nieuws HERINRICHTING MOERKAPELLE De bank waar je lid van wordt LEDENCAMPAGNE RABOBANK SUCCESVOL, 40.000 LEDEN IN TWEE MAANDEN ERBIJ Wintersporters kiezen dit jaar weer voor zekerheid! Aandelenresearch Strategie pagina 2 Hart van Holland/26 juli 2000 2e jaargang nummer 72 voor u, van en door uw bank m Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180-63 73 73/74 fff IWMlni Verzekeringen:0180 - 63 73 83 pelle: 079-593 5885 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Robeco gaat samenwerken met Italiaanse coöperatieve bank Plantarium 2000 Paardensport-talenten maken zich op voor eerste selectiedagen Nederland accent-portefeuille Week 29 Waar kan ik met mijn klachten terecht bij de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Rabobank ladekast !f?nvvfii;j Robeco -een dochteronderneming»: de Rabobank- heeft een overeenkom getekend met Credito Cooperative., zal haar kennis op het gebied »a beleggen en marketing ter beschikte stellen aan de 550 aangesloten banc in Italië, die Robeco fondsen gaan a.:" bieden aan hun klanten. Eerder al oriêr teerde de Japanse Norinchukin Bat zich op een mogelijke samenwerk» met Robeco. Een delegatie van dea bank bracht toen onder meer bezoek aan onze bank. Inmiddels 'de eerste stappen tot samenwerkt gezet. Naar verwachting zullen met samenwerkingsverbanden volgen. De 18e editie van de internationale»»' beurs voor de boomkwekerij - Plantai urn 2000 - vindt plaats van 23 tott met 26 augustus in Boskoop. Hetthem is e-commerce. De eerste systems voor elektronische handel via intern doen hun intrede in de boomkweker 5 In hoeverre bepalen Internet en e-co» merce straks de handel en wandel it- ideze sector? De vakbeurs Plantan:- probeert daarin helderheid te breng?1 23 aug t/m 26 aug Plantarium 2®| 2 september Oogstfeest 4 October Cijfers Trend» I www.omgangsvormen.nl Kledingvoorschriften, kantoorman® informatie over opvoeden en I iemand moet begroeten. Gewoon om deze site eens te bekijken wan kunnen we nog veel van leren. www.kidsplanet.nl Een prima site voor de kinderen o mogelijkheden van internet tever nen. Hier is ook een uitgebreide meling links opgenomen in een gids. www.kinderlinks.it-works.nl Bij slecht weer in de vakantie hier een verzamelpagina met a dan 1200 kinderlinks, welke keu 9 verdeeld in diverse categorieën- Kantoor Moerkapelle zal van 18 sep tember tot en met 2 October een metamorfose ondergaan. Met de nieu we inrichting hopen we u meer priva cy te kunnen geven op ons kantoor.Zo zullen er twee balies voor geldtransac ties blijven, maar dan in een andere opstelling.Tevens zal er een spreekka mer worden ingericht waar u in alle rust samen met onze Cliënt Adviseur uw bankzaken kunt bespreken. Ook aan de interne mens is gedacht in de vorm van een koffiehoekje met een gezellig zitje erbij. In de twee weken van de herinrichting zal het kantoor gesloten zijn. Echter zullen we er voor zorgen dat u de geldautomaat kan blij ven gebruiken en ook de post zal dagelijks opgehaald wbrden.Uiteraard zullen we u hier nog uitgebreid over informeren. Tot en met 31 augustus krijgt u 5 vroegboekkorting bij De Jong Intra Vakan ties. Bovendien krijgt u tot die datum ook nog eens de Laagste Prijs Garantie. De korting kunt u meteen op de prijs van de accommodatie (exclusief toeslagen) in mindering brengen. De laagste prijs garantie geldt uiteraard bij een volledig vergelijkbare reis qua accommodatie, periode, duur en vertrekdatum. De eerste nieuwe wintersportgidsen liggen weer klaar bij uw Rabobank Reisbureau. Meer dan 200 jonge talenten hebbe zich dit jaar al gekwalificeerd voorhe RabobankTalentenPlan.Zij gaan probe ren om zich via beoordelingen i topruiters en een les van Anky »j Grunsven of Piet Raijmakers te plaatse voor een begeleiding op maat De beslissing daarvoor valt op woensdag avond 22 november in Wanrooi) Hel Rabobank TalentenPlan is het nieuwe project dat dit jaar in samenwerking met de topruiters Anky van Grunsw en Piet Raijmakers in de paardenspa is opgestart. In plaats van de gebniike lijke beker kunnen de deelnemers ai de Rabobank TalentenRubrieken t dens heel veel concoursen in het lam dit jaar een beoordeling door ee topruiter winnen. Dan maken de Talen ten tevens een kans om geselecteerd!! worden voor de derde ronde vault