Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Medewerk(st)er Welzijn MEDEWERK(ST)ERS MEDEWERK(ST)ER MEDEWERKER MEDEWERKER VOOR AFDELING ENGINEERING (R&D) voor 22 uur per week Hoogheemraadschap| van Schieland Pagina 12 Hart van Holland/22 november 2000 Aan de rand van het groene hart ligt de recreatie gemeente Zevenhuizen - Moerkapelle. De gemeente kent een prettig landelijk woon- en leefklimaat en bestaat sinds de herindeling in 1991 uit de kernen Zevenhuizen, Moerkapelle en het buurtschap Oud- Verlaat. Recreatiegebied Rottemeren met haar Rottepolders en weidse plassen vormt de verbindende schakel tussen de dorpskernen en het buurtschap. Met bijna 10.000 inwoners begeeft onze gemeente zich als een spin in haar web tussen de stadsregio Rotterdam, Gouda Zoetermeer, allen goed te bereiken via de grote verkeersaders A12 en A20. De ambtelijke organisatie bestaat uit drie afdelingen: Middelen, Dienstverlening en Grondgebied-zaken. Op de sectie Onderwijs en Welzijn (afdeling Dienstverlening) zijn wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden op zoek naar een enthousiaste Werkzaamheden Deze administratieve spin in het web van het welzijnswerk houdt zich ondermeer bezig met het beheren van de subsidie-trajecten en de uitvoering van de regelingen voor het Asielbeleid. Verder valt het onderhoud en de vervanging van sport- en speelvoorzieningen onder de verantwoordelijkheid van deze medewerker. Ook enkele kleine maar boeiende zaken, zoals het organiseren van tentoonstellingen en faciliteiten rond Koninginnedag en braderie vallen onder het takenpakket. Profiel U beschikt over een afgeronde administratie-juridische MBO- opleiding, aangevuld met applicaties op het vakgebied (welzijn). Zij/hij kan goed met mensen omgaan en zich zowel schriftelijk als mondeling goed uitdrukken. Daarnaast is een goed financieel inzicht een aanbeveling en vragen wij een zakelijke maar flexibele werkinstelling. Wij zijn bereid kandidaten die over het gewenste denkniveau beschikken onder voorwaarden op te leiden. Arbeidsvoorwaarden Een afwisselende functie in een plezierige werksfeer met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo is sprake van flexibele werktijden en is er een regeling kinderopvang. Het salaris is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring voorlopig vastgesteld op niveau 8 (tussen 3.814,00 en 5.555,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. G.J. Sytsema, hoofd afdeling Dienstverlening en bij diens afwezigheid met dhr. L.R. van Vliet, medewerker Welzijn, tel. 0180-637777. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PRECISE Precise Phaff is een NEN-ISO 9002 gecertificeerde onderneming die zich richt op het vervaardigen en bedrukken van kunststofverpakkingen. Zij heeft momenteel 100 medewerkers in dienst. De productie afdeling telt circa 42 spuitgietmachines van 60-240 ton, 7 extrusie blaasmachines en diverse drukmachines. Precise Phaff is een onderdeel Precise technology, een internationaal werkende organisatie die zich bezig houdt met het vervaardigen van kunststof artikelen. Vanwege uitbreiding zijn wij op technology zoek naar de volgende functionaris: Functie omschrijving: Participeren in het ontwikkelen en realiseren van automatiseringsmechanismen, kunststof producten en technieken met als doel het optimaliseren van de productieprocessen en het versterken van de prominente positie van het bedrijf. Gewenste opleiding: - Een afgeronde MBO opleiding (bij voorkeur richting werktuigbouw of verpakkingstechnologie) Tot aanbeveling strekken: - Goed kunnen omgaan met Microsoft 'Office'. - Ervaring met 3D CAD. - Ervaring met machine bouw. - Kennis van regelgeving betreffende veiligheid van machines (CE) - De vaardigheid situaties te analyseren. Voor deze functies geldt: - Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Werktijden van 7.30-16.00 uur. Omstandigheden: U wordt deel van een kleine afdeling (3 personen) die onder verantwoording staat van de overkoepelende Precise organisatie onder een Europese Manager. Precise streeft naar een uitbreiding van de Europese aktiviteiten, wat support door onze afdeling alleen maar zal doen toenemen. Binnen deze organisatie zijn diverse persoonlijke ontwikkelings mogelijkheden. U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 30 november 2000 richten aan: Precise Phaff, Nijverheidscentrum 38, 2761 JP Zevenhuizen, T.a.v.: afdeling personeelszaken. UITNODIGING VERGADERING SCHIELAND INFORMATIE TEL: 010 - 4537 284 Wij zoeken per direct: Voor één projekt in Moerkapelle 5/6 ochtenden per week Tevens zijn wij op zoek naar een: 10 a 15 uur per week Wij zoeken ook een fulltime: voor glaswassing, gevelonderhoud en vloeronderhoud en andere voorkomende werkzaamheden. Ervaring is niet vereist Een rijbewijs wel, dit i.v.m. auto van de .0 Indien u geïnteresseerd bent kunt u telefonisch contact opnemen niet Herbo Schoonmaakservice Tel. 0180-638 638 of 06-51 58 8629 Stop klimaatverandering zaterdag 18 november, Den Haag j Op woensdag 29 november 2000 is er in het gemeen- landshuis van Schieland (Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan te Rotterdam) een openbare vergadering van het algemeen bestuur van Schieland. Belangstellenden zijn daarbij welkom. Aanvang 14.00 uur Onderwerpen Naast de vaste agendapunten zullen de volgende onderwerpen I behandeld worden: - Bestuurssamenstelling en verkiezingen - Begroting 2001/ meerjarenbegroting - Wijziging Omslagverordening Schieland 1995 - Vaststellen Verordening verontreinigingsheffing Schieland 2001 - Wijziging tarieventabellen behorende bij de Legesverordening en Precarioverordening Schieland - Krediet ontwikkelen website Schieland - Peilbesluit Oostpolder - Dynamisch peilbeheer polder De Wilde Veenen - Verzamelkrediet Waterbeheersplan - Kredietvoorstel herpolderen - Kredietvoorstel materieel 2001 - Afsluiting project handhaving glastuinbouw - Krediet rioolgemaal Schollevaar Openbaar De vergadering is openbaar en vrij toegankelijk voor bela stellenden. De agendastukken liggen ter inzage in het gemeenlandshuis van Schieland en kunnen tijdens kantoor- j uren (van 09.00 uur tot 17.00 uur) worden ingezien. Woord voeren Bezoekers die üjdens de vergadering het woord willen voeren, dienen dit voor aanvang van de vergadering aan te geven bj| de voorzitter, de heer ir. J J. de Graeff, dijkgraaf van Schieland Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Communicatie van Schieland, tel. 010 - 4537284. Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam! bbBqPI

Hart van Holland | 2000 | | pagina 12