Heren 2 tegen Waddinxveen Goede resultaten TOOS-turnsters Nesselande klaart karwei binnen het uur Nieuw seizoen voor Berlinda en Maijoleine TZM verliest nipt ObUL) W SLAGER Nieuwerkerk aan den IJssel (HALFWAS) 40 uur p.w. Pagina 16 Hart van Holland/14 februari 2001 Badmintonvereniging Zevenhuizen Turnen Volleybal Turnen Tafeltennis Wegens uitbreiding van onze supermarkt vragen wij een Als slager help je onze chefslager met de verzorging en bereiding van onze vleesafdeling. Belangrijke kernwoorden zijn: - optimale verspresentatie, - netheid, - verzorging en hygiene. Profiel: - opleiding S.V.O. (volgend S.V.O.), - zelfstandige en initiatiefrijke instelling, - 20-30 jaar. Werktijden worden in overleg vastgesteld, salaris en opleidingsmogelijkheden zijn zondermeer goed. De plezierige werksfeer is kenmerkend voor Cl000. Interesse in een leuke, afwisselende baan? Bel voor een afspraak: 0180 - 313614 vragen naar dhr. Kraan of dhr Wennekes HOTEL NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL FULLTIME FRONT OFFICE MEDEWERKER (M/V) -> Zevenhuizen - Rein Verweij speelde als eerste heer een hele goede wedstrijd maar kon tegen de sterke tegenstander niet op en verloor zijn sets met 7/15 en 3/15. Ronald Luijtjes startte als tweede heer en hij zat goed in zijn spel en won met 15/8 en 15/5. Als derde heer ging Eef van Hoven van start ,Eef speelde een goede eerste set en won met 15/4 zijn tweede set moest Eef er nog even tegen aan maar won die ook met 15/7. Rene Kapteijn speelde als laatste heer maar wel een mooie en spannende wedstrijd. Het ging gelijk op maar Rene verloor zijn sets met 10/15 en 9/15 Inmiddels was de stand 2-2. Rein en Ronald begonnen met hun dubbel; de eerste set verloren zij met 12/15, de tweede set liep niet meer en werd verloren met 1/15. Eef en Rene speelde een hele spannende wedstrijd en wonnen in drie sets van Waddinxveen 10/15-15/8 en 15/3 Rein en Eef lieten even zien dat ze vaker met elkaar speelden en wonnen met 15/10-1/15 en 15/7. Ronald en Rene kregen het moeilijk en verloren hun sets met 7/15 en 5/15. De eindstand werd 4-4. De dames wonnen met 8-0 van Zevenkamp. Den Haag/Waddinxveen - Afgelopen zaterdag vonden in Den Haag de regiokampioenschappen plaats voor de turnsters op RWS D-niveau. Voor de Waddinxveense Jazzdans Turnvereniging TOOS kwam een aantal turnsters in actie, in de Instap LOS-6 draaide Serena Jansen een goede wedstrijd met een zeer hoge score op sprong waarvoor zij 9.40 kreeg. Ook op vloer en brug draaide ze nette oefeningen. Met een totaalscore van 30.80 behaalde ze een 16e plaats en wist zij zich rechtstreeks te plaatsen voor de districtsfinale. Ook Caroline Flohil kwam uit in dit niveau. Ze liet ook een keurige sprong zien en behaalde daarvoor 9.00. Met een totaalscore van 28.35 punten behaalde zij de 24e plaats. Bij de Pupil 1 LOS-5 draaide Nicole van de Stouwe een succesvolle wedstrijd. Op vloer draaide ze een zeer nette oefening en dit werd beloond met een 9.65. Ook voor sprong en brug behaalde ze een hoge score, nl: 8.55 en 8.85. Ondanks een minder goede balkoefening bereikte ze met een totaalscore van 29.30 een 3e plaats en gaat zij door naar de regiofinale. Miret Gutker kwam uit in Pupil 2 LOS-4. Op vloer liet ze een mooie oefening zien en kreeg hiervoor 