maria Kool Jordi Schipper, Maarten v.d. Knaap, Margriet Speksnijder Teun, Fenja Rianne en Thomas v.d. Wende Joop Galle Henk Dijkgraaf Alda Dijkgraaf Sarai Kooistra en Rick Baaiman Ad en Carla Bentzon H. Stolk en W. Stolk-ter Maten Renee Stolk, Dineke Stuy Jos de Graaff en Annet de Graaff T.H.H. Rodenburg en S.D.M. Rodenburg-Peer De Politieke Partij G.B.N. O.A.Dijkstra/C.M. Dijkstra-Zwetsloot Rosalinda Brink, Gert-Jan van Waart, Kees van Haren, Irma Opdam, Leo de Groot. Niels en Thomas Knoope Rob en Fiet Stolk Lenny van Yperen-Sundquest en Joost van Yperen M.W.A.M. van Kempen en A.E. van Kempen-Wöhler Van Kempen-Wöhler advocaten Fam. van Voorbergen Mw. Bakker-van Voorbergen Fam. Huibers Georgia Chrisjikopoulos Ricky van Horik Mike Karper Marcus de Vries Anna van Oosten Ledi Sejdolli Kristy de Jong Manon van Stigt Mara Craanen Sammy de Keijne Sandra Kraay Larissa de Leeuw Sharon Soeltan Kelsey Huijser Cheyenne Kiekens Jeff van Eijk Rick de Vos Leon Jacobse Marlies de Beijer Nienke Bennink Natasja Jager Marese Vermeulen Sheila Sluimer Sven Velthuis Desiree Terpstra Michel Gerrit Huigen Sanne Hulsker Ron Zondervan Sharon van Stein Trevor Blom Deirdre van den Bout Bob de Bruijn Kirsten Vrolijk Keivin Scheers Esther Midde Nadine Burgers Lotte Beenhakker Tim van Herp Kelly Lindsay Heuvelman Vienna Raisa Seltenrijck Nathalie Meijer Elif Kahraman Stefan Spaans Samantha Kool Judith Smeur Maarten van Dijk Meivin Wetzel Edwin de Wild Kelly de Kleijn Claudia de Bruin Yvette Niersman Judith van Ewijk Miijam de Blois Astrid Snijder Karin Slooters Jantine van Delft Steven Evegroen Jamie Nijenhuis Nicky Heijkoop Wesley de Kleijn Koen Bezemer Angelique Pardoen Lennard Huizer Valerie Vermeeren Ludo de Wild Stephan v.d. Heijden Wesley Bakker Tyron Schrammeijer Tim v.d. Voort Jeffery Verkaik Daniel v.d. Mark Lyzette Laurey Aad de Groot Mieke de Groot Lodewijk Burgers Diederik Burgers Lorena Marfella Eelco van den Hoek Nadine Burgers Nicole van den Bosch Kim Oosterhof Henk Dam Menno Gouweloos Laura v. Leeuwen G.Stout Sanne Baas Ben Hoogendoorn Marianne Stout Rick Karreman Willemien Verboom Roland de Groot Kevin van Leeuwen Joyce Kreft Roeland Mijderwijk René Bakker Marcella v. d. Kraan Bart van Dam Tessa Rammeloo Moira Drooger Krijn de Boer Hans van Asch Monica v. Leeuwen Joke de Boer Angelo Lenters Jan Ottevanger Familie Van Langeveld-Breur Erik Roos Anne Sophie Schipper Familie Winkelman Winneke Plugge Niels Spiekman Jan en Monique Essebaggers Familie Zijderhand Geoffrey van de Kraan Arno Lamot Familie Dekker Lianne Ruiter Huibert Gerrit van den Akker Familie Hol Silvia de Jong Margaretha van der Knaap Natasja Hertog Jordy Nicolaas van der Torre Raymond Kreder Marius van der Torre Jan en Boukje Boersma Maurijn Duijndam Chantal van der Knaap Jaap van Breugem Ruby Scheffers Remy Moerizere Petra van Dam Montse Popijus Thijs van der Torre Rabo Bank Zevenhuizen Sam van Rijs Joost v/d Knaap Annelies Hoos-Leenvaar Robin Pieters Joost Dijkshoorn Herman Hoos Familie Notenboom Inge v/d Meer Annie en Adriaan Valkenburg Nanda Rietveld Rejis Babizi Gerda de Ruiter-Valkenburg Simone van Holten Dirk