Elektro monteur Boottocht de Zonnebloem Brandweerwedstrijden in Zevenhuizen LTB Ben van Geffen ruimer aan de leiding Aankomend manager pakloods Boomkwekerij B.v. INSTALLATIETECHNIEK EEN AFWISSELENDE BAAN Oud papier Herfstwandeling Rottemeren Boekenhoek van hervormde gemeente Informatie over borstvoeding Klomp wint ouderencompettó Opbrengst collecte Prinses Beatrix Fonds Pagina 10 Hart van Holland/27 september 2000 Herdi BV is een jong, sterk groeiend installatiebedrijf dat zich vooral bezig houdt met diverse werkzaamheden in o.a. industriële automatisering, bedrijfsinstallaties en data communicatie. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor 38 uur per week Wij zoeken een persoon met: Een gemotiveerde en flexibele instelling *- Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, Kennis in zijn vak (MTS niveau), »- Minimaal in bezit van Rijbewijs B. Wij bieden: Een afwisselende job >- Een goed salaris met pensioen- en spaarloonregeling »- Arbeidsvoorwaacden conform het CAO van het elektro technisch bedrijf, >- Bedrijfsgerichte studiemogelijkheden. Ben je geïnteresseerd in deze functie: bel, schrijf of e-mail naar: Herdi BV, T.a.v. Herbert van Marie, Postbus 39, 2750 AA Moerkapelle. Tel. (079) 593 2884, fax (079) 593 3415, E-mail herbert@herdi.nl accountants Schaken &rDi LTB Adviseurs en Accountants opereert voor ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. Vanuit 20 vestigingen houden 550 medewerkers zich bezig met dienstverlening op het gebied van bedrijfskundige advisering, personeelsadvisering, management ondersteuning, accountancy en belastingen. Een van onze relaties, de firma A.N.M. Rijnbeek Boomkwekerijen, Reyerskoop 281 te Boskoop, is een boomkwekerij van 3 ha. met volle grond en potcultuur met een breed assortiment, waaronder heesters en klimplanten. Bij het bedrijf zijn 4 medewerkers in vaste dienst. Door de groei van het bedrijf is er plaats voor een gemotiveerde m/v voor de functie van die wil meegroeien Uw functie: «Na bekend te zijn geworden met het gehele assortiment van het bedrijf gaat u de verkoop in Boskoop doen en zorgdragen voor de aflevering. Na een aantal jaren zal uw hoofdtaak bestaan uit het regelen van de werkzaamheden in de pakloods. Uw profiel: Bij voorkeur ervaring in een functie bij een boomkwekerij; U heeft een opleiding gevolgd die is gericht op de boom kwekerij, danwel een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; U heeft een klantgerichte instelling; U beschikt over goede contactuele vaardigheden. Het aanbod: Een baan met goede groeimogelijkheden in een modern bedrijf; Goede werksfeer en ruimte voor eigen inbreng; Mogelijkheid om aanvullende cursussen te volgen; Het vooruitzicht op een vast dienstverband; Een prima beloning. Uw sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor deze functie kunt u een sollicitatieformulier bij ons aanvra gen. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wim Overwater, perso- neelsadviseur, 0174 637100 of 06 54 748 84Ö (tot 20.00 uur). LTB Adviseurs en Accountants, Postbus 100, 2670 AC Naaldwijk, e-mailen kan adviseurs en ook: w.overwater@ltb.nl Een verrassende kijk op personeelsadvies. Zevenhuizen - Woensdag 20 september organiseerde De Zevenster in samenwerking met de Zonnebloem een boottocht voor haar bewoners en ouderen van Zevenhuizen. Om 9.30 uur vertrok men vanaf de Zevenster met de bus naar de loswal in Waddinxveen. Een twintigtal ouderen werd door vrijwilligers met auto's gebracht. Vandaar werd er gevaren met de boot "de Kennemerland" richting de Kager- plassen. Tijdens de boottocht werden de 112 gasTen geheel verzorgd door vrijwilligers en personeel van De Zevenster. Met live muziek van accordeonist Klaas van Schie en de geheel verzorgde