9.15. Door een val van de brug kwam ze hier niet verder dan 7.45. Met een totaalscore van 27.40 behaalde ze een 11e plaats en gaat ze net niet door naar de regiofinale. Bij de Jeugd LOS-3 kwamen uit voor TOOS: Romy Kuystermans en Rosanna van Bruinessen. Romy draaide goede oefeningen op sprong en brug en kreeg hiervoor 8.10 en 8.20. Vloer ging iets minder en behaalde ze een score van 5.80. Op balk ging het mis en met een totaalscore van 25.60 wist zij zich niet te plaatsen. Beter ging het met Rosanna. Ze behaalde met haar nette oefening op balk en sprong voor beide toestellen 8.30 punten. Haar goede brugoefening leverde haar 8.50 punten op. Ondanks een lage jurering van 6.10 op vloer behaalde Rosanna met een totaalscore 31.20 punten de 4e plaats en gaat zij door naar de regiofinale. Zaterdag 3 februari wisten de TOO-KK turnsters (TOOS - O.K.K.) een le plaats te veroveren in poule 2 van de turncompetitie. De TOOS-turnsters Romy Kuystermans, Lizanne van Duuren en Rosanna van Bruinessen wisten alleen op Vloer niet de hoogste totaalscore te halen. Zij wonnen de wedstrijd met een voorsprong van 9.00 punten op nummer 2. Persoonlijke successen waren er voor Rosanna met een le plaats en voor Lizanne met een 2e plaats. Rotterdam Cadenz.Nesselande speelde afgelopen vrijdag in het Topsportcentrum tegen het team van ECOstyle/Assen en wist het karwei binnen het uur te klaren. De setstanden waren 25-17, 25-13 en 25-18. Voor trainer/coach Guilermo Boogers was deze wedstrijd een afsluiting van een oefen en opbouw periode. Het grote werk met tegenstanders als Omniworld/AMVJ, Piet Zoomers/ Dynamo en Alcom/Capelle komt eraan. De eerste wedstrijd tegen Omniworld/AMVJ ging naar AMVJ toe. De heren van Nesselande hebben dus iets recht te zetten in Almere, de plaats waar het duel wordt gespeeld op zondag 18 februari. Aanvang wedstrijd 15.00 uur. Leiden/Waddinxveen - Het nieuwe turnseizoen begon met de Regionale Kampioenschappen die op 20 januari gehouden werden in de Turnhal te Leiden. De Waddinxveense Berlinda en Marjoleine Verweij begonnen dit nieuwe seizoen goed. Berlinda (18) kreeg op sprong 8.80 p., op de brug haalde zij 8.95 p. Met een 8.70 p. op balk en 8.75 p. op vloer kwam zij op een totaal van 35.20 p. Met dit resultaat behaalde zij de zilveren medaille. Haar zus Marjoleine (15), die dit seizoen ook in de categorie senioren deelneemt, werd in deze wedstrijd vijfde. Omdat het paard erg dicht bij de muur stond was het risico te groot om haar sprong tsukahara gehoekt uit te voeren en dus sprong zij een handstand overslag met anderhalve schroef; dat leverde haar slechts een 8.10 p. op. Op de brug moest zij genoegen nemen met 7.85 p., op de balk kreeg zij 9.15 p. en voor haar vloeroefening 8.80 p. Haar totaal was 33.90 p. Beide turnsters zullen deelnemen aan de 1/8 finales Nationale Wedstrijdsport in februari/maart. Afgelopen weekend werd het bekende Sidijk-turntoernooi gehouden in Heerenveen, op zaterdag voor de turnsters van de NWS. Berlinda, die de afgelopen tijd al minder had getraind i.v.ra haar eindexamen VWO, was geveld door de griep en een oorontsteking en kon voor het eerst in haar 10- jarige turncarrière, niet deelnemen aan de wedstrijd. Deze wedstrijd stond overigens buiten het officiële wedstrijdcircuit