Ruiter Frans Weijer Patrick Seelbach Remi Daar Laurens Winkelman Janet F. de Graaf Femke Aleman Sonja de Pauw Gerlings - Dohrn Arnoud Ammerlaan Laura Hordijk Jos Schuurmans Fam. F. Kunst - van Heijst Joyce van Vliet Gerard van Staalduinen Marianne Hans Knottenbelt Corine Jan-Bert Bongaarts Peter van der Eijk Daan Ruitenburg Joep van den Eerenbeemt Silvia Mondalucio - van der Eijk Dyorin Bergh Petra van Leeuwen Lorenzo van der Eijk Willemieke v/d Hoek Robin Petersen Dick van der Eijk Edgar van Oosten Julia Petersen E. C. Bier - Reitsma Chris van Mullem Oumar Camara Andy Verbruggen Christo Braat Marianne van Leeuwen Suzy van Mirlo Monica van der Lee Lucky van Leeuwen Zita de Jong Thomas van Rij Annemarie van Leeuwen Bertina Kamerling Bart Zwanenburg Frank-Anne van den Eerenbeemt Jözsefa Siska Keglovich Lisa de Ruiter Lars Petersen Frans en Tru'us Fokma - Goslings Bas den Hollander Inga Petersen Addys Bert Westra Wouter IJzerman E. Klop Georgina Elisabeth van Reeuwijk - Jeffféy van der Meer Daphne Staal Brouwer Jorien de Jong Coen Huibers Fam. REA Mulder - Tiesinga Fabiënne Spruijt Fleur Huibers Fam. W. A. Makovitz Stephan van der Mee Margo Huibers A van der Wal ,.Mariëlle Gerritsen Barend Staal Mevr. A. Loef Maireni Turbi Ineke Staal Mevr. A. Schippers Alex Klein Anoeska Kilc Maurits Hageman Roald van den Akker Erik Bodde Laurens Arends Patrick de Vos Alex van Duin John, Susan, Astrid en Lars Hoevenaar Vincent Hof Jeroen van Duin M. W. L. Top Richard van Leeuwe Melissa Janssen P. S. Top Sander Koole Irma Ravenstijn Simon, Sylvia, Helma en Joop Hazen- Anne Heijboer Deurdre Overweel broek Annemarie Verboom Mark Schaaf Herrold, Jannita, Martijn Lianne, Remon de Vogel Matjolein van Leeuwe Robert Roozenbeek - de Jong Geelen Michael Kuiper Marijse v.d. Wende Mevr. K. F. A. Top - de Winter Charlotte v.d. Dool Stein Anthonie Fortuin Leo en Ellen v. d. Bijl Frank v.d. Niet Stefanie Eindhoven Harrold en Annalies van Mechelen Rolien v.d. Torre Coen Vis Ron en Greet Strötbaum Elsemieke van Zuijlen Marijn Plaisier André, Nelleke, Jeroen en Marina Top Lizanne Stolk Patty Rosita Marissa Boertje Llona Glitter Bianca Huisman Christel Nieuwland Annemie v.d. Torre Robbert van Vliet Joanneke Hof Desiree van Vliet Moniek Moerman Lieke v.d. Werff Ferdi Akca Laura van Os Hélène de Graaff Jenny van Blitterswijk Joyce Koppenaal Mariska Permentier Stefan Boers Danny Vis Maijon den Hollander Marèse Breemans Maikel Jonker Marianne Dijkshoorn Gideion Bregman Nick van Kralingen Manon Grootendorst Jacco van de Burgt Wendy Vuik Neline Boertje Jeffrey van Erkel Denise Zweere Peter v/d Heide Lauren van Gijs Roel van Dijk Jan van den Hoek Andrew van Hoeven Roos Nijman Lineke Hoeijmakers Marit Hulzenga Stephan van Halm Stephan Spiekman Jasper de Jong Donny Slingerland Michael \/n Leeuwe Florian Karreman Martijn v/d Meer Roxanne v/d Kraan Richard Krijgsman Nancy Hol Marieke Brano Michael Kwekkeboom Marco Kroondijk Roland Vos Martijn van der Lienden Marthe Schwalbe Wouter Grootendorst Boy Matulessy Marleen van der Jagt Richard Hordijk Larissa Molenaar Tanja Kieft Marieke van Reeuwijk Talitha Muusse Stefanie