L'Humanité in Filmhuis Excursie KNNV MEDEWERKER BINNENDIENST WINKELVERKOOP m/v Wild West feest Arnoldus van Osschool Foto's in het Hart van Holland AG RI F I RM pagina 8 Hart van Holland/12 juli 2000 vervolg van pagina 1: Autocross Crosswedstrijd financiële impuls Wedstrijden Stockcars favoriet 4 Uitslagen Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen be steld worden (kosten: ƒ7,50. per foto). Foto's dienen van tevo ren betaald te worden. Agrifirm T.a.v. mevrouw G.A.P. Baars, afdeling P O Postbus 40262, 3504 AB UTRECHT E-mail: P&0@cavolatuco.nl vervolg van pagina 3: Politieberichten Boskoop Ter versterking van het team van onze "Weikoop" winkelvestiging te Zevenhuizen zijn wij op zoek naar een voor minimaal 12 uur per week Voor diverse werkzaamheden in de winkel waaronder: kassadienst, licht administratieve werkzaamheden en voorraadbeheer. U draagt zorg voor een aantrekkelijke winkelpresentatie. Tevens verricht u schoonmaakwerkzaamheden en voorkomende werkzaamheden in de winkel. Werktijden in overleg. Agrifirm vraagt een enthousiaste collega met een klantgerichte instelling. Agrifirm biedt een goede salariëring, een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een premievrij pensioen, verschillende spaarregelingen, een kinderopvangregeling en een eindejaarsuitkering alsmede de mogelijkheid uw kennis verder uit te breiden door middel van studie. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de Bedrijfsleider te Zevenhuizen, de heer M.N.). Olieman "s 0180 - 633233. Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan de gestelde criteria verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met C.V. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: AcQuisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het crossevenement vond plaats op een later tijdstip dan gebruikelijk. De weersomstandigheden waren rond de eerder geplande datum van 1 juni (Hemelvaartsdag) zodanig slecht, dat uitstel van de crossraces onontkoombaar was. Tijdens de maand juni mocht de wedstrijd niet gereden worden in verband met het Europees Kampioenschap Voetbal. De eerste mogelijke datum was 8 juli. Omdat in onze regio de zomer vakantie inmiddels begonnen is én het weer ook dit weekend niet stra lend was, was het aantal toeschou wers wat teleurstellend. Voor de muziekvereniging betekent het jaar lijkse crossevenement een belangrij ke financiële impuls. De opbreng sten, die voortvloeien uit de verkoop van drankjes en hapjes, de toegangsbewijzen en de parkeergel- den komen ten goede aan opleidin gen voor de jeugd en de aanschaf en het onderhoud van muziekinstru menten en bladmuziek. Voor de leden van mede-organisator 'Autocrossteam Dordrecht' is de Zevenhuizense wedstrijd een belangrijke race. De wedstrijd maakt onderdeel uit van de clubkampioen schappen. Aan de wedstrijden doen daarom veel leden van deze club mee. Daarnaast waren traditiege trouw ook veel regionale rijders naar Zevenhuizen gekomen. Het meest opvallend was echter de deel name van veel coureurs uit andere delen van het land. Tijdens de dag waren veel verschillende dialecten te horen, variërend van Limburgs en Brabants tot Fries en Gronings. De inschrijving voor deelname aan het cross-evenement stond open voor iedere coureur. Er werd gere den in diverse klassen. Voor het publiek is met name de wedstrijd van de 'Stockcars' interessant. In deze zogenaamde vrije klasse wordt gereden met hoge, zelfgebouwde acht-cilinder wagens. De regels