voor de Nederlandse kampioenschappen. Marjoleine turnde een uitstekende wedstrijd in Heerenveen.Zij begon op brug en behaalde daar een 8.30 p.Op de balk kreeg zij 8.80 p. en voor haar vrije oefening op vloer 8.60 p.Op het paard voerde zij voor het eerst een nieuwe sprong uit, een overslag met gehoekte salto. Deze sprong ging uitstekend en dat was te merken aan de score; 9.30 p en dat bij een uitgangswaarde van maximaal 9.50 p.Haar totaal was 35.50 p., een uitstekend resultaat in een zeer sterk deelnemersveld met de beste senioren turnsters van Nederland uit de NWS. Zij viel met dit resultaat net buiten de prijzen en werd vierde. Moerkapelle - In de uitwedstrijd tegen Combat 2 uit Bleiswijk heeft het le team van TZM een nipt verlies geleden. Ad van Heijningen was in goede doen, hij won al z'n partijen. Guus van Amerongen had een wat mindere avond. Hij won één partij. Dico Bac won geen wedstrijd. Ook de dubbel leverde geen punt op. Einduitslag 6-4. Het 2e team speelde een thuiswedstrijd tegen Kwiek 8 uit Wadddinxveen. Het werd net als vorige week een ruime opverwinning. Wonderlijk omdat dit team tot voor kort onderaan de ranglijst stond. Coerd van Kasteel won twee partijen. Patrick van der Meer won drie partijen. Coer van Kasteel won twee partijen. Ook Sander van der Meer won twee partijen. De dubbel werd ook gewonnen waardoor de eindstand werd bepaald op 8 - 2. Het 3e team speelde een uitwedstrijd tegen NTTC 3 uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Er werd met 4-6 gewonnen. Bart Klos won 3 partijen. Simon Wondergem won er 2 en Kees de Wilde won 1 partij. De dubbel leverde niets op. Team 4 speelde een thuiswedstrijd tegen koploper ISV 3 uit Gouda. In deze partij werden de punten gedeeld. Hans Hol won 3 partijen. Gerard Reijm won 1 partij en André Te Paske won er geen. De dubeel werd ook gewonnen waardoor de einduitslag werd bepaald op 5 - 5. Met zo'n 370 vestigingen en een totaal marktaandeel van 11% is Cl000 één van de succesvolste supermarktketens van ons land. Cl000 biedt al haar medewerkers veel kansen om zich te ontwikkelen, komt vanzelfsprekend de levensmiddelen-CAO na... Plezier in het werk staat bij ons centraal, want alleen dan kun je de consument op een aangename manier bij de dagelijkse boodschappen helpen, tijd, geld en gedoe te besparen Van der Valk Hotel Nieuwerkerk a/d IJssel, is een vier stenen hotel met ruim honderd hotelkamers, zes conferentiezalen, een modern restaurant met 200 zitplaatsen en een hotelbar. Voor onze receptie zijn wij per 1 maart 2001 op zoek naar een enthousiaste: Voor 40 uur per week Functie eisen: Zeer flexibel, representatief en stressbestendig Engels en Duits sprekend, Frans is een pré Eigen vervoer woonachtig in Nieuwerkerk ad IJssel e.o. Leeftijd 20 jaar Werktijden zijn van maandag t/m zondag van 07.00 uur tot 15.00 uur of van 15.00 uur tot 23.00 uur Wij bieden: Een leuke baan met afwisselende werkzaamheden Een gezellige werksfeer met jonge collega's Salaris volgens cao van 2983,40 tot 3501,22 per maand Interesse? Schriftelijke reacties kan je sturen naar: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJsssel t.a.v. M. van Vlerken Parallelweg Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJsssel

Hart van Holland | 2001 | | pagina 16