IN DË RABOBANK FORMIDABEL IN DE TOUR vraag en antwoord De bank waar je lid van wordt BELASTINGPLAN 2001 VERZEKERD VAN EEN ONBEZORGDE VAKANTIE Aandelenresearch Strategie pagina 2 Hart van Holland/19 juli 2000 voor u, van en door uw bank Nederland accent-portefeuille Week 28 Hoe verloopt de verliesverrekening in het boxenstelsel Rabobank Reizen krijgt het kwaliteitskeurmerk van ANVR Leerzame training opties voor gevorderden Opening Infocentrum Nesselande INTERNETSITES Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079-593 5885 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle E-mail Rabobank Na slechts 1 week gesloten te zijn geweest heeft fitnesscentrum Corpo- forte op 10 juli haar deuren weer geo pend voor haar klanten op de nieuwe lokatie aan de Groeneweg 34B te Zevenhuizen. Hier kunnen de klan ten in de specifieke sfeer, die zo ken merkend is voor Corpoforte hun per soonlijke medische- of recreatietrai ning voortzetten onder de deskundi ge begeleiding van Bas Duiverman. Hieronder samen met één van de fysiotherapeuten, Dick van Oye te zien in de nieuwe ruimte. Modelportefeuilles aandelen De werkgelegenheids cijfers over juni in de Verenigde Staten wer den door de markt posi tief ontvangen. De werk loosheid daalde van 4.1% in mei tot 4.0% in juni. Maar het aantal nieuw gecreëerde banen bleef ver achter bij de verwachting. Samen met eerdere aan wijzingen dat de econo mische groei langzaam afzwakt, gaat de markt er vanuit dat de krapte op de arbeidsmarkt geen bedreiging voor de inflatie vormt. Ook Greenspan liet zich afgelopen week positief uit over de arbeidsmarktontwikkelingen. Door de vele technologische ontwikkelingen blijven werknemers onzeker over hun positie op de arbeidsmarkt. Dit voor komt hoge looneisen. De angst van beleggers over oplopende inflatie en rente in de Verenigde Staten is mede hierdoor afgenomen. De aandelenbeurzen hebben hierdoor een goede week achter de rug. Vooral de sector IT liet een sterke stijging zien, waardoor ook in de Nederland-accent portefeuille en de Wereld-accent portefeuille de IT-fond- sen de hoogste rendementen behaal den. In de Verenigde Staten zijn bedrijven deze week begonnen met het publiceren van de halfjaarcijfers. De verwachtingen zijn hooggespan nen. Wel blijft het afwachten hoe de winsten zich zullen ontwikkelen als de economische groei afzwakt. N portefeuille performance deze week stmicroelectronics 7.9 philips 7.9 fortis nl 7.5 kpn 5.3 schering 4.4 aegon 4.0 nokia 3.7 akzo 2.5 kon. olie 2.2 danone 1.9 ing 1.6 abn amro 1.5 heineken 0.7 ahold 0.5 pinkroccade 0.3 dsm 0.0 vnu -0.6 unilever -0.9 walt disney -1.0 randstad -1.8 nederland-accent 3.1 aex-index 2.8 Strategische visie Obligaties licht overwo gen aandelen neutraal De belangrijkste eco nomie in de wereld, de Verenigde Staten, laat tekenen van afzwak king zien. Hierdoor is het gevaar voor inflatie beperkt wat gunstig is voor het renteklimaat. Per saldo geven we daarom een licht posi tief advies voor obliga ties. Aandelenmarkten zijn nog altijd duur, maar niet extreem. Bovendien is een ver beterd renteklimaat goed voor het senti ment. De winstgroei verwachtingen zijn nog altijd goed. Het advies voor aandelen is daarom verhoogd. Maar omdat het technische beeld nog niet overtuigend is, gaat het advies niet verder dan neutraal. Performance Nederland-accentpor tefeuille Nederland-accent portefeuille behaalt 0.32% outperformance De Nederland-accent portefeuille kende een goede week met een stij ging van 3.1%. De AEX-index steeg met 2.8%zodat de modelportefeuille een outperformance van 0.32% ten opzichte van de AEX-index behaalde. Sinds het begin van het jaar bedraagt het koersrendement op de modelpor tefeuille 6.0%. De AEX-index steeg in dezelfde periode met 2.2%. Wijzigingen in de Nederland-accent portefeuille Deze week geen mutaties in de Nederland-accent Dortefeuille. De reis is geboekt, de koffers zijn gepakt en de katten zijn goed verzorgd. Kortom, wat u betreft kan de vakantie beginnen. U gaat lekker genieten van uw vakantie. Met een reisverzekering van Interpolis houdt u dat onbezorgde gevoel heel de vakantie vast. Want die biedt u een optimale zekerheid bij een ongeval of bij verlies of diefstal van uw bagage. De aanvullende ziektekosten worden buiten Nederland volledig vergoed.Terwijl er ook voor uw bagage een ruime dekking geregeld is. Bovendien heeft u als verzekerde recht op deskundige hulpverlening door Interhelp. De mensen van Interhelp staan in ernstige situaties dag en nacht voor u klaar voor daadwerkelijke ondersteuning. Een reisverzekering van Inter polis biedt u dus niet alleen financiële zekerheid, maar ook praktische bijstand. Als u met de auto of motor op vakantie gaat, is de Automobilistenhulpverze- kering een bijzonder nuttige aanvulling op uw reisverzekering. Mocht de bestuurder uitvallen, dan zorgt Interhelp zonder kosten voor een