r*0»- lanine Lindhout en Mark Bakker winnen wissel- iekers Tarzan/Jazztar Snelle winst Cadenz.Nesselande Volle winst voor Data General in Zuid-Limburg Bedrijfsvolleybal roeneweg-jeugd Bèybiü Waddinxveense jeugd voetbalt weer! Driehonderdste lid Hockey Club Bruggenloop op 19 maart Hart'van Holland/9 februari 2000 pagina 9 [rukke tijden voor Tarzan/Jazztar ptslagen Volleybal nor Karin .longkind loerkapelle - In de sportzaal van "Op Moer" was het afge- ppen zaterdag een drukte van belang. Ongeveer tachtig bnge sporters hadden zich verzameld voor de onderlinge ledstrijden van Gymnastiekvereniging Tarzan/Jazztar. Zij treden op de onderdelen brug, ringen, lange mat en tram- Joline om de eerste plaats en de hoogste punten. Janine (mdhout (12 jaar) en Mark Bakker (12 jaar) wonnen voor tweede achtereenvolgende keer de wisselbeker voor ispectievelijk de beste turnster en beste turner van de g. Janine kreeg voor haar oefeningen in totaal 33.4 en -k 32.0 punten. Een derde wisselbeker - een bronzen Sane_beeld' - ging naar Jo Verbeek, voor haar jarenlange hzet als (onder andere) jurylid. Deze 'Jane_wisselbeker' jordt ieder jaar uitgereikt aan een lid van de vereniging, at zich op enigerlei wijze onderscheidt. Het zijn drukke tijden voor de Moerkapelse gymnastiekvere- liging geweest. Naast de onderlinge wedstrijden van de gym- jastiekafdeling die ieder jaar plaatsvinden, organiseerde de vorig weekeind voor de tweede maal een jazzuitvoering, bor deze gelegenheid was het dorpshuis omgetoverd tot bn danspaleis dat geheel in het teken stond van muziekno- en spoken. Onder leiding van Danielle Tromp zetten de heiden van Jazztar' een wervelende show neer. De volgende ptvoering zal geheel in het teken staan van het 6Sjarig jestaan van Tarzan/Jazztar. De club hoopt dat jubileum in puari van het volgende jaar op grootse wijze te vieren. e turners - in leeftijd vari%orend tussen vier en zestien jaar - onderverdeeld in verschillende leeftijdscategorie'/oon. In elke categorie was er een medaille voor de nummers „n, twee en drie. In een aantal leeftijdsklassen was het aantal deelnemers dusdanig laag of hoog dat het aantal te verdelen medailles hierop aangepast was. De spanning was te snij den toen Lenie van 't Wout (penning meester en ladyspeaker tijdens de prijs uitreiking) de namen van de medaillewinnaars afriep. Voor iedere deelnemer was er een fraaie oorkonde gemaakt, waarop het totaal aantal behaalde punten stond vermeld. De medaillewinnaars zijn: Meisjes A: 1. Ruchama Hofman (30.1) 2. Lineke van der Knijff (28.6) 3. Muanda Hof (28.3); Meisjes B: 1. Marinda Karens (31.0) 2. Rozemarijn van de Wilt (30.4) 3. Marit van Duyn (30.2) 4. Denise Koorevaar (30.0); Meisjes C: 1. Daniëlle Marck (31.3) 2. Patricia de Vries (30.9); Aspirant Meis jes: 1. Janine Lindhout (33.4) 2. Emily van 't Wout (32.8) 3. Sjouke Hoogma (32.3); Aspirant Dames: 1. Margarita Gielisse (32.1); Jongens A: 1. Rick Vis (28.9) 2. Mike Bresijn (28.5); Jongens B: 1. Wouter de Wild (30.4) 2. Roderick Gielisse (30.3); Aspirant Jongens: 1. Mark Bakker (32.0). Zevenhuizen - Het wedstrijdprogramma is afgelopen zaterdag voor alle teams van Groeneweg doorgegaan. Door slechte weersomstandigheden moet regelmatig worden uitgeweken naar zaalvoetbal en dit is voor menig een een hele omschakeling. Oudewater Al - Groeneweg Al: 0-2; Na een sterke start van Groeneweg, wat resulteerde in een snelle openingstreffer, Weef Groeneweg het spel