Van Ommeren pakt leiding Rapidschaak Landelijk contact orgaan begeleiding borstkankerpatiënten Data General oefent Coming out-weekend 30+ geopend Wintershow Rolling '90 wederom daverend succes tegen Jeugd Oranje 5 3®° 15® 12.M 112° Grillworst Schouder karbonade Shoarma Bleu 2.75 WCj wer&er/ u/ een/ gelukkigs nieuwjaar! Inschrijven voor tennis en squash toernooi Maaere Varkens lappen vinken O.95 Stroganoff burgers 5?° Ham- -05 burgers Cordon Hamlappen Ribkarbonade Executive Sales Operations (m/v) Lasser (m/v) Zeker in Flexibiliteit Hart van Holland/3 januari Pagina 7 W. VAN DER Schouderham Lunchworst Gebraden Gehakt heel kilo |90 heel kilo heel kilo Volleybal uitzendorganisatie zaterdag van de maand zijn wij ook voor jou AANBIEDINGEN GELDIG VAN DO. 4 JAN. TOT EN MET WO. 10 JAN. 2000 DONDERDAGAVOND KOOPAVOND 100 gram 100 gram 100 gram 3 ONS VLEESWAREN VOOR 100 gram 500 gram heel kilo per stuk S,a" 95 5 per stuk per stuk ALLEEN OP KOOPAVOND WINKEL WADDINXVEEN, IEPLAAN 81-83, TELEFOON (0182) 616738 AM BACH IIU ÉÉI E LIJK EE SLAGER WAAR GOI ADEM GENOEMD KUIUIUEIXI ;d eiu goei WORDEN Moerkapelle - Op 22 december werd in Op Moer de tweede ronde van de Rapidcompetitie afgewerkt. In de eerste groep was Gerard van Ommeren de man in vorm. Hij versloeg achtereenvolgens na een span nende strijd Jesse van EIteren en Dick Bac en won ook van Cees van Vuuren. Dick Bac eindigde als twee de. na een mazzeltje tegen Jesse van EIteren die zijn plusremise stelling overspeelde. In groep 2 scoorde Wim Vroegindeweij 100%, gevolgd door Hugo van EIteren met 2 uit 3, en ook Kevin Bakker won al zijn partijen in groep 4. Stand aan kop: 1. Gerard van Ommeren; 2. Dick Bac, Wim Vroegindeweij; 4. Hugo van EIteren; 5/6/7. Jesse van EIteren, André Nieuwlaat, Kevin Bakker. Regio - Woensdag 10 januari van 14.00 tot 16.00 uur is er een inloopmiddag voor voor borstkankerpatiënten in het patiëntenservicebureau op de Jozeflocatie van het Groene Hartziekenhuis in Gouda (ingang Jan van Beaumontstraat). De middag is bedoeld voor vrouwen met borstkanker die voor, tijdens of na hun behandeling vragen en/of problemen hebben en het prettig vinden hierover met lotgenoten te praten. Voor het geven van informatie, het beantwoorden van vragen of een gesprek zijn op deze middag Noortje van Wel en Coby Schuiling van het LCBB (Landelijk Contactorgaan Begeleiding Borstkankerpatiënten) aanwezig. Wie vragen heeft kan bellen met: Noortje van Wel 0182- 617627 of Coby Schuiling 0182-342660. Zevenhuizen - In de voorbereidingen voor het Luropees kampioenschap speelde Het Nationaal Volleybal Jeugdteam op zaterdag 23 december in sporthal Swanla een oefenwedstrijd tegen het le damesteam van Data General. De ploeg uit Zevenhuizen begon gehandicapt aan de wedstrijd, omdat libero den Butter wegens een hardnekkige voetblessure nog niet kon spelen en haar stand-in «erbrugge verhinderd was. De aanvalsters moesten derhalve de volledige passing voor hun rekening nemen en dat zou naar later bleek een te zware opga ve zijn. De speelsters van Jeugd Oranje zijn welis waar niet ouder dan 16 jaar, maar bepaald niet oner varen. Sommigen spelen zelfs al op eredivisie niveau 6n ^robineren talent en lengte tot een soms indruk wekkende volleybalkwaliteit. Hoewel de le set zich Kenmerkte door veel servicefouten, was het toch de servicedruk van Data General, met name van fandenburg en Vermeulen die voor een voorsprong worgde. De aanval van Oranje kon meerdere malen worden afgeblokt door met name van Zaanen. De ^oorsprong kon worden vastgehouden en resulteer de in een 25-19 setwinst. Wat overmoedig en dus min er geconcentreerd ving de Zevenhuizense ploeg de e set aan. De