altijd die verhalen dat anderen een betere hypotheek hebben dan ik. Gek hè, dat u het gevoel heeft dat anderen hun hypotheek altijd beter hebben geregeld dan u. Notabene op uw verjaardag vertelt een kennis een nog lager rentetarief voor elkaar te hebben gekre gen dan u. Tja, kwestie van goed onderhandelen noemen ze dat dan. Ja, bel mij voor een afspraak voor een second opinion voor mijn hypotheek en reserveer voor mij een cadeaubon van Fixet\ t.w.v. f25,-. Nee, ik wil geen afspraak maar onlvofj wel graag informatie over de mogelijk heden die de Rabobank te bieden heeft. Daar voelt iedereen Een scherp tarief blijkt voor de meeste mensen het belangrijkste criterium bij het afsluiten van een hypotheek. En terecht, de rente bepaalt immers voor een belangrijk deel de hoogte van de maandlast. Het is dan ook op z'n minst opmerkelijk te noemen dat men na verloop van tijd het tarief niet meer het belangrijkste vindt. Zaken als service, het actief mee denken met de klant, flexibiliteit en bereikbaarheid blijken dan ineens veel zwaarder te wegen. De Rabo bank scoort juist op deze punten sinds jaar en dag hoog. Tel daarbij op onze scherpe tarieven en u begrijpt waarom de Rabobank zich de grootste hypotheekverstrekker van Nederland mag noemen. Ook in Zevenhuizen-Moerkapelle. Destijds heeft u gekozen voor wat in uw ogen de beste hypotheek was. Maar hoe zit dat nu? Sluit die zelfde hypotheek ook nu nog aan op uw persoon lijke situatie en de nieuwe belastingwetgeving? Wij zijn zo overtuigd van onze kwaliteiten, dat wij u uit dagen om uw hypotheek aan een second opinion te onderwerpen. Een kans van twee op drie dat we uw hypotheek kunnen verbeteren. Eén op de drie hypo theken loopt namelijk al via ons. Vult u onderstaande antwoordcoupon in als u me van ons wilt horen. Maak een afspraak met een v onze hypotheekadviseurs en krijg een cadeaub van Fixet t.w.v. f25,-. Wilt u eerst nog even nadenken over ons voorst ook goed. Weet dan dat u altijd bij ons terecht kb voor een afspraak. Uw kennis ging u waarschijnl al vooraf. 25,- naam adres postcode woonplaats tel.nr. Ik ben het beste bereikbaar tussenuur enuur. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, t.a.v. Afd. Huis Hypotheekadvies Postbus 5 2760 AA Zevenhuizen -1. j Ik ben het zat... Rabobank

Hart van Holland | 2000 | | pagina 40