Julianastraat 14, 2751 GD Moerkapelle Tel:079-5931329 EMH m- Pagina 14 Hart van Holland/13 december 2000 Concept impressie van een enkelvoudig gemaal Op 1 januari 1932 is Bastiaan Hertog zelfstandig onderne mer geworden. In de aanvang bestond het werk uit reparaties aan de nog bestaan de wind watermo lens. Daarna is men overgegaan tot het produceren van pol dermolens voor on derbemaling van laag gelegen stuk ken land. Na 1970 is het bedrijf overge gaan tot het bouwen van elektrisch aangedreven pompen. Er worden ook vijzelgemalen gemaakt, hoewel dit steeds minder wordt omdat deze gemalen toch wel enkele nadelen hebben. Deze gemalen produceren we voor de waterschappen die er voor zorgen dat we in Nederland droge voeten hou den. Op dit moment maken we pompen van 2 m3 tot 150 m3 per minuut met opvoer- hoogten tot 6 meter. Inmiddels is de derde generatie Bastiaan Hertog directeur van Hertog Polderbemalingen en het bedrijf heeft de wind in de zeilen. We zijn een niet zo grote onderneming maar juist daarom zijn we in staat om de klanten zeer goed te bedienen en service en kwaliteit staan bij ons bovenaan de lijst. Verder zijn we een De achterzijde van het gemaal ir. Leemhuis-Stout van de Eendrachtspolder te Zevenhuizen. Ook kleine gemaaltjes worden bij ons vervaardigd. zeer sociaal bedrijf waar het prettig werken is voor mensen die zelfstandigheid en eigen initiatief hebben. En dit wordt dan door ons ook goed beloond met alles er op en er aan. Het complete gemaal wordt in de fabriek zover mogelijk opge bouwd, zodat het plaatsen in hef veld zeer kosten besparend is. concept-impressie Gestolen centrifugaal pomp in stalen bak INMIiOOM/UDF. hertog polderbemolingea KSSfl

Hart van Holland | 2000 | | pagina 14