f Bon i/oor Gratis Kleint amima '-Ü1 Tl IMJ w 00oo De brug naar werk in de regio UITZENDBURO KERKDIENSTEN Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 pagina 12 Hart van Holland/19 april 2000 Misdaad moet gestraft worden! Dat zijn we wel eens. Want om de samenleving leejbaar te houden, moet iedereen zidi nu eenmaal aan bepaalde afipraken en normen houden. Wat zijn eigenlijk die voorwaarden om de maatschappij leefbaar te kunnen houden? We noemen er een aantal en leggen de 'lat' steeds wat hoger. Denkt u mee? O De afwezigheid van oorlog. öeen diefstal of geweld. Of nog beter: Elkaar tolereren, respecteren, niet beledigen of discrimineren. het kan nog hoger: O haar elkaar omzien, klaarstaan voor zwakken en kansarmen. Hoe hoog ligt de lat bij u? Op drie, of zeljs op vier misschien? Wist u dat de 'lat' op deze planeet ooit nóg hoger lag? De mens, de schepping en de Schepper leefden toen in volkomen liefde en harmonie met elkaar. Bemensen beheerden een ongeëvenaard prachtige, natuurlijke omgeving. De aarde... en wat is er nu van geworden? We zien, horen en lezen dat er heel veel fout is! Wie is daarvoor verantwoordelijk? Ik... U... jij... wij allemaal. We hebben God, onze Schepper, de rug toegekeerd en gekozen voor het kwaad. Dit kwaad straft zichzelf.Ons wacht een eeuwige ondergang. Tenzij iemand een uitweg voor ons vindt. Die uitweg is er, in de persoon van Jezus, Gods eigen loon. Hij droeg met Zijn lijden en dood de straf die wij niet kunnen overleven. Hij stierf hangend aan een houten kruis. Zo werd onze schuld recht gedaan. Die vrijspraak is dus niet door óns verdiend, maar is tóch te krijgenvoor wie in Hem, Jezus Christus gelooft. En dat is nog niet alles. Doordat Jezus is opgestaan uit de dood is Hij ook vandaag de Zoon van God. Zijn overwinning op de dood herdenken we met het Paasfeest. Gelooft u ook in Hem? Wilt u ook voor altijd van Hem zijn? Zoek Hem dan, en lééf! in Moerkapelle tijdens de paasdagen Naast de wekelijkse kerkdiensten zijn er cursussen rondom de Bijbel en het Christelijk geloof. Informeer! De diensten worden gehouden in de kerken van de Gereformeerde Gemeenten en de Nederlandse Hervormde Kerk. Goede Vrijdag uitsluitend voor particulieren (te koop aangeboden of gevraagd, verloren of gevonden voorwerpen en felicitaties) I max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! 19:00 HK en GG erste paasdag 9:30 HK en GG Tweede paasdag Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 - Moerkapelle Gé de Slijter - Puttelaan 146 Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 - Waddinxveen Cl000 Passage - Waddinxveen Slagerij Buijs Dorpsstraat Benthuizen Inkoop Medewerker Financieel-administratief Medewerktst) er Administratief Medewerker Medewerker Verkoopafdeling Administratief Secretarieel Junior Secretaresse Houtbewerkingmedewerkers K weker ijm edewerkers OVERIGE VACATURES ZIJN: Cliëntadviseur Administratief logistiek Medewerker Telefoniste receptioniste Magazijnmedewerker Alfa-hulp Onderhoudsmonteurs Kraanmachinisten grondwerkers Cleanroom Medewerkerrs VOOR NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met: Kerken van Moerkapelle, Postbus 34, 2750 AA Moerkapelle De redactie behoudt zich het recht voor Kleintjes te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. JWaximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd! J Voor een handelsonderneming in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan uit het inkopen van grondstoffen voor de verpakkingindustrie voor de verschillende vestigingen in Europa. De grondstoffen worden international ingekocht. De kandidaat heeft minimaal een opleiding op het MBO-niveau en goede kennis van de Engelse taal en geautomatiseerde systemen. Tijden: 8.30-17.00 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een relatie in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een parttime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het controleren van de debiteuren- en crediteuren administratie, maken maandrapportage. Daarnaast vallen ook bepaalde taken van personeelszaken onder het takenpakket. De juiste kandidaat heeft een opleiding MBA niveau en kan zelfstandig werken. Kennis van Exact is een pré. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een groothandel in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bijhouden van de voorraden, bonnen opstellen en het in orde houden van het magazijn. De juiste kandidaat heeft een opleiding op het MBO niveau en heeft affiniteit met techniek. De kandidaat heeft kennis van geautomatiseerde systemen en kennis van Duits. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een meubelbedrijf in Berkel Rodenrijs zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefonische verkoop, verkoopondersteuning en klachtenbehandeling. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MBO niveau en kennis van Word en Excel. Kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal is een pré. Tijden: 08.30-17.30 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een bedrijf in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen van jaarrekeningen, het verzorgen van de correspondentie, post, archiveren, telefoon aanname. De juiste kandidaat heeft een opleiding MEAO-secretarieel of vergelijkbaar en kennis van Word en Excel. Ook een 32 urige werkweek behoort tot de mogelijkheden Tijden: 8.30-17.00 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een adviesbureau in Rotterdam zijn wij op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het assisteren van de secretaresse, bedienen van de telefooncentrale, uitwerken van brieven en verslagen, klanten ontvangen en alle overige administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een opleiding op minimaal HAVO niveau. Ervaring met Word en Excel is vereist. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een constructiebedrijf te Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar fulltime: Of timmerlieden. De juiste kandidaat heeft een opleiding timmeren of affiniteit met hout. Tevens is men in staat om technische tekeningen te lezen. Tijden: 07.00- 17.00 Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse bedrijven in Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden bestaan uit alle voorkomend werkzaamheden in de tuinbouw. Wij zoeken medewerkers in de gerbera's, rozen, potplanten en orchideeën. Ook parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden, waarbij de werktijden in overleg zijn. Tijden: 7.00/7.30-16.00/17.30 uur. Duur onbepaalde tijd met uitzicht op contract ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 2000 | | pagina 12