je Zonnebloem gaat leden werven Dag van de mantelzorg op 10 november FRIS EN REIN dame of echtpaar PEVAC Prijsklappers AUTOTECHNICUS 010 - 474 62 42 18,95 19,95 20,95 36,95 Autoservice schoonmaakbedrijf Ï!ÜHfLWIJNHANDEL Hart van Holland/25 oktober 2000 Pagina 15 pselijk contact jtOOO bezoeken Activiteiten Ledenwerfactie zoekt: voor een object in Zevenhuizen. Deze werkzaamheden zijn op woensdag en vrijdag in de avonduren vanaf 18.00 uur t/m 20.00 uur. Heeft u interesse bel dan het volgende nummer: Kj Kingston Jamaica Rum :|i|9,95 Roya. Vodb 26,95 Pisang Ambon Liqueur Jaya M ■- Berentzen Hartevelt Sonnema Ballantine's l^C het Wapen van Moerkapelle hw wijnspecialist FaIsaN Wijntoppers - Lange Zijde 9a, 2761 AV Zevenhuizen www.eitens.nl ERKEND BOVAG-LID EN APK-KEURINGSSTATION APK-2 diploma is een pré Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Autoservice Eitens T.a.v. Dhr. J. Eitens Lange Zijde 9a 2761 AV Zevenhuizen Naam: Adres: Postcode: Plaats: Inhuizen-Moerkapelle - De Nationale Vereniging de Inebloem houdt van 6 tot en met 10 november een fciwerfactie in Zevenhuizen en Moerkapelle. Alle loners ontvangen rond 5 november een brief in de met in het kort wat informatie over de Inebloem. Enkele dagen later worden alle niet-leden Ld met de vraag of zij voor ƒ22,- per jaar lid willen Len. Mevrouw van Lowijde, voorzitter van de Lelijke afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle van de Inebloem hoopt dat de actie een groot succes t. Een groot gedeelte ervan de opbrengst gaat streeks naar het Zonnebloemwerk in de beide Ipen. Met het geld kunnen we ons werk nog meer lalte geven en verder uitbreiden". De Zonnebloem zich in voor langdurig zieken, lichamelijk iandicapten en lichamelijk hulpbehoevende leren, waarbij het menselijk contact centraal staat. (Vereniging, ooit begonnen als een radioprogramma litgegroeid tot een beweging met meer dan 35.500 Llligers en ruim 1450 plaatselijke afdelingen. Kt na de oorlog startte Alex van Wayenburg bij de een serie radioprogramma's, speciaal bestemd r zieken. Met dit radioziekenbezoek stond van lenburg aan de wieg van de huidige Zonnebloem. 1 radioprogramma werd erg populair en er bleek «grote behoefte te zijn aan bezoek aan langdurig len, dat van Wayenburg en de zijnen in 1949 de Jdige vereniging de Zonnebloem oprichtten. In 1964 (hieruit de huidige Nationale Vereniging de nebloem ontstaan. Het menselijk contact, het op bek gaan bij zieken en gehandicapten, stond praal. Dit bezoekwerk is ook nu nog het fundament, lasis van de vereniging. De Zonnebloem probeert |voorkomen dat langdurig zieken, lichamelijk mdicapten en hulpbehoevende ouderen in een bal isolement raken. Iets wat vaak voorkomt bij pen die moeilijk of zelfs helemaal niet meer van I kunnen. e ruim 1450 afdelingen van de Zonnebloem zijn 1 35.500 vrijwilligers actief in het bezoekwerk. Ilijks leggen zij in totaal 1.000.000 bezoeken af. [rouw van Lowijde "Geen spectaculair werk misschien, maar wel belangrijk. Zieken en gehandicapten deel laten nemen aan het maatschappelijk leven, laten merken dat zij er ook bijhoren. Daar gaat het om. Naast het regelmatig bezoek, organiseert de Zonneboem diverse andere activiteiten voor zieken en gehandicapten. Het bekendst zijn de vakanties, met ruim 6.200 deelnemers. Landvakanties, maar ook hotelbootreizen met het eigen schip "MPS de Zonnebloem IJaarlijks maakt dit volledig aangepaste schip 35 reizen over de Rijn naar Duitsland, (de bekende Rijnreizen), maar ook enkele in Nederland. Verder organiseert de Zonnebloem onder meer dagboottochten, winkeldagen, ontspanningsbijeenkomsten met optredens van bekende artiesten. De Zonnebloemafdeling Zevenhuizen/Moerkapelle organiseert jaarlijks een aantal activiteiten voor mensen uit de doelgroep. "Belangrijk bij die activiteiten is vooral het onderlinge contact, zegt mevrouw van Lowijde "Veel langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen komen