dicteren door goed combinatie-voetbal. Halver wege de 2e helft werd er 2 - 0 gescoord Berkel BI - Groeneweg BI 2-0: De eerste nederlaag van Groenewegmet voor de rust kansen genoeg die onbenut werden. f W^neweg Cl - Nieuwerkerk C4 1-1; Voor rust een sterk spelend Groene weg. maar de kansen werden niet benut. Na de rust werd Nieuwerkerk ster keren kwam met 1-0 voor, door een mooi doelpunt van (moeneweg werd het 1-1. Gtöeneweg Dl - Ammerstol Dl 7-0; In een sterke eerste helft van Groene weg scoorde ze uit een vrije trap het eerste doelpunt.Vlak voor rust werd ^■2-0, en door hard werken in de tweede helft werden er nog vijf ^•punten gescoord. BneweS Olympia D6 1-2; Een belangrijke wedstrijd voor de D2 aangezien Olympia momenteel lijstaanvoerder en Groeneweg tweede staat, pl wat geluk scoorde Olympia twee keer en door een mooi doelpunt van «Seneweg werd het uiteindelijk 1 -2. roeneweg El - RVC 33 2-0; Het was duidelijk even wennen na een lange pen de zonder veldvoetbal, maar door goed keeperswerk werd er geen tegendoelpunt gescoord. hWfeneweg E2 - TOGB E4 2-2; TOGB een gelijkwaardige tegenstander voor Een wedstrijd met veel kansen: 2-2. •Wer Boys E6 - Groeneweg E3 2-5; De aanvallen van Groeneweg waren etjstuk gevaarlijker dan van de tegenpartij. Door goed keeperswerk van Segenpartij bleef het 2-5 ^■iwerkerk E13 - Groeneweg E4 1-13; Een door ziekte geteisterd Groene- ze rnisten 3 spelers, werd het toch een grote overwinning. ^Ter B°ys F2 - Groeneweg 0-1; Groeneweg, de koploper en Soccer Boys nummer twee, waarin een spannende wedstrijd het team van Groene- ii jW'nriar u't de bus kwam. jjjg^'dria 66 - Groeneweg F2 0-9! doSpuï^0*1* Groeneweg F3 3-7; Een spannende wedstrijd met veel Gfeneweg F4 - Nieuwerkerk F11 4-1. IJneweg F5 - Soccer Boys F6 3-2. danz;'V!fsse'?n(^e speelde zater- lm-/i uari in Groningen tegen van WJF5, de nummer negen zapnn 6 eaSue- De gastheren dï" een geconcentreerd Nesselan- met dan een uur de strijd nen. 07-25, 12-25 en 16-25) win- Grni'if1 Gmmer zette Jochem de Twat r /y van Hal, Job Ebbelaar, Wp| i Van 'k. Kristiaan van der Copn n°S' van der Hoek en libero I Omverman in als basis. Nesse- senicp nn -/fed en wist met de te zpn! Unive/Lycurgus onder druk de rn' waard°or de foutenlast bij een 7 '"ges opliep en Nesselande hlri!» setwinst behaalde. In de güs 'n,,„S werd het voor de Lycur- S fog erger, Nesselande gaf de gastheren geen enkele kans om in hun spel te komen en zorgde voor een snelle setwinst van 12-25. Ook in de derde set bleef de concentratie aan Nesselande kantaanwezig en zoals het moest werd deze set met 16-5 gewonnen en namen de Nesse- landers de twee punten mee naar huis. Voor Nesselande staat vrijdagavond een thuiswedstrijd op het program ma. In het Topsportcentrum Stad Rotterdam Verzekeringen neemt Nesselande het op tegen Remote IT/Zwolle De wedstrijd begint om 20.00 uur. De gratis supportersbus vertrekt om 18.45 uur vanaf dorps huis Swanla. Inschrijven voor de bus kan in de sporthal Swanla. Waddinxveen - Het heeft even geduurd, maar zaterdag kwam de Waddinx veense jeugd weer aan voetballen toe. De F1 kwam al snel met 1-0 voor tegen NSV, kwam daarna met de rug tegen de muur te staan, maar dankzij fantastische reddingen van de keeper bleef het tot aan de rust 1-0, daarna kwam het team wat beter in het spel, scoorde nog twee maal, en won uitein delijk met 3-1 F2 ontving Linschoten, speelde goed samen en knokte voor iedere meter: 6- 