(5r\ marskrameirS* Elimschool zoek jij een leuke en goed betaalde baan?? Landelijk contactorgaan begeleiding borstkankerpatiënten Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Gezocht een enthousiaste parttime groepsleraar (m v) voor de pagina 12 Hart van Holland/7 juni 2000 A. Bouwkundig Medewerk(st)er (36 uur per week) B. Medewerk(st)er Ruimtelijke Ordening (20 uur per week) kind tot z'n recht komen giro 121 www.unicdf.nl Yvonne, Diana, Sabrine, Annemarie, Marleen en Wanda, ZIJN OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE COLLEGA Je wilt werken in een gezellig team Houdt van afwisseling bovendien Bent op zaterdag vrij om de twee weken Niet te beroerd om je handen uit je mouwen te steken We zijn zowel voor full- als parttime in Eventueel een duobaan samen met een vriendin Heb je interesse en nog vragen Wil je 2,3 of 4 dagen Schrijf een brief of pak de telefoon En vraag het gewoon. Marskramer - Fixet - Schotte vragen naar: dhr Wiggers, Tel.: 0180-638147 Dorpsstraat 151 2761 AL Zevenhuizen vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de bijbel te nieuwerkerk a.d. ijssel postbus 37 291 0 aa nieuwerkerk a.d. ijssel Wij zoeken per 21 aug. 2000 (wtf 0.6918 of ong. 24 uur) gr. 7 Wij vragen enige flexibiliteit bij het afspreken van de werkuren openstaand voor nieuwe ontwikkelingen in het onderwijs een goede samenwerking met collega's een Christelijke levensvisie en een kerkelijke betrokkenheid Wij bieden: een boeiende baan op een grotere school, waar collega's kinderen en ouders goed samenwerken een groep 7 die u samen met de andere groepsleerkracht een gedeelte van de week gaat begeleiden Interesse gewekt? Vraag dan verdere inlichtingen. Elimschool, van Beethovenlaan 31 bij: dhr. J.P. van den Berg(dir.), tel: 0180 314330 of mw. A.M. de Koning-Pot (adj.dir.), tel: 0180 314629. School: 0180 312706. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen aan de secretaris van het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de bijbel te Nieuwerkerk aan den IJssel. dhr. G.M. Koenen, postbus 37*, 2910 AA Nieuwerkerk aan den IJssel Bitumineus dakdekkersbedrijf. Isolatie Renovatie Reparatie Nieuwbouw. Wij zijn op zoek naar Dakdekkers. Leerling Dakdekkers. Aankomend Dakdekkers. Ervaring is absoluut geen vereiste, heb je interesse om het vak te leren don volgt er een interne opleiding. Wij bieden.Heb je interesse gekregen aarzel don Een aantrekkelijk salaris. en bel met ban dak. Afwisselend werk. Tel 079-5932385 goede werksfeer. mobiel °6-53901918 bonus premies we zien je üiii Aan de rand van het groene hart ligt de recreatie-gemeente Zevenhuizen - Moerkapelle. De gemeente heeft een prettig landelijk woon- en leefklimaat. De gemeente bestaat sinds de herindeling in 1991 uit de kernen Zevenhuizen, Moerkapelle en het buurtschap Oud- Verlaat. Recreatiegebied Rottemeren met haar Rottepolders en weidse plassen vormt de verbindende schakel tussen de dorpskernen en het buurtschap. Met bijna 10.000 inwoners begeeft onze gemeente zich als een spin in haar web tussen de stadsregio Rotterdam, Gouda Zoetermeer, allen goed te bereiken via de grote verkeersaders A12 en A20. De ambtelijke organisatie bestaat uit drie afdelingen: Middelen, Dienstverlening Op de sectie Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu (VROM) van de afdeling Grondgebiedzaken zijn wij in verband met het vertrek van twee van onze medewerkers op zoek naar een enthousiaste en een Werkzaamheden functie A U draagt zórg voor de controle van de statische berekeningen en de berekeningen op het gebied van de EPN. Daarnaast bent u vanuit uw specifieke kennis betrokken bij gemeentelijke nieuwbouwprojecten en bent u belast met de coördinatie van de werkzaamheden op het gebied van bouw- en woningtoezicht. Dit laatste onderdeel stemt u af met andere taakvelden. Tot uw taak behoort voorts de verdere ontwikkeling en uitbouw van het gemeentelijke monumentenbeleid. Profiel functie A U beschikt over een afgeronde relevante HBO-opleiding. Verder beschikt u over onderhandelings- en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U heeft gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en affiniteit met administratief juridische processen. U kunt goed in teamverband werken en heeft u een flexibele, klantgerichte en zakelijke (werk)instelling. Werkzaamheden functie B U draagt zorg voor de toetsing van bouwaanvragen op ontvankelijkheid. Daarnaast behoort de toetsing van de bouwaanvragen aan het Bouwbesluit en de Bouwverordening, waaronder de toetsing van de aanvraag over het welstandsbeleid, tot uw taakgebied. Profiel functie B U beschikt over een relevante MBO-opleiding (MTS- bouwkunde). Verder beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en bezit u een brede kennis op uitvoerend niveau. U bent flexibel, klantgericht en zakelijk ingesteld. Voorts kunt u zowel zelfstandig als in teamverband functioneren en bent u bereid functiegerichte cursussen en applicaties te volgen. Arbeidsvoorwaarden We bieden een afwisselende functie in een prettige werksfeer met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring en bedraagt voor functie A maximaal 6.090,00 (Schaal 9) bruto per maand en voor functie B maximaal 4.759,- (schaal 7) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.F. Dijksman, chef van de sectie VROM en bij diens afwezigheid bij het afdelingshoofd de heer C.A.H. Oosterhoff, beiden te bereiken onder telefoon 0180-637777. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ÊPI Bel Milieudefensie .22 voor het gratis informatieblad over recycling van apparaten: 020 62 62 620 Regio - Woensdag 14 juni van 14.00 tot 16.00 uur is de laatste inloopmiddaS''.(: de zomervakantie voor borstkankerpatiënten. Deze middag wordt gehou<de patiëntenservicebureau op de Jozeflocatie van het Groene Hartzieken Gouda (ingang Jan van Beaumontstraat). De middag is bedoeld voor vrouwen met borstkanker die voor, tijdens behandeling vragen en/of problemen hebben en het prettig vinden hiero lotgenoten te praten. Voor het geven van informatie, het beantwoorden van vragen of eenJp?^d« op deze middag Noortje van Wel en Coby Schuiling van het LCBB Contactorgaan Begeleiding Borstkankerpatiënten) aanwezig. ,jjagna In de maanden juni en juli is er geen inloopmiddag. De eerste inloop®0 vakantie is op 13 september. Wie vragen heeft kan bellen met: Noortje van Wel 0182-617627 of Coby -1'1' 0182-342660.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 12