Hart van Holland B0ET'W „DE ZILVERBERK» Ie Zilverberk in feeststemming iu nieuwbouw is voltooid TZM verliest toarten ij Zang en Kleur Geen nacompetitie belangrijke punten voetbalvereniging logramma bouwen van Nu Moerkapelle Sns™ijverheids gravures ELGERSMA VRIJDAG 21 FEBRUARI A.S. 9 UUR PHILATELIC DE ZILVERBERK TOEN EN NU Dwarsweg la - Zevenhuizen - Tel. 0180-632289 WORDT GEOPEND W1M EN ESTTHEB MET PE HEBPÏPENSN<£ W HUN BEPBEJÏ PE glP¥EBBEBK WÉ fEEE SISEEES WK 7 JllMIE MEPEWEBKEBS ^stzeTeulb^T^oV^6^ °-9- De foto en tekening links symboliseert 'toen', de foto rechts is het huidige pand. «is sihuizen - De dag dat De Zilverberk voor het eerst deuren voor publiek opende was vrijdag 21 ari 1975. Hier ging aan vooraf dat de voormalige huur van echtpaar Jan en Bep de Gier werd rcnsformeerd tot een boetiek die ruime keuze bood kunstnijverheidsartikelen, hobbymaterialen en wes van kunstschilder Peter Cox. Tevens werden en uit eigen kwekerij verkocht en was er een eling voor de postzegelverzamelaar. Jan de Gier 'nikt ols hij terug denkt aan die tijd. Ze beschikten een winkeloppervlakte van zo'n 40 vierkante indusief kantoorruimte. Een tiental rollen -in Nederland bedrukt en van origine bedoeld r de Afrikaanse- en Indonesische markt - vormde 'basis van de creatieve afdeling. De eerstkomende Nicolaas-periode werd er met chrysarrtendozen nog een aparte speelgoedafdeling gecreëerd. Terwijl Bep de winkel runde, hield Jan zich de eerste jaren hoofdzakelijk bezig met zijn tuinbouwbedrijf. Pas vijf jaar later was hij fulltime bij de winkel betrokken en ging hij van start met zijn drie-in-één winkelformule. Door de unieke combinatie van tuincentrum, afdeling huishoud- en cadeauartikelen en een creatieve afdeling, kan het bedrijf tot op de dag van vandaag rekenen op klandizie vanuit de hele regio en ver daarbuiten. De Zilverberk betekent immers sfeer voor huis en tuin. Omdat het oude bedrijfspand mankementen ging vertonen en deze qua ruimte zeer onrendabel bleek, werden vijftien jaar geleden al plannen gemaakt voor nieuwbouw. Anno 2000 is het zover; op het terrein van De Zilverberk staat gloednieuwe tuincentrumgebouw dat aan de voorzijde ruimte biedt aan de afdelingen creatief en Novalux voor huishoudelijke- en cadeauartikelen. Aan de achterzijde bevinden zich de warme- en koude kas van het tuincentrum. Wat de artikelgroepen betreft is alles gelijk gebleven, maar het assortiment is geperfectioneerd. Op donderdag 13 april viert De Zilverberk het feit dat de hele nieuwbouwoperatie is voltooid. Aangezien de zaak alleen eind vorig jaar tussen kerst en nieuwjaar even gesloten is geweest, hebben al heel wat klanten een bezoek aan het nieuwe bedrijfspand gebracht. Toch is het de moeite waard om op 13 april een kijkje te komen nemen. De feestelijkheden gaan namelijk gepaard met tal van leuke aanbiedingen. Tafeltennis Voetbal logramma. Naderend kampioenschap Moerkapelle 2 Hart van Holland/12 april 2000 pagina 13 DRUKKERIJ "•Mik, 1 Wij bieden u - aan een ruime keuze de kunstschilder Peter Cox Onze afdeling mupjtalbums cksoeken-hawid «lemstroken Advertentie uit 1975 (ÏÏ1U'ze.n.^ijdag 14 april is er een kaartavond bij P wP,"en®n8 Zang en Kleur aan de Zuidplasweg. ledereen "~1 om te komen klaverjassen of jokeren. Aanvang ^enhuizi Nu En - in de komegde periode staan bij de Vrouwen .in n.