Boevé Joost Ganzeveld Bas Ooterom Bas van der Ploeg Jasper Aleman Lisa Petersen Dana v.d. Wende Marcel Vos Gideon Sinke Sander van Rooij Pim Dorrestijn Jos in 't Veld Loes Poot Stefan de Ridder Daniëlle Voogd Suzan Hulst Phlip Clazing Yi Fan Yaing Tessa Voskuilen Lennart Neeleman Jeroen Zandbergen Etyse Verboom Mark Hoogendoorn Sofia Amri Jeffrey Visser Glenn v. Eerden Yassin Annati Tom van Rijs Pieter van Sprang Ilan Beek Remko de Vries Marleen van Vliet Christian Bouman Jeffrey Moonen Sandra Stolk Mark Bovens Gennaro Marfella Mark Pieper Laurens Bregman Roy Hoogendoorn Erwin Hof Stephan Bregman Pim Smal Saskia van Essen Marco Buizer Hans van der Pot Wagner Alexander Familia Turbi Simon van der Dussen Robin Westdijk Rosalie Rietveld Yassin El Azzouzi Edwin Vuik Elena Melnitsjenko Rowena van Essen Daphne de Kooter Jeroen van der Lee Michelle van Gijs Steven Hoogendam Sherin Nerwa Suzan Schotte Martina Smit Sérano Soukotta Desirée Stubbe Maarten Terlouw Sherida Veldhoen Faissal Aboujil Sofia Annati Chandani Baidjoe Iman Benali Frank Bovens Rachel Brouwer Dominique Bruinenberg Arnoud Cleton Bouchra El Bouziri Harold Fischer Joany Hazebroek Rainier Hordijk Eline Huizinga Inge Jarings Jason Koppelle Marlies de Koster Paola Mian Randy Molenaar Ellen van Nierop Marisa Nieto Amar Oedit Martin Olde Esther Oosterom Jeroen Overduin Rick Porsius Mark Scheeres Stephanie Schotte Jessica Uijttenbroek Richard Verburg Mike Vernie Simon Visser Joost van der Vlis Marjolein Wijmalen Laurens de Wit Annemarijne van Adrighem Berry Ammerlaan Moustafa Annati Mike van Beest Enya Bergman Kim Boudewijn Hannah Bouma Jacky Bruinenberg Diandra Domburg- Adil El Azzouzi Charina van Essen Desirée van der Glas Lisa Honig Lotte Hordijk Elroy de Jong Robin de Jong Jeffrey Koolmees Susanne Laan Mark Nap Asmaa Salah So h ai la Salah Jacky Schilperoort Michael Smith Sancho Soukotta Sabine Troost Jasper Verolme Karin Vis Brian Baas Kenny Baas Monique Bakker Madeion van den Berg Simone den Besten Albert Buizer Juliette Cleton Ha nan El Azzouzi Sjoerd Feleüs Patricia van den Hoek Eline Hoogendam Jos-Pieter Hordijk Lindy Huizinga Sanne Hulscher Laurens Kok Michel Melles Marloes Monden Nick van der Ploeg Marcella van Rijswijk Cor Romein Dick Rompes Tanja Saat Tim in 't Veld Simone Verheij Ilse Verwiliegen Dorinda Nieto Marit Klapwijk Nico en Justin Kuijt Irene Kuijt-Vasterman TECHNISCH INSTALLATIEBURO Zijderhand Transport b.v. Valkenburg B.V. Bouwbedrijf - Big Boss Bouwmarkt - Blok Hoveniersbedrijf - Intratuin Nieuwerkerk a/d IJssel De Jong Interieurverzorging - Dekker Zevenhuizen B.V. - Zegro Centrum Rotterdam B.V. - Bouwbedrijf D. de Graaf B.V. - Voormolen Dakbedekkingen Free Record Shop - Architektenburo Van Oosten BNA - Reclame adviesbureau Pluspoint Partners - Van Vliet Automobielbedrijven B.V. W.K. Crone B.V. Ketel- en apparatenfabriek Exportslachterij T. Boer Zn. b.v. - Phaff b.v. vervaardiging en bedrukking van kunstofprodukten Bos Nieuwerkerk B.V. schoorsteentechniek - N V O verzekeringen - ABN AMRO Bank N.V. N-ieuwerkerk aan den IJssel - Van Hessen-Molendijk

Hart van Holland | 2000 | | pagina 8