TalentenPlan: een clinic door Anky i Piet zelf. Markten worden in deze periode ook gedreven door de vele Modelportefeuilles aandelen De Amerikaanse econo mie groeit in het tweede kwartaal minder uitbun dig dan in de eerste drie maanden van dit jaar. De industriële productie steeg in juni minder dan verwacht met 0.2%. De detailhandelsverkopen verrasten daarentegen met een stijging van 0.5% (8.7% op jaarbasis), maar dat kwam vooral door gestegen autoverk open. Het handelsbalan stekort bereikte in mei een nieuw record op USD 31 miljard. De infla tiecijfers wijzen op aan houdende prijsstabi liteit. Zowel consumen ten- als producenten prijzen Stegen weliswaar met 0,6% in juni, maar dat kwam vooral door de hogere energieprijzen. Onderliggend blijft de inflatie beperkt (producenten prijzen -0.1%, consumentenprijzen +0.2%). Ook uit Duitsland kwam een zwakker economisch cijfer. Na het negenjaarshoogtepunt van mei is het ondernemersvertrouwen in juni onverwacht gedaald van 102.0 naar 100.4. portefeuille performance deze week unilever 4.4 nokia 4.1 philips 3.1 walt disney 2.9 randstad 2.7 stmicroelectronics 2.0 vnu 1.4 aeaon 0.8 pinKroccade 0.1 ahold -0.4 fortis nl -0.8 akzo -1.0 dsm -2.1 ing -2.2 abn amro -2.5 danone -2.6 kon. olie -2.7 heineken -3.1 schering -5.6 kpn -13.4 nederland-accent -1.2 aex-index -0.9 winstcijfers die bekend worden gemaakt. Voor al in de IT-hoek zijn afgelopen kwartaalcij fers bekend gemaakt (Philips, ASML, Micro soft, STM), die veelal iets boven verwachting uitkwamen. Daarnaast werd bekend dat VNU Miller Freeman USA overneemt, waardoor ze nummer één wordt op het gebied van beurzen. KPN en ABN Amro richten een 50/50 joint-venture op voor internetbankie- ren, waardoor ABN Amro haar achterstand op internetgebied kan inlopen. Performance Nederland-accentportefeuille Nederland-accent-portefeuille behaalt 0.37% underperformance Deze week geen mutaties in Nederland-accent portefeuille. de De nadruk van de Rabobank op haar coöperatieve karakter slaat aan bij haar klanten. De 423 andere coöpe ratieve Rabobanken hebben in twee maanden tijd meer dan 40.000 nieu we leden mogen inschrijven. Deze groei is deels het gevolg van de recente ledenwervingscampagne van de bank en deels van de uitgifte van de Rabobank Ledencertificaten. Het aantal leden van de bank steeg van 510.000 begin mei naar 550.000 eind juni. Het streven is erop gericht dit aantal te laten groeien tot ruim 1 miljoen in 2003. De recente emissie van de Rabobank Ledencertificaten is een groot succes geworden, zowel bij leden van de bank als bij medewerkers. Ruim 40.000 leden schreven in op deze certificaten. Daarnaast meldden 11.000 medewerkers van de Rabo bank Groep zich aan. Dat betekent dat een op de vier medewerkers in Nederland deelneemt in het vermo gen van de Rabobank Groep. Hoofddirectievoorzitter Hans Smits van Rabobank Nederland is bijzon der tevreden over het aanslaan van de coöperatieve campagne en de forse ledengroei. "Ongeveer een kwart van de nieuwe leden meldde zich vanwege de emissie. De overige driekwart reageerde op de uitnodi ging om lid te worden van onze bank. Dat betekent dat onze opstel ling blijkt aan te spreken. Zeker in de 20ste eeuw is er plaats voor een bank, die midden in de maatschappij staat en die zich wil verantwoorden aan zijn klanten. Onze manier van coöperatief bankieren past uitste kend bij de groeiende aandacht in de maatschappij voor maatschappelijk bewust ondernemen." Voor al uw vragen, opmerkingen of ideeën kunt u natuurlijk gewoon terecht bij de 2 kantoren in Zevenhuizen en Moerkapelle. Heeft u echter een probleem welke u liever niet aan de balie of adviesplekken wilt bespreken dan kunt u ook contact opnemen met de kwaliteitsmanager van de bank (Jan Heijdra tel. 0180-63 73 41). Daarnaast is het echter nog mogelijk om een klacht in te dienen bij de Klachtenservice van Rabobank Nederland. Hiervoor kunt u een speciaal formulier aanvragen bij de kwaliteitsmanager. De meeste klachten worden naar tevredenheid behandeld door de eigen Rabo bank of door de klachtenservice van Rabobank Nederland. Moch t u van mening zijn dat uw klacht niet naar tevredenheid is afgehandeld dan kunt u de Geschil lencommissie Bankzaken inschakelen.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 2