Ronald Dannis nadert top LITIE WilUSMélH Informatieavond en excursie biologische melkveehouderij BROUWER DE KONING G SANDERS BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! Trekking Sinterklaas loterij "Zonnig Zuid" deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven cct t TEL. 0182-615055 UITVAARTVERZORGING BEVEILIGINGEN 29.000 exemplaren Hart van Holland/13 december 2000 pagina 3 Opbaargelegenheid o.a.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Schaken GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Zevenhuizen Waddinxveen Boskoop Gouda 1 Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Bei voor Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Informatieavond Excursie ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. I ^Mdinxveen - In de dertiende I ronde van de huishoudelijke com- I petitie van de schakers van Wad- I -inxveen werd de tweede ronde I jan het bekertoernooi ingebouwd. |Zo kwam Hans van Woudenberg pet de zwarte stukken tegen Ton I kuiper. Ton deed zijn best, maar raakte materieel en positioneel in I fan mindere stelling en tegen het I einde van de avond streek hij de pag. Jan Muit is een verdienstelijk Ischaker, maar geen gelijkwaardige I tegenstander voor Wim Hennink. Ifert van der Knaap heeft te veel I orvaring om wie dan ook te onder- I schatten. Tegen Erik Hennink won I door een klassieke mataanval op P koningsstelling. Albert Prins Itoam met zwart tegen Arjan Hen- I Jink een gezonde pion voor, maar Paar bleef het bij: een toreneindspel Pst een pion tegen geen en de ver lagende toren achter de pion is |IJlet 'e winnen tegen een schaker, l |e zijn zaakjes kent. Bij het ver- I Plichte vluggeren ging Albert het pmp in. Eduard Philipse won met pit regelmatig tegen Ton van Nieu- I aerke. Jan van der Born kwam er I fgen Wim van Os niet in ernst aan Ppas. Henny de Roodt won tegen I mi Er kelens: op zichzelf een nor- Pale uitslag, maar die moet toch I ;erst bewezen worden. Evert Hilde- I rand raakte wat materiaal achter I /Sen Hans van Offeren, maar wist l 'een zwarte partij van te maken P)0f"ans had gewonnen. Jaap van I indijk kwam er met wit tegen Wim I an der Hoek niet aan te pas. part hold Jansen had de eervolle De Gedenkteken Specialist Voor een blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. taak om Ronald Dannis een hait toe te roepen. Barthold pakte met wit hard aan, maar de zwarte verdedi ging was in orde en de tegenactie ook. Punt voor Ronald, die kennelijk om het kampioenschap meespeelt. Tjeerd Wiersma verloor met wit een levendige partij tegen Nico Dannis. Gerard Torenbeek, veelal goed voor remise, gaf nu een paard weg tegen Marco de Bruijn en verloor. Arie Versluis en Adriaan van der Starre besloten al snel tot remise. Frido Ritter kwam materiaal voor tegen Murad Boussaid en hield zijn eindje volgens de regels van de kunst vast. Herman Verwaal maakte een klein foutje tegen Jan Kraijesteijn en ver loor. Jaap Smit en Kees Asscheman rokeerden naar verschillende kan ten; de aanval van Jaap leek eerder te komen, maar die van Kees sloeg harder. Jeroen van der Veen was niet op dreef tegen Joël de Roodt en verloor. In totaal was het een zwarte avond: zwart won tien partijen, wit zes, bij vier remises. Top: 1. Van Woudenberg, 2. Jansen, 3. R. Dannis, 4. Philipse, 5. Van Nieukerke, 6. H. de Roodt, 7. David, 8. Van Os, 9. W. Hennink, 10. Van der Bom. "DE" ADVOCAAT VOOR ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE A D V O C A T NKANTOOR Voor MKB-ondernemer en particulier Snel, persoonlijk en heldere prijsafspraken Afspraak op uw kantoor of huisadres mogelijk Ook buiten kantooruren Eerste kantoorconsult gratis de Lepelaar 4 Emmapark 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haag Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 INFO@ADVOCATENKANTOORSANDERS.NL