www.rabobank.nl nieuws IX IIE SPOTLIGHT INTRODUCTIE www.rabobanknesselande.nl RENTEVERLAGING REIZEN AANBIEDING FLORIDA INTERNATIONAAL JAAR VAN DE VRIJWILLIGERS De Virtuele Rabobank Weeknieuws ml Walt Disney World Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/24 januari 2001 voor u, van en door uw bank V v fi -S 1 J .4.4 è-AJbA RG ZELFSELECT MEDICAL BIOTECH FUND LENINGEN EN KREDIETEN PER 19 JANUARI 2001 Hotel Disney's All Star Sport, Music en Movies 9 dagen 4 personen 1.495,- P.p. 2 personen 1.895,- P.p. Vertrekdata 16,19,23 en 26 april Alleen te boeken tot en met 17 februari Alles in een Polis van Interpolis europroof Rabobanken scoren hoog bij de notaris Rabo Groen Obligaties scoren 1,4 miljard Parkeren achter de bank AGENDA INTERNETSITES Openingstijden: E-mail adres: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 rabo3750@tref.nl vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Rabobank Telefoonnummers Algemeen: 0180 - 63 73 83 Geldzaken: Hypotheken: Beleggen: Reizen: 0180-63 73 72 0180-63 73 53 0180-63 73 58 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079-593 5885 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Na vele jaren zet Cees Oudijk er een punt achter. De gerbera-teler heeft zijn tuinbouwbedrijf aan de Knibbelweg in Zevenhuizen onlangs verkocht aan Huub Wel les en Erik Kuiper. Deze twee jonge ondernemers hebben er absoluut zin in. Cees Oudijk staat bekend als een innovatieve tuinder die het avon tuur nooit schuwde. Zo was hij een van de eerste gerbera-telers die proeven ondernam met het belich ten van gerbera's en niet geheel zonder succes. Deze techniek wordt namelijk door steeds meer gerbera-telers overgenomen. Cees Oudijk was eveneens nauw betrok ken bij de ontwikkeling van de Flo- werracket, een alternatieve verpak king voor gerbera's met vele gebruiksmogelijkheden. Het bedrijf van Oudijk is verkocht aan Huub Welles en Erik Kuiper. Zij zetten het bedrijf voort onder de naam GerberaMania. Huub zal zich met name gaan toeleggen op de marketing van gerbera's en Erik is verantwoordelijk voor de teelt- technische aspecten. Beide onder nemers hebben er enorm veel zin in. Ze zijn nog wel op_ zoek naar enkele nieuwe medewerkers om al hun plannen te realiseren. Het afscheid van Oudijk ging niet onopgemerkt voorbij. Honderden gasten waren op donderdag 11 en zaterdag 13 januari uitgenodigd voor een receptie en feestelijke activiteiten. Het geheel werd opge luisterd met een enorme taart die speciaal voor Oudijk was gemaakt. Wie denkt dat Oudijk nu op z'n lau weren gaat rusten heeft het mis. Oudijk:"De Flowerracket biedt nog vele mogelijkheden en ik zal waar schijnlijk nog regelmatig op het bedrijf te vinden zijn. Vervelen zal ik mij geen minuut" De Rabobank wenst Huub, Erik en alle medewerkers een succesvolle toekomst toe! De medische biotechnologie staat op de drempel van een boeiend tijdperk. De jarenlange onder zoeksinspanningen beginnen nu vruchten af te werpen. De eerste bewijzen zijn er al. Op dit moment is bijna 10% van de bestaande geneesmiddelen afkom stig uit de medische biotechnologie. De verwachting is dat dit percentage de komende vijf tot tien jaar zal ver dubbelen. Via het nieuwe RG ZelfSe- lect Medical Bioïech Fund van de Robeco Groep kunt u gericht inspelen op deze zeer gezonde perspectieven. Dit nieuwe fonds verwacht een goed rendement te behalen. De sector voorziet immers een forse groei. Beleggers moeten er echter rekening mee houden dat er flinke koers schommelingen kunnen optreden. Daarmee is het risicoprofiel van het fonds hoog en is dit fonds uitsluitend geschikt voor de meer speculatief ingestelde belegger met onderne merszin en belangstelling voor inno vaties. Wilt u een uitgebreide informatiebro chure ontvangen, neemt u dan con tact op met onze effectenafdeling. Inschrijven op het RG ZelfSelect Medi cal BioTech Fund kan tot 9 februari 2001,17.00 uur via uw beleggingsad viseur van de Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle. tel. 0180-637358. Uiteraard kunt u inschrijen via de Rabo Orderlijn (0800-0705) of internet (www.rabobank.nl). Inschrijven is ge heel kosteloos. Rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Speciaal voor mensen die belang stelling hebben voor een woning in Nesselande heeft de Rabobank een internetsite ontwikkeld. Via www.rabobanknesselande.nl krijgt de bezoeker toegang tot de meest recente informatie over de ontwikke lingen in de nieuwbouwwijk Nesse- lande. Via de site van de Rabobank