meeste speelsters van Oranje speelden en sprongservice, waardoor zij steeds meer druk op assers van de tegenstander wisten te ontwikkelen. r|e passfouten op rij dwongen coach Visser al snel bme-out, maar het mocht niet helpen. Oranje meid de druk vast en de pass van Data General bleef 1 onder de maat. Aan Oranjezijde onderscheidde 11 in deze fase de nog maar pas geselecteerde Bij de jeugd heeft Boudewijn Weijermars nog steeds alle troeven in handen. Deze keer versloeg hij Matthias Freeke. Ron Droog won nipt van Marleen van Vliet, terwijl Marius van der Torren verloor van de oudere Christiaan Noorland. Overige uitslagen: Simon van Rooijen - Thijs van der Torren 1-0, Jessica Stam - Arjan van den Bergh 1-0, Remco Vollebregt - Tommi van Rooijen 0-1, Mark Pieper - Job Noorland 1-0, Gligor Selimovic - Gerben Kooij 0-1, Svetlana Selimovic - David Bontenbal 0-1, Lieselotte Schoemaker - Harm de Wild 1-0. Stand aan kop: 1. Boudewijn Weijermars, 2. Patrick Stam, 3. Ron Droog, 4. Stefan Rensen, 5. Christiaan Noorland. Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 maart wordt door CHJC, vereniging van Christelijke Homo's en Lesbiennes, een Coming out-weekend georganiseerd. Het weekend is bedoeld voor iedereen van 30 jaar en ouder, die uit wil komen voor zijn/haar homo- of les bisch zijn. De aanwezigen zullen zich bezig houden met thema's als geloof/kerk en homoseksualiteit, sociale omge ving en samenleving, relaties en seksualiteit. Afhankelijk van de mensen die meegaan wordt er ook gesproken over huwelijk en homoseksualiteit. Voor meer informatie en/of aanmelding: Corrie, telefoon 020-6992884 of Jan, telefoon 0182-610995. E-mail: jvwv@wxs.nl. Actief op administratief, productie, technisch en commercieel gebied is momenteel op zoek naar: Heb je doordeweeks geeri. tijd o^ larvgs te kokwet? Ubron Uitzendorganisatie biedt je elke ïste zaterdag vaw de m.aapvd de gelegenheid on*, je te laten Inschrijven of om je te laten Informeren over jouw mogelijk heden op de arbeids markt (van 10-14 uur) Een international in Capelle a/d IJssel is op zoek naar een medewerker op de afdeling logistiek. Jouw werkzaamheden bestaan logischerwijze uit logistieke maar vooral ook uit administratieve taken. Je kan bijvoorbeeld denken aan het tijdig en correct uitvoeren van klantenorders, contacten onderhouden met je collega's in het magazijn, planning en de verkoopteams en het update van relevante databases. Zij verwachten van jou een HBO denk - en werkniveau, eventuele logistieke en/of administratieve ervaring en een uitermate goede kennis van de Engelse taal. Wil je goed gaan verdienen en heb je interesse in deze baan, wacht dan niet te lang en kom je nu inschrijven! Voor een bedrijf waar wij al tijden hele prettige contacten mee hebben zoeken wij een echte lasser die om kan gaan met MIG en TIG. Deze baan is in combinatie met constructiebankwerker. Dus veelzijdigheid en technisch werk. Alles wordt er gemaakt en van tekening afgelezen. Dit bedrijf levert hoogwaardige producten af in roestvast staal en aluminium. Je gaat werken in een 25 man sterk team en de werktijden zijn van maan dag t/m vrijdag van 7.30 - 16.00 uur. Men garandeert je een prettige werksfeer, een goed salaris goede begeleiding en inwerkperiode. Tevens zijn er opleidingen te volgen om je verder te ontwikkelen binnen het bedrijf. Voor meer informatie moet je naar ons toekomen om je in te schrijven op de Korte Vest 17 te Gouda. Doe het vandaag nog! Heb je interesse in een van de bovenstaande vacatures of staat jouw functie er deze keer niet bij? Bel ons dan of kom langs bij één van onze vestigingen. GOUDA Korte Vest 17 0 18 2-51 26 gouda@ubron.nl 5 5 