Receptioniste/ telefoniste m/v retour Iedere hoortoesteloplossing is heel persoonlijk. nyscsc»©» moojsTOiSTriausii U komt toch ook naar de Open Dag bij Dijkshoorn Brillen Hoortoestellen Op Tefal Aquagliss en Ultragliss stoomstrijkijzers t,,GRATISH°ortST pagina 28 Hart van Holland/19 april 2000 Autoschade Service Waddinxveen zoekt voor nieuwe rozenteelt of iemand die daarvoor opgeleid wil worden - met opleiding lagere of hogere tuinbouwschool - of ervaring in de tuinbouw en/of KRACHTEN m/v voor alle ochtenden en tijdens vakan ties. Voor inlichtingen J. v.d Vlugt Oogstpad 7, Moerkapelle Telefoon 079-5931529 Ben je CHAUFFEUR En zoek je iets anders? Tefal geeft op al haar strijkijzers 2 jaar garantie Dorpsstraat 30 275/ BA Moerkapelle 'Tel. 079- 593 I3JII Gehoorverlies kan voorkomen op elke leeftijd. Verslechtering van het gehoor gaat meest al erg geleidelijk, haast onmerkbaar en pijnloos. Bij Dijkshoorn Brillen Hoortoestellen is men volledig gespecialiseerd op dit gebied. U kunt er alles over te weten komen tijdens de Open Dag die op vrijdag 28 april word gehouden. Redenen genoeg om bij twijfel, klachten of vragen omtrent het gehoor 'gewoon' langs te komen. JD£NS oe OPEW OPVR/inzi NDAG _J^DAG28APR/L In ons nieuwe bedrijfspand willen wij graag ons team uitbreiden met een enthousiaste en gemotiveerde In de leeftijd van 16 tot 27 jaar. Wij bieden een afwisselende baan in een spiksplinternieuwe werkomgeving, waar gewerkt wordt in een collegiale sfeer. Uiteraard bieden wij een goede salariëring Ben je leergierig en spreekt bovenstaande je aan, bel dan nü voor een afspraak! Autoschade Service Waddinxveen, Coenecoop 360,2741 PD Waddinxveen, ta.v. Saskia Küttschreuter. Telefoon 0182-611976. VAN DER LINDEN Coenecoop 360,2741 PN Waddinxveen, Tel. 0182-611976. Mooie echte eiken kamerkast en gasfornuis Etna 0180-632653 Zeilboot Dufour 7 m 1981 veel nieuw met trailer ƒ24.500,- 0180-633999 Oude Nederlandse ansichtkaar ten van voor 1960 0182- 611171 Gevraagd: tegels afm. 50x50 kl grijs wordt afgehaald 0172-21612 na 18.00 uur Wil je werken als chauffeur/belader (div. standplaatsen mog.) in een moderne en snelgroeiende organisatie en ben je in het bezit van CCV-B (evt. ADR) en heb je de juiste instelling? Bel dan met de afd. Personeelszaken op tel.nr. 010-4151855 voor een sollicitatieformulier of wellicht meteen een sollicitatiegesprek. Je kunt ook schrijven naar van Gansewinkel Zuid-Holland, Keenstraat 25, 3044 CD Rotterdam. IOHN KA DIKS Spelregels Stuur de aankoopbon en garantiekaart van uw Aquagliss of Ultragliss stoomstrijk-1 ijzer met vermelding van uw naam, adres en bank- of gironummer naar:Tefal Nederland BV, o.v.v. Refundactie strijkijzers, antwoordnummer 54, 3900VBVeenendaal (postzegel is niet nodig) en u ontvangt 15,- retour. Aankoopperiode van 17 april tot I juni 2000. Insturen vóór 15 juni 2000. Het enthousiaste en uiterst des- erger. Horen is een gebeuren wat u ruisonderdrukkingssysteem. De moet leren en ook weer opnieuw geleerd moet worden, als u te laat iets aan uw gehoorverlies doet. kundige team van Dijkshoorn Brillen Hoortoestellen staat u elke dag met raad en daad terzijde. Ons team weet als geen ander wat goed horen betekent. Want in ons land zijn er maar liefst 1,3 miljoen mensen die in aanmer king voor een hoortoestel komen. Hiervan zijn er slechts 300.000 die inderdaad voor een dergelijke voorziening hebben gekozen. Dijkshoorn Brillen Hoor toestellen biedt daarom haar (nieuwe) klanten een extra uit stekende mogelijkheid om van een hoortoestel te worden voor zien: de Open Dag. Dijkshoorn Brillen Hoortoestellen is aan gesloten bij de Stichting Hoor Plus. Hiermee heeft u als cliënt de volledige zekerheid van goede service, uitstekend advies en een optimale nazorg. Onnatuurlijk harde geluiden: De oorzaak van gehoorverlies wordt vaak veroorzaakt door geluidsbe lasting uit uw omgeving. Overal kan ons gehoor door onnatuurlijk harde geluiden beschadigd worden. Misschien hoort u het ritselen van papier niet meer. Het probleem wordt steeds groter. U gaat