Schaatswedstrijden ijsclub Otweg angs de Gouwe loop lubkampioenschap- en Kwiek TOOS-turnsters door naar 1/8 finale Dames Nesselande door het ijs Cadenz.Nesse- lande op het eind in de fout Wedstrijd Flyers dames 1 van hoog niveau Dames 1 wint van Ravijn Hart van Holland/24 januari 2001 pagina 13 Uitslagen wedstrijden afeltennis Volleybal Trainer W.S.E. naar zaterdag eersteklasser Volleybal Basketbal Waterpolo I Boskoop - Na drie ijsloze jaren een I schaatswedstrijd op de landijsbaan J aan het Paddegat. Óndanks de inval- I lende dooi, zijn de vrijwilligers van 1de ijsclub er in geslaagd op zater- 1 dag 20 januari de baan zo te prepa- reren dat er wedstrijden verreden konden worden. Er werden 's mor gens wedstrijden verreden voor de junioren en senioren op de buiten baan en 's middags was er een wed strijd voor de allerkleinsten van 4 tot 9 jaar op de binnenbaan en vanaf 10 tot 13 jaar op de buiten baan. Met veel enthousiasme werd door de rijders gestreden om de snelste tijd neer te zetten. Aan het eind van de morgen werd en door burgemeester Rijsdijk de nieuwe kampioenen gehuldigd in de kantine van de ijsbaan. De kampioenen van het middagprogramma kregen de medaille omgehangen door ijsclub- voorzitter de heer C. Hoogendoorn. Al met al kan de ijsclub terugzien op een geslaagde wedstrijdmiddag. Jongens 4/5 jaar: 1. Joppe de Jong; 2. Maarten Toussiant; 3. Albert Cou- lon. Meisjes 4/5 jaar: 1. Marjolein Ceulen; 2. Annemiek de Boer; 3. Emily Maarsen. Jongens -6/7 jaar: 1. Martijn Kempkes; 2. Aron Verkleij; 3. Frank de Bruijn. Meisjes 6/7 jaar: 1. Marleen de Boer; 2. Kimberly Rijs- bergen; 3. Mariella Verweij. Jongens 8/9 jaar: 1. Michiel Bom; 2. Berend Bom; 3. Kevin Halma. Meisjes 8/9 jaar: 1. Unwana Ekpo; 2. Angela Hom; 3. Chantal Goers. Jongens 10/11 jaar: 1. Wesley Harkes; 2. Frank van Gemeren; 3. Max Gulde- mond. Meisjes 10/11 jaar: 1. Sara van Tol; 2. Leonie Kalkman; 3. Maris- Waddinxveen - Afgelopen zaterdag vonden in Leiden de regiokampioen schappen plaats voor de turnsters op NWS-niveau. Ook voor TOOS kwam een aantal turnsters in actie. In de Instap draaide Leonie Heikens goede oefeningen op Brug, Sprong en Vloer.Ondanks een slechte balk- oefening behaalde ze een 14e plaats en gaat ze met een puntentotaal van 27.50 door naar de 1/8 finale. Bij de Pupillen-1 kwamen Jenny Geertsen en Dianne Teunisse voor 00S uit. Jenny behaalde met een puntentotaal van 30.83 een 6e plaats en Dianne met 29.86 een 9e plaats en zijn allebei door naar de addinxveen - Zondag 4 maart orga niseert S.C. Antilope de 'Langs de ouwe loop' nabij de atletiekbaan an Antilope aan de Alberdingck hijm laan. Na jaren lang opzater- ag te zijn gehouden is de loop dit aar verplaatst naar de eerste zon- 'ag van maart. P het programma staan een kid- tun over 1000 meter; start 12.30 ur; Om 13.30 uur wordt gestart et de 10 km wedstrijdloop alsme- e de 3.6 6.8 en 10 km trimlopen. e start vindt plaats aan de Starin- 'aan. an deze loop hebben in het verle en diverse bekende wegatleten eel genomen. Zo was het afgelopen jaar Anne van Schuppen de winnaar addinxveen - Afgelopen vrijdag is 'I tafeltennisvereniging Kwiek de atste ronde gespeeld van de club- ampioenschappen voor de a-poule, °°r de competitieklassen 2 en °Ser. Aan de vooravond van de ompetitiestart was het opnieuw °°r veel spelers een goede gele- oen om wedstrijdritme op te waren twaalf deelnemers, waar- 'it i '3est geklasseerde spelers de b-poule. Er werd gespeeld in le v'erkampen, waarbij de spelers pst team waren geplaatst. De ste twee spelers van elke poule >i t'"fn °or naar de volgende ƒ2x een driekamp), waarbij ■pn a verrassend werd versla- d r' u°r Brand en Paul van u art 'n Poule 1 bleef Wim van k(>nifnin®en ('e baas over Adri Berc- rKam.P en Jacques Brand door f/pectievelijk te winnen met 21- i'leef r *en, ,21"6/21-15. In poule 2 I "onald Verboon