vervangende chauffeur. De Automobilistenverzekering dekt ook de kosten van reparatie tot 250,=, toezending van onderdelen, vervoer of vernietiging bij total-loss, ver voer naar de garage en eventueel noodzakelijke stalling. Daarnaast voorziet de Automobilistenhulpverzekering ook in deskundige rechtsbijstand, bijvoor beeld na een verkeersovertreding of als u schade op anderen moet verhalen. De Automobilistenhulpverzekering geldt niet alleen voor uw auto, maar ook voor uw caravan, vouwwagen of andere aanhangwagen. De kosten die gemaakt moeten worden voor vervangend vervoer vallen onder de "gewone" dekking van de reisverzekering. Een extra reis- en kredietbrief is dus niet nodig. Gaat u meerdere keren per jaar naar het buitenland? Dan is een doorlopende reisverzekering al snel voordeliger dan meerdere kortlopende verzekeringen. Daarnaast is het sportrisico (denk aan de wintersportvakantie) automatisch meeverzekerd. Bovendien heeft u het hele jaar geen omkijken meer heeft naar uw reisverzekering. Loopt u voor uw vertrek nog even bij uw Rabobank naar binnen, dan bent u verzekerd van een onbezorgde vakantie. In de eerste 10 dagen van de Tour de France heeft de Rabobankploeg zich veelvuldig in de prijzen gereden. Was het in de 6e etappe Leon van Bon die de eindsprint van een kopgroep won, daarna was het de beurt aan Erik Dek ker. Tot aan de 11e etappe heeft Erik Dekker bijna' eenderde van het aantal gereden kilometers op kop gereden (630 km) en staat hij met 97 punten een straatlengte voor in het klasse ment van de strijdlustigste renner. Hij verkeert in de vorm van zijn leven en onderstreepte dit met twee prachtige etappe-overwinningen. Ook in het ploegenklassement staat de Rabo bankploeg al dagen aan kop. Via de toursite van de Rabobank is alles te lezen over de successen van de Rabobankploeg U kunt de ploeg of een van de renners ook een vraag stel len of succes wensen op www.rabo- bank.nl In het boxenstelsel kunnen verliezen uitsluitend verrekend worden binnen de box zelf en wel met het positief inkomen in de drie voorgaande en de acht volgende jaren. Voor verliezen uit onderneming (box I) en verliezen uit aanmerkelijk belang (box II) geldt een in de tijd onbeperkt voorwaartse verrekening. Daarbij worden ver liezen uit box I die geen verliezen uit onderneming zijn, verrekend voor onderne- mingsverliezen. Aldus wordt het verlies met een beperkte mogelijkheid tot ver rekening het eerst in aanmerking genomen. In box III kunnen nooit verliezen ontstaan: het forfaitaire rendement kan niet minder dan nihil zijn. Heeft u een vraag over het nieuwe belastingplanStuur hem op naar: Afdeling Financieel Advies Dorpsstraat 190, 2761 AJ, Zevenhuizen, o.v.v. Vraag Ant woord 2001; e-mail: rabo3750@tref.nl fiüi De Rabobank is deze week als eer ste grootste reizenketen 'geslaagd voor het kwaliteitskeurmerkvande Algemene Nederlandse Vereniging van Reisorganisatoren (ANVR). De ANVR heeft onder meer het ver- koop- en boekingsproces, het bewaken van de kwaliteit van de dienstverlening en de opleidingsei sen beoordeeld. Op donderdag 13 juli woonden21' deelnemers de training opties voor gevorderden bij. Onder leiding v Rabo medewerkers Erwin Boorsma en Dennis Kellner werd ingegaan op meervoudige optiestrategieën zoals de spread, straddle, strangle en butterfly. Aan de hand van voor beelden uit de praktijk leerden de deelnemers hoe maximaal kan wor den geprofiteerd van koersfluctua ties. Maar ook als de koersen niet of nauwelijks bewegen blijken opties het instrument bij uitstek ora (extra) rendement te behalen. Gezien de grote belangstelling voor deze training zal later dit jaar nog een training worden georgani seerd. Via deze krant houden v op de hoogte. Aan de Groeneweg is op 5 juli jl. het Infocentrum Nesselande geopend! Geïnteresseerden kunnen hier infor-> matie krijgen over het nieuwe; waterrijke woongebied dat aan c zuidkant van Zevenhuizen ontwik- j keld wordt. De komende jaren wor den hier ruim 5.000 woningen gebouwd. De Rabobank zal in de. loop van dit jaar een prominente plaats innemen in het infocentrum- De kopers kunnen zich dan terple* I ke laten informeren over de speciale projectaanbiedingen die de Ral» bank voor Nesselande ontwikkelt. www.wanadoo.nl/sail2000 Voor de zesde keer is Amsterdam dit jaar organisator van "Sail.Van tot en met 28 augustus komen mooiste boten naar Amsterdam Tussen mei en augustus is de a Ships Race 2000" met als eindpun Halifax. Vanuit Halifax vertrekkene in augustus ruim 40 boten ricnti g Amsterdam. Sail Amsterdam zeker een bezoekje waard. www.kidszone.nl Een splinternieuwe site vvaa' spelletjes, puzzels, wenskaa moppen, een speelgoedwin e nog veel meer leuke dingen vinden. Voor de kinderen van en met 12 jaar een aanrader. www.virusalert.nl Als u op de hoogte wilt blijve alle nieuwe virussen. Wie maa en wat kunnen ze aanrichten op computer?

HH | 2000 | | pagina 2