'ietstocht voor 5-plussers Redelijke vangst HSW Rowah A2 te sterk voor Saturnus Filmstem gezocht Vroege vogelwandeling VERKOOP KWALITEITSMATRASSEN, WSPRINGS, KUSSENS EN LEDIKANTEN DIRECT UIT FABRIEK 13 795,-i ixSPRl'NGI OP MOER KF*®1 Oefening jubilerende E.H.B.O. vereni ging levensecht VAN 10.00 - 17.00 UUR m gezond heids- matras 2-êab j kinderparty's bedrijfsfeesten verjaardagen kegelen vergaderingen Hart van Holland/10 mei 2000 pagina 5 Handbal DONDERDAG A VRIJDAG 11 MEI 1 12 MEI ZATERDAG (VERDER OP AFSPRAAK) I SPECIALIST IH HET ONTWERPEN VAN MATRASSEN MENSEN MET RUGKLACHTEN Sport, Party- en Kegelcentrum OP MOER, Raadhuisstraat 40 Moerkapelle, Tel. 079-5931569 dj!! vanOêameren Global Matrasse den Zuidplaspolderweg 9-13 (industrieterrein 't Ambacht) Moordrecht Tel. 0182-378175 Geopend: iedere do, vr. en zat.: 10.00-17.00 u. Annulering openbare vergadering Deelgebiedscommissie Bentwoud Door Karin Jongkind Waddinxveen - Afgelopen zaterdag was de Petteplas het decor voor een grootscheep se oefening van de 'E.H.B.O. vereniging Waddinxveen'. Ter gelegenheid van het tachtigjarig bestaan van de vereniging was een ongeluk in scène gezet, waarbij een tankauto, diverse personenauto's, een bus, fietsers, wandelaars en vissers waren betrokken. Op verschillende locaties rond de Waddinxveense plas waren leden van de E.H.B.O. vereniging druk doende de 'gewondèn' te verzorgen. Daarbij trok met name het duikteam veel belangstellenden. De 'geredde drenkelingen' werden in ver band met onderkoelinggevaar in zilverfolie gewikkeld. Het publiek, dat in groten getale was toegestroomd om de levensechte oefe ning te bekijken leefde mee met deze 'acteurs', die het door het mooie weer zwaar leken te hebben in hun zilveren pak. In verband met de oefening was de Kerk- weg-west bijna de gehele dag voor het ver keer afgesloten. ddinxveen - Op dinsdag 16 mei organiseert de thting Waddinxveens Welzijnswerk de tweede stochtvoor senioren dit seizoen. Indien het weer «werkt gaat de tocht van 40 kilometer richting fa aan den Rijn. Vertrek om 10.00 uur vanaf het ie frankcentrum. Zowel voor het vertrek als na »pvan de tocht is er gelegenheid een kopje kof- of thee te drinken in het Anne Frankcentrum. 'ens wordt er onderweg een koffiestop gehouden, kosten voor deelname zijn ƒ4,50 per persoon ïteef 3 consumpties). Alle enthousiaste fietsers iaf 55 jaar en ouder zijn van harte welkom. Het is 1 nodig om zich van te voren op te geven. Men 1 op de dag zelf inschrijven. De volgende stochten zijn voorlopig gepland op dinsdag 20 18 juli, 15 augustus, 19 september en 17 okto- Waddinxveen - Hengelsportvereniging Wad dinxveen (HSW) viste de derde wedstrijd voor de zomercompetitie in de Amstel. De vangst was redelijk, twaalf deelnemers vin gen gezamenlijk ruim 37 kilo aan witvis. A. van Leeuwen hengelde op kop 7.470 gram brasem bij elkaar. Deze vangst was goed voor de overwinning. Met het nog altijd leuke vangstgewicht van 5.580 gram eindig de M. van Leeuwen als tweede. De derde plaats was voor H. den Haan met 3.680 gram. Vierde en vijfde werden H. Kraan en M. Reichard met 3.540 gram respectievelijk 3.460 gram. De eerstvolgende wedstrijd wordt op 20 mei gehouden in het Voornse- kanaal. Vertrek vanaf het station NS om 6.00 uur. Waddinxveen - Na de feestdagen stond voor de teams van handbalvereniging Rowah weer een duel op de rol. Op zaterdag was het de beurt aan de C-jeugd en het mini-team. Het veld van Helius in Hellevoetsluis was de arena voor de beide C-teams. De meisjes van coach Hans de Heer stonden tot zaterdag nog fier aan de kop. Tegen Helius ging het echter fout. Of het nu kwam door onderschatting of door het warme weer, het antwoord zal altijd verborgen blijven in het mysterie van de sport. Tot de rust ging het volgens plan. Ech ter de nipte voorsprong 3-4, had een waar schuwing moeten zijn. Na de hervatting ging het mis. Ook de regelmatig scorende Marjo de Schipper en Rowah uitblinkster Sharon Brouwer konden het tij niet doen keren. Met een 9-6 nederlaag staan de dames weer met beide benen op de grond. Het jongens C-team speelde op dezelfde mat een betere wedstrijd. Na een 5-4 ruststand verloor ook dit Rowah-team weliswaar nipt met 9-8. Het mini-team redde in het warme Schiedam de Rowaheer door met 1-5 het plaatselijke Ventura te kloppen. Op zondag was het eerst de beurt aan de damessenioren. Aan de Sniepweg was de tegenstander het sterke Atomium. Met name door goed keeperswerk