de baas over Jurgen Reichard (21-9/21-11) en Paul van der Hart (21-17/21-13). De kruis finale ging enerzijds tussen Wim van Wageningen en Paul van der Hart (21-18/21-18) en anderzijds tussen Ronald Verboon en Jacques Brand (21-17/21-13). De wedstrijd om de 3e en 4e plaats werd een spannende aangelegenheid, teamgenotem Jac ques Brand en Paul van der Hart waren aan elkaar gewaagd en er waren drie games nodig om de par tij in het voordeel van Jacques Brand te beslissen (16-21/21-9/21- 17). De finale was, na de onderbre king van de broertjes Loef vorig jaar, als vanouds. Ronald Verboon tegen teamgenoot Wim van Wage ningen. Het werd een bijzonder aan trekkelijke finale waarbij Wim de eerste game voor zijn rekening nam (21-18) en Ronald vervolgens terug kwam met 23-21. De derde en beslis sende game werd door Wim van Wageningen gewonnen met 21-14 waardoor hij opnieuw het clubkam- opioenschap op zijn naam schreef. 1/8 finale. In de categorie Jeugd wist een zieke Marleen Heikens zich te plaatsen. Met een puntentotaal van 29.00 behaalde ze een 19e plaats. Bij de Junioren kwamen José Droge en Hanneke van Buuren voor TOOS in actie. Met een puntentotaal van 29.60 werd José 21e en gaat ze door naar de 1/8 finale. Hanneke kwam met een puntentotaal van 25.50 op de 36e plaats. Tenslotte bij de senioren deed Nel- leke Dröge voor TOOS mee. Met een puntentotaal van 30.05 gaat zij met een 16e plaats door naar de 1/8 fina le. bij de dames. Het parcourrecord bij de heren is 3 jaar geleden neergezet door Bert van Vlaanderen. Er wordt door de organisatoren niet speciaal gewerkt om grote namen aan de start te krijgen, maar omdat het een mooi en snel parcours is, en de wedstrijd aan het eind van de winter valt, gebruiken de atleten deze loop als een goede mogelijk heid om hun snelheid te testen in aanloop naar het wegselzoen. Voor informatie en inschrijving: A Toet, Prinses Irenelaan 58 2741DN Waddinxveen, 0182 618622 of via E- mail: mailto:anneketoet@hotmail.com. ka de Heer. Jongens 12/13 jaar: 1. Tim van Gemeren 55.18; 2. Perry van Eijk 56.57; 3. Martijn van Klave ren 58,02. Jongens 14/15 jaar: 1. Koen van Eijk 53.35. Meisjes 14/15 jaar: 1. Mariette van Mullum 55.38; 2. Marloes Luiten 56.06. Jongens 16/17 jaar: 1. Martin van Harskamp 50.27; 2. Pieter van Klaveren 1.03.75. Heren 18+: 1. Adriaan Rijkaard 44.16; 2. Roel van de Burgh 44.77; 3. Arie-Jan van Klaveren 48.37. Waddinxveen - Paul de Jong, trainer van de W.S.E. A-selectie, zal W.S.E. aan het eind van dit seizoen verla ten. Een aanbod van een zaterdag eersteklasser was te aantrekkelijk om te laten passeren. De vereniging W.S.E. betreurt het vertrek van de trainer, maar heeft begrip voor zijn beslissing. W.S.E. zal zo spoedig mogelijk starten met een sollicita tieprocedure. Gegadigden kunnen contact opnemen met secretaris Fred Bijl telefoon 0182 - 616380. Gezocht: Schielandsingel (zvh) paars/ groene jongensfiets 0180-633509 Met dank voor uw medeleven na het overlij den van mijn echtgenote J. Tankink Lieve oma Kwak gefeliciteerd met uw 70e verjaardag. Kusje Christa x Sanne x Rotterdam - Cadenz.Nesselande speelde zaterdag in Nieuwegein tegen koploper Geove RZG/Vrevok. De Nesselanders gingen in de laat ste set in de fout en Vrevok kon de wedstrijd via de setstanden 23-25, 25-22, 25-16 em 25-19 met 3-1 win nen. Door deze overwinning staat Vrevok steviger aan kop en moet Cadenz.Nesselande Piet Zoomers voorlaten gaan met een punt ver schil. Voor vrijdag 26 januari staat om 20.00 uur de wedstrijd tegen VC Zwolle op het programma in het Topsportcentrum. Zevenhuizen - De gevolgen van (langdurige) blessures en griep sloegen onbarmhartig toe in een voor de volleybaldames van Nesse- lande dramatische slecht verlopen week. Onderweg naar de Emmel- oord voor de bekerwedstrijd tegen Vovem op maandag 15 januari, kre gen de twee busjes waarin men reis