BELEGGEN IN OPTIES VOOR GEVORDERDEN ANTWOORDCOUPON De bank waar je lid van wordt •mummmmm RABO WERFT VEEL NIEUWE LEDEN MET HET RABOBANK LEDENCERTIFICAAT Aandelenresearch Strategie Maleisië Thailand pagina 2 Hart van Holland/28 juni 2000 Nederland accent-portefeuille Week 25 Antwoordcoupon MÉÉ® Speel mee met het van de Tour de France Project Euro op betaal automaten van start Italianen sluiten zich aan bij alliantie van Rabobank en DG Bank 5iuli INTERNETSITES Beleggen: Reizen: Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079-593 5885 Telefoonnummers Algemeen: 0180 - 63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 70 Hypotheken: 0180 - 63 73 53 0180-63 73 58 0180-63 73 73/74 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Rabobank cmn 1 Inde Beleggingsadviseur Rob Beentjes stond raar te kijken toen hij vlak voor de wedstrijd Nederland - Denemarken in zijn auto wilde stappen. Beentjes -die binnen de bank bekend staat als iemand die anderen graag in de maling neemt - was compleet verrast toen hij zag op welke wijze zijn auto was toe getakeld. Zijn twee collega's Erwin B.en Dennis K.zijn hoofdverdachten voorde stunt. Volgens een getuige is het duo gewapend met witte kalk en oranje slingers rond de klok van 16.45 uur in de buurt van de donkerblauwe bolide van Beentjes gesignaleerd. Collega's Erwin B. en Dennis K. weigeren uit angst voor represailles op de beschuldigingen te reageren. Beentjes kon er overi gens wel de lol van inzien. De 3-0 overwinning van Nederland op Denemar ken was voor hem J zelfs reden om de versieringen te laten zitten. Het verwijderen ervan kostte hem echter de volgende dag enkele uren. In de stand Beentjes versus Erwin/Den- nis staat het nu in ieder geval 1-1. Met een totaal aantal inschrijvingen van 146.000 Rabo Ledencertificaten kan de Rabobank Zevenhuizen-Moer- kapelle gerust spreken van een fan tastisch resultaat. Dennis Kellner: Het Ledencertificaat blijkt een schot in de roos. Bij volledige toewijzing zullen we in totaal ruim 8 miljoen uit de markt halen. Niet alleen bestaande leden van onze coöperatie schreven in, ruim 50 nieuwe leden hebben we inmiddels mogen verwelkomen. Als je het mij van te voren had ge vraagd, dan had ik nooit op zo'n goed resultaat gerekend. Maar de grootste uitdaging komt nog. Als plaatselijke Rabobank zullen we het lidmaatschap van onze bank meer inhoud gaan geven. De bedoeling is uiteindelijk om meer leden te betrekken bij het reilen en zeilen van onze bank. We hebben hiervoor al verschillende ideeën ont wikkeld. Dit jaar zullen we deze verder uitwerken tot concrete acties. Modelportefeuilles aandelen Tl 7 X lende Deurzen Modelportefeuilles aandelen Economische en marktontwikkelingen Amehkaanse cijfers duiden op aanhoudend economisch momentum Het tekort op de Amerikaanse handelsba lans vertoonde in april een lichte daling, maar was wel groter dan de markt ver wachtte. Ook de industriële productie steeg meer dan waar de markt op reken de. Deze cijfers vallen uit de toon bij recente cijfers die een afzwakkende groei suggereren. In combinatie met het sterke consumentenvertrouwen kan geconclu deerd worden dat het tweede kwartaal misschien iets zwakker zal zijn, maar het onderliggende economische momentum sterk blijft Het karwei van de Fed is dus nog niet geklaard. In Europa blijft het eco nomisch goed gaan. Het Duitse ifo- Geschaftsklima (producentenvertrou- wen) bereikte het hoogste niveau in negen jaar en het Italiaanse BBP groeide meer dan verwacht De euroland inflatie was overigens lager dan verwacht. Wij verwachten dat de ECB na de laatste ren teverhoging van 50 basispunten voorlo pig aan de zijlijn zal blijven.Voorts besloot de OPEC de productie uit te breiden met 708 000 vaten. Dit was minder dan waar de markt op hoopte, zodat de vraag/aan bodverhouding niet echt zal verbeteren. Desondanks zei de OPEC te blijven stre ven naar een olieprijs rond de USD 25 per vat. ING verkoopt belang Aegon, maar loopt overname Aetna mis ING vist achter het net bij de overname van activiteiten van Aetna (VS), maar haalde via de verkoop van een 6.6%-belang in Aegon wel geld op voor de overname van het Amerikaanse Reliastar. De gesprekken over een andere samenwerking in de financiële sec tor, tussen Dresdner en Commerzbank, gaan door. Verder zullen de vier