bijna nooit het huis uit. Er zijn voor hen-ook nauwelijks mogelijkheden om er zelfstandig op uit te gaan. Mevrouw van Lowijde hoopt tussen 6 en 10 november veel nieuwe leden in Zevenhuizen en Moerkapelle te werven. "Zij vormen de belangrijkste inkomstenbron. Wij kunnen met dat geld weer meer doen voor de zieken en gehandicapten in onze dorpen". Toch is het werven van veel nieuwe leden niet het enige doel van de ledenwerfactie. "Het kan zijn dat we via de actie zieken en gehandicapte mensen op het spoor komen die graag van de diensten van de vereniging gebruik willen maken. Dat kan natuurlijk ook", aldus mevrouw van Lowijde. Onder het motto "Laat van je horen" organiseert het Steunpunt Mantelzorg op vrijdag 10 november voor het derde jaar de Dag van de Mantelzorg. Het doel van deze dag is om mensen die zorgen voor iemand uit hun familie of naaste omgeving in het zonnetje te zetten. De dag wordt georganiseerd in en om het Brandpunt aan de Turfmarkt in Gouda en is gratis toegankelijk voor mantelzorgers uit heel Midden-Holland, 's Ochtends zijn ook professionele zorgverleners welkom om het programma bij te wonen. Men dient zich gezien het succes van vorig jaar tijdig aan te melden bij het Steunpunt Mantelzorg te Gouda, telefoon 0182-594658. PEVAC Pevac BV vormt een werkmaatschappij van NBM-Amstelland NV, een beursgenoteerde onderneming met ruim 10.000 medewerkers en een jaaromzet van ruim 5 miljard. Pevac BV levert producten ten behoeve van beveiliging, parkeren en verkeer met behulp van een dealernetwerk in de Benelux. Daarnaast zorgt een netwerk van agenten voor een afzet van Pevac produkten in Europa, het Midden Oosten, Azië en Zuid-Amerika. De organisatie kent sen nagenoeg volledig geautomatiseerd produktieproces en kent daardoor een Wegens groei van onze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Het betreft een functie voor 8 uur per week en bevat de volgende werkzaamheden: behandelen van inkomende facturen betaalbaarstellen van facturen boeken van bankafschriften debiteurenadministratie boeken van uren t.b.v. de salarisadministratie diverse voorkomende administratieve handelingen Wij zoeken een enthousiaste en flexibele collega in het bezit van een MAVO- diploma, eventueel aangevuld met een diploma boekhouden. Tevens is ervaring met Exact en Excel gewenst. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw F.H.D. van Hasselt, telefoonnummer 0345-547445. Indien u interesse heeft voor deze functie, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, eventueel voorzien van curriculum vitae, te richten aan Pevac BV, Nijverheidscentrum 6, 2761 JP Zevenhuizen. c* EuroSlijter 0,7 liter 15,95 La Chasse de Pape Cótes du Rhone li/Ier 0." liter 18,95 Coebergh Bessenjenever liter 18,95 Liqueur 0,7 liter 21,95 Apfelkom Jonge Jenever Berenburg Scotch Whisky I liter 1 liter 1 liter 1 liter 'OERKAPELSE ZIJDE 14 2751 DL MOERKAPELLE TEL.;(079)5931305 La Perdrix- Vin de Paus d'Oc Deze licht houtgelagerde wijn gemaakt van Syrah en Cabernet Sauvignon heeft een volle en krachtige smaak met veel pittig fruit. per doos f8, 95 per fles Le Faisan- Vin de Paus d'Oc Deze wijn is rond en stevig, maar zit ook boordevol rood fruit. 100% Cabernet Sauvignon. PgRÓail aanbiedingen gelden 14 dagen f8, 95 per fles per doos <A uitsluitend voor particulieren te koop aangeboden of gevraagd, verloren of gevonden voorwerpen en felicitaties) max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! vvk -I ./2000 Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AR Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Gé de Slijter Puttelaan 146 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Cl000 Passage Waddinxveen Slagerij Buijs - Dorpsstraat Benthuizen De redactie behoudt zich het recht voor Kleintjes te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. kMaximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!

Hart van Holland | 2000 | | pagina 15