I 1 Turnkampioenschappen Regio Zuid-Holland Noord PMLITI E I Popkoor Mikado zoekt stemmen 10 jaar Van der Mee Jansen hoveniers! Capac Inhouse Services opent vestiging in Waddinxveen SANDERS BROUWER DE KONING BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! cl e II a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Wl t UITVAARTVERZORGING lH' Naturistisch zwemmen met soep Hart van Holland/31 januari 2001' pagina 3 Familieberichten TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: I MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 079% 3426070 OIO-521^016 UITVAARTVERZORG ING De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoeternieer en omstreken Waddinxveen Boskoop Moerkapelle Zevenhuizen Hazerswoude-dorp BEVEILIGINGEN Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Be! voor Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Grootschalige bedrijven Inhouse Bereikbaarheid ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen Waddinxveen - De TOOS-heren heb ben zaterdag 27 januari hun eerste wedstrijd van het jaar 2001 geturnd. 'Je kampioenschappen werden gehouden in Alphen aan de Rijn. De ongens kwamen uft in zes verschil lende niveaus. Trv? ^ras turnde als allereerste 10( 'S-turner in niveau 7. Na een beel goede sprong eindigde hij als eerste met 33.90 punten.Sander de yraaff en Lesley van Hof deden mee m - Voor Sander is dit het tweede laar in niveau 6c. Hij eindigde op een verdiende eerste plaats met onder andere een prima voltige- oetening. Het verschil met nummer was maar liefst 12 punten. Voor esley is dit het eerste jaar in dit n'veau. Hij turnde een goede wed- njd en zal zich in dit niveau zeer eker nog verder verbeteren. Hij werd derde. niveau 5c kwamen twee vereni gingen tegen elkaar uit: DOS Alphen met vier jongens en TOOS Waddinx- veen met vijf jongens. Wouter de Graaft werd hier eerste met 51.03 punten. Met uitzondering van de sprong werd hij op alle onderdelen eerste. Hij liet nummer twee met 47.78 punten ver achter zich. Daan Vermey kon de bronzen medaille in ontvangst nemen. Menno Versluis, Dennis van Hof en Bas van Agten eindigden respectievelijk op de vier de, vijfde en achtste plaats. Voor Dennis en Bas was dit de eerste wedstrijd in dit niveau. Richard Nobel eindigde in niveau 3c als derde. Michel Brand werd in het voor hem nieuwe niveau 2c ook derde. Voor Anton Stoter was het een pechdag. Hij blesseerde zijn onder arm tijdens het eerste onderdeel (rek) zodanig, dat hij de rest van de wedstrijd niet kon meedraaien. DE" ADVOCAAT VOOR ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE A D V O C A T N K N OOR Voor MKB-ondernemer en particulier Snel, persoonlijk en heldere prijsafspraken Afspraak op uw kantoor of huisadres mogelijk Ook buiten kantooruren Eerste kantoorconsult gratis UE Lepelaar 4 Emmapark 10 Cw Moerkapelle 2595 ET Den Haag K B' 06 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 'nfo®adv°catenkantoorsanders.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl Auto te water Op zondag 28 januari rond 9.15 uur raakte een 20-jarige automobilist uit Gouda met haar auto in een flauwe bocht van de Bloemendaalseweg van de weg en belandde op de kop in het water. In de auto raakte een 15-jarige Goudse inzittende bekneld. Zij was buiten bewustzijn en bevond zich onder water. De bestuurster kon op eigen kracht uit het voertuig kruipen. Buurtbewoners wisten door snel te handelen met een kabel de auto deels uit het water te trekken. Daar bij kantelde de auto en konden hulp verleners na het inslaan van een achterruit bij het slachtoffer komen. Het lukte de hulpverleners de vrouw uit haar benarde positie te bevrij den. Beiden vrouwen zijn overge bracht naar het Groene Hart Zieken huis in Gouda. Zevenhuizen - De NPN organiseert iedere zaterdag van 16.30 uur tot 18.00 uur naturistisch familiezwem- men in het zwembad "de Koornnto- len" in Zevenhuizen. Zaterdag 3 februari wordt er een soepdag georganiseerd waarbij ook nieuwe leden welkom zijn. Op deze traditionele soepdag zijn verschil lende soepen te keuren. Een week later houdt de afdeling Zevenhuizen haar jaarlijkse afde lingsledenvergadering. Het zwem bad wordt voor deze gelegenheid een half uur langer gehuurd. Geïnteresseerden zijn welkom om vrijblijvend kennis te komen maken met de vereniging. Voor meer infor matie: 079-3613305. Inbraak woningOp klaarlichte dag van vrijdag 26 januari werd ingebro ken in een woning aan het Zilver schoon. Om binnen te komen gooi den de inbrekers een raam in. Vooralsnog worden uit de woning een video, DVD-speler en fototoe stel vermist. Inbraak in woning: Op de dag of avond van vrijdag 26 januari werd ingebroken in een woning aan de Julianaweg. Om binnen te komen forceerden de inbrekers een raam. Op dit moment is nog niet bekend wat vermist wordt. Onder invloedDe politie hield op zondag 28 januari rond 4.50 uur op de Zuidplasweg een 31-jarige auto mobilist uit Rotterdam aan. De man had te veel gedronken. Hij blies 800 ug/1. (200 ug/1 is de limiet). De man kreeg een proces-verbaal en zijn rij bewijs is ingenomen. Auto te water: Op zondag 28 januari rond 9.30 uur raakte een 25-jarige automobilist uit Zevenhuizen met zijn auto van de Bredeweg en kwam tot stilstand