Magazijn Medewerker (5 vacatures) Wat zoeken wij in onze collega's? Als magazijn medewerker ben je verantwoordelijk voor het op correcte wijze pieken, verpakken, etiketteren en aanbrengen van barcodes op onze producten, die verstuurd worden aan onze klanten door heel Nederland. Hierbij hou je de kwaliteit van de artikelen altijd nauw in de gaten en draag je zorg voor een schone werkomgeving. Na een gedegen opleidingsperiode door je leidinggevende, ben je in staat om met moderne middelen bovenstaande activiteiten gemakkelijk uit te voeren. Na deze korte opleiding bepaal je samen met je leidinggevende in welk magazijn je gaat werken. Hier vertellen we je in een gesprek graag meer over. Hoewel Dekker in vergelijking met andere bedrijven uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden kent (zoals een goed instapsalaris gekoppeld aan een c.a.o., veel vakantiedagen, spaarloon regelingen, winstdeling, groeimogelijkheden, etc.), ben jij vooral geïnteresseerd in een uitdagende werkomgeving, waarin je een bijdrage kunt leveren aan de verdere ontwikkeling van onze producten en dienstverlening. Vanzelfsprekend is je gedrag naar collega's en klanten toe open, eerlijk, vriendelijk en probleemoplossend. Pagina 18 Hart van Holland/20 september 2000 Dekker Zevenhuizen B. V. is een van de grotere ondernemingen in Nederland op het gebied van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, vensterbanken, etc.) en keukenaccessoires (messenblokken, kranen, snijplanken, etc.). Als groothandel en deels producent met een eigen vervoerstak, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Op een terrein van meer dan 70.000 m2 werken dagelijks 150 collega's voor meer dan 1000 klanten. Ons streven is onze producten en diensten voortdurend te verbeteren en onze klanten hef werk te vereenvoudigen, om met elkaat de voorsprong op onze concurrenten steeds verder uit te bouwen. Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groeimaar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer waarin je je niet snel zult vervelen. Wij verwachten dat Dekker de komende jaren zal doorgroeien. Daarom zijn wij op zoek naar collega's voor de volgende (vaste) functie: Wil je reageren? Heb je vragen over een van de bovenstaande functies, dan kun je contact opnemen met Ed Roos (0180-637 637). Sollicitatiebrieven kunnen gestuurd worden naar: Dekker Zevenhuizen B.V. t.a.v. Ed Roos Nijverheidscentrum 2 2761JP Zevenhuizen DEKKER

Hart van Holland | 2000 | | pagina 18