kunt u doorklikken naar de site van het OntwikkelBedrijf Rotterdam (OBR) en kunt u gemakkelijk weer terug. Ook kunt u er informatie vinden over uw leenmogelijkheden, verzekeringen en alle andere produkten van de Rabo bank. De trots van deze site is echter de gratis Nesselande Woonkoffer die u er kunt opvragen. Deze koffer zit boor devol nuttige informatie en voordeel tjes. De Nesselande Woonkoffer wordt u gratis toegezonden wanneer u onze site bezoekt en u aanmeldt als serieus geïnteresseerde. Wij houden u dan volledig op de hoogte van alle ontwik kelingen in het gebied. Kortom, be zoek ons eens op www.rabobanknes- selande.nl en laat u verrassen door wat de Rabobank voor u in Nesselan de te bieden heeft. Bedrijven: De rente voor variabele leningen is met 0,1 verlaagd. Het adviestarief voor leningen met 3 en 5 jaar vaste rente is met 0,2% ver laagd. Particulieren De rente voor variabele leningen is met 0,1% verlaagd. Het adviestarief voor leningen met vaste rente is met 0,2 verlaagd Het tarief voor het Rabobank Hypo theekkrediet is met 0,1 verlaagd. 'Bedrijven worden niet langer uit sluitend afgerekend op hun financi ële prestaties. Zowel de consument, de belegger als de (potentiële) medewerker wegen inmiddels ook het sociale en ecologische gedrag van bedrijven mee. Maatschappe lijk verantwoord ondernemen is dus geen filantropie, maar raakt het lange termijn belang van de onder neming.' Dit zei Wim Meijer, voorzitter van de Raad van Beheer van Rabobank Nederland tijdens het wereldcongres over vrijwilligerswerk, dat vorige week in Amsterdam werd gehouden. Meijer was een van de sprekers. Vanuit de optiek van het bedrijfsleven belichtte hij het belang van maatschappelijk verantwoord ondernemen voor vrij willigerswerk. Vanuit dit perspectief ziet Meijer kan sen voor nieuwe allianties tussen bedrijfsleven en maatschappelijke en vrijwilligersorganisaties, bijvoorbeeld via vrijwilligerswerk door medewer kers. 'Zo ontstaat een gezonde en vita le samenleving', zei Meijer in zijn toe spraak voor 1.500 vertegenwoordi gers van vrijwilligersorganisaties uit 130 landen. De Verenigde Naties heeft 2001 uitge roepen tot Internationale jaar van vrij willigers. Het wereldcongres over vrij willigerswerk is de eerste van een reeks activiteiten. De coördinatie is in handen van NOV (Nederlandse Orga nisaties Vrijwilligerswerk). Rabobank is een van de hoofdsponsors van dit Internationale jaar. Deze sponsoring wordt onder meer zichtbaar in een landelijke postercampagne en bij de uitreiking van de vrijwilligerswerkprijs Het Nationale Compliment tijdens de slotmanifestatie. Interpolis voert met ingang van 1 februari de Alles in een Polis op basis van euro's. Vanaf dat moment iworden alle nieuwe polissen van deze particuliere schadeverzeke ring in euro's afgesloten. Lopende verzekeringen worden tijdens de jaarlijkse contractverlenging over gezet. Notarissen waarderen de dienstver lening van Rabobanken en het Service Centrum Hypotheken (SCH) met het rapportcijfer 8. Dit blijkt uit een representatief onderzoek. De overige financiële dienstverleners scoorden gemiddeld een 6,5. Het SCH verzorgt de administratieve afhandeling van door Rabobanken verstrekte hypotheken Met de emissie van de Rabo Groen Obligaties hebben de Rabobanken in de laatste twee maanden van 2000 ruim f 1,4 miljard aan nieuw 'groen' geld binnengehaald. Er kan nu voorlopig niet meer worden ingeschreven op de Rabo Groen Obligaties. Het is echter wel moge lijk om in te schrijven op eveneens fiscaal vriendelijke Tante Agaath Obligaties. Door de vorst zijn de herstelwerk zaamheden van de parkeerplaat sen achter de Rabobank in Zeven huizen ernstig vertraagd. Wij bie den hiervoor onze excuses aan. 26 januari Cadenz.Nesselande - Remote IT/Zwolle 31 januari Informatieavond Internet voor begin ners (woensdag) 24 februari 12e Lions-Rotte- merenloop mrt/april Euro bijeenkomst voor Toonbank- bedrijven. www.consumentenbond.nl Veel informatie over de onderzoe ken die zijn uitgevoerd door de consumentenbond. Hier moet u gewoon even gaan kijken of er nog wat voor u bij is. www.ns.nl Erg handig zijn op deze site de NS- reisplanner, prijzen en actuele wijzi gingen. Op de NS-reisplanner kunt u heel simpel de aarykomst en ver trek tijden vinden. www.google.com Een geweldige wereldwijde zoek machine welke zich niet laat beta len voor de top tien zoekuitkom- sten.Voor Nederland is www.ilse.nl erg goed. Rabobank

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2