in deze klasse zijn beduidend anders dan de manches die gereden wor den volgens de officiële regels. De auto's mogen elkaar duwen (ook van de baan) en opwachten. Ook de rodeowedstijd en de Keverklasse trokken veel aandacht van het publiek. De uitslagen van de diverse gereden klassen zijn als volgt:Sprint 2000 CC 1. Pieter Molenaar 2. Peter Gaal 3. Frederik Veldhuizen; Sprint 1600 CC 1. Erwin de Heer gedeelde 2e plaats John Reedijk/Jouri de Pee; Stan daard regio 1 1. Henri de Rooy 2. Hennie Bakker 3. Renen Ammerlaan; Standaard regio II 1. Peter Nieuw koop 2. Alex van Vliet 3. Willem Slob; Standaard regio III 1. Remon van den Akker 2. Arie Koole 3. Henk Reuselaar; Standaard 1500 CC 1. Rene van Vliet 2. Riny van de Eyk 3. Thom Waanders; Standaard 2000 CC 1. Fred Stout 2. Rene Waanders 3. Rondald van de Linden; Toerwa- gens: 1. Alexander Nederveen 2. Frans Toledo 3. Chris van Lent; Keverklasse 1. Marinus van Vulpen 2. Peter Weeland; Rodeo 1. Chris van de Heuvel 2. Patrick Verkade 3. Sjef van den Broek; Stockcar 1. Maarten van Herk 2. Danny Winkel 3. Arno Berkel. Het weer liet het wederom afweten tijdens de 'herkansing' van de Zevenhuizense Autocross. Benthuizen - Cowboys en indianen hebben op de openbare basisschool Arnoldus van Os een fan tastisch feest gevierd. Ter afsluiting van het school jaar heeft de oudervereniging een Wild West feest georganiseerd voor de hele school. Ais speciale attractie had men een Lire Dance instructeur uitge nodigd. Alle leerlingen van groep 1 tot en met 8 kwamen verkleed naar school. De school was voor deze dag gedecoreerd me. wigwams en grote cactus sen, de lokalen waren omgedoopt tot Saloon, Bank of JailAlle spelletjes stonden in het teken van het avon tuurlijke leven in hét Wilde Westen. Leerlingen werden in groepen verdeeld en moesten het tegen elkaar opnemen. Bij het Dapperheidsspel moesten leerlingen een hindernisparcours afleggen zonder het water dat ze in de mond hadden te morsen; bij het Lassowerpen moesten ze een lasso om een volle waterfles werpen en deze inhalen; bij Blind Gehoorzamen moest de ene leerling een geblinddoekte partner al pratend over een hindernisbaan leiden waarbij de grootste lol ont stond als iemand in een bak water stapte in plaats van erover heen. Het kussengevecht waarbij twee leerlin gen elkaar met kussen van de evenwichtsbalk moesten proberen te meppen, was een regelrechte hit. Luid aangemoedigd viel de een na de ander van het 'paard'. In de pauze waren er broodjes Bizon en bekers vuur water waarna het feest verder ging met ponyrijden, wigwam opzetten en nog veel meer. Bijzonder geslaagd was wél de Line Dance uitvoering. Instructeur Mick Cortenbach uit Den Haag had voor iedere groep leerlingen een speciale Line Dance bedacht. Opgesteld in lange rijen in de gymzaal werd eerst heel aandachtig 'droog' geoefend door leerlin gen, docenten en hulpouders. Vervolgens werd de Country Western muziek luid opengedraaid: Hoeden en verentooien op, handen in de zij, tikken met de hakken en op tijd draaien. Een prachtig gezicht. Het Wild West feest heeft gezorgd voor een hele gezellige afsluiting van het schooljaar. Gouda - Op 13, 14, 15, 18 en 19 juli (aanvang 20.00 uur) wordt in Filmhuis Gouda aan de Lethmaestraat 45 de film L'Humanité gedraaid. L'Humanité speelt zich af in Bailleul, een ingeslapen dorp je in Noord-Frankrijk. Hier woont de zwijgzame politiecom missaris Pharaon De Winter. Hij moet de verkrachting van en de moord op een elfjarig meisje