„ deling Zevenhuizen, de volgende activiteiten op 'er de aPr" houdt de heer de Rooy een dialezing finnen Pvaart 'n Nederland. De organisatie nodigt ook penster'1 V°°r f'eze avond. die om 20.00 uur begint in De T' SAij.Jf.a? P16' 's de laatste avond van het seizoen. Het - Zeve" bootje Visch" is uitgenodigd op te treden in alen /'-S-Qr avond is gratis voor leden; niet-leden a§reisje is dit jaar op dinsdag 16 mei. De reis gaat naar l'Wsat rek uur vanaf het gemeentehuis. De NormJ6 adviseert Belgisch geld mee te nemen. Voor mee 1 ,le< telefoon 0180-632282. Moerkapelle - In de thuiswedstrijd tegen Combat 2 uit Bleiswijk heeft het eerste team van TZM belangrijke punten verloren. In de uitwedstrijd werd vorige week nog met 4- 6 gewonnen, nu werd met 4-6 verloren. Ad van Heijningen was niet in goede doen en won één partij. Dico Bac won ook één partij. Guus van Amerongen won twee partijen. Het opmerkelijke was dat Guus en Ad hun eerste dubbel-nederlaag leden. Door deze uitslag zal het moeilijk worden, met nog een wedstrijd voor de boeg, het kampioenschap te behalen. Team 2 speelde een uitwedstrijd tegen Vriendenschaar 13 uit Gouda en speelde gelijk. Patrick van der Meer won twee partijen. Coerd van Kasteel en Sander van der Meer wonnen beiden een partij. De dubbel werd gewonnen. Door deze uitslag degradeert dit team naar de 3e klasse degradatie. Team 3 speelde een uitwedstrijd tegen TOP 10 uit Haastrecht. Er werd met 4-6 gewonnen. Hans Hol en Bart Klos (invaller) wonnen twee partijen. Gerard Reijm won een partij. Met dit resultaat is dit team kampioen geworden in de 4e klasse promotie en speelt volgende competitie 3e klasse degradatie. Het 4e team speelde een thuiswedstrijd tegen Vriendenschaar 16 uit Gouda. Er werd met 8-2 gewonnen. Bart Klos en Simon Wondergem wonnen drie partijen. Anne Duursma won een partij. Ook de dubbel werd gewonnen. Door deze uitslag is ook dit team kampioen geworden van de 4e klasse promotie en speelt de volgende competitie eveneens 3e klasse degradatie. Moerkapelle - Het standaardteam van voetbalvereniging Moerkapelle is er dit seizoen niet in geslaagd om deelname aan de nacompetitie af te dwingen. Op 4 april werd namelijk een even kostbare als verdiende nederlaag geleden tegen concurrent Koudekerk, die nu samen met BSC'68 en MVKV mag strijden om promotie naar de derde klasse. Het was tegen Koudekerk overigens een bar slechte wedstrijd, die door de minst slechte ploeg werd gewonnen. De wedstrijd tegen Woubrugge van afgelopen zaterdag was aanzienlijk beter. Woubrugge verkeert in acuut degradatiegevaar en streed met overgave, terwijl Moerkapelle deze laatste thuiswedstrijd niet met verlies wilde afsluiten. In de eerste helft had de thuisclub het beste van het spel en kreeg de ploeg ook enkele goede kansen. Te grote gehaastheid (Lennaert Visser en Edwin Zuierveld en tweemaal goed uitlopen van de Woubrugge keeper zorgden er voor dat er dubbelblank werd gerust. In de tweede helft vocht Woubrugge om de noodzakelijke overwinning mee naar huis te nemen. Vlak voor tijd redde Mark Huisman het punt voor Moerkapelle met twee uitstekende reddingen. Al met al was de 0-0 eindstand een juiste afspiegeling van het totale spelbeeld. Zaterdag aanstaande volgt de laatste wedstrijd, als kampioen sleutels in Leiden wordt bezocht. Moerkapelle 2 deed zaterdag uitstekende zaken door thuis overtuigend met 4-1 te winnen van Zwammerdam 2. De goals werden gemaakt door Kanu (2x) Pedro Klomp en Barry Kouer. Hierdoor bleef de voorsprong van één punt op de twee concurrerende ploegen gehandhaafd. Als zaterdag de laatste wedstrijd uit bij WDS 3 winnend wordt afgesloten is het kampioenschap en de daarmee gepaard gaande felbegeerde promotie een feit.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 13