in het water naast de weg. Vermoedelijk speelde opko mende gladheid de bestuurder par ten. Hij kwam er met een nat pak maar zonder kleerscheuren vanaf. Container in de brand gestoken: Op zondag 28 januari rond 17.30 uur staken onbekenden een container in de brand op een parkeerterrein van de Dorpsstraat. De brandweer moest er aan te pas komen om het vuur te blussen. Benthuizen - Op dinsdag 13 februari om 20.00 uur gaat het POPkoor Mikado van start met een zangwork shop. In Dorpshuis de Tas, gelegen aan de Dam 4 in Benthuizen, kan iedereen die van samen zingen houdt, kennismaken met de gemak kelijk werkende zangmethode Sin- gergy. Bij Mikado staat plezier in het zin gen voorop en met de te gebruiken methode is dit zeer eenvoudig aan te leren voor iedereen. Dus geen notenschrift of stemtesten, maar wel zangoefencassettes en teksten waarmee je je thuis kunt voorberei den. De workshop wil de belangstel lende zangliefhebbers een gezellige, swingende avond bezorgen met veel zangplezier en een klinkend resul taat. Iedereen die zich kan vinden in een repertoire vanaf de jaren '60 tot heden en het zingen in een POPkoor altijd al eens heeft willen proberen, kan dat nu vrijblijvend doen op een locatie in de buurt! Mikado wil de ddelnemers op de 13e laten proeven van de verrassen de mogelijkheden die de Singergy methode biedt. Iedereen die zich voor de workshop inschrijft, krijgt alvast de songteksten en oefencas settes mee naar huis! Na deze workshop kan men zich eventueel inschrijven. Mikado oefeint elke dinsdagavond vanaf 20 februari. In voorbereiding zijn songs van The Back Street Boys, Shania Twain en een medley van Marco Borsato, maar ook andere ideeën zijn van harte welkom. Voor meer informatie en inschrijven: Cokky Postma 0172 - 58 80 26; Walter Ver- bruggen 079 - 33 15 995 of Yvonne van Pelt: 0172-58 62 40. Zevenhuizen - Op 1 februari 1991 startten de compagnons Van der Mee Jansen hun hoveniersbedrijf dat nu, 10 jaar later, is uitgegroeid tot een all round hoveniersbedrijf dat in de regio Zevenhuizen-Moer- kapelle veel naamsbekendheid heeft verworven door de aanleg van mooie tuinen en professionele bedrijfsvoering. Het hoveniersbe drijf verzorgt het ontwerp, de aan leg en het onderhoud van particu liere tuinen, bedrijfstuinen en ook balkons. In het eerste gesprek met de klant bespreekt Van der Mee de wensen van de klant en de mogelijk heden. De uitgebreide fotoreporta ge die de afgelopen 10 jaar is ont staan, geeft de klant een goed beeld van de mogelijkheden; van sierbe strating tot beplanting en van ver lichting tot tuinhuizen. Hierna wordt de tuin door Van der Mee ont worpen en wordt een passende offerte gemaakt. Na overeenstem ming over het ontwerp en offerte leggen de compagnons Van der Mee Jansen de tuin aan. Vaak blijkt dat de klant geen tijd heeft om de tuin mooi te houden; een onderhouds contract bij Van der Mee Jansen hoveniers biedt dan uitkomst. Een contract voor wekelijks onderhoud, maandelijks, per kwartaal of alleen voor de winterbeurten, alle varian ten zijn mogelijk. Persoonlijke betrokkenheid, goede kwaliteit en service staan bij de compagnons hoog in het vaandel. Doordat Van der Mee Jansen Hoveniers klein is gebleven, kunnen deze prioriteiten worden gewaarborgd. Een uitgebrei de vaste klantenkring is hiervan het resultaat. Bent u geïnteresseerd en wilt u ook uw tuin laten aanleggen door Van der Mee Jansen hove niers? Neem dan contact op met het hoveniersbedrijf via telefoonnum mer 0180-633890. Capac Inhouse Services heeft onlangs een vestiging geopend bij het bedrijf Fresh Flower in Waddinx veen. Capac Inhouse Services is een uitzendbureau dat vacatures voor vast en tijdelijk werk voorziet bij grote industriële bedrijven. Bij Fresh Flower heeft Capac werk voor productiekrachten. Capac Inhouse Services, een onder deel van de Randstad Groep, is een uitzendorganisatie die uitsluitend werkt voor grootschalige bedrijven in industrie, logistiek en distributie die continu veel flexwerkers nodig hebben. Capac is sinds 1997 actief op deze markt en beschikt momen teel over 167 vestigingen. De vestiging in Waddinxveen is geo pend bij Fresh Flower. Dit bedrijf is een onderdeel van Fresh United en bestaat uit een afdeling bloemen en planten. Vooral op de afdeling bloe men zullen flexkrachten van Capac ingezet worden. Daarnaast heeft Fresh United ook een onderdeel (Boers Holland) dat groenten ver pakt en exporteert. Om maximale aandacht en begelei ding te kunnen garanderen aan de opdrachtgever en de flexwerker is de Capac-vestiging inhouse, dat wil zeggen in het bedrijf van de klant gevestigd. Iedere vestiging wordt bemand door een of meerdere accountspecialist(en) die door de inhouse-contructie optimaal op de hoogte zijn van de werkprocessen en de bedrijfscultuur van de opdrachtgever, waardoor flexwer kers goed begeleid en geïnformeerd kunnen worden. Capac streeft ernaar flexwerkers voor een lage periode bij dezelfde opdrachtgever werk te bieden. Capac Inhouse Services is gevestigd aan de Bredeweg 22. Het kantoor is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 15.30 uur. Voor meer informatie kan men bellen met Sylvia Kornet, telefoon 0180-636656. r

Hart van Holland | 2001 | | pagina 3