grootste Europese staalproducenten (Corns, Thyssen Krupp, Usinor, Arbed) een internetmarktplaats creëren waarop gehandeld kan worden in allerlei soorten staalproducten. Dit is slecht nieuws voor bestaande staalmarktplaatsen op intemet.Ten slotte vielen bij Oracle (VS) de databaseverkopen tegen. Strategische visie Obligaties neutraal, aandelen onderwogen De belangrijkste economie in de wereld, de Verenigde Staten, heeft lange tijd een hoge economische groei met een lage infla tie laten zien. Inmiddels komt van het inflatiefront echter niet lan ger onverdeeld goed nieuws. Daar staat tegenover dat tegenval- in de regel goed nieuws zijn voor de veilige haven obligaties. Per saldo geven we daarom een neutraal advies voor obligaties. Aandelenmark ten zijn nog altijd erg duur en verkrap- pende monetaire autoriteiten zijn slecht voor het sentiment We verwach ten daarom weinig van de aandelen markten in de komende maanden. Europa en Japan aantrekkelijker dan de Verenigde Staten Binnen de beleggingscategorie aande len heeft de regio Europa de beste kan sen. Het gunstige economische nieuws houdt aan. De economie van de Vere nigde Staten lijkt daarentegen op haar capaciteitsgrenzen te stuiten. Daar naast is de waardering relatief hoog, zodat het opwaarts potentieel hier beperkt is. Omdat buitenlandse bedrij ven tot de Japanse markt toetreden en veel vrijvallend spaargeld naar de finan ciële markten zal stromen, blijven we positief over de beursvooruitzichten in Japan, hoewel het herstel van de eco nomie nog niet breed gedragen wordt. Farmacie en industrie dienstverle ning koopwaardig Bij de allocatie van aandelen over sec toren is het in het huidige beursklimaat verstandig om de aandelenportefeuille enigszins defensiefin te richten. Wij over wegen de sector industrie dienstverlening vanwege de hoge economische groei wereldwijd en farmacie vanwege zijn defen sieve kwaliteiten. Minder aantrekkelijk is de sector telecom, aan gezien forse investeringen de winsten onder druk zetten. Ook nutsbedrijven vinden we onaantrekkelijk, omdat door concurren tie en deregulering de marges verslechteren. Performance Nederland-accent portefeuille Nederland-accent-portefeuille behaalt 028% underperformance De Nederland-accent portefeuille bleef de afgelopen week onveranderd, terwijl de AEX-index een koersstijging van 02% boekte. Daarmee boekte de modelportefeuille een underperfor mance van 0.28% ten opzichte van de AEX-index. Sinds het begin van het jaar bedraagt het koersrendement op de modelporte feuille 62%. De AEX-index steeg in dezelfde periode met 2.0%. Wijzigingen in de Nederland-accent portefeuille Deze week geen mutaties in de Nederland-accent portefeuille. portefeuille performance 1%) deze week philips 8.5 stmicroelectronics 6.4 danone 5.0 fortis nl 4.1 vnu 3.6 walt disney 3.4 nokia 2.6 unilever 1.5 ahold 1.4 abn amro 0.2 heineken -0.8 aegon -1.9 kpn -2.5 akzo -2.6 ing -3.8 dsm -3.8 kon. olie -4.0 randstad -4.7 schering -7.2 pinkroccade -14.4 nederland-accent 0.0 v aex-index 0.2 J In navolging op de optieavond in november organiseert Rabobank Zevenhuizen-Moerka- pelle op donderdag 13 juli een bijeenkomst met als thema beleggen in opties voor gevor derden. De bank komt hiermee tegemoet aan de sterk toegenomen interesse onder beleg gers voor dit boeiende beleggingsinstrument. Programma 19.00 uur Ontvangst 19.30 uur Aanvang deel I 20.30 uur Pauze 21.00 uur Aanvang deel II 22.00 uur Einde van de avond De bijeenkomst is bedoeld voor beleggers die al enige ervaring hebben met het beleggen in opties. Enige basiskennis over call/put-opties is dus vereist.Tijdens deze avond wordt hier nog even kort bij stil gestaan. De nadruk zal vooral liggen op meervoudige optie-strategieën zoals spreads, strangles, straddles, butterflies, condors en zero-cost optie-constructies. De bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk, klant of geen klant van de Rabobank. U kunt zich aanmelden door onderstaande coupon in te vullen en op te sturen naar of af te geven bij de Rabobank in Zevenhuizen of Moerkapelle. Uw aanmelding wordt schriftelijk bevestigd. U kunt zich ook telefonisch aanmelden op tele foonnummer 0180-637358 of via E-mail Rabo- bankeffecten@tref.nl. In verband met de com plexe materie is aan deze avond een maximaal aantal deelnemers