steeds minder begrijpen. Het ge beurt vaak dat men achterdochtig wordt, omdat het gehoor niet naar behoren werkt. Een juiste diagnose: Tijdens de Open Dag wordt uw gehoor getest. Aan de hand van deze testresultaten kan een juiste diagnose worden gesteld: wel of geen passend gehoorapparaat? Een test kost u misschien wat tijd. Een niet gecorrigeerd gehoorverlies is Claro maakt de digitale belofte waar: Dijkshoorn Brillen Hoortoes tellen levert de Claro. Dit is het eerste hoortoestel dat luistert en de digitale belofte werkelijk waarmaakt. Bij de ontwikkeling en realisatie door de Zwitserse Phonak's kleinste hoortoestel in de gehoorgangde Claro. fabrikant Phonak was een duide lijk doel voor ogen, namelijk maximale hoormogelijkheden in alle situaties. Hiervoor heeft Phonak de Claro ontwikkeld; een high-tech hoortoestel met waar- getrouwe geluidsverwerking. De Claro is een hoortoestel dat luistert. Het verwerkt de spraak op de manier waarop u deze wilt horen. Het zorgt op een intelli gente manier voor lawaaireduc- tie. Er zijn veel situaties waarin storende achtergrondgeluiden duidelijk van het gewenste spraaksignaal te onderscheiden zijn. Claro luistert heel goed en reduceert juist dit stoorniveau van ongewenste geluiden met behulp van zijn intelligente spraak zelf blijft helder en duidelijk verstaanbaar. De Claro kan spraak automatisch van geroezemoes onderscheiden, want het is een hoortoestel met Auditieve Digitale Autozoom. Hierdoor kan dit unieke hoortoe stel dankzij deze digitale twee microfoontechnologie zich richten naar een storend geluid en deze onderdrukken. Door dit concept onderscheidt Claro zich ten opzichte van de tot dusver ontwikkelde hoortoestellen. De Claro kent geen vervorming en geeft tot 25% meer verstaanbaar heid in gezelschappen dan bestaande andere hoortoestellen. Volledig op maat: De Claro regelt de waarneming in plaats van het geluidsniveau. Bij Dijkshoorn Brillen Hoor toestellen wordt de Claro helemaal op uw waarneming afgeregeld en dus volledig op maat geprogram meerd. Persoonlijke oplossing: Want ieder gehoorverlies is anders. Daarom is iedere hoortoestelop lossing die door Dijkshoorn Bril len Hoortoestellen wordt gebo den, kunnen nog wel allerlei gelui den horen, maar niet meer zo goed als voorheen. Het is alsof het geluid 'te zacht gezet' is. Anderen hebben moeite met het waarnemen van specifieke geluiden, waardoor het voeren van een gesprek in sommige situaties problemen oplevert. Waarschijnlijk heeft u door het missen van de hoge frequenties moeilijkheden, terwijl een ander een forse luidsterkte weer als zeer onaangenaam ervaart. Hoortoe stellen moeten daarom enorm presteren: ze verwerken het geluid, volledig naar uw behoeften. Dat kunt u met een gerust hart aan Dijkshoorn Brillen Hoortoes tellen overlaten. Vrijwel altijd vergoed: Doe er daarom samen met Dijks hoorn Brillen Hoortoestellen iets aan. Daarbij moet worden op gemerkt dat de voorziening van een gehoorapparaat vrijwel altijd voor een gedeelte door de zorg verzekeraar wordt vergoed. Wilt u er meer over weten? Wilt u een persoonlijk advies? Wilt u een gratis hoortest? Kom dan naar de Open Dag en Iaat gratis een hoortest doen. Bij Dijkshoorn Brillen Hoor toestellen heeft men de technische ÜP middelen en de kennis om u hel beste hoortoestel te kunnen aan meten, zodat u al het mooie v® deze wereld (weer) goed W horen. Voor iedere beurs heen Dijkshoorn Brillen H°°r' toestellen de juiste oplossing. Bent u onverhoopt verhinderd, dan kunt u natuurlijk ook op een andere dag naar de winke komen. Er wordt in dat geval he! liefst op afspraak gewerd- Zodoende hoeft u bijna niet ie wachten. U vindt Dijkshoorn Brillen Hoortoestellen aan de Burgeme® ter Boerstraat 2 in Zevenhuizen- U kunt natuurlijk ook altijd ere" bellen: 0180-633050. De openingstijden z'jn maandag tot en met vrijdag 9.00- 17.30 uur. De Open Dag op is van 9.00- 20.00 uur. vrijdag 2S apu' I Burgemeester Boerstraat 2 Tel: (0180) 63 30 50 2761 VP Zevenhuizen Fax: (0180) 63 39 20

Hart van Holland | 2000 | | pagina 28