INTERNET: WWW.ADVOCATENKANTOORSANDERS.nl Aangifte mishandeling: Maandag 4 december heeft een 18 jarige man uit Moordrecht aangifte gedaan van mishandeling. De man verklaarde dat hij zondag 3 december om streeks 3.00 uur in een horecagele genheid een ruitje van een planten bak kapot had gestoten. Hij werd daarop door een personeelslid apart genomen. Wat daarna precies gebeurd is wist hij niet meer, maar even later werd in het ziekenhuis geconstateerd dat hij een lichte her senschudding had opgelopen. De politie heeft inmiddels een getuige en het personeelslid verhoord. Deze verklaarde dat de man uit Moord recht eerder op de avond uit de zaak was gezet in verband met klei ne vernielingen. Toen later de plan tenbak het moest ontgelden zouden er over en weer klappen gevallen zijn. De politie verhoort in de loop van de week nog een aantal betrok kenen bij het voorval. Onder invloed op bromfiets: Op zon dag 10 december werd om 3.00 uur een 20-jarige bromfietser uit Nieuw- erkerk aan den IJssel aangehouden op de Zuiderplasweg in Zevenhui zen. Hij blies 175 ug/1. Rijden onder invloed: Een 43 jarige automobilist uit Waddinxveen is woensdag 6 december omstreeks 1.00 uur aangehouden op verden king van rijden onder invloed. De man werd gecontroleerd op de Sta tionsstraat. Hij bleek een ademalco- holgehalte te hebben van 320, de limiet is 220. De man heeft een rij verbod en een proces verbaal gekre gen. Fietser raakt gewond: Op woensdag 6 december rond 7.30 uur raakte een 15-jarige fietser uit Zevenhuizen op de Beijerincklaan gewond toen hij in aanrijding kwam met een auto, bestuurd door een 36-jarige man uit Waddinxveen. Met onbekende ver wondingen is de fietser naar het Groene Hart Ziekenhuis gebracht. Het ongeval ontstond doordat de fietser op een kruising geen voor rang aan de automobilist verleende. Inbraak woning: Tussen dinsdagmid dag 5 december en woensdagmid dag 6 december werd ingebroken in een woning aan de Jan Dorrekenska- de-Oost. De daders kwamen binnen na het forceren van een deur. Voor alsnog worden sieraden en enkele paspoorten vermist. In dezelfde' periode werd ingebroken in een woning aan de Da Costaweg. Ook hier werd een deur geforceerd. Om dit moment is nog niet bekend of er iets uit de woning vermist wordt. Op woensdagmiddag 6 december werd ingebroken in een woning aan de Vondellaan. Een ruit werd inge gooid om binnen te komen. Voorals nog wordt een geldbedrag en een gouden ketting vermist. Brand in woning: Op woensdag 6 december werd rond 22.30 uur brand ontdekt in een woning aan de Prinses Margrietstraat. De woning stond vol rook. Tussen de plafonds brandde het. De brandweer bestreed het vuur. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Babbeltruc bij pinautomaat: Een 67- jarige man uit Moordrecht en een 66-jarige vrouw uit Waddinxveen hebben bij de politie aangifte gedaan van een babbeltruc waardoor zij tijdens het pinnen hun pinpas kwijtraakten. De man en de vrouw wilden op zaterdag 2 decem ber bij de Rabobank aan de Kerk- weg rond 12.20 en 12.40 uur pinnen en werden afgeleid tijdens het pin nen door en man en een vrouw die gebrekkig Nederlands en Engels praatten. De een wilde weten waar om hun pinapparaat niet goed werk te en de ander stal de pas. Nadat de passen zijn gestolen, bleek dat bij het blokkeren met (één van) de pas sen een fors bedrag was opgeno men. Vermoedelijk zijn meer men sen slachtoffer geworden van deze babbeltruc. De politie in Waddinx veen is op zoek naar getuigen die meer kunnen vertellen over de daders, een donkere getinte man en vrouw, beide rond de dertig jaar, met een zwarte jas. De man heeft geen baard of snor en wel donker haar. De vrouw heeft half lang don ker haar. Getuigen of slachtoffers worden verzocht contact op te nemen met de politie in Waddinx veen 0900-8844. Bovendien waar