van Astrid van der Laan bleven beide punten door een 9-8 over winning in Waddinxveen. Vervolgens was het de beurt aan beide teams van de dames A- junioren die tegen Saturnus uit ridderkerk moesten. Het A2 team moest het vanwege afwezigheid van enkele basisspeelsters, doen met enkele invalskrachten. Van verzwakking was echter geen sprake. Mede door een enthousiast coachende Rob Jongkind won nen zijn pupillen met de duidelijke cijfers 10- 5. C-junior Iris van Stel was na afloop zeer content met haar eerste A-doelpunt. Rowah's paradepaard, het Al-team, deed het duidelijk minder. Een prima op de break spe lend Saturnus was dit keer duidelijk te sterk voor de dames. Waddinxveen - Studio Joja in Waddinxveen, producent van de film "Waddinxveen, dorp aan de Gouwe", gaat een selectieprocedure houden voor een "commentaarstem" welke de teksten zal inspreken voor genoemde film. Voor een dergelijke stem geldt als norm dat zij representatief is, dat wil zeggen prettig om naar te luisteren, algemeen beschaafd Neder lands spreekt en beschikt over de eigenschap informatie over te brengen. De selectie gaat als volgt: iedereen, ongeacht de leeftijd, die meent te beschikken over een stem die aan de gestelde normen voldoet kan, uitsluitend telefonisch of schriftelijk, de proefteksten met bijbehorende instructieblad aanvragen. De proefteksten dienen daarna te worden ingesproken op een normale audio cassetteband welke wordt opgestuurd naar de studio. Alle ingezonden banden zullen worden beluisterd, waarna uit de inzendingen een keuze zal worden gemaakt. Indien na een eer ste selectie meerdere kandidaten overblijven volgt een tweede selectie, met nieuwe tek sten. Indien een kandidaat wordt gevonden van uitzonderlijke kwaliteit zal, in overleg, worden overwogen deze voor te dragen bij een professioneel stemmenbureau. Waddinxveen - Zaterdag 13 mei wordt door de werkgroep Natuur- en Milieueducatie voor belangstellenden een vroege vogelwandeling gehouden in het Gouwebos. Tijdens de wande ling, die 's morgens om 5.00 uur begint zal worden geluisterd naar zangvogels. Na een rondje door het Gouwebos wordt een bezoek gebracht aan de Voorofsche polder. In dit weidevogel- gebied broeden onder andere de Kieviet, Grutto, Tureluur, Scholekster, Visdief en diverse soor ten watervogels. Door een telescoop zal men dit alles goed kunnen bekijken vanaf het pad boven aan de dijk. Belangstellenden wordt aangeraden een verrekijker mee te nemen en wor den die morgen om 5.00 uur opgewacht aan het einde van de Alberdingk Thijmlaan. De wan deling zal ongeveer twee uur in beslag nemen. Voor degenen die dit tijdstip aan de vroege kant vinden, is er ook een excursie op vrijdag 9 juni om 19.30 uur in het Gouwebos en de Voorof sche polder waarbij naast vogels ook waterdiertjes centraal staan. u~ n 11i riiinii i11 B" Katoen/stretch bekleding IB" Rondom ritssluiting B' Anti-allergisch, anti-huismijt behandeld Perfecte vochtregulatie 5-comfortzone interieur, hotmelt system C" Hoes afneembaar H' Geschikt voor vlakke en verstelbare matrasdragers Bel eens om een afspraak te maken en u te overtuigen van onze mogelijkheden! Ons gezellige centrum is beschikbaar voor: Beperkte mogelijkheden i.v.m. verbouwing prei §F ook verkrijgbaar collectie 2000 pierre cardin Dorpsstraat 54 Nieuwerkerk a/d IJssel Telefoon: 0180 - 313815 Gevraagd: alles over W'veen o.a. kaarten, boeken, foto's, souvenirs vlag etc. 0182-619032 Lichtmetalen velgen 5 spaaks 16 inch banden 215/40/16 yokohama ƒ1.100,- 0182-632229 De geplande vergadering van de Deetgebiedscommissie Bentwoud op vrijdag 12 mei 2000 in het Provinciehuis te Den Haag komt te vervallen. Voor nadere inlichtingen: Secretariaat Deelgebiedscommissie Bentwoud SGP Zoetermeer-Zuidplas Dienst Landelijk Gebied Burgemeester Feithplein 2 2273 BZ Voorburg Telefoon: 070-33713 04 Contactpersoon: mevrouw P. Wassenaar Deelgebiedscommissie Bentwoud SGP Zoetermeer-Zuidplas De secretaris, "mevrouw P. Wassenaar 'De Deelgebiedscommissie Bentwoud is een provinciale adviescommissie die GS adviseert over de ruimtelijke ont wikkeling in het deelgebied Bentwoud van het Strate gisch Groenproject Zoetermeer-Zuidplas. Het secretariaat van de deelgebiedscommissie wordt in opdracht van de djenst ,an k d provincie gevoerd door de Dienst Landelijk Gebied van het Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij.' voor ontwikkeling en beheer

Hart van Holland | 2000 | | pagina 5