nieuws BEZOEK LANDBOUWRAI <41 SS «M -4S OPENINGSTIJDEN NIEUWE RONDE, NIEUWE BELEGGINGSKANSEN WORD JIJ ONZE NIEUWE COLLEGA? WIJ WENSEN U FIJNE FEESTDAGEN EN EEN REISLUSTIG NIEUWJAAR Bestuur en Personeel van de RABOBANK Zevenhuizen-Moerkapelle wenst u prettige feestdagen internetsites Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/20 december 2000 voor u, van en door uw bank Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle zoekt een medewerker Commerciële Binnendienst Bedrijven (v/m) en een Relatiebeheerder Bedrijven (v/m) - Medewerker Commerciële Binnendienst Bedrijven (v/m) Relatiebeheerder Bedrijven (v/m) Wat bieden wij? Rabobank Kerstconcert !00T^ Veel animo voor Beurscompetitie 2001 Rabo InternetSparen: 50.000 rekeningen AGENDA Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180 - 63 73 73 74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079 - 593 5885 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 vrijdag 29 december 09.00 -17.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle E-mail adres: rabo3750@tref.nl s Een groep van 35 klanten van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle en Nieuwerkerk-Moordrecht maakte op woensdag 13 december gebruik van de door de Rabobanken georga niseerde busreis, om deze tweejaar lijkse landbouwbeurs in de RAI in Amsterdam te bezoeken. Om de lange files op de A12 en de A4 te vermijden, werd de ruim een uur durende rit via Nieuwerkerk a/d IJssel, Gouda, Boskoop, Alphen a/d Rijn en Leimuiden gemaakt. Op de foto, ziet u een deel van het gezelschap, dat uit de beurshallen van de RAI terugloopt naar de bus. Openingstijden Op vrijdag 29 december is de bank tot 17.00 uur geopend. Er is geen avond openstelling. Op dinsdag 2 januari is de bank vanaf 11.00 uur geopend. Om uw Acceptgiro en overschrij vingsformulieren tijdig te kunnen verwerken verzoeken wij u om deze voor 20 december in te leveren. Rabo Telebankieren: Overschrij vingsopdrachten die op 29 decem ber worden ingestuurd zullen nog in 2000 worden verwerkt. Zie ook het bericht op Telebankieren. Telegiro-opdrachten kunnen op 29 december worden aangeleverd tot 16.30 uur. In verband met de grote aantallen Telegiro-opdrach ten die na de kerstdagen verwerkt worden verzoeken wij u om uw Telegiro-opdrachten zo vroeg mo gelijk in te zenden. Vrijdag 29 december is een nor male beursdag, voor zowel binnen landse als buitenlandse beurzen 'Nothing is certain in life but death and taxes', zei de Amerikaanse staatsman en econoom Benjamin Franklin 250 jaar geleden al. Het duo Gerrit Zalm en Willem Vermeend heeft voor 2001 een belastingher ziening ingezet, waar ook belegger rekening mee moeten houden. Momenteel is de manier waarop de fiscus beleggers belast, tamelijk omslachtig. Eerst moet u belasting betalen over uw rente en dividend en vervolgens kunt u dit geld kunt u dit geld weer terugkrijgen via allerhande vrijstellingen. Daar komt verandering in. In het nieuwe belastingstelsel wordt de vermogensrendementshef- fing ingevoerd. De fiscus gaat er van uit dat u vanaf 2001 jaarlijks een ren dement van 4% behaalt over uw ver mogen. Via de heffing moet u over dit rendement 30% belasting betalen. In praktijk komt het erop neer dat u jaar lijks 1,2% van uw vermogen (de waarde van uw bezittingen min uw schulden) aan de Belastingsdienst moet afdragen. Rente en dividend worden in de toe komst niet meer belast via de inkom stenbelasting. In het nieuwe belastingstelsel valt het onderscheid tussen rente, dividend en koerswinst weg. U moet alle inkom sten vanaf januari optellen bij. uw ver mogen en dat wordt belast via de eer der genoemde vermogensrende- mentheffing. Hierbij geldt een belas tingvrije voet van 17.000 (voor gehuwden geldt het dubbele bedrag). In het nieuwe stelsel betaalt u belasting over een opbrengst van 4% van uw vermogen, ongeacht de weke lijkse opbrengst die u behaalt. Er zijn situaties denkbaar waarin u minder dan 4% rendement behaalt en toch over 4% belasting betaalt. Bijvoor beeld als u uw geld op een bankreke ning laat staan. Bron: ConsumentenGeld november/de cember 2000 Rabobank Of je nu op zoek bent naar een nieuwe baan of niet, een carrière bij de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle moet je altijd overwegen. Deze Rabobank is namelijk in veel opzichten uniek. Daar kunnen we natuur lijk uitgebreid over schrijven, maar je ervaart het nog beter als je bij ons binnenstapt. Ben je nieuwsgierig geworden, lees deze advertentie dan eens aandachtig door. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een succesvolle bank. In de afge lopen jaren groeiden onze activiteiten sterk op alle gebieden van financiële dienstverlening. Bij ons werken 58 enthousiaste medewerkers en dit aantal groeit nog steeds. Ons hoofdkantoor is gelegen in de dorpskern van Zeven huizen en wordt gekenmerkt door een professionele en sfeervolle ambiance. Voor de versterking van ons Bedrijventeam zijn wij op zoek naar een mede werker Commerciële Binnendienst Bedrijven (v/m). Deze medewerker is samen met de Relatiebeheerders actief betrokken bij de bediening van onze zakelijke klanten. Je levert een bijdrage in de afhandeling van financieringsaanvragen, vangt vragen van klanten op en handelt deze op adequate wijze af. Je organi seert activiteiten zoals seminars en beursbezoeken en je signaleert advies behoeften in de markt. Kortom, je bent de spin in ons web! Wij zoeken vooral een enthousiaste positief ingestelde persoonlijkheid. Ervaring is natuurlijk mooi meegenomen maar kom je uit een geheel ande re sector, dan word je ook van harte uitgenodigd om te reageren op deze advertentie. Een juiste grondhouding vinden wij namelijk het belangrijkste, de ervaring komt vanzelf. Je zal intensief worden begeleid door je collega's. Qua vooropleiding heb je minimaal een afgeronde MBO-studie in een eco nomische richting. Het betreft in beginsel een fulltime baan (36 uur). Voor de versterking van ohs adviesteam zijn wij op zoek naar een ervaren Relatiebeheerder Bedrijven. Als Relatiebeheerder behartig je de belangen van ruim 120 zakelijke relaties. Deze portefeuille-omvang/naakt het moge lijk om jouw relaties ook echt de aandacht te geven die zij verdienen. Je bent een volwaardig gesprekspartner voor financieringsvraagstukken en coör dineert de inschakeling van andere specialisten indien dit voor de klant wenselijk wordt geacht. Gezien de zwaarte van de portefeuille zoeken wij nadrukkelijk een ervaren kandidaat die beschikt over HBO werk- en denkni veau. Het betreft een fulltime baan (36 uur). De Rabobank biedt haar medewerkers een arbeidsvoorwaardenpakket dat meer dan uitstekend mag worden genoemd. Dit pakket bestaat uit een goed salaris met alle denkbare componenten en een breed scala van ande re voorzieningen zoals brede opleidingsmogelijkheden, het kopen en ver kopen van vrije dagen, sabbatsverlof etcetera. Hebben we je interesse voor een van de genoemde functies, stuur dan je CV met begeleidende brief zo snel mogelijk naar het onderstaande adres: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, t.a.v. Dennis Kellner, Postbus 5, 2760 AA Zevenhuizen. Mailen kan natuurlijk ook: rabo3750@tref.nl Op 14 december is het derde Rabo bank Kerstconcert gehouden. Voor af aan het concert was er een gezel lig samenzijn met ruim 150 vrijwilli gers uit onze gemeente .Zij konden genieten van enkele culinaire hoog standjes uit de keuken van Van der Loo Catering. Tijdens het concert ir, de Hervormde kerk kregen zij de mooiste muzikale klanken ten gehore van De Kleine Trompetter, Concertante en de solisten Doris van der Meerendonk en Gerard Breas. Een geslaagde avond en zeker weer voor herhaling vatbaar. VdLUddr, Op 15 januari start de Rabobank Beurscompetitie. Voor het eerst gebeurt dit zonder externe part ners. Marielle Stege, marketing manager Rabobank BeleggingsAd- vies: 'Hoewel iedereen kan deelne men, willen we vooral onze eigen klanten vertrouwd maken met de bestaande mogelijkheden voor on line beleggen. In deze beurscompe titie kan dat met een fictief kapitaal van 150.000 euro. Informatie is bij ons verkrijgbaar. Zeven weken na de introductie van het Rabo InternetSparen is de 50.000ste Rabo InternetSpaarreke- ning geopend. De totale inleg bedraagt inmiddels 1,2 miljard gulden. Nog steeds worden er dagelijks gemiddeld 1.300 InternetSpaarre- keningen geopend. Er kan dus van een groot succes gesproken worden. 28 december R.V. Rolling'90; Back to the music and music in the future. 18.30 uur dorpshuis Op Moer 29 december Rabobank tot 17.00 uur geopend. Geen avondopenstelling 2 januari Rabobank vanaf 11.00 geopend. 6 februari Euro bijeenkomst voor toonbank- bedrijven www.libelle.nl Een leuke site voor de feestdagen, U vindt hier een interactieve puzzel, dagelijks nieuwe recepten en gesprekken van de dag. m www.computeridee.nl Veel informatie voor de beginnen de en de gevorderde computerge bruiker. U kunt hier ook vragen stel len aan de redactie. Kan heel han dig zijn als u wat meer wilt weten over uw computer. www.reisweb.nl Nergens vindt u zo'n grote selectie aan reisverhalen. U kunt zelf uw land of werelddeel aanklikken waarwover u een verslag wilt lezen Ook de mogelijkheid om een eigen homepage te maken. Rabobank

Hart van Holland | 2000 | | pagina 2