catering, bestaande uit koffie, hapjes, drankjes en diner, werd er met volle teugen van de boottocht genoten. Zevenhuizen - Traditiegetrouw worden jaarlijks op de laatste zaterdag in september de regionale brandweerwedstrijden van de tien-gemeenten-kring van de regio Midden-Holland gehouden. Dit jaar wordt de wedstrijd op zaterdag 30 september in Zevenhuizen georganiseerd. Op een nog geheim te houden locatie wordt een incident geënceneerd dat de ploegen binnen 30 minuten speeltijd op de meest efficiënte en verantwoorde wijze dienen op te lossen. De ploeg die uiteindelijk, naar inzicht van de wedstrijdjury, de meeste punten heeft vergaard mag zich winnaar noemen. Speciaal voor deze wedstrijd is de regionale VC (Verbindings-commando-wagen) omgetoverd tot alarmcentrale van waaruit het berichtenverkeer voor de wedstrijd wordt gecoördineerd. Op het starttijdstip krijgt de ploeg een uitrukbericht en de wedstrijd kan beginnen. Vanaf de Zuidplasweg rijdt het brandweervoertuig naar het object-adres ergens in de bebouwde kom van Zevenhuizend daar de juiste acties te ondernemen om het incide op te lossen. Dit dient binnen de speeltijd vul minuten te gebeuren. Binnen deze speeltijd dientte brandweervoertuig ook weer helemaal ingepakt t zijn en klaar voor vertrek. Na dertig minutengaats 'straf'-tijd in. Tien minuten voor het verstrijkend de tijd krijgt de spelende bevelvoerder een seintje! hij nog maar tien minuten heeft. Geïnteresseerden kunnen de wedstrijd degel bezoeken. Wie met de auto komt, wordtverzockti auto te parkeren op het terrein bij La Baraque a, Zuidplasweg. Vanaf dit parkeerterrein, en voor inwoners van Zevenhuizen vanaf Hotel Vos, staats: bordjes aangegeven waar de wedstrijd word gehouden. De toegang is vrij. De deelnemen! brandweerkorpsen in speelvolgorde zijn: Gout Reeuwijk, Moordrecht, Nieuwerkerk, Driebragp Moerkapelle, Boskoop, Bodegraven en Waddinxvea Oud Verlaat - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober houdt de christelijke basisschool De Nessevliet een oud papier-inzameling. De opbrengst is bestemd voor extra leermiddelen voor De Nessevliet. De container staat bij De Vierkap en is geopend op vrijdag van 12.00 tot 19.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur. Het is de bedoeling dat het papier zover mogelijk achterin de container wordt gestapeld en als de container gesloten of vol is, kan er geen papier worden achter gelaten. Voor inlichtingen: 010-4550269. Zevenhuizen - Onder het motto "Er op uit in 't Groen?Doen!" organiseert Recreatieschap Rottemeren samen met Groenservice Zuid-Holland op zondag 1 oktober een herfstwandeling in recreatiegebied Rottemeren. Deelnemers aan de wandeling kunnen tussen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf De Roerdomp. Twee wandeltochten zijn uitgezet van respectievelijk 5 (met puzzelopdrachten voor kinderen) en 10 kilometer. Het is ook mogelijk onder deskundige leiding van een gids deel te nemen aan een excursie in natuurreservaat Koornmolengat. Deze excursie begint om 14.00 uur. Meedoen aan de wandeling en/of de excursie kost ƒ2,- voor volwassenen en ƒ1,- voor kinderen tot en met 12 jaar. Iedere deelnemer ontvangt een herinnering. Fotowedstrijd Aan de wandelingen wordt in 2000 een fotowedstrijd verbonden. Bij het startpunt zijn eventueel fototoestellen met film te koop. Meer informatie kan men bij de Groenbus van Zuid-Holland krijgen, die bij het startpunt zal staan. Hazerswoude-dorp - De hervormde gemeente van Hazerswoude-dorp heeft sinds kort een eigen boekverkoop: De Boekenhoek. De Boekenhoek vaart onder de landelijke vlag van de IZB, de Inwendige Zendingsbond. De Boekenhoek is gevestigd in de Regenboog aan het Raadhuisplein 8 en is iedere vrijdag geopend van 19.00 tot 