1. Na een spannende wedstrijd deelden Zwammerdam en F3 de punten: 2-2. In de beste wedstrijd van dit seizoen wist F4 de opmerkingen van tegen stander Unio op de juiste manier af te straffen. Er werd een ruime overwin ning mee naar huis genomen: 0-7 De F5 heeft de smaak van het scoren ook te pakken: 0-6 tegen NSV. De El pakte drie punten: 6-2. Het moest uiteraard een keer gebeuren, maar het is altijd even slikken als dat in de derby tegen Be Fair gebeurt: de eerste nederlaag van dit seizoen van de E2. Na met 0-3 te hebben voorgestaan werd het uiteindelijk 5-3. De E3 ontving DCV dat een maatje te groot was: 2-8. Dl heeft duidelijk gemaakt dat het nog steeds mee doet aan de race voor het kampioenschap. Het ontving RVC 33 en bij vlagen werd er haast profes sioneel gespeeld: 6-2. D2 deed goede zaken, in een heel spannende wedstrijd werd duidelijk gemaakt dat de spelers een goed spelinzicht hebben en kunnen voetballen: een 5-1 overwinning op CVC Reeuwijk. De Cl moest om 16.15 uur spelen bij Be Fair. De derby begon zelfs nog later dan gepland, maar om 18.00 uur konden de spelers met een bijzonder goed gevoel het Warnaar sportpark verlaten: 1-3. C2 vertrok naar Zevenhoven en stond bij rust op 2-2, maar daarna kregen ze de zaakjes goed op een rijtje en wisten uiteindelijk een overwinning te behalen 2-5. De C3 ging naar Esto en verloor met 3-0. Na een slechte wedstrijd deelden de Al en Siveo de punten: 2-2. Zevenhuizen - Het bedrijfsvolleybal- toernooi wordt dit jaar voor de elfde keer georganiseerd door volleybal club Nesselande is samenwerking met het bedrijfsleven. Het toernooi vindt plaats op de zaterdagen 13 en 27 mei in dorpshuis Swanla. Alle bedrijven met een vestiging in de deelgemeenten Zevenhuizen, Oud Verlaat en Oud-Zevenhuizen (Groeneweg en Wollefoppenweg) kunnen deelnemen. Men kan zich aanmelden voor het toernooi door middel van het aan meldingsformulier dat verkrijgbaar is bij M.C. Zijderhand aan de Grutto 10 in Zevenhuizen, telefoon 0180- 632550 (avonduren). Het inschrijf geld bedraagt ƒ140,- per team. De organisatie gaat er vanuit dat 'gezelligheid' voorop staat en han teert daarom de volgende regels: - opgave per team van minimaal 8 en maximaal 10 personen; - ieder team lid zelf of zijn/haar partner moet werkzaam zijn bij het bedrijf waar men voor uitkomt; - tijdens het toer nooi dient het team in het veld mini maal 3 dames op te stellen; De inschrijving sluit op 4 maart a.s. Het eventuele batige saldo komt ten goede aan een nog nader te bepalen instelling of vereniging (50%) en aan de jeugdopleiding van V.C. Nesselan de. Waddnxveen - Op 15 januari was het zo ver: het magische aantal van 300 leden werd overschreden. Het was een zeer bijzonder moment voor de hockey club Waddinxveen, de bekro ning van een actieve ledenwerfactie, hetgeen 80 nieuwe leden opleverde de afgelopen anderhalf jaar. De Hoc key Club Waddinxveen telt op dit moment 303 leden. Het 300e lid is Gioia Kemper, 9 jaar jong en woont in Waddinxveen. Gioia kreeg uit handen van de voor zitter Nicole Dubois een stick, de eerste trainingen heeft ze er al mee gespeeld. Ook voor de ouders van Gioia zit er een leuk gebaar aan vast, want voor het 300e lid hoeft het eer ste jaar geen contributie betaald te worden. De vijftiende Rotterdams Dagblad Bruggenloop wordt dit jaar op zon dag 19 maart gehouden. Er zijn twee lopen: 13,3 km en 21,1 km. De start is bij de Watertoren aan de Waterto- renweg in