schuwt de politie voor deze manier van babbeltrucs. Let op uw pas als u bezig bent met pinnen. Laat u door niemand afleiden. Voltooi eerst uw transactie en let op uw eigen dommen. Inbraak flatwoning: In de nacht van dinsdag 5 op woensdag 6 december werd ingebroken in een flatwoning aan de Mendelweg. Om binnen te komen probeerden de daders de deur te forceren. Dit lukte niet. Zij zijn daarna onverrichter zake ver trokken. Snelkraak: Rond 5.30 uur op 10 december hebben onbekende daders door het forceren van de voorpui met een auto een inbraak gepleegd in een winkel aan de Zijde in Boskoop. De daders zijn er met een aantal foto- en/of filmcamera's vandoor gegaan. De politie stelt een onderzoek in. Vrouw (63) ontvoerd en beroofd: Zaterdag 9 december rond 12.30 uur is een 63-jarige vrouw uit Gouda door twee of drie personen in een auto gesleurd, waarna deze perso nen met haar zijn weggereden. Dit gebeurde direct nadat de vrouw haar woonboot aan het Jaagpad had verlaten. De personen maakten ver moedelijk gebruik van een busje met schuifdeuren. Tijdens de autorit is de vrouw mishandeld en bedreigd. De daders hebben de vrouw gedwongen haar sieraden af te geven. Het slachtoffer is dezelfde dag, vermoedelijk tussen 18.30 en 19.00 uur weer vrijgelaten. Zij werd rond die tijd, vlakbij het Jaagpad op het industrieterrein op de hoek van de Techniekstraat en de Nijver heidsstraat uit de auto gezet, waar na de daders er vervolgens met de auto vandoor zijn gegaan. In het belang van het onderzoek heeft de politie een rechercheteam samengesteld, dat de zaak onder zoekt. De politie is tevens op zoek naar getuigen die zaterdag rond 12.30 uur iets in de omgeving van het Jaagpad en rond 18.30 en 19.00 uur iets in de omgeving van de Nij verheidsstraat en de Techniekstraat hebben gezien, dat met dit misdrijf te maken kan hebben. Getuigen wor den verzocht contact met de politie op te nemen, via telefoon 0182- 587782. Waddinxveen Eind november heeft de trekking plaatsgevonden van de Sinterklaasloterij 2000 van speel tuinvereniging Zonnig Zuid. Sint en Piet hebben in het wijkgebouw een lijst opgehangen met de loten waar op een prijs is gevallen. Winnaars kunnen de gewonnen prijzen afha len tijdens de openingsuren van de vereniging in het wijkgebouw aan de St. Victorstraat. Hazerswoude-dorp - De provincie Zuid-Holland wil uit milieuoverwe gingen de omschakeling bevorde ren naar biologische melkveehou derij. Om agrarische ondernemers kennis te laten maken met biologi sche melkveehouderij organiseert de provincie Zuid-Holland op dins dag 19 december een informatiea vond in het Dorpshuis aan de Pie- ter van de Hooghstraat 3. Melkveehouders krijgen op deze avond informatie over de kansen voor de biologische melkveehou derij. Aansluitend wordt op donderdag 28 december om 11.00 uur een excursie georganiseerd op het bedrijf van Arie van den Berg in Delft. Geïnteresseerden voor de excursie kunnen zich opgeven bij Maria van Boxtel van Nieuwland Advies, tele foon 0317-467246. Deelname is gra tis. Sprekers op de informatieavond zijn Nico van Paassen, Toon van der Rijt en Maria van Boxtel. Nico Paassen heeft een biologisch bedrijf met 28 hectare klei-op-veen. Toon van der Rijt is medewerker binnendienst van Campina Melkunie en verant woordelijk voor biologische melk. Maria van Boxtel van Nieuwland Advies licht tijdens de informatiea vond de voorwaarden voor biologi sche melkveehouderij toe. Tijdens de excursie kunnen bezoe kers zich oriënteren op biologische melkveehouderij. Zij kunnen tijdens de excursie verschillende gras-kla ver percelen bekijken: oudere gras klaverweide, doorgezaaide weide en pas ingezaaid gras-klaverland. Maria van Boxtel geeft bezoekers achter grondinformatie over gras-klaver beheer. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2000 | | pagina 3