ROTTERDAM Mariniersweg 84a 0 1 0 - 404 70 55 rotterdam@ubron.nl KRIMPEN A/D IJSSEL Raadhuisplein 121 0 1 80 - 5 1 1 3 00 krimpen@ubron.nl Boskoop - Tot 18 januari is het mogelijk in te schrijven voor het derde Nationale Kampioenschap Tennis en Squash onder de naam "Fleurmerc Open". Vrijdag 26 januari van 9.00 tot 23.00 uur en zaterdag 27 januari van 9.00 tot 20.30 uur wordt dit toernooi gehouden in het Sportcentrum Midden Boskoop aan de Sportlaan 1. Een ieder werkzaam in de boomkweke rijsector kan deelnemen. Inschrijving voor dit tennistoernooi is mogelijk met één of meerdere heren- of gemengddub- bels per bedrijf of per combinatie van bedrijven. Per persoon is slechts één inschrijving toegestaan. Voor het squashtoernooi kan met zich inschrij ven voor singel dames of heren. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ15,- per per soon. Er zijn 3 klasse indelingen: C Dl, D2 en E. Op vrijdagavond kan tegen betaling gebruik worden gemaakt van een uitge breid stamppottenbuffet. Op zaterdag avond worden de prijzen uitgereikt, waarna het toernooi wordt afgesloten .met een gezellig samenzijn, opgeluis terd door de band "De Amigo's". Inschrijfformulieren zijn op te vragen per fax bij de wedstrijdleiding of af te halen in te tennishal S.M.B., fax 0172- 216871 of fax 0172-212693. Simone Legerstee, speelster van het 2e damesteam van VC Nesselande, die als libero een groot deel van de passing voor haar rekening nam en een prima wedstrijd speelde. Ondanks een goede serviceserie van Bijl en Lucassen kon de achterstand niet meer worden overbrugd, waarna Oranje de met 17-25 de setwinst incasseerde. Data General was gewaar schuwd en begon met meer concentratie aan de 3e set. De passing bleef weliswaar kwetsbaar, maar aan val en blokkering scoorden regelmatig, waardoor de aansluiting behouden bleef. Op 15-17 achter zette Kok een serviceserie neer van 8 punten, waardoor de set alsnog met 25-18 gewonnen werd. De 4e set liet een gelijkopgaande strijd zien. Data General scoorde veel op de service van Kok en van der Maat en de aanval van Lucassen, maar liet in de pass en verde diging veel gaten vallen. Op 24-23 waren er nog kan sen op setwinst, maar wederom een passfout en niet sluitende blokkering brachten de 24-26 setwinst naar Oranje. Nadat van der Maat met een lichte blessure aan de kant moest blijven, was de verdediging van Data General nog meer gehandicapt. Het achterveld sloot onvoldoende aan, waardoor de half afgeblokte aanvallen van Oranje toch regelmatig scoorden. De organisatie ontbrak en Oranje had geen moeite om de laatste set met 10-15 te winnen. De selectie van Jeugd Oranje bereidt zich verder voor op het kwalificatietoernooi van 4 tot 7 januari in Soest en de speelsters van Data General hebben een welverdiende rust tot begin januari, waarna op 13 januari om 19.00 de thuiswedstrijd tegen Nuvoc wacht. Door Sylvia van Doornen Moerkapelle - Met als thema "Back to the music and music in the future" werd door rolschaatsvereniging Rolling '90 een muzikale reis door de tijd gemaakt met een speciaal voor deze gelegenheid ontworpen jukebox. Het publiek werd zelfs mee de ruimte in genomen! Dit alles was het decor van de 11e wintershow van Rolling '90 die werd gehouden van woensdag 27 tot en met zaterdag 30 december in dorps huis Op Moer. Door de professionele aanpak van choreografe Ciska Dijkema in samenwerking met Jolanda Bonnet en de tegenwoordig ook internationale erva ring van de deelnemers, slaagt Rolling '90 er keer op keer in om een spetterende show neer te zetten. De kaarten voor de show waren dan ook al half november uit verkocht.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 7