Rotterdam. Voor de 13,3 km om 11.00 uur, voor de halve marathon om 11.30 uur. De finish voor het gebouw van Roeivereniging Nautilus aan de Plantagelaan. Burge meester Opstelten van Rotterdam zal voor beide lopen het startschot lossen. Meer informatie is te vinden op de speciale website: www.corps3optwee.nl/bruggenloop/ Hoera, Arnetia 11 febr. 3 jaar. Ome Nelis 50! Gefeliciteerd papa mama Kevin en Lady Piet en Barry Hartelijk gefeliciteerd met jullie huwelijk! Kinderen en kleinkinderen Hoera! Yasmin 4 jaar! Veel plezier op de basisschool Esmée, Irene, Martin, opa, oma, Pluisje Hoera, het is echt waar, Yvon Blijleven wordt 50 jaar! H.G. je kids, Anny, Carla, Peter, Nel Zevenhuizen - Met matig spel de volle winst behalen, dat is een kunst die de damesselectie van coach Vis ser afgelopen zaterdag toepaste in het verre Landgraaf tegen het op de 4e plaats staande VCL. Aan de zie kenboeg van Data General waren nog twee speelsters toegevoegd. Floortje Kok was echter weer vol doende hersteld. Data General begon niet alert en liep in de eerste drie sets steeds een achterstand op. Bij 12-7 in de eerste set werd alsnog Lafeber ingebracht om de pass te versterken. Haar servicedruk en die van spelverdeelster Knap brachten Data General weer langszij, waarbij libero den Butter zich weer als stof zuiger van ploeg opwierp en veel punten redde met verdedigende acties. Op 13-12 scoorde Kok met een killblok en enkele strak geslagen services. Het was door het oog van de naald, maar de eerste setwinst was met 13-15 binnen. Door onnauw keurig passing op de scherp serve rende Limburgers werd in de tweede set wederom een achterstand opge lopen. Het middenblok reageerde niet effectief op de le tempoaanval van de tegenstander. Pas door serv icedruk van Knap en Lafeber kon Data General bij 8-8 langszij komen en het was erop en erover, ondanks de vele spelonderbrekingen die de Limburgse coach forceerde. Snelle aanvallen van van der Maat en ster ke buitenblokkering van Lucassen brachten de resterende punten binnen, resulterend in een 8-15 set winst. Als vanouds leverde de derde set de meeste problemen voor de Zevenhuizense ploeg op. Maar liefst 7 servicefouten en een matige blok kering bezorgden de Limburgers een eenvoudige 15-5 setwinst. Visser bracht spelverdeelster Bijl nog in, maar ook zij kon van de matige pas ses van haar medespeelsters geen brood bakken. Het team besefte op tijd dat er scherper gespeeld moest worden en nam door servicedruk van Kok en Bijl direct een 1-7 voor sprong. Van Zaanen was attent aan het neten scoorde verschillende blokpunten. Lafeber en Lucassen beukten onophoudelijk het Limburg se blok open, maar de harde diago naal aanvallen werden regelmatig in het Limburgse achterveld verde digd. De tegenstander had weinig aanvallende kracht meer en pro beerde met tactische ballen het blok te verschalken. Vooral Bijl reageerde hier attent op, waardoor de aanval in veel gevallen kon worden overge nomen. Data General was zeker van zich zelf en trok de setwinst met 9- 15 en daardoor de volle drie wed- strijdpunten naar zich toe. Komende zaterdag om 19.00 uur in Swanla wacht de thuiswedstrijd tegen SoVoCo, dat ondanks verlies in de afgelopen weken nog op de 3e plaats staat. De belangrijke wed strijd in de kwartfinales van de nationale beker tegen eredivisionist Facopa staat gepland voor donder dag 2 maart om 20.00 uur in Swanla.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 9