onderzoeken. De naspeuringen leveren niet veel op. Toch wordt uiteindelijk de dader gevonden. Pharaon is geen doortastende politieman. Hij lijkt het leed van de hele wereld te dragen. Vanuit het perspectief van deze timide man zien de kijkers de mensheid, de mense lijkheid of het ontbreken daarvan. De Frans-Vlaamse streek wordt in prachtige cinemascope- beelden getoond. Hoofdrolspeler Emmanuel Schotté kreeg vorig jaar in Cannes de prijs voor de beste mannelijke hoofdrol en Séverine Caneele, die de rol speelt van Phara- ons buurvrouw, ontving daar de prijs voor haar spel. Dit, terwijl de Waddinxvener bij 61 tegenpartij alcohol vermoedde Even later werd de man, 37 jaar e afsomtig uit Moerkapelle, bij zij woning aangehouden. Bij del blaastekst werd 650 mictrogram;l,5j| promille, alcohol geconstateerd. Het I rijbewijs van de man is ingevorderd.! Bovendien heeft de Moerkapelle-1 naar na zijn aanhouding een hoofda-1 gend beledigd. Ook hiervoor heeit I de man een procesverbaal gekregen.I Woninginbraak: Een 55 jarige mail heeft aangifte gedaan van diefstal uit I zijn woning aan de Hamwijck. Ver-I moedelijk is de inbraak gepleegd op I vrijdag 7 juli tussen 3.00-7.00 uur.De insluiper(s) wist(en) zich tot de woning te verschaffen i inklimming via een bovenlicht. genomen is een rijbewijs, een pas-I poort, een bankpas, een geldbedrag! en rookwaren. Dronken fietser: Op de Zijde trol del politie zondagmiddag 9 juli rondl 14.15 uur een dronken fietser aan I De man reed al slingerend waarbij I hij het overige verkeer hinderde enI zijn eigen veiligheid in gevaar I bracht. Bij de blaastest werd maarl liefs 1070 microgram; bijna 2,50 pro| mille, vastgesteld. De man kreege dagvaarding om voor justitie te ver schijnen. Regio - Zaterdag 15 juli organiseertl de KNNV, Vereniging voor Veldbiolo-J gie in Gouda, een excursie naarttl Dintelse Gorzen. Dat zijn droogge-l vallen slikken, gelegen aan het Voll kerak ten westen van Dintelooidl Op deze brakwater vegetatie nen de deelnemers onder andere| bitterling, duizendguldenkruid orchideeën verwachten. Ook aan| vogels is het gebied rijk, andere kluten, ganzen, eenden eo| kiekendieven. Het vertrek is om 9.00 uur met del auto vanaf het NS station GoudaJ Bloemendaalse zijde. Het is raao-l zaam kijker en stevige schoenen or laarzen mee te nemen. De excursiel duurt tot ongeveer 17.00 «I Belangstellenden zijn welkom. meer informatie: 0182-618037. Agrifirm is ontslaan uit een fusie tussen df coöperatieve aan- en verkooporganisatie CAVO LATUCO/ Dé Tuinbouw, Kringkoop en CTAV. Agrifirm is marktleider voor plantaardige productie in West-Nederland Zij heeft activiteiten op het gebied vanrt,ai handel en distributie, cash-and-carr>, technische installaties en export. Van hieru levert zij een bijdrage aan het rendement*1 ondernemerschap van kwekers en akker bouwers. De agrarische sector ontwikkelt zich ra/c snel. Daarom biedt Agrifirm haar 430 nu werkers op 23 vestigingen de ruimte voor i initiatief en ontwikkeling. In een Prit,'rl jj werksfeer wordt betrokkenheid bij de m Jj vertaald in nieuwe producten en diensten Moderne, doelgerichte bedrijfsvoering- in- en externe klantgerichtheid en een doorlopend verbeteringsproces, dragen aan de positieversteviging van het be nj Binnen Agrifirm zijn goede doorgroei mogelijkheden. Een uitstekend pakktt primaire en secundaire arbeidsvoor^88 past daar vanzelfsprekend bij. Agrifirm is onderdeel van CAVO LATUCO U.A. O

Hart van Holland | 2000 | | pagina 8