Orderverwerker Keukenwerkbladen m/v 2 x Orderverwerker Keukenaccessoires m/v 7 x Produktiemedewerker m/v Wat voor collega's zoeken wij: pagina 10 Hart van Holland/12 juli 2000 9 Dekker Zevenhuizen B.V. is een van de grotere ondernemingen in Nederland op het gebied van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, vensterbanken, etc.) en keukenaccessoires (messenblokken, kranen, snijplanken, etc.). Als groothandel en deels producent met een eigen vervoerstak, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Op een terrein van meer dan 70.000 m2 werken dagelijks 150 collega's voor meer dan 1000 klanten. Ons streven is onze producten en diensten voortdurend te verbeteren en onze klanten het werk te vereenvoudigen, om met elkaar de voorsprong op onze concurrenten steeds verder uit te bouwen. Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer waarin je je niet snel zult vervelen. Wij verwachten dat Dekker de komende jaren zal doorgroeien. Daarom zijn wij op zoek naar collega's voor de volgende (vaste) functies:: Als ordervoorbereider controleer je iedere klantenorder op o.a. leesbaarheid, correctheid, levertijden en technische uitvoerbaarheid. Vervolgens werk je de orders verder uit in het orderverwerkingssysteem, zodat zij overgedragen kunnen worden aan de productieafdeling. Bij onjuiste of onduidelijke orders neem je contact op met de klant of de binnendienst. Een leuke baan, waarin je samen met je collega's op de orderverwerking er zorg voor draagt, dat de goede bestellingen op de juiste plek in de afgesproken week bij onze klanten afgeleverd worden. Functie-eisen: nauwkeurig, sociaal vaardig, klantgericht en redelijk stressbestendig. Je bent verantwoordelijk voor het beoordelen van orders en het verwerken van deze orders in het orderverwerkingssysteem. Na de verwerking van de orders zorg je ervoor dat de bijbehorende productie- en magazijnbonnen, vrachtbrieven, orderbevestigingen en facturen gegenereerd kunnen worden. Bij onjuiste of onduidelijke orders neem je contact op met de klant of de binnendienst. Een baan waarin je je nooit hoeft te vervelen, en waarin je werkt in een leuk en gezellig team. Functie-eisen: nauwkeurig, sociaal vaardig en redelijk stressbestendig. Als een van de grootste Europese bedrijven in de verwerking van hout en andere materialen t.b.v. keuken- en tafelbladen zijn wij continu op zoek naar mensen die willen werken in een van onze ultramoderne fabrieken. Er zijn diverse banen beschikbaar, zowel voor collega's die graag met hun handen willen werken maar geen ervaring hebben als voor gespecialiseerde meubelmakers met jarenlange ervaring. Als productiemedewerker kun je je de komende jaren sterk ontwikkelen, omdat Dekker zich steeds meer zal richten op het vervaardigen van zeer luxe bladen. Hoewel Dekker in vergelijking met andere bedrijven uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden kent (zoals een hoog instapsalaris, veel vakantiedagen, spaarloonregelingen, winstdeling, groeimogelijkheden, etc.) ben ji| vooral geïnteresseerd in een uitdagende werkomgeving, waarin je een bijdrage kunt leveren aan de verdere ontwikkeling van onze producten en dienstverlening. Vanzelfsprekend is je gedrag naar collega's en klanten toe open, vriendelijk en probleemoplosssend. Wil je reageren: Heb je meer vragen over een van deze functies dan kun je contact opnemen met Ed Roos (0180-637637). Sollicitatiebrieven kunnen gestuurd worden naar: Dekker levenbuizen B.1, t.a. v. Ed Roos, Nijverheidscentrum 2, 2761JP Zevenhuizen. PS. Vergeet niet de functie waarop je solliciteert te vermelden. DEKKER n

Hart van Holland | 2000 | | pagina 10