Koninklijke onderscheiding voor oud wethouder Neele Gezellige creatieve kerstmarkt NIEUWJAARSRECEPTIE 23ï&ém - Kerstnachtdienst www.eitens.nl Kerstkaarten Kerstbingo nurwier 902 20 december 2000 Kleindierenshow in Boskoop lees pagina 27 Olympische Dirk de Ridder viert kerst op zee lees pagina 9 ƒ7700,- voor S.K.R lees pagina 21 Zevenhuizen - Op 24 december wordt in de Hervormde kerk een kerstnachtdienst gehouden. Aanvang 23.00 uur. Èr is veel ruimte voor samenzang; muzi kale medewerking wordt ver leend door een kleine zang groep. De aanwezigen zullen met elkaar een aantal bijbelge deelten lezen als voorbereiding op het kerstfeest. Iedereen is welkom. S Door Svlvia van Doornen Waddinxveen - Op vrijdag 15 december werd in het gemeen tehuis een koninklijke onderscheiding uitgereikt aan oud wethouder J. Neele. Hij is daarbij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De bij deze onderscheiding beho rende versierselen werden hem 's middags rond 14.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis opgespeld door burge meester F. Jonkman. Dit gebeurde in bijzijn van een groot aantal aanwezigen, waaronder de naaste familie van de heer Neele. Na 12,5 jaar lid te zijn geweest van de gemeenteraad, waar- I van 10,5 jaar als wethouder, trad Neele op 1 november H jongstleden om gezondheidsredenen af. Neele beheerde I vanaf 1990 onder andere de volgende portefeuilles: openbare B j werken en M| verkeer, sociale zaken, ouderen beleid, welzijnsza- |H ken met betrekking tot asielzoekers, minderheden en gehandicap ten, alsook volksgezond heid en maat schappelijke dienstverle ning. Zaken als ^kinderopvang, emancipatie, milieu en ener gie en wijk- en buurbeheer, Zoekt u een gebruikte auto? Kijk op: werden hier in een latere periode aan toegevoegd. Voordat hij in 1990 deel uit maakte van de gemeenteraad, was hij vanaf 1976 lid van de Steunfractie SGP/HKV/GPV, later PCW. Voor de steunfractie was hij vier jaar lang actief als voorzitter. Naast zijn Waddinxveense politieke werkzaamheden was hij ook landelijk politiek actief; sinds 1981 als lid van de redactie van 'Zicht', het studieblad voor gereformeerd zicht op politiek en maatschappij en voorts is hij sinds 1986 lid van de departementale steungroep 'Sociale Zaken' die de Tweede Kamerfractie van de SGP adviseert over het genoemd beleidsterrein. In het beroepsmatige leven was Neele vanaf 1969 werkzaam als docent aan het Driestar College in Gouda. Sinds 1980 is hij daar coördinator van de Havo-klassen. Zevenhuizen - Vrijdag 22 decem ber wordt een kaartavond gehouden bij vogelvereniging Zang en Kleur aan de Zuidplas- weg. Aanvang 20.00 uur. leder een is welkom. Vrijdag 29 december is er oliebollenkaar- ten. I - Waddinxveen - Op 22 december wordt in de Paddestoel een kerstbingo gehouden. De zaal is om 19.30 uur open, de bingo begint om 20.00 uur. Er worden 10 rondes gespeeld en er wordt een verloting gehouden. De toegang is vrij. Door Karin Heeren Zevenhuizen - Vrijdagavond 15 december was er in en bij het kerkge bouw van de Vereniging Vrijzinnig Hervormden aan de Dorpsstraat een creatieve kerstmarkt. Geheel in kerst sfeer werden er onder andere schil derijen getoond en verkocht. Prachtig ingerichte tafels met zelfgemaakte kerstartikelen en bijzonder creatieve decoraties. Tevens was er ruim aan dacht voor de S.K.R., Stichting Kin- De kersteditie van het Hart van Holland: 32 pagina's leesplezier! De medewerkers van het Hart van Holland wensen u allen fijne feestdagen en veel I geluk in 2001! j| derhulp Roemenië, die produc- Uiteraard was er ook aan de ten uit Roemenië verkocht, inwendige mens gedacht met welke tijdens de hulptranspor- glühwein, broodjes en zuurkool ten daar zijn gekocht. met worst. 'Uitnodiging aan M/inwowrs Het jaar 2000 is bijna voorbij en cm nieuwjaar ligt in het verschiet. 1-, Op vrijdag 5 januari 2001 organiseert de gemeente Zevenhuizen- "Moerkapelle in samenwerking met de Ondernemerskring Zevenhuizcn- Moerkapelle, de winkeliersvereniging Moerkapelle en de Midden standsvereniging Zevenhuizen tussen 18.30 en 21.00 uur de jaarlijkse .Meuujaarsreceptie in De Zevensprong, Strandweg 23 in Oud Verlaat. IA bent van harte uitgenodigd om nieuwjaarswensen te komen uitwisselen. r tip het programma staan onder andere toespraken van waarnemend burgemeesterIVolfj voorzitter Ondernemerskring Zevenhuizen- 4215 Moerkapelle dhr. A. Lamot en dhr. T. de Snoo naynens Belangenvereniging; j Oud Verlaat en een optreden van Shantgkoor Het Kraaiennest. Sf De bijeenkomst wordt tevens muzikaal opgeluisterd door Apnfk De wensboom in het Wad dinxveense gemeentehuis.

Hart van Holland | 2000 | | pagina 1