21.00 uur. Zevenhuizen - Moerkapelle - Moeders en aanstaan moeders uit Zevenhuizen, Moerkapelle en Bleis* kunnen maandelijks terecht op informatiebijeenkomsten van Borstvoedis organisatie L.L.L. Deze bijeenkomsten zijn besta voor iedereen die meer wil weten over borstvoedi Ook baby's zijn van harte welkom. Alle facetten v het geven van borstvoeding komen aan de orde eat aanwezigen krijgen ruimschoots de gelegenheid vragen te stellen of ervaringen uit te wisselen. De bijeenkomsten worden gehouden in series vanw De tweede vindt plaats op dinsdag 3 oktober en gaan over de kraamtijd, het gezin en de baby. bijeenkomsten worden gehouden van 20.00 tot - uur. Tijdens de avonden zijn er boeken te leen kolven te huur of te koop. Ook is er materiaal ondersteuning van de borstvoeding te koop kosten voor deze avond zijn ƒ5,-. Ben je donateur1' La Leche Leaque dam betaal je ƒ3,-. Wie telefonist hulp en/of informatie over borstvoeding wil, bellen met Ria Kaashoek, telefoon: 079-5932689. Zevenhuizen - Op dinsdag 19 september werd de laatste wedstrijd van de oudrencompetitie gevis1 het Hoge Bergsche Bos. De vangst was redelijk- werd in totaal'20.500 gr vis gevangen, door acht vissers. Eerste werd J Klomp met 5.900 gram twee mevrouw de Zwart met 4.170 gram en der Stubbe met 3.250 gram.De uitslag van deze competitie is 1. J Klomp, 2. mevrouw de Zwarte Bos. Zaterdag 30 september wordt de voor laatste wedstrijd gevist van het clubkampioenschap Haarlemmer Ringvaart. Vertrek om 6.30 uur parkeerplaats La Baraque. Voor meer informa 0180-632654 vana"1 Moerkapelle - De collecte voor het Nation ter bestrijding van spierziekten, polio, z' r#j Parkinson, ziekte van Huntington, multiple en spasticiteit heeft in Moerkapelle O opgebracht. De organisatie dankt de g collectanten voor hun medewerking. u gemist? Het gironummer is 969. Moerkapelle - In de vierde ronde van de onderlinge competitie bij schaakvereniging Moerkapelle speelden de nummers een en twee van de ranglijst tegen elkaar. In een levende Hollandse partij kreeg de met wit spelende Gerard van Ommeren aanvankelijk enig voordeel. Toen Ben van Geffen ook nog een fout maakte won Gerard een stuk en had hij in een moeilijke stelling de winst voor het grijpen. Tot ieders verbazing had de zwarte wanhoopsaanval succes en toen wit ook nog remise uit de weg mocht Ben het volle- punt noteren. In de partij tussen de broertjes Jesse (met wit) en Hugo van Elteren werd na een scherpe Pirc-opening het punt gedeeld, wat een goed resultaat voor de zwartspeler mag worden genoemd. Cees van Vuuren haalde tegen Ron Droog weer eens zijn Orang Oetan te voorschijn. Ron vond niet het goede plan tegen het goede witte spel en verloor. De partij tussen Dick Bac en Maarten Vroegindeweij (met zwart) bracht veel spektakel. Maarten kwam god uit de opening en bracht een speculatief paardoffer. Dick vond de juiste verdediging en won later fraai. Jacques de Lange lijkt er zin in te hebben dit seizoej1^; spelend won hij razendsnel van g|0|i Overige uitslagen: Andre Corpeleijn - Ijt Keven Bakker - Henk Doornhein 1-0: Arie (erell Meus van der Poel 0-1; Gerrit van [Ji Marianne van Elteren 1-0. De stand bovi van Geffen; 2. Hugo van Elteren; 3- Ommeren; 4. Cees van Vuuren; Vroegindewij. Bij de jeugd heeft na de derde ronde ie!j^rperi: Ron Droog de leiding overgenomen van door het onderlinge duel te winnen. na rukt verrassend op naar de tweede P \yejjerii,ar tegen Simon van Rooijen. Boudewi) wordt derde na zijn overwinning tege:n Vliet. Overige uitslagen: Thomas Roe 0t Freeke 0-1; Teun Kooij - Jan van de Hoe- pat» van der Torren - Remco Volleb'egt Kjoij Bontenbal - Thijs van der Torren 0-1, Lieselotte Schoemaker 0,5-0,5.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 10