gesteld van 20 personen. Dus vol is vol!! Ja, ik kom naar de training Beleggen in opties voor gevorderden op donderdag 13 juli Q Ik kom alleen Ik kom inclusief mijzelf metpersonen Naam Adres Woonplaats Telefoonnummer Deze coupon kunt u af geven op ons kantoor in Zevenhuizen of Moerkapelle of opsturen naar: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle T.a.v. Afdeling effecten Postbus 5 2760 AA Zevenhuizen J "Selamat Datang Ke Malaysia" Welkom in Maleisië Het land van de glimlach waar heden en verleden elkaar ontmoeten Op woensdag avond 5 juli organiseren De Jong Intra Vakanties en uw Rabo bank Reisbureau een speciale diapresentatie. We zullen u na alle spannende voetbalwedstrijden verrassen met een gezellige oosterse avond met veel infor matie en een lekker hapje en drankje. De avond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Echter bent u vanaf 19.30 uur welkom. Deze bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk, klant of geen klant van de Rabobank. U kunt zich aanmelden door onderstaande coupon in te vullen en op te sturen naar of af te geven bij de Rabobank in Zevenhuizen of in Moerkapelle. U kunt zich ook telefonisch aanmelden op telefoonnummer 0180 - 63 73 73 of 74 of per email naar rabo3750@tref.nl. O Ja, ik kom naar de diapresentatie Thailand Maleisië op woensdag 5 juli. O ik kom alleen O ik kom metpersonen. Naam: Adres: Woonplaats Telefoonnummer:.... Deze coupon kunt u afgeven op ons kantoor in Zevenhuizen of Moerkapelle j of opsturen naar: L Raboba_n k_Z_ev e n h ui zery M o e r_k a p e lie, Postbus_5,2760 AA _Zyyenhuize_n1 Vraag: Ik heb aan de B.V. van mijn zoon een lening verstrekt. Wat zijn voor mij de gevolgen? Als uw zoon een aanmerkelijk belang heeft in de B.V. vallen de rente-inkomsten voor u straks in Box I onder "resultaat uit overige werkzaamheden"De wetgever heeft besloten om het ter beschikking stellen van vermogensbestanddelen aan de B.V. waarin de belastingplichtige of zijn partner of duurzaam van hem gescheiden echtgenoot of een bloed- of aanverwant een aanmerkelijk belang heeft, te belasten in Box I. De rente zal dus worden gezien als inkomen waarover u inkomstenbelastingplichtig bent. Hierbij wordt u beiast volgens het progres sieve tarief dat afhankelijk van uw inkomsten maximaal 52% bedraagt. De ren- telast kan door de B. V. worden afgetrokken. Nog voordat het EK voetbal te einde loopt begint op zaterdag juli de 87eTourde France. Als spon sor van een eigen wielerploegisè Rabobank natuurlijk zeer betrokken bij dit sportevenenwi Via internet kan iedereen meedoe aan het tourspel.Dit spel is te berei ken via www.rabobank.nl/wielrat- nen of via www.poule.nl.Alsu mee wilt weten van de tour kunt u op de site van de Rabobank of q www.letour.com.Veel sportplezier Alle betaalautomaten (bea's) Nederland moeten op 1 janna 2002 geschikt zijn voor de er. Vanaf dan zijn er geen transacties meer mogelijk in guldens. Interpay en bea-leveranciers informerende komende drie maanden 801 ondernemers in het MKB. De introductie van de euro opruir 150.000 bea's is een groot logisti» traject dat 50 werkweken in besla I neemt. De omzetting van de bffi staat gepland van september 20/ tot september 2001Alle bea's hé ben nieuwe software en (d< nieuwe hardware nodig. De Italiaanse coöperatieve banket groep Credito Cooperative heel zich aangesloten bij de alliantie® de Rabobankgroep en DG Ban Deze alliantie is gericht opdew ming van een Europese coöperatie ve financiële groep. Op maande; 19 juni hebben de drie partners Berlijn een intentieverklaring g® kend. 19 mei - 30 juni Expositie Mary Kali 1 juli start Tour de France filmavond Thailand, Maleisië en Balie 13 juli informatieavond 'Beleggen in opties voor gevorderden'. www.gsm.nl Heel veel nieuws over de moge1/ heden van een GSM telefoon daarbij heel veel aanbiedingen tarieven van een aantal Europe vakantielanden zijn hier°ol<tel' den. Wilt u meer weten over et GSM? Ga naar deze site! www.ikhebeenidee.nl Hier kan je echt iets doen tegens loos geweld. Je kan jezelf aam' - den als lid, ideeën doorgeve mee discussiëren www.kasteeltuinen.nl j Geeft wat impressies over o tuinen er uit zien. Beter nog1 dit prachtige park in Arcen burg) te bezoeken Voor natuurliefhebber is dit geblazen. elk' smulle"

Hart van Holland | 2000 | | pagina 2