de de bijnaam van Rode Kruis bus jes. Het hoesten en proesten als gevolg van griep en verkoudheid was niet van de lucht. De tol voor deze aanslag op de conditie was hoog, want Vovem rolde de ploeg met 3-0 op. Los van de gezondheids problemen moet gezegd worden dat de dames binnen hun mogelijkhe den dramatisch slecht speelden. De uitwedstrijd voor de competitie tegen Activia in St. Anthonis toonde een wisselend beeld. In de le en 2e set speelde Nesselande haar eigen spel, hoewel een enkele speelster er niet in slaagde in de zeer kleine zaal de service in het speelveld van de tegenstander te plaatsen. De pass was echter goed en aanvallend werd er zowel op de buitenkant als vanaf de 3-meter lijn veel gescoord. De nog niet volledig van haar voet blessure herstelde den Butter werd selectief ingezet als libero en de nog grieperige van der Maat compen seerde haar tekort aan conditie en ritme met voorbeeldige inzet. Na de setwinst met 20-25 en 23-25 leek een overwinning binnen handbereik. Niets bleek minder waar, want het team van coach Visser zakte volle dig in. Van de eigen service ging geen enkele gevaar meer uit en in de verdediging vielen grote gaten. Activia had snel door dat de blokke ring en de achterveldverdediging van de Zevenhuizense ploeg niet aansloten en benutte dit door snelle aanvallen door het midden en tacti sche plaatsingsballen over het blok. Wat coach Visser ook tegen zijn speelsters zei, het lukte ze niet om dichter op het blok te verdedigen, waardoor ze regelmatig plat op de vloer naar ballen moesten vissen. Enkele fouten van de arbitrage en de in bij Activia traditionele gesto len punten van de lijnrechters ver grootten de ellende, maar de dames van Nesselande konden het onthut send slechte spelverloop alleen zich zelf aanrekenen. Met 25-16, 25-20 en 15-5 gingen de volgende sets verlo ren, waardoor slechts twee wed- strijdpunten konden worden geïn casseerd. Door dit resultaat heeft de ploeg de aansluiting met de top verloren. Jammer, omdat aanstaan de zaterdag koploper Set Up in sporthal Swanla op bezoek komt en de spanning van deze wedstrijd belangrijk heeft ingeboet. Waddinxveen - Dames 1 verloor de wedstrijd tegen het hoger geklas seerde MSV uit Noord wijk, maar kon met opgeheven hoofd de kleedka mers in. Winst was er voor Heren 2, Jongens Junioren 1, Meisjes Junio ren 1, Jongens Adspiranten 2, Mini's 1 en Benjamins 1. De wedstrijd tussen dames 1 en MSV was van hoog niveau. Goed verdedigend werk, mooie uitge speelde aanvallen, veel scoren en winstkansen voor beide teams. Dit alles zorgde voor een van de beste wedstrijden van deze competitie. Ondanks het feit dat MSV de betere ploeg was, lukte het Flyers toch steeds om terug te komen. Vooral de laatste minuten van de eerste helft draaide Flyers geweldig en kwam van 20-31 terug naar 29-31. De tweede helft pakte MSV de draad weer op en de voorsprong schom melde tussen de vijf en tien punten. De Waddinxveense dames bleven knokken voor een beter resultaat en in de laatste twee minuten werd alles op alles gezet. MSV ving dit echter goed op en profiteerde daar bekwaam van, zodat de uitslag uit eindelijk een vertekend beeld geeft van de wedstrijd. Eindstand: 61-77. Topscoorder: Anita van Unen met 28 punten. Jongens Junioren 1 zorgde voor een verrassing door de eerste overwin ning in deze competitie te behalen. De verrassing was niet zo zeer de winst, maar de manier waarop. Tot aan de zeventiende minuut bleven de jongens steeds tegen een achter stand aankijken van een punt of tien. Drie driepunters op rij brak de tegenstand van Dunkinn en de winst werd binnengehaald. Uitslag 61-50. Topscoorder: Martijn Hageman met 17 punten. Meisjes Junioren 1 nam fraai revan che op Leiden door thuis met goed basketball van Leiden te winnen. Uitslag 42-35. Topscoorder: Marinda Hoogenberg met 15 punten. Jongens Adspiranten 2 wordt op het gebied van samenspelen het voor beeld van alle jeugdteams van Fly ers. Met hun samenspel maken zij bijna elke tegenstander dol. Zij sco ren drie minuten niet en daarna veertien punten op rij binnen twee minuten zonder dat de tegenstander een kans krijgt te scoren. Dit onder vond ook Grasshoppers. Uitslag 86- 39. Topscoorder: Stephan Roden burg met 24 punten. Goede tweede was Thorn Sopakuwa met 17 pun ten. Jongens mini 1 had veel moeite met Grasshoppers. Het bleef lang onze ker of er wel een overwinning behaald kon worden, want tot drie minuten voor het einde was de stand nog 56-56. Hierna lukte het Grasshoppers niet meer te scoren en dat deed Flyers wel. Uitslag 69- 56. Topscoorder: Robin Landweer met 16 punten. Jongens Benjamins 1 had geen enke le moeite met DAS. Het werd een heel eenzijdige wedstrijd, waarin het DAS niet lukte om enige tegen1 stand te bieden. Uitslag 101-6. Tops coorder: Nordine Nairi met 22 pun ten. Vrijdagavond 26 januari om 21.00 uur Heren 1 tegen Punch. Boskoop/Waddinxveen - Na de winsterstop speelde Gouwestaete dit weekend uitwedstrijden. Zondag speelde dames 1 tegen Het Ravijn in het gelijknamige zwembad te Nijver- dal. Gouwestaete won de lastige confrontatie met 11-15 en nestelt zich daarmee gelijk op de eerste plaats in de hoofdklasse C. De overi ge teams moesten kennelijk nog wennen aan de nieuwe start. Heren 1 verloor nipt met 7-6 van WSV in Vlaardingen. Dames 1 Het eerste damesteam is de nieuwe competitie goed begonnen. Van de regerend landskampioen Het Ravijn werd met 11-15 gewonnen. Met trai ner/coach Jim van Es en zijn (nieu we) assistent Jan-Carel Bast op de bank speelden de dames een goede partij. Gouwestaete kwam in de le periode via Gillian van den Berg (0- 1) en Mirjam Overdam (1-2) op voorsprong. In de tweede periode bleef de marge bij beide ploegen maximaal één doelpunt en deze werd afgesloten met 5-5. In de derde periode kwam Gouwestaete pas goed los. Onder aanvoering van Petra Meerdink (2x) scoorde Gou westaete vier doelpunten op rij en stond het halverwege deze periode 5-9 en aan het eind was het 8-12. De laatste periode was een formaliteit. Via Mirjam Overdam en 2x Gillian van den Berg werd de eindstand op 11-15 voor Gouwestaete bepaald. Gedurende de wedstrijd werden opvallend veel doelpunten vanaf de midvoorplaats gescoord. Heren 1 tegen WSV-Vlaardingen De Gouwestaeteheren moesten gelijk stevig aan de bak tegen WSV in Vlaardingen. In de eerste periode waren de ploegen aan elkaar gewaagd en was het duidelijk dat de Gouwestaeteheren moesten wennen aan het spelen op zondag. Deson danks sloten de heren de eerste periode af met een 1-2 voorsprong. In de tweede periode kregen de heren meer grip op wedstrijd, maar verzuimden dit om te zetten in goals. Alleen Mark Mommers wist te scoren. Met een minieme voor sprong van 2-3 gingen de heren de derde periode in. Het begin van deze periode was duidelijk voor WSV. Rodi Visser was met drie per soonlijke fouten uitgespeeld en de heren kwamen op een 4-3 achter stand. Het team toonde veerkracht en kwam terug in wedstrijd. Met een 4-6 voorsprong gingen de heren de vierde periode in. In plaats van con solideren en de voorsprong lang zaam uitbreiden, was het WSV dat een eindsprint inzette. De Gou westaeteheren gaven de wedstrijd uit handen. In de slotfase wist WSV de beslissende 7-6 aan te tekenen en gingen de Vlaardingers er met de volle winst vandoor. Zaterdag speelt Gouwestaete thuis wedstrijden. In' De Sniep opent dames 1 om 18.00 uur de sessie tegen Brandenburg 1 uit Bilthove" Om 19.00 uur bindt heren 1 de striju aan tegen Hoorn 1 en om 19.45 uur speelt dames 2 tegen LZ 1886 1 uit Leiden. Heren 2 zal om 20.30 uur proberen punten te pakken van LZ 1886 4 en tenslotte speelt dames 4 om 21.15 uur tegen BZC 2 uit Berg ambacht.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 13