zijn in het land ieanrwesr Deftig ;jejtjg gtvterkled'Nj tt" --O' 1000/ U vindt op de Groensvoorde te Waddinxveen, drie nieuwe kledingwinkels in KINDERKLEDING Pagina 12 Hart van Holland/15 november 2000 Feestkleding, haarmode en schoonheidsverzorging... en komen bij one weer Iangs als klant. Alle kindjes mogen iets lekkers uit de zak van Sint Piet komen grabbelen. U kunt bij ons terecht voor leuke schoenkadootjes Loop gezellig eens bij ons binnen I KINDERKLEDING Stoere Maatjes Kinderkleding is gevestigd aan de Groensvoorde op nr. 1 2. Binnen onze ruim opgezette winkel vindt u baby- en kinderkleding in de maten 56 t/m 176. De merken die wij voeren zijn o.a. Elle, Timberland, Eager Beaver, No-No, Rags, Cake Walk en Kiekeboe. Voor de komende feestmaand hebben wij een ruim aanbod in betaalbare Feestkleding! Feestjurken in diverse kleuren en modellen (maat 92 t/m 176) vanaf fl. 49,95 tot 89,95. Uiteraard met bijpassende glitterpanty's en accessoires. @Jeanswear, eèn nieuwe eigentijdse winkel voor teeners. In deze trendy winkel vindt u naast kleding vanaf maat 1 28 tot en met maat 46-48, zeer eigentijdse woonaccessoires voor leuke cadeauprijzen. De merken in deze winkel zijn o.a. Oxbow, Bad Boys en Garcia. Een tip voor de komende feestmaand: frutsels en frummels vanaf ƒ1,95 tot ƒ14,95. Natuurlijk pakken wij alles van groot tot klein heeeeeel feestelijk in!!! Op Groensvoorde nummer 16 is gevestigd Deftig Heftig, hier vindt elke vrouw de kleding voor een wat sportiever maar ook een meer gekleder moment. De merken zijn o.a. Another Woman, Mexx Women, Marc Ó'Polo, S. Oliver en Mac Jeans. Het is zeker de moeite waard, met het oog op de komende Feestdagen, een bezoek aan onze winkel te brengen. Bij besteding vanaf ƒ150,- ontvangt u van ons een attentie! (t/m 23 december 2000) Wij ontvangen u graag in een van onze winkels, uiteraard staat er een vers kopje koffie of thee voor u klaar! De decembermaand laat niet lang meer op zich wachten. Tijd om een tipje van de sluier op te lichten op gebied van mode en schoonheid. Zowel voor de kleding, de kapsels als de make-up blijkt 'glans' het magische woord. Aan outfit en uitstraling zal het niet liggen: het wordt een schitterende tijd! De feestkleding die de eyecatcher in de winkels vormt, is gemaakt van lurex glansdraad, organza, zachte velours, soepele crêpe, transparante voile en harige breisels.Wat het laatste materiaal betreft, komen we deze vooral bij de kindercollecties tegen. Belangrijke details: kragen van nepbont en glanssatijn, bandjes langs de halslijn voorzien van pailletten en sjaals met kraaltjes. Favoriete modellen: de mouwloze jurk in korte of lange uitvoering, de bolero, de tuniek en de broek van rechte snit. De kleuren zijn vooral warm; veel rood- en paarstinten. Ook het schoeisel straalt glamour uit en geeft dus de juiste finishing touch.Veel gezien zijn hoge hakken, glanzend lakleer en satijn met fraaie borduursels. Om ook met een goedgeknipte coupe de feestdagen in te gaan, is het zaak om nu actie te ondernemen. De meeste kappers hebben een overvolle afsprakenagenda voor de periode voor kerst, dus wacht niet langer om een afspraak te maken! Dat een mooi feestkapsel niet ingewikkeld hoeft te zijn, bewijst de huidige trend: soepele, natuurlijk vallende kapsels waarbij het ook hier draait om glans én een sprankelende kleur. Voor een feestelijk accent gebruikt men bijvoorbeeld een goudkleurige haarmascara of laat men highlights zetten in een warme, contrasterende kleur. De make-up tenslotte, oogt in tegenstelling tot de dramatische look die vorige jaar trend zette - meer subtiel en dus zachter, wat echter niet wil zeggen dat deze niet feestelijk kan zijn. In tegendeel! Zachte, glanzende pastels voor de ogen en een natuurlijk getinte lipgloss zorgen - zeker bij kaarslicht - voor een betoverende uitstraling. De nagels lenen zich er uitstekend voor om een kleuraccent aan te brengen. Uiteraard kiest men dan voor een tint nagellak die geheel is afgestemd op de kleding en we zien in de collecties van de cosmeticahuizen dan ook veel koper, rood en lila. INIMINI verkoopt kleding voor zowel jongens als meisjes in de maten 50 tot en met 176, Onze collectie ziet er heel leuk uit, is goed met elkaar te combineren en niet overal te koop. Doordat wij gericht in kleine aantallen inkopen wisselt onze collectie zeer regelmatig. Bovendien hebben we naast de kinderkleding een uitgebreid assortiment met accessoires en leuke cadeautjes voor geboorte of verjaardag. SINT PIET Dorpsstraat 6a (naast de hefbrug) 2771 DH ÖOSWOF Tel. 